4. - LUK A SPLASH U TAKEA

27. ledna 2010 v 20:15 | Eďa |  BARBIŇÁCI
TJ A TAKEO UŽ ČEKAJÍ U NĚJ DOMA..
TAKEO SE VČERA VRÁTIL Z CEST - TO JE JEDNA Z JEHO VÁŠNÍ, KTERÉ SE VĚNUJE CO MU ČAS A PENÍZE DOVOLÍ.
JE UMĚLEC - MALÍŘ A FOTOGRAF NA VOLNÉ NOZE.
OBČAS SI PŘIVYDĚLÁVÁ FOCENÍM PRO MÓDNÍ ČASOPISY... A TAK SE I SEZNÁMIL S .
MODELKY HO NIKDY NELÁKALY, ZVYKL SI NA NĚ, ALE SE ŽÁDNOU SI RADĚJI NIKDY NIC NEZAČÍNAL. PŘIŠLY MU HROZNĚ POVRCHNÍ, NEMĚL SE S NIMI ANI O ČEM BAVIT.
Z NĚJAKÉHO ZÁHADNÉHO DŮVODU JE PŘITAHUJE, LEPÍ SE NA NĚJ, PŘESTOŽE ON SE SNAŽÍ SI JICH PŘÍLIŠ NEVŠÍMAT. JE VELMI MILÝ, ZDVOŘILÝ - TO ANO, ALE TÍM TO TAKY KONČÍ. NEBO SPÍŠ VŽDYCKY KONČILO.

JEDNOHO RÁNA MĚL ZASE FOCENÍ PRO NĚJAKÝ ČASÁK. TU NOC TOHO FAKT MOC NENASPAL, BYLI S LUKASEM OBRÁŽET NOČNÍ MĚSTO A TROŠKU SE TO PROTÁHLO, PŘIŠLI ZA SVÍTÁNÍ. STIHL SE JEN OSPRCHOVAT, DVĚ HOĎKY PROSPAT A UŽ RAZIL DO ATELIÉRU.

ZROVNA SI DÁVAL KAFÉ.
KDYŽ UŽ PONĚKOLIKÁTÉ USRKL, CÍTIL, JAK HORKÝ NÁPOJ PŮSOBÍ. PARÁDA, DNES TO NĚJAK ZVLÁDNE, ZAČÍNÁ KRÁSNÝ DEN!

... V TOM PŘIŠLA... ZAUJALA JEJ HNED.
TĚŽKO ŘÍCT PROČ Z NÍ NEMOHL SPUSTIT OČI, MODELEK VIDĚL PŘECE MRAKY A KRÁSNÉ BYLY VŠECHNY.
ALE TAHLE BYLA JINÁ.
ZDVOŘILÁ, PŘÍJEMNÁ, UDRŽOVALA SI ODSTUP.
VE SVÉ PRÁCI PROFESIONÁLKA.
VYPADALA, JAKO BY MĚLA NĚJAKÉ TAJEMSTVÍ... ZÁHADNÁ... ANO - TO JE TO SLOVO!
BYLA KRÁSNÁ A ZÁHADNÁ.

"No to je toho," říkal si v duchu. "To bude ještě tím alkoholem v krvi, měl bych si s těmi večírky dát trochu pauzu."
NĚJAKÝM ZPŮSOBEM NACVAKAL CO BYLO TŘEBA.
TJ NAŠTĚSTÍ NEPOTŘEBOVALA NIC DVAKRÁT VYSVĚTLOVAT.
CELOU DOBU JI SLEDOVAL, JEJÍ GESTA, O PŘESTÁVKÁCH POSLOUCHAL CO ŘÍKÁ...
"Hmmm, asi bude i inteligentní. To by mi tak scházelo! Pořád čekám na tu pravou - normální holku do nepohody, která nemá problém, když jí zmokne účes a nepotřebuje na sebe matlat tuny make-upu, která ráda čte, cestuje, zajímá se o kulturu...
A teď se tady přestávám soustředit kvůli krásnému tmavému ramínku na šaty! Tak to ne!"
BYL NAJEDNOU NAŠTVANÝ SÁM NA SEBE.
NĚJAKÝM ZPŮSOBEM TO PŘEČKAL A TĚŠIL SE DOMŮ, POTŘEBUJE SE Z TOHO VYSPAT, TO JE JASNÉ. KOCOVINA UŽ NA NĚJ PĚKNĚ DOLEHLA. ZÍTRA BUDE JISTĚ VŠE ZAS V NORMÁLU.

JENŽE DRUHÝ DEN TO BYLO JEŠTĚ HORŠÍ, NA PRÁCI SE NEMOHL VŮBEC SOUSTŘEDIT. JEŠTĚ, ŽE EXISTUJE STATIV! RUCE SE MU TAK TŘEPALY, ŽE BY JINAK NIC NEVYFOTIL. JEJÍ SMYSLNÉ PÓZY V NĚM VZBUZOVALY VŠECHNY MOŽNÉ PŘEDSTAVY, JEHO PROFESIONÁLNÍ ODSTUP BYL TATAM.
ÚTĚCHOU MU BYLO, ŽE VYPADALA, ŽE SE TAKY NEVYSPALA DVAKRÁT DOBŘE. POHLEDEM SE MU VYHÝBALA, ALE CÍTIL, JAK JEJ SLEDUJE POKAŽDÉ, KDYŽ SI ASI MYSLELA, ŽE JI NEVNÍMÁ.

A PAK PŘIŠEL LUKAS, KTERÝ CELOU SITUACI ROZČÍSL...

S TJ SE OČIVIDNĚ ZNAL VELMI DOBŘE, TAK MU ASI JAKO NEJLEPŠÍ NÁPAD PŘIŠLO VYTÁHNOUT JE NĚKAM NA SKLENIČKU. JEŠTĚ ZAVOLAL SPLASH- A SVĚTE DIV SE, BYLA TO TJina KAMARÁDKA! JAKTOŽE JI JEŠTĚ NEVIDĚL?

NĚJAK TO TEN VEČER BYLO JEŠTĚ DIVOČEJŠÍ NEŽ POSLEDNĚ, A TAK SE STALO, ŽE BYLA RUKA V RUKÁVU, ANI PAK POŘÁDNĚ NEVĚDĚLI JAK.
ALE DŮLEŽITÉ BYLO, ŽE NÁSLEDUJÍCÍ RÁNO UŽ PŘIŠLI DO AŤASU SPOLU (MASKÉRKA MOC NADŠENÁ NEBYLA, TEN DEN MĚLA S TJ MNOHEM VÍC PRÁCE..) A TAK UŽ TO ZŮSTALO... KDYŽ MĚLI CHVÍLI, HNED JI TRÁVILI SPOLU.

A ZROVNA VČERA SE TAKEO VRÁTIL, TJ NA NĚJ ČEKALA NA LETIŠTI, NEMOHLI SE SEBE PO TOM ODLOUČENÍ NABAŽIT.
DNES BYLA DOMLUVENÁ NA VEČÍREK SE SPLASH A LUKEM. DOST JE PŘEKVAPILI ZMĚNOU PLÁNU A TEĎ ČEKALI AŽ PŘIJDOU.
NAVÍC PRO NĚ MĚLI NOVINKU...
- "Lukas byl v telefonu nějaký nervozní, snad je vše v pořádku. Ale když jsem mu řekla, proč nastala změna, byl celý bez sebe a hlas mu přeskakoval radostí."


- "Neboj lásko, to bude v pohodě. Děláš si zbytečné starosti, Luka přece nikdy nic nerozhodí. A když už, je to jako závan větru - hned je to pryč."
- "Snad máš pravdu..." (zvonek) "Jé už jsou tady!"

VŠICHNI SE BOUŘLIVĚ PŘIVÍTALI, KLUCI BYLI RADOSTÍ BEZ SEBE.
ALE TJ SE NĚJAK NEZDÁ SPLASHino MLČENÍ... JINDY BEZSTAROSTNÁ, VESELÁ A HLUČNÁ - JE TEĎ NĚJAK PODEZŘELE TICHÁ.
SEDLA SI A ZAMYŠLENĚ ŤUKALA DO VELBLOUDÍ HLAVY (TAKEO SI Z KAŽDÉ CESTY PŘIVEZE NĚJAKÝ ÚLET DO BYTU).
HMM, TADY NĚCO NEBUDE ÚPLNĚ V POŘÁDKU!
-"Hele Splash, jasné velbloud je super, ale nemusíš mu obouchat hlavu, je celkem křeký. Jsi O.K.? Prosím tě odlož si u nás - jako doma, jako doma" pobízel ji Takeo.
SPLASH SE POKUSILA O ÚSMĚV.
PONĚKUD POKŘIVENÝ ALE...
POLOŽILA LUKOVI RUKU NA STEHNO, BYLA ZVĚDAVÁ, JAK ZAREAGUJE...
NIJAK!
ANI SE NEODTÁHL, ALE ANI DOTEK NEOPĚTOVAL...
- "No, TJ vám chtěla něco říct.." řekl Takeo a pohladil jí kolínko.
- "Hádejte, co se stalo... Včera jsme si konečně udělali krásný večer, hověli si při svíčkách ve vaně, poslouchali muziku, sami dva, prostě paráda! A Takeo, že přinese šampáňo...

...ležím, oči zavřené a najednou se na mě do vany začaly sypat okvětní lístky růží... celá vodní plocha byla naráz rudá, no nádherné to bylo! Takeo se ani nenamáhal s oblékáním a už klečel uvany..
...podívejte se !" a TJ už ukazovala prsten.
LUKASOVI MÁLEM VYPADLY NOVINY Z RUKY! TO JE ZPRÁVA!
SUPER!
MÁ OBROVSKOU RADOST, MOC TAKEOVI JEJICH ŠTĚSTÍ PŘEJE, VŽDYŤ JE PRO NĚJ JAKO BRATR!POHLED NA SPLASH HO ALE RYCHLE VRÁTIL DO REALITY. CELÁ OKOUZLENÁ SLEDOVALA RPSTEN A BYLO VIDĚT, ŽE BY SI PŘÁLA BÝT TAKY V PODOBNÉ SITUACI.
NORMÁLNĚ BY HNED VÝSKALA, BLAHOPŘÁLA JIM A RADOVALA SE S NIMI - DŘÍV NEMĚLA ŽÁDNÉ ZASNUBOVACÍ TOUHY, ALE V TUHLE CHVÍLI... PO TOM PODIVNÉM ODPOLEDNI U NÍ DOMA, JÍ TO PŘIŠLO JAKO TO NEJKRÁSNĚJŠÍ GESTO.
VHRKLY JÍ DOJETÍM SLZY DO OČÍ.

"To je krása! Moc vám to přeju!"
SEDLA SI LUKOVI NA KLÍN, TOLIK TEĎ TOUŽILA PO JEHO BLÍZKOSTI.
JEŠTĚ NĚJAKOU DOBU POSLOUCHALI TAKEOVY ZÁŽITKY Z CEST. ZA CELOU DOBU Z TJ RUKU NESUNDAL BYLI OČIVIDNĚ VELMI ZAMILOVANÍ.
LUKAS UŽ POHLED NA NĚ NEMOHL DÉLE VYDRŽET. CHTĚL BY RYCHLE K JB, ALE VĚDĚL, ŽE TO NENÍ MOŽNÉ.
MUSÍ TUHLE NOC STRÁVIT U SPLASH.
-"Jsem strašně rád, že jsi zpátky, chlape, ale už musíme jít."- "Jasně, co děláte třeba zítra? Pojďte s námi ven!

- "No já mám focení, tak nemůžu přes den určitě. Bohužel.
Ale TJ, s tebou bych si co nejdřív ráda zašla na kafčo. "
- " A já vám nebudu dělat křena, jen si sebe navzájem užívejte, holoubci.
Třeba jindy a nejlépe někde v teplíčku, ju? Taku, vždyť víš, že brouzdání sněhem nebylo pro mě nikdy to pravé ořechové:-))"
-"Dobrá, dobrá.. Tak se mějte vy lenoši. Rádi jsme vás viděli. Zavoláme si ju? A příště si s sebou vemte prosím lepší náladu!" Neodpusitl si Tak.

I JEMU UŽ BYLO JASNÉ, ŽE TJ MĚLA PRAVDU. S LUKEM A SPLASH NĚCO NENÍ V POŘÁDKU. TAKHLE JE NEZNAL, ANI JEDNOHO. CO SE ZA TU DOBU, CO BYL PRYČ STALO?
MUSÍ TAKY LUKA NĚKAM VYTÁHNOUT A NĚJAK TO Z NĚJ DOSTAT.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 viva80 viva80 | E-mail | Web | 27. ledna 2010 v 20:32 | Reagovat

Krása, přečetla jsem to jedním dechem:o). Fandím Lukasovi, už aby se jí zbavil :-x . Splash mi moc nepadla do oka 8-O , za to JB je úžasná 8-)  8-) . Takeo vypadá nádherně, je to chlapák a s TJ jim to spolu moc sluší. Chválím taky scénu, doplňky jsou skvělé, žirafa z cest mi fakt učarovala :-D

2 Mária Mária | Web | 27. ledna 2010 v 20:33 | Reagovat

Paráda, ako vždy som sa dobre bavila :-)  :-D
Som zvedavá, či Lukas zostane na noc u Splash alebo utečie k JB :-D

3 Mária Mária | Web | 27. ledna 2010 v 20:35 | Reagovat

[1]: Teda Vandi, to snaď nie O_O chudinka Splash :-?
:-D  ;-)

4 viva80 viva80 | E-mail | Web | 28. ledna 2010 v 8:12 | Reagovat

[3]:  :-P no, já doufám, že Splash si najde jiného, nebo se dá třeba na holky, nebo tak něco ;-)  :-D

5 Mária Mária | Web | 28. ledna 2010 v 8:55 | Reagovat

O_O  O_O  :D

6 edita edita | 28. ledna 2010 v 9:38 | Reagovat

Díky holky :-)
Líbí se mi, jak každá fandíte někomu jinému. Škoda, že nemám víc panenek abych vám to ještě víc zamotala, ale v brzké době nic nepřibyde, stále čekám jen až dorazí Artsy, snad se neztratila :-( takže se to bude motat furt jen kolem těchto postaviček co mám doma:-)
[1]: Jak jsi to tak napsala naplno, tak mi bylo v tu chvíli Splash i líto :-D Z cest si dovezl velblouda, ne žirafu - i když pak jsem si uvědomila, že má jeden hrb, tak je to asi dromedár. Mám doma hromadu "nesmyslů" jsem na ně odjakživa ujetá a to poslední roky už jich nepřibývá (naštěstí) a díky několika stěhování jich taky dost ubylo. Ale ráda použiju aspoň něco při focení. Dromedár je jeden z nálezů tady v baráčku, nechali nám plný sklep krámů, většinu jsme vyhodili nebo rozdali, ale tyhle drobnosti jsem si některé nechala. Takové to "zahnuté cosi" co je vedle "stolků", to zas manžel našel, když okopával barák. Umyl to a přinesl mi to :-D
To na čem sedí Takeo, to je otočená lodička, kterou manžel udělal dětem, mají každý jednu. Jen jsem vytáhla stožáry s plachtama:-) On jim to udělal, aby si to poslali po potoku a oni pak že to nepošlou, protože už by to neměli a nechali si to doma:-)
Takže sice nemám "klasický" nábytek pro panenky, ale vždycky to nějak zpytlíkuju aby v místnosti něco bylo :-)

7 nauriel nauriel | Web | 28. ledna 2010 v 10:31 | Reagovat

A zpytlíkuješ to moc šikovně. Máš ty interiéry moc hezký, hned bych se mohla stěhovat. Jinak už se těším na další díl. Přiznám se, že fandím JB. Splash je k němu taková bledá, s JB jsou hezky kontrastní. Ale zase je mi jí i líto, kor teď, když se jí kámoška zasnoubila.  :-( Takeo je úžasný, nejhezčí chlap z FR, taky jsem nad ním uvažovala. Škoda, že jsou tak drahý   :-( (nebo štěstí? :-D )

8 viva80 viva80 | E-mail | Web | 28. ledna 2010 v 10:46 | Reagovat

No, já to napsala na plnou hubu, protože jsem to psala ihned po dočtení článku, ze kterého jsem byla plná dojmů a tak nějak jsem se vcítila do Lukasova utrpení:-). Splash se tímto omlouvám, ale vzhledem k Lukasově přelétavé minulosti musela předem počítat s tím, že k něčemu takovému dojde:-D, a JB je prostě neodolatelná:-)

9 viva80 viva80 | E-mail | Web | 28. ledna 2010 v 10:51 | Reagovat

Ještě se omlouvám za tu žirafu, nevím, jak jsem na ni došla, snad mi pan dromedár odpustí:-D, nábyteček se mi taky hrozně líbí, máš tam vždycky kopu zajímavých věcí, třeba to zahnuté cosi mě hned zaujalo, ale nedošla jsem na to, co by to mohlo být, tak jsem si říkala, že nakupuješ zajímavé věcičky a on to zatím našel manžel před domem:-D

10 nauriel nauriel | Web | 28. ledna 2010 v 10:55 | Reagovat

[9]: Vandi, buď v klidu. Já si taky myslela, že je to žirafa. Asi nám toho dromedára bude muset Edi příště nafotit líp, abysme to taky poznali  ;-)  :-D

11 ldas1 ldas1 | 28. ledna 2010 v 11:07 | Reagovat

Bytecek je moc povedenej!To s tou lodickou je dobry :-D Nez jsi to napsala, tak jsem studovala co by to mohlo byt, tak jsem rada za vysvetleni :-) Jinak Splash je mi lito, tak doufam, ze se casem nejaky chlap objevi i pro ni :-(

12 surfinie surfinie | 28. ledna 2010 v 11:18 | Reagovat

Super, těším se na další díl :-D
Tak je pěkný, v obličeji asi hezčí, než Luk, ale moc se mi nelíbí jeho vlasy..

Popravdě jak tam tak sedí.... Tak polonahý, Tj taky tak v nedbalkách... jak Takeo říká Splash "odlož si u nás" napadlo mě jestli se to nezvrhne v nějakou čtverku :-D
Jinak mě Splash taky moc k srdci nepřirostla, jestli je to tou její postavou, nebo těmi modrými vlasy, že působí jak ledová královna... :-X :-)

Musím se přidat :-) pěkné doplňky, super obrázek, ty jablíčka a ty chocholky, to mě dostává :-) Gaučík jsi vyráběla?

13 edita edita | 28. ledna 2010 v 11:36 | Reagovat

Děkuji holky.
Splash je taková bledulka, to jo, ale já ji mám čím dál raději, kvůli modrým vlasům jsem si ji pořídila, ty mě prostě učarovaly :-D a přestože měla být v příběhu mnohem víc nafrněná, tak jak dostává od Lukase kapky, tak je čím dál citlivější a najednou přestává být tak povrchní :-D
[8]:  :-D
[10]: http://edin.blog.cz/0910/shelly-s-tmavsimi-vlasky
jen jsem mu sundala tu žlutou šňůru co měl na sobě přilepenou. Má hrb jak hrom, ale je schovaný pod tou kožešinkou :-)
[11]: Snad ano, no ale to se načeká :-D
[12]: Děkuji:-) To jsi mě s tou čtverkou dost pobavila :-D Jablíčka jsou kupované, chocholky byly u nějakého nesmyslu, který kdysi dostaly děti, Zojka je chtěla vyhodit, tak jsem je hned zabavila, věděla jsem, že využití určitě najdu. Gaučík jsem vyrobila už někdy před rokem, možná i víc. Měla jsem to na druhém blogu, ale nemůžu to tam najít, tak jsem to možná už taky smazala. A obrázek - opět můj oblíbený Klimt:-)

14 Be-rus-ka Be-rus-ka | 28. ledna 2010 v 12:01 | Reagovat

No teda. Ja verim, ze Splash brzy potka nekoho jeste lepsiho nez je Lukas... A toho ji pak budou vsichni zavidet. I Lukas :-) Mas to opet moc krasne nafoceno. Uz se tesim na dalsi dil

15 Mária Mária | Web | 28. ledna 2010 v 20:22 | Reagovat

:-( Tak to som tu asi jediná, kto fandí Splash :-D . Proti JB ale nic nemám.
Čo sa chlapov týka, tak pre mňa je absolutným favoritom Lukas, Takeo tiež nieje na zahodenie, ale tiež mi malinko vadia jeho vlasy. Viem, že nemôžu byť všetci rovnaký, ale účes ako má Luk tak to je presne môj šálok kávy :-D . Na flickru som videla Takea s takými vlasmi ako má Lukas a to už je niečo iné. To by som sa ťažko rozhodovala :-?

16 Mária Mária | Web | 28. ledna 2010 v 20:32 | Reagovat

Tak som si to bola znovu ujasniť na flickry  :-D http://www.flickr.com/photos/dollz/2912267764/
A podla tejto fotky som slintala nad Lukasem. Je božský 8-)  :-)

17 surfinie surfinie | 28. ledna 2010 v 20:43 | Reagovat

[16]: Tomu nerozumím, tenhle Takeo má paruku, nebo je ve více verzích?

18 be-rus-ka be-rus-ka | 29. ledna 2010 v 0:03 | Reagovat

[17]: On je ve vice verzich. Zen kratkovlasy to je s nejakeho Convention. Nebo tak neco Ni se osobne libi tady tenhle s delsima vlaskama

19 edita edita | 29. ledna 2010 v 8:59 | Reagovat

[16]: Tam se mi ten Lukas moc líbí, jestli to není ten Rock Ringmaster, k těm černým vlasům jsou ty oči úžasné. Ten Takeo je zřejmě Mission Moscow, se mi taky líbí, ale ze všech jeho verzí se mi právě nejvíc líbí ten, co mám doma, působí na mě jak pohodář:-))
A krásný Lukas je taky

http://global.ebay.com/ROYAL_LIFE_CONVENTION_EXCLUSIVE_RAW_APPEAL_LUKAS_NRFB/290393499594/item

na flickru jsem viděla jeho fotky a toho bych brala hned, jenže ten se za normální cenu už sehnat nedá.
[17]: Každý rok je jiná verze.

20 viva80 viva80 | E-mail | Web | 29. ledna 2010 v 10:13 | Reagovat

Pro mě je Takeo úžasný, vlasy má skvělé, já jsem na ty delší:-D, Lukas by se mi líbil ten tmavovlasý, vypadá úžasně a taky bych brala tohohle Francisca http://farm4.static.flickr.com/3259/3187811500_0c6961a264_o.jpg.
Černé delší vlasy, to je moje, proto jsem si vzala tmavého blonďáka:-D

21 Be-rus-ka Be-rus-ka | 29. ledna 2010 v 12:16 | Reagovat

[19]: Ten se mi silene libi. Wau. Toho jsem jeste nevidela. Co je podle tebe normalni cena za FR Homme?

22 Mária Mária | 29. ledna 2010 v 21:11 | Reagovat

Jeden kus lepší než druhý :-D . FR chlapci sú perfektní, velmi reální, ale škoda, že nie lacnejší :-(
Páčilo by sa mi mať jedného doma :-D no to by som musela dlho šetriť :-(

23 edita edita | 30. ledna 2010 v 16:17 | Reagovat

[20]: Ten se mi tak nelíbí. Má delší vlasy, ale zas ten jeho obličej není pro mně ten pravý:-)
[21]: Jo jo, ten je úžasný, najdi si ho na flickru, ten se povedl :-P Normální cena je pro mě ta, za kterou se původně prodával nebo měl prodávat v obchodech. Když stojí o víc jak 20 dolarů víc, tak mi přijdou předražení, i když jsou krásní. Dobrá cena mi přijde jakákoliv nižší než byla původní a super cena, to je pro mě něco jak jsem koupila Lukase. Oblečený panáček za 69 dolarů je pro mě levné.
[22]: No já taky předpokládám, že s FR chlapíkama mám na několik měsíců utrum :-( Jsem strašně ráda, že mám aspoň tyto dva.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama