Březen 2010

13. - ELENA A TAKESHI...

31. března 2010 v 19:24 | Eďa |  BARBIŇÁCI
ELENA OTEVŘELA OČI.
MŽOURÁ DO DENNÍHO SVĚTLA, V HLAVĚ JÍ NASKAKUJÍ INFORMACE Z NĚKOLIKA POSLEDNÍCH HODIN...
SAMOZŘEJMĚ, ŽE POTÉ, CO SE DOZVĚDĚLA O TAKESHIHO HAVÁRII, JI TJ S TAKEM NEPUSTILI SAMOTNOU DOMŮ. OBZVLÁŠŤ, KDYŽ SE JIM TAM TAK PĚKNĚ SLOŽILA. ALE BYLA RÁDA, ŽE BYLA S NIMI. OD TJ JELI ROVNOU K TAKOVI, ŽE TAM POČKAJÍ NA PŘÍJEZD JEJÍHO MILÉHO. TJ JÍ PŮJČILA NĚCO NA SEBE, ABY NEBYLA V TOM, V ČEM PŘIŠLA A ELENA V TOM I USNULA.

12. - ELENA

24. března 2010 v 20:09 | Eďa |  BARBIŇÁCI
ELENU PROBUDILY SLUNEČNÍ PAPRSKY NA JEJÍM OBLIČEJI.ACH, JAK DLOUHO SPALA?

11. - SETKÁNÍ S NADJOU

17. března 2010 v 20:14 | Eďa |  BARBIŇÁCI
NADJA ZNÁ TAKEA UŽ NĚJAKÝ TEN PÁTEK. VLASTNĚ UŽ OD ŠKOLY - JEJICH OBOREM NA UMPRIM BYLA FOTOGRAFIE.
ONA SI V TÉ DOBĚ PŘIVYDĚLÁVALA I JAKO MODELKA. JEJÍ NEZVYKLÁ TVÁŘ A TMAVÁ BARVA KŮŽE VŽDY VŠECHNY FASCINOVALA. KDYŽ SE PŘIČTOU "NOHY AŽ DO NEBE" A GAZELÍ POHYBY... NEBYLO DIVU, ŽE MUŽE PŘITAHOVALA JAKO MAGNET. TÉMĚŘ KAŽDÝ Z NÍ BRZY ŠÍLEL - NO, ONA TO S NIMI TAKY PĚKNĚ UMĚLA - VELMI RYCHLE SI JE DOKÁZALA OMOTAT KOLEM PRSTU. NEBYLO V TÉ DOBĚ FOTOGRAFA, KTERÝ BY NEZATOUŽIL MÍT MLADIČKOU NADJU ALESPOŇ JEDNOU PŘED OBJEKTIVEM.
TAKEO MĚL TU VÝHODU, ŽE BYL JEJÍ DOBRÝ KAMARÁD, I KDYŽ TAKY JEN PO JISTOU DOBU.
DOST SI SPOLU UŽILI A DOKUD TO BYLO VE VŠÍ POČESTNOSTI, NEMĚLO JEJICH PŘÁTELSTVÍ CHYBU.

ROZUMNĚLI SI ČÍM DÁL VÍC A CO SI BUDEM POVÍDAT, I TAKEO SE NÁM DO MILÉ NADJI TAK NĚJAK ZAMILOVAL.
ONA SVOU NÁKLONNOST K NĚMU UŽ DÁVNO NESKRÝVALA A ŽE Z TOHO NIC POŘÁDNÉHO NEBYLO, ZA TO MOHLA JEN TA JEHO OSTÝCHAVOST. DOKUD BYLI KAMARÁDI, ŘÁDILI JAK ČERNÁ RUKA, JENŽE KDYŽ PAK PŘIŠLO NA VĚTŠÍ SBLIŽOVÁNÍ, BYL TAKEO V KONCÍCH. VŠECHNO TO MOC ŘEŠIL - JESTLI JE NEBO NENÍ TA PRAVÁ, JESTLI JIM TO VYDRŽÍ CELÝ ŽIVOT, ATD ATD...
NO JO, V TOM VĚKU... :-))
NADJA SI TO UŽ ZAČÍNALA BRÁT TROCHU OSOBNĚ. NEŠLO JÍ DO HLAVY, ŽE OSTATNÍ BY ZA NOC S NÍ DALI COKOLIV A JEHO BY MĚLA SNAD JEŠTĚ PŘEMLOUVAT?

- ALE TAKY SE DOČKALA...
PO JEDNOM HODNĚ DIVOKÉM VEČÍRKU SKONČILI U NADJI V JEJÍM STUDENSTSKÉM PODNÁJMU...
NO NEDOPADLO TO ZROVNA VALNĚ. TAKEO MĚL O "PRVNÍ NOCI" SVÉ PŘEDSTAVY A V TÉHLE SITUACI - A V TOMTO STAVU - Z NICH MUSEL HODNĚ SLEVIT.
DRUHÝ DEN SE CÍTIL SPÍŠ TRAPNĚ A UVĚDOMIL SI, ŽE TAKHLE TO NECHCE.
S NADJOU ZŮSTALI DÁL PŘÁTELÉ, ALE UŽ TO NEBYLO NIKDY ONO...
A PAK SE JEJICH CESTY ROZEŠLY ÚPLNĚ...OD TÉ DOBY SE DOST VĚCÍ ZMĚNILO. NADJA NENÍ UŽ JEN MODELKOU, TEĎ MÁ SVOU VLASTNÍ AGENTURU A JEŠTĚ PRACUJE NA NĚKOLIKA DALŠÍCH PROJEKTECH.
VYJÍMEČNĚ, KDYŽ SE JÍ OZVOU Z NĚJAKÉHO HODNĚ VÝZNAMNÉHO ČASOPISU, TAK SLEVÍ A NECHÁ SE NA NĚJAKOU TU TITULNÍ STRÁNKU VYFOTIT.

KDYŽ SE Takovi OZVAL ZE SLUCHÁTKA JEJÍ HLAS, DOST HO TO ZASKOČILO. DOMLUVILI SI SCHŮZKU, NA KTEROU S SEBOU SAMOZŘEJMĚ VZAL I TJ.
TÉ STAČILO, KDYŽ VYSLOVIL "TO JMÉNO"... NADJA...
PRO NI TO BYLA PROSTĚ "TA PRVNÍ" - COŽ JE NĚCO, CO ONA SAMA UŽ TAKOVI NIKDY NEDÁ, VŽDY UŽ BUDE TOU DALŠÍ.
A TEĎ SE S NÍ MĚLA SETKAT? O JEJÍ KRÁSE TOHO VĚDĚLA DOST - SAMA JE MODELKA, TAKŽE VÍ, ŽE NADJA JE V TÉHLE BRANŽI POJEM.

NADJA UŽ ČEKÁ. JE DOST NESVÁ, PŘECE JEN TO MÁ BÝT "SETKÁNÍ PO LETECH" A NEVÍ, CO S NÍ
JEHO PŘÍTOMNOST UDĚLÁ.

10. - V KUCHYNI...

10. března 2010 v 20:15 | Eďa |  BARBIŇÁCI
JAKMILE JB S LUKASEM ZVEŘEJNILI SVŮJ VZTAH, ROZHODLI SE, ŽE UŽ SE NEBUDOU JEN SCHÁZET, ALE ŽE CHTĚJÍ SPOLU BYDLET...
JB STĚHOVÁNÍ OD MILLY NEZABRALO MOC ČASU, ZAS TOLIK VĚCÍ TAM NEMĚLA. NAVÍC - I MILLA SE ROZHODLA, ŽE UŽ V TOMHLE PODNÁJMU NEBUDE A PŘIJALA DAMONOVU NABÍDKU KE SPOLEČNÉMU BYDLENÍ U NĚJ...
NÁBYTEK ROZDALA KAMARÁDKÁM, PROTOŽE HO NEMĚLA UŽ KAM DÁT. OBÝVÁK NECHALA JB A LUKASOVI, KTERÝM SE LÍBIL A CHTĚLI SAMI NĚJAKÝ PODOBNÝ MÍT. A TAK SE ZAČALI POMALU ZAŘIZOVAT. BYLI ŠŤASTNÍ A UŽÍVALI SI KAŽDÉ CHVÍLE, KTEROU MOHLI KONEČNĚ TRÁVIT SPOLU BEZ ZBYTEČNÝCH VÝČITEK SVĚDOMÍ.
LUKAS BY JB SNESL MODRÉ Z NEBE, KDYBY TO ŠLO, NEUSTÁLE JI ZAHRNOVAL NĚJAKÝMI DROBNOSTMI A NĚŽNOSTMI A JB SI TO PĚKNĚ VYCHUTNÁVALA.

ZROVNA NA NĚJ MYSLELA, KDYŽ ZARACHOTILY KLÍČE VE DVEŘÍCH

9. - KARNEVAL

3. března 2010 v 20:15 | Eďa |  BARBIŇÁCI
ARTSY STRÁVILA DELŠÍ DOBU NA STUDIÍCH V ZAHRANIČÍ.
ŠKOLU ÚSPĚŠNĚ ZAKONČILA, PÁR MĚSÍCŮ BYLA NA PRAXI A TEĎ SE KONEČNĚ VRÁTILA DOMŮ.
ROZHODLA SE, ŽE SVÉ PŘÁTELE PŘEKVAPÍ POZVÁNKOU NA KARNEVAL.
DOMLUVILA SE SE ZNÁMÝM, VLASTNÍCÍM JISTÝ HOTELOVÝ KOMPLEX, ŽE AKCE PROBĚHNE V KLIMATIZOVANÉ MÍSTNOSTI POD PROSKLENOU STŘECHOU JEHO LUXUSNÍHO UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ.
ODSUNULI PRYČ NÁBYTEK, TROCHU TO TAM ZAHÁZELI KONFETAMI A AKCE MOHLA ZAČÍT.
BYLA ZVĚDAVÁ, KDO VŠECHNO PŘIJDE.
BYLO TO VYMYŠLENÉ DOST NA RYCHLO A VĚTŠINA JEJÍCH KAMARÁDŮ MÁ PRÁCI SPOJENOU S ČASTÝM CESTOVÁNÍM, TAK HROZILO, ŽE TAM BUDE JEN S JB, KTERÉ SE JAKO JEDINÉ HNED PO PŘÍJEZDU OZVALA. JE TO JEJÍ OBLÍBENÁ SESTŘENICE, TA TAM PROSTĚ NESMÍ CHYBĚT V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ.

POČASÍ VYŠLO NÁDHERNĚ, JAK NA OBJEDNÁVKU. SLUNCE ZALÍVALO CELÝ PROSTOR SVÝM SVITEM A VYTVÁŘELO ARTSY JEŠTĚ VĚTŠÍ ÚSMĚV NA RTECH, NEŽ OBVYKLE.
NAVÍC MĚLA OBROVSKOU RADOST ZE SVÝCH PŘÁTEL - PŘIŠLI TJ S TAKEEM, MILLA SE ZOE, SPLASH, BRIE A TAKY LUKAS S JB (KTEŘÍ KONEČNĚ SVŮJ VZTAH ZVEŘEJNILI)

DOKONCE VŠICHNI DODRŽELI PODMÍNKU PRO VSTUP, KTERÁ BYLA NA KAŽDÉ POZVÁNCE ZDŮRAZNĚNA: KAŽDÝ MUSÍ PŘIJÍT V NĚJAKÉM KOSTÝMU!
SAMA SI VYPŮJČILA PRINCEZNOVSKÉ ŠATY... VĚDĚLA, ŽE TÍM VŠECHNY, KTEŘÍ JI ZNAJÍ, DOST POBAVÍ:-)

TJ MÁ NA SOBĚ PŘEKRÁSNÝ KOSTÝM "ÓDA NA RADOST", KTERÝ NEJEN, ŽE JÍ NÁRAMNĚ SLUŠÍ, ALE HLAVNĚ JEHO NÁZEV K NÍ VYLOŽENĚ "SEDÍ" - POSLEDNÍ DOBOU MÁ RADOSTI NA ROZDÁVÁNÍ. A TO DÍKY TAKOVI, KTERÝ SAMOZŘEJMĚ PŘIŠEL S NÍ. TEN SE S TÍM MOC NEMAZAL A VZAL SI VOJENSKÝ OBLEČEK. BARETKU A KALHOTY NOSIL I NORMÁLNĚ, PŘIDAL AKORÁT BUNDU A BYLO TO.

MILLU PŘIVEZL TAJEMNÝ DAMON (KTERÝ NA AKCI - KE ZKLAMÁNÍ VŠECH ZÚČASTNĚNÝCH - NEPŘIŠEL) - TAKŽE SI S OBLEČKEM HLAVU DĚLAT NEMUSELA, ŠLA PROSTĚ ZA "MOTORKÁŘKU".

JEJÍ SESTRA ZOE, SE SVÝMI STŘÍBRNÝMI COPÁNKY, BYLA "MĚSÍČNÍ VÍLA"

LUKAS VYHRABAL JAKÉSI PRUHOVANÉ KALHOTY, NARAZIL SVŮJ OBLÍBENÝ KLOBOUK A TO MU STAČÍ.

ZA TO JB, STEJNĚ JAKO TJ, MÁ HONOSNOU RÓBU "KARNEVAL V BENÁTKÁCH". V PRVNÍ MOMENT JI NIKDO NEPOZNAL, MASKA JÍ ZAKRÝVÁ SKORO CELÝ OBLIČEJ, ALE ZBLÍZKA - PODLE TYPICKÉ PIHY - JE KAŽDÉMU JASNÉ, S KÝM ŽE MÁ TU ČEST.

KOHO ALE NEPOZNALI VŮBEC, JE BRIE. RTY JÍ PO NEPOVEDENÉM ZÁKROKU KONEČNĚ ODPUCHLY, NASADILA SI KONTAKTNÍ ČOČKY, ŘÁDNĚ SI NALÍČILA OČI, DALA ZUBY - K TOMU ČERNÝ OBLEČEK A JE Z NÍ UPÍRKA JAK VYŠITÁ:-)

SPLASH NAPŘED NEVĚDĚLA, JESTLI VŮBEC JÍT. ALE MÁ ARTSY RÁDA, JE TO TAKOVÁ POHODÁŘKA, NEZKAZÍ ŽÁDNOU SRANDU, CHCE JI VIDĚT. LUKASE S JB NĚJAK ZKOUSNE, STEJNĚ SI NA POHLED NA NĚ MUSÍ ZAČÍT ZVYKAT A TO RYCHLE. KAMARÁDKA JÍ PŮJČILA KOSTÝM, VE KTERÉM SAMA VYSTUPUJE A ZE SPLASH JE PRO DNEŠNÍ DEN BALETKA.

ARTSY NEJDŘÍV VŠECHNY PŘIVÍTALA A PODĚKOVALA JIM, ŽE PŘIŠLI.