5. - TJ A TAKEO VENKU

3. února 2010 v 20:14 | Eďa |  BARBIŇÁCI
KDYŽ LUK SE SPLASH ODMÍTLI NÁVRH TAKEA A TJ JÍT S NIMI VEN, ROZHODL Tak, ŽE KDYŽ JIM I POČASÍ VYCHÁZÍ VSTŘÍC, VEZME SÁŇKY, POTÁHNE NA NICH TJ A DOVEZE JI NA JEDNO ROMANTICKÉ MÍSTEČKO...
JE TO ZVLÁŠTNÍ KAMENNÁ STAVBA, KTERÁ SE KAŽDOU ZIMU OBALÍ LEDEM A SNĚHEM A VYPADÁ PAK VELMI TAJUPLNĚ.
NĚKTEŘÍ TVRDÍ, ŽE TU V NOCI STRAŠÍ. ALE ONI SEM JDOU VE DNE, TAKŽE SE NENÍ ČEHO BÁT.
PŘESTOŽE JE NA VRCHOLU KOPCE, Z NĚKTERÝCH MÍST NENÍ VŮBEC VIDĚT A KROMĚ PÁR MÍSTNÍCH O NÍ VÍ JEN MÁLOKDO.
NAVÍC JE Z JEDNÉ STRANY OPLOCENÁ. ZA PLOTEM UŽ JE SOUKROMÝ POZEMEK, DÍKY KTERÉMU VEDE AŽ NAHORU UDRŽOVANÁ CESTA.

TAKEO SE NEOBTĚŽOVAL ZDRŽOVÁNÍM SE NA DLOUHÝCH SERPENTINÁCH A TJ NA SÁŇKÁCH TÁHL ROVNOU NAVRCH, CESTA NECESTA...
DOST SE U TOHO ZAPOTIL, ALE CHTĚL, ABY UŽ BYLI NA MÍSTĚ. DOBŘE SI VŠIML, ŽE TJ SI TOHO NA SEBE NEVZALA PŘÍLIŠ, TAKŽE HROZILO, ŽE BY JÍ MOHLA BÝT ZIMA DŘÍV NEŽ SE DOSTANOU NAHORU.

V JEDNOM MÍSTĚ ZASTAVILI - MUSELI SE DOSTAT PŘES POTOK. BYL SICE UZOUNKÝ, ALE VODA TAM VALILA PROUDEM.. HNED TOHO VYUŽILI A ZAČALI SE OBJÍMAT. RUKAVICE JIM PŘEKÁŽELY VE VYCHUTNÁVÁNÍ SI SVÝCH DOTEKŮ, TAK JE SUNDALI A POLOŽILI NA SÁŇKY. JENŽE CO ČERT NECHTĚL, OMYLEM JE PŘEVRHLI DO POTOKA. RUKAVICE HNED UPLAVALY, STIHLI ZACHYTIT JEN SÁŇKY.
TAKEO SE CHTĚL HNED VRÁTIT, ALE TJ UŽ BYLA ZVĚDAVÁ, KAM ŽE JI TO CHTĚL VYTÁHNOUT, TAK TRVALA NA TOM, ŽE BUDOU V CESTĚ POKRAČOVAT. NAKONEC HO PŘEMLUVILA .
KDYŽ BYLI NA MÍSTĚ, BYL Tak CELÝ ZADÝCHANÝ, ALE NADŠENÍM BEZ SEBE.
POČASÍ BYLO JAK NA PŘÁNÍ A LEDOVO-SNĚHOVÁ KRÁSA SE V SLUNCI ÚŽASNĚ TŘPYTILA.


- "Tak miláčku, už jsme tady. Je to krása, viď? Úplné sněhové království." horoval Tak, ale táhl dál...
- "Prosím tě, už zastav, taková nádhera! Chci se tady porozhlédnout. Ještě nikdy jsem tady nebyla, je to opravdu velkolepé!"- "Akorát je mi už dost zima na ruce, a to jsme teprve přišli, mám je úplně prokřehlé." povzdechla si TJ.
- "Budeš mě muset asi trošku zahřát..."
- "To víš, že jo, rozehřeju tě raz dva, není problém! Vidíš ten sešup? Tak ten je teď náš. Hurá!"
SJELI DOLŮ...

- "Tý jo, to byla jízda. Se divím, že jsme to dokázali zastavit. Zpět nahoru ale vyjdu sama, je mi ještě pořád zima.
Tobě bylo teplo, když jsi táhl takový náklad, ale já jsem skoro celou cestu seděla. Nevěděla jsem, kam půjdem, když to mělo být překvapení a nevybavila jsem se dostatečně teple."
VYŠLI ZPĚT.

- "Jsem moc rád, že se ti tady líbí. Ale věděl jsem to, jinak bych tě sem nebral," smál se sebevědomě Tak. "To je aspoň romantika, že jo!"
- "Máš pravdu, vybral jsi náramně dobře, škoda jen, že jsi nevzal foťák, aby jsi to všechno zdokumentoval. Musíme se sem někdy znovu podívat."

JEŠTĚ CHVÍLI SE KOCHALI, ALE PAK TO TJ NEVYDRŽELA.
POŘÁD MĚLA V HLAVĚ PODIVNÉ CHOVÁNÍ JEJICH VČEREJŠÍ NÁVŠTĚVY.
- "Hmm, Taku? Co myslíš, že se asi děje s Lukem a Splash? Myslíš, že jí třeba zahýbá víc než dřív?
...Vždyť když s ním začínala, věděla jaký je. A vždycky jim to celkem klapalo.
Ale včera byla tak smutná. A Luk taky, to je na tom to nejdivnější. Vždycky nad svými úlety mával rukou a Splash je celkem zvládala. Však ona taky není žádný svatoušek. Moc by mě zajímalo, o co jde...."

- "Neměla by ses tím trápit, miláčku, je to jejich věc. Ale pravda je, že mi to taky nedá.. Je to můj nejlepší kámoš. Asi si uděláme pánskou a vy dámskou jízdu a zjistíme o co jde.
Kdybych mu mohl jakkoliv pomoci, udělám, co je v mých silách. Takového jsem ho fakt nikdy neviděl."
- "Když mně jí bylo tak hrozně líto, vypadala, jako by se měla každou chvíli rozbrečet."
- "To vypadala. Ale teď tě hlavně víc zahřeju, ty moje snoubenko. Jsem s tebou tak šťastný, moc bych takové štěstí, jaké přožíváme, přál i Lukovi."
ZA CHVÍLI....

- "No to se mi snad zdá! Podívej, kdo přichází... Milla!"
"Ahoooj! Kde se tady bereš? To je překvápko, tak dlouho jsem tě neviděl!"
- "Nazdar, cukroušci! Volala mi hned ráno Splash, takže díky ní vím, že už jsi zpět, ty tajnůstkáři! Když jsme jeli kolem a zahlídla jsem 2 postavičky, bylo mi jasné, že to musíte být vy, nenapravitelní romantici" smála se Milla.
- "No je to překvápko, tebe by jsme tu zrovna nečekali:-) Co to máš na sobě, sekne ti to, jsi dnes za drsňačku?!
- "Ha ha.. Občas tudy s Damonem jezdíme, motorkáři ty serpentiny přímo milují. A v tomto počasí je to fakt zážitek!"
- "Hele a co říkala Splash? Byla v pohodě?"
-"Proč by nebyla? Zněla jen unaveně, ale to je v 8 ráno každý, že? :-)) Chce se stavit a cosi se mnou probrat, ale co, to neřekla. Taky od ní vím jakési tajemství, hmmm - teď už veřejné:-D"
- "No jo, že mě to nepřekvapuje, Splash určitě ráno obtelefonovala všechny známé... A hele - kdo je Damon? Nějaký nový objev?"
- "Ne, je to jen dobrý kamarád. Čeká na cestě. Však vám ho určitě někdy představím, to se nebojte."
- "Jo jo, to známe ty tvoje dobré kamarády, ha ha! Ale musí to být něco, když se kvůli němu oblíkáš do kůže a riskuješ při své profesi zranění..." neodpustila si TJ.
- "No jo, už to túruje, řekla jsem mu, že vás jen pozdravím... Vlastně, spíš, že jen zjistím, jestli jste to fakt vy. Tak já povalím, musíme brzy zapařit! Ráda si poslechnu tu spoustu zážitků, co sis přivezl z cest! Tak se mějte a nezmrzněte tady!"
- "No my už taky půjdeme, cestou jsme ztratili rukavice a pokládek už je celý vymrzlý. Musím ji dovézt domů a nechat roztát, ještě máme nějaký program. Nechceš přijít? I s...ehm...Damonem? Jdeme na výstavu."
- "Díky, ale dnes to nejde. Máme... hmmmm... jiný program. Užijte si to! A co nejdřív, jen co budete mít chvilinku, tak svolejte kamarády a rozjedeme to! Ahooj!"

Rozloučili se.
TJ nasedla a jeli domů. Už se těšila, až si dá horkou vanu, na Takeovy doteky... To ji zima hned přejde. Na tu výstavu se jí vůbec nechce, ani neví proč, raději by byla s Takem zalezlá pěkně v pelíšku. Však uvidí, třeba to bude fajn.
Ale pořád měla ten divný pocit, že to fajn nebude...
takovou divnou předtuchu.... 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nauriel nauriel | Web | 3. února 2010 v 20:30 | Reagovat

Co to máte na zahradě za stavbu? Nebo to není u vás? Krásná procházka, hezké zdůvodnění absence rukavic  ;-)  a super oblečky. Mille to taky moc sekne. Jsem zvědavá, jesti nám toho Damona ukážeš. Že by Harley  :-) ? S tou výstavou jsi mě fakt napnula  8-O . Sadistko, to mám čekat zas až do středy  :-D ? Takovi a TJ to spolu moc sluší  :-)

2 surfinie surfinie | 3. února 2010 v 20:53 | Reagovat

Teda ty to napínáš, myslela jsem, že se dějově někam posuneme, a teď tohle :-D Čekat do další středy je fakt masakr :-D

3 edita edita | 3. února 2010 v 21:17 | Reagovat

Jo jo, je to u nás :-D Tatínek s dětmi stavěli bunkr:-)Už je to tam dýl, ale díky vytrvalému počasí to odolává:-)Děti chcou vždycky všechno vyfotit, před pár dny jsem fotila i Šimonkovu "raketu" haha, to už s panenkama nešlo, to by byl už moc velký úlet. Ale co kdyby ji Kofi zbořila... (a taky že jo) tak to musím honem vyfotit a pak až pustit psa. Chtějí mít vše zdokumentované a pak se na to znovu (a znovu a znovu...) dívat v PC ve velkém. Děti jsou z nás asi trochu - s prominutím - zblblé... Manžel furt něco fotí a je to jeho hlavní koníček a mně zase vidí fotit pořád panenky a kde co, co mě zaujme... a teď nedávno dostal Šíma od dědy digitální foťák, co už skoro nefunguje, ale svítí a je z toho celý pryč. Tak si hraje, že všechno fotí a Zojka chce taky. Manžel furt říká, že jim nechám ten můj, že mi radši časem koupí něco "normálního", ale já na tu mou krabičku za pár šupů nedám dopustit. Řekla jsem mu, že jestli mi chce koupit nový, ať mi koupí stejný co už mám:-D
Absenci rukavic jsem musela nějak zdůvodnit, bundy a Millin obleček  (kromě toho háčkovaného kolem) jsou kupované. Bude víc fotek oblečků na prvním blogu, je to přednastavené snad až někdy na březen ale... Damona snad ukážu :-D zatím žádný není, ale mám nafocené další 2 díly a než se dostanu k dalším, tak třeba nějaký bude. Ale určitě ne tento měsíc, tak nás bude Milla napínat. Snad se s ním nerozejde dřív, než ho ukáže :-x  :-D
No ty díly bych klidně zveřejnila hned, ale nevím, co by bylo třeba další měsíc... asi nic :-D
No a navíc - ten děj se odehrával trošinku jinak, jenže jak jsem některé věci upravovala, blog zrovna stávkoval a co jsem měla uložené a rozepisovala jsem znovu, to se mi smazalo, tak jsem to musela včera honem znovu dodělat už v trochu jiném znění. Teď už si napřed všechno zkopíruju, než to zkusím odeslat, abych o to nepřišla.

4 edibjd edibjd | 3. února 2010 v 21:22 | Reagovat

[2]: No jo, ale musím to posouvat. Přece je nemůžu hned usmířit nebo nechat ať se klidně rozejdou, že jo :-D

5 surfinie surfinie | 3. února 2010 v 21:54 | Reagovat

Jojo já vím, ale já jsem hróóózně netrpělivý čtenář :-D
Ještěže k Twilight jsem přišla, až když byly k mání všechny díly, to bych vyrostla během čekání...  :-x

6 edita edita | 3. února 2010 v 22:25 | Reagovat

[5]: No to jo, to bych asi taky zbláznila:-D Většinou nepotřebuji ani spát, ráda "jedu v kuse. Celou ságu jsem tehdy přelouskala myslím za 5 dní i s Půlnočním sluncem... Člověk to potřebuje celé prožít. Ale byla jsem pak z toho úplně vyřízená, tolik emocí naráz, noci beze spánku a 2 děti doma:-D Abych si tím byla jistá, tak jsem to sjela, jen co jsem se trochu líp vyspala, ještě znova :-D Manžel je ze mně občas na mrtvici...
Dřív jsem spánek brala jako ztrátu času... ovšem po 4 téměř probděných letech u dětí (asi nepotřebují spát po mně)jsem zjistila, že je to někdy fakt skvělá věc :-D

7 surfinie surfinie | 3. února 2010 v 23:14 | Reagovat

Jojo to mi povídej, zrovna dneska v noci se asi ve dvě přišourala Zúza a nakýblovala se nám do postele, ona ráno vyspinkaná do růžova a já pytle pod očima :-O
Jinak jsem stejný typ čtenáře jako ty, když jsem četla Twilight ságu, ráno Pája vstával kolem šesté do práce a našel mě jak pořád čtu, no neměl ze mě moc radost ';-)

8 viva80 viva80 | E-mail | Web | 4. února 2010 v 7:32 | Reagovat

Vidím, že z toho bude opravdu telenovela, vždycky jsem nesnášela, když se to zbytečně natahovalo a sama bych to nejradrši shrnula do jednoho dílu, ale to bysme se ošidili o kopu krásných fotek a zajímavostí:-), což by byla škoda:-(. Jinak tedy scéna nádherná, oblečky taky a příběh to zase napnul:-), už aby byla středa;-) :-D.

Já Twilight taky louskala jeden díl po druhém, ale noci jsem nechávala na spaní, já jsem docela spáč :-P , ale i tak mi vyšel každý díl asi na dva dny, což není tak moc, vzhledem k tomu, že jsem to musela kombinovat s péčí o děti. Největší problém byl u prvního dílu, když jsem ho kombinovala s Půlnočním sluncem, kdy jsem to jela po kapitolách na přeskáčku, ale Lukáš mi blokoval počítač, tak jsem musela pořád čekat, až mě k tomu pustí :-?  :-D

9 nauriel nauriel | Web | 4. února 2010 v 8:06 | Reagovat

[3]: Já jsem si říkala, že v tom vidím kyblíčky  :-D . Jinak jsem koukala na manželovy stránky a ty fotky jsou super. I ty foťáky. Na Damona jsem zvědavá, kdo se z něj vyloupne.
S tím Twilightem jsem měla smůlu, objevila jsem ho moc brzy  ;-). Když si vzpomenu, jak jsem čekala na vydání Rozbřesku (furt měnili termín a nakonec se to posunulo cca o půl roku) a jak jsem na netu fan překlad, který se objevoval po kapitolách (cca 1 kapitola za 2 dny) a brouzdala po netu, jestli někde nejsou napřed   :-D. Když jsem byla asi v půlce, tak se konečně objevil fan překlad celé knihy v doc na uložto.cz a už jsem jela celé od začátku  :-D . No, aspoň se mezitím objevil film a člověka zas zaměstnalo něco jiného (cca na 2 hodiny). Asi jako jedna z mála nemám papírové knihy, ale vzhledem k tomu, že mám své PC, tak mi elektronická podoba nevadí. A vracím se k tomu poměrně často.

10 Hanneton Hanneton | 4. února 2010 v 10:12 | Reagovat

Hezké fotky, TJ a Takeo se k sobě moc hodí, jsou to hodně krásné panenky. Těším se na další díl. :-)

11 edibjd edibjd | 4. února 2010 v 11:22 | Reagovat

[7]:  :-D No jo, robátka  :-D Za náma se kýbluje někdo každou noc, často oba. Když má manžel noční, tak je mi to jedno, ale když jsme tam všichni, tak se nevyspí nikdo :-( Zojka tam často přejde ještě dřív, než tam dojde někdo z nás. Ještě že aspoň pes má svoje místo v hale, jinak by tam vlezla ještě i Kofi a to bych se tam už nevlezla:-D Naše ložnice je poslední místnost - v prvním pokojíku spí Zojka, za ním ve druhém Šíma a pak my... Takže často už když jdu přes Zojčin pokoj, tak vidím, že už ve své posteli není. Někdy přeleze jen za bráškou, jindy k nám.
[8]: He he, no já taky nesnáším telenovely, a vůbec takové ty slaďárny... no a pak to končí takhle... fotím telenovelu s panenkama :-x  :-D Ale to je právě to, potřebuji nějaké záminky k focení pořád stejných panenek :-D
Ty muka si dovedu představit, když "musíš" pokračovat v čtení a to je zrovna v obsazeném pc... :-(
[9]: Jo jo, kyblíčky, nejrychlejší způsob jak postavit bunkr :-D
Manželovi to řeknu, bude příjemně překvapený.  :-) No to jsi dobrá, žes to tak vydržela. Kdybych věděla, že mám číst první díl něčeho, u čeho druhý vyjde za rok, tak myslím, že bych se do toho ani nepouštěla, na to nemám nervy :-D
[10]:Děkuji, mně se spolu taky hrozně líbí :-) A to když mi došla Milla, tak jsem myslela, že bude Takeo jednou pro ni. Ale oni vypadají vedle sebe spíš jak sourozenci.

Holky a teď jedna haluz úplně od věci, zrovna, když jsem psala tyto odpovědi, tak zazvonila pošťačka a přinesla mi zpět zásilku, za kterou jsem vracela pánovi peníze.... Byl to průvodce filmem Stmívání, poslala jsem ho v listopadu.... On mi tvrdil, že na poště to uložené není a mi se to teď, v únoru, vrátilo, že to bylo nevyzvednuto... Ale jsem moc příjemně překvapená, zanevřela jsem tehdy na zasílání obyčejně, za těch 24 Kč se jim to nevyplatilo ani vracet...

12 Be-rus-ka Be-rus-ka | 4. února 2010 v 11:47 | Reagovat

No super. Zas jsem to cetla jednim dechem. Moc pekna pevnost. V noci bych se tam bala jit i ja. :-D Teda. Ale doufam, ze se Milla s Damonem nerozejde. A nekdy ho pozname. :-D Snad se bude dat brzo koupit ;-) Mi se ted momentalne libi ten Jacob. I kdyz na fotkach se mi nelibil. davala jsem fotku od kamarada na Damu

13 nauriel nauriel | 4. února 2010 v 12:11 | Reagovat

Ty Edi, ještě k těm manželovým stránkám. Tam jak jsou ty foťáky, kterými ještě nefotí, u dvou je napsáno "prodáno", tak mě jen zajímalo, jestli to tam patří, nebo jestli to je nějaká reklama či co. Taky mě zaujalo focení papírovým foťákem, jsem zvědavá, co z toho bude  ;-) .

14 edita edita | 4. února 2010 v 16:03 | Reagovat

[12]: Díky:-) Taky doufám, že se Milla s Damonem nerozejde :-D On se bude sice dát koupit,ale já nevím, kdy na něj budu mít korunky :-( Tak se posouvá na neurčito a zatím se o něm jen občas zmíní :-D Panenka Jacob mě dost překvapil, povedl se. Už jsem ho okukovala, ale oželím ho, protože by byl pro mě moc prkenný. Ale obličej s vlasy je super a kérka je parádní.
[13]: No manžel to má jak já, když si chce koupit nějaký nový foťák nebo příslušenství, které je třeba dražší, tak se musí zbavit něčeho, co má doma a tím si na něj přispěje.  Ani nevím co všechno tam má, vždycky zkouknu jen nové fotky. Papírovým foťákem to zkoušel, ale fotky moc nevyšly, musí si tam cosi předělat nebo přelepit nebo co :-? On teď má jakýsi nový objektiv nebo co, tak když už něco fotí, tak tahá pořád toto.

15 Be-rus-ka Be-rus-ka | 4. února 2010 v 18:56 | Reagovat

[14]: Ja si ho koupim jen jestli bude v Irsku v hrackarstvi, tak jako byla Bella. Ale objednavat ho asi nebudu. I kdyz se mi libi necekane hodne. No uvidim. Zatim mam spadeno na toho Supermana z 2005.

16 viva80 viva80 | E-mail | Web | 5. února 2010 v 7:36 | Reagovat

[15]: Jo, tak to by se mi taky líbilo, kdyby ho měli u nás v hračkářství:-D, po útrapách s cestováním Edwarda s Bellou už mám obavy něco objednávat ???.

Superman by se mi taky líbil, už mám i výmluvu, proč si ho koupit, líbí se našemu Aleškovi,:-), tak by byl, jako jeho:-D, ale většinou je dost drahý:-(

17 ldas1 ldas1 | 5. února 2010 v 9:04 | Reagovat

Mooc pekny. Uz se tesim na dalsi dil :-)

18 Be-rus-ka Be-rus-ka | 5. února 2010 v 10:30 | Reagovat

[16]: No ja prave Supermana sleduju na aukci. Ale je  nahy. To by se vam asi nelibilo. :-D Kluci jsou ulitli na ten Supermansky oblek, ze??? :-) ALe jeste nevim.

Vcera jsem koukala zas na New Moon a zacinam mit Jakea cim dal vic rada. A i kdyz jsem NM videla asi 20x, tak jsem napjate doufala ze se v te kuchyni polibi :-D

19 nauriel nauriel | Web | 5. února 2010 v 11:10 | Reagovat

[15]: Supermana bych taky brala. Hodil by se mi k Lois  :-). A je to fešák.  ;-)

20 edita edita | 5. února 2010 v 14:21 | Reagovat

[15]: [16]: [19]: Tož o Supermana bude ještě rvačka :-D
[17]: Děkuju :-)

21 Mária Mária | Web | 5. února 2010 v 15:53 | Reagovat

Tak som sa sem konečne dostala aj ja a znovu som sa super bavila. Bábiky majú krásne oblečky 8-)
Teším sa na ďalší diel :-D

22 Be-rus-ka Be-rus-ka | 6. února 2010 v 17:26 | Reagovat

Edi, vis jak jsme se minule bavili o tech FR? O tom Raw Appeal Lukas? Ty jsi ho nekdy v posledni dobe videla nekde na prodej treba i za vyssi cenu? Ja tedy ne. A to jsem koukala. Ani ten druhy Lukas nikde neni. Jen ten co mas ty...

23 edita edita | 6. února 2010 v 20:16 | Reagovat

[21]: Děkuju:-) Oblečky mě též nadchly, i když v tom počasí by toho měli mít na sobě pravda víc, ale aspoň že tak :-D
[22]: Jé já teď raději moc nikam nekoukám, protože nemám prašulky, tak abych si nedělala chutě:-) Čekám co bude v nové kolekci, ale ještě se neobjevily fotky. Ale ti FR chlapíci, tím, že se dělají vždycky jen 2, tak se vyprodají a další roky jsou pak všude už drazí. Ženských se dělá hodně, ale ti 2 chlapi vždycky dělají partnery pro FR, Dynamitky, MonsZ, Poppy Parker, Barbie a další... tak je jich pak nedostatek:-)) Myslím, že i ten loňský Lukas bude za dva roky dražší. I když možná lidi odrazují ty jeho zvláštní "vlasy". No ten Appeal, ten je úžasný, ale u něj ta cena taky už valí, toho by chtěl asi každý :-D Minule se myslím vyšplhal přes 5 tisíc, ne?

24 Be-rus-ka Be-rus-ka | 6. února 2010 v 20:37 | Reagovat

[23]: No to jo. To je celkem kvalitka. Ja proste vubec neumim na netu hledat FR chlapy. Nikdy neumim pochopit, kde ty na ebayi vyhrabes ty ruzne OOAKy a taky jak jsi nasla toho Lukase Raw Appeal? Ja jsem na netu neobjevila fakt nic. Jen ty nejnovejsi Takea a Lukase. Ja nutne potrebuju nejakeho pekneho pohybliveho korena. Jsem totiz z Edwarda vyrizena, jak je prkeny. Tak si to potrebuju vynahradit nejakym krasavcem. Ale oni se predemnou asi schovavaji. Nemas nejake typy jak hledat??? :-)

25 edita edita | 6. února 2010 v 20:48 | Reagovat

Když hledám ooak, tak dám do vyhledávače repaint, oddělení dolls a pak si to nechám seřadit podle data přidání, abych se v tom dlouho nemotala. Ale teď jsem tam nějakou dobu nehledala. Když hledám fr tak dám do vyhledávače Fashion Royalty. Jenže to musíš každý den, když něco chceš, aby jsi to pak stihla, když to zrovna bude za kup teď. Já mám hrůzu z toho, co Integrity vydají, chci toho Harley Kena, ale jestli uvidím nějakého nádherného FR, tak nevím který z nich vyhraje... utěšuju se tím, že Harleyáků je několik tisíc, kdežto FR bývá mnohem míň. Tak uvidím. Ještě jsem pořád stejně ve fázi syslení.
Počkej ještě, teď v únoru co vyjde, to bude pak všude, v shopech i na e-bay, a budeš si moci vybrat, odkud ti to bude nejvíc cenově vyhovovat, i kvůli poštovnému.

26 Be-rus-ka Be-rus-ka | 6. února 2010 v 23:19 | Reagovat

Uz vim proc jsem se do nej tak zamilovala. On Mi hodne pripomina Edwarda. A ja nevim proc, ale jo. Nejhorsi je ze ho pred dvema dny nabizela jedna zenska z anglie na nejakem foru za 65 dolaru plus postovne :-D No jo ale ja to nasla dnes. Samozrejme ze uz ho nema.
Ma jen Turning heads Pierre NRFB za 60 plus postovne.  Ja bych brecela. Rozprodava celou svou sbirku

27 Redhead Redhead | Web | 8. února 2010 v 12:32 | Reagovat

Tak jsem teda napjatá, jak se to bude vyvíjet dál :-). Máš to krásně nafocené a ty bundičky jsou super, moc jim to spolu sekne, ale hlavně jsem zvědavá, jak to dopadne s Lukasem a Splash :-)

28 edita edita | 8. února 2010 v 17:08 | Reagovat

[26]: Teeeda, tak to bylo zadarmo! Ten Pierre je ale taky levný. Mně se ale moc nelíbí. On je dělaný v tmavovlasé a blond verzi. Ten tmavovlasý ještě ujde, ale ten blond se mi nelíbí.
[27]: Děkuju, jsem ráda, že se ti to líbí. Jak to dopadne se už za pár dílů dozvíš:-D

29 Marten Marten | E-mail | Web | 18. ledna 2012 v 14:17 | Reagovat

Dobrej blog

30 Ondřey Ondřey | E-mail | Web | 6. března 2012 v 22:05 | Reagovat

Já chci taky takovej bloooog:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama