12. - ELENA

24. března 2010 v 20:09 | Eďa |  BARBIŇÁCI
ELENU PROBUDILY SLUNEČNÍ PAPRSKY NA JEJÍM OBLIČEJI.ACH, JAK DLOUHO SPALA?


PROTAHUJE SE A VYCHUTNÁVÁ SI KAŽDÉ UVOLŇUJÍCÍ KŘUPNUTÍ VE ZTUHLÉM TĚLE. JE TO TADY NA SPANÍ SICE TROCHU NEPOHODLNÉ, ALE ONA TENHLE KOUTEK VŽDYCKY TAK MILOVALA. MUŽ NA ZDI JÍ VŽDY PŘIPOMENE TOHO JEJÍHO ... DRSNÉHO, NÁDHERNÉHO TAKESHIHO. NA POLŠTÁŘI, KDYŽ SE HODNĚ NADECHNE, MŮŽE JEŠTĚ ROZPOZNAT STOPY VŮNĚ PO JEHO KOLÍNSKÉ.
VŠE SE V NÍ SVÍRÁ.
BERE JEHO FOTKU A S LÁSKOU SI JI PROHLÍŽÍ.
"Už aby jsi byl zase u mně. Tolik mi chybíš." - MLUVÍ K TVÁŘI NA FOTOGRAFII.
CÍTÍ, ŽE SE JÍ CHCE BREČET.
RADĚJI SI RYCHLE BERE KOŠILKU - TUHLE MÁ NA NÍ OBZVLÁŠŤ RÁD.
POTŘEBUJE NĚCO DĚLAT - COKOLIV, JEN ABY JÍ TEN ČAS BEZ NĚJ UBĚHL RYCHLEJI. OBLÉKLA SE A POHLEDEM ZAVADILA O MEDVÍDKA, KTERÉHO OD NĚJ DOSTALA. JE TO JEDINÝ TAKOVÝ "INFANTILNÍ" DÁREK, CO JÍ KDY DAL.
BERE HO DO RUKOU: VZPOMÍNÁ NA TEN KRÁSNÝ, ROMANTICKÝ ČAS.
CHOVAL SE TEHDY JAKO POBLÁZNĚNÝ KLUK. JINDY TAK CHLADNÝ, CITY NEDÁVAJÍCÍ PŘÍLIŠ OKATĚ NAJEVO - TEHDY....
... BĚHALI SPOLU PO PLÁŽI PŘI ZÁPADU SLUNCE, MILOVALI SE V PÍSKU NA PLÁŽI... (ZACHICHOTALA SE, KDYŽ SI VZPOMNĚLA, ŽE TEN PÍSEK MĚLI TEHDY FAKT ÚPLNĚ VŠUDE) ... A PROBOUZELI SE ZAS AŽ PŘI VÝCHODU SLUNCE. DOVÁDĚLI JAKO DĚTI A DODNES JE PŘESVĚDČENÁ, ŽE TO BYLY TY NEJKRÁSNĚJŠÍ DNY, KTERÉ SPOLU PROŽILI.
KDYŽ PAK VBĚHLI DO RECEPCE, VZAL PRVNÍ "HRAČKU", KTERÁ MU PADLA DO OKA - BYL TO TEN "NEJZAMILOVANĚJŠÍ" MÉĎA, JAKÉHO TAM MĚLI A KOUPIL JEJ PRO NI.
DAL JÍ HO HNED PŘED RECEPČNÍ, OBEJMUL A LÍBAL A LÍBAL...PAK JI ZVEDL DO NÁRUČE A ODNESL NA POKOJ, KDE SE ZNOVU PONOŘILI SAMI DO SEBE, AŽ USNULI A PROSPALI PAK CELÝ DEN...
TAKOVÝ DEN UŽ PAK NIKDY NEBYL. NEVÍ, CO TO DO NĚJ TEHDY VJELO, ŽE SE TAK UVOLNIL, ŽE BYL TAK SPONTÁNNÍ.
KDO SE S NÍM KDY SETKAL, TEN BY JEJ POPSAL JAKO CHLADNÉHO, TVRDÉHO A NE PŘÍLIŠ MLUVNÉHO MUŽE.
OBČAS - ALE JEN OBČAS, KDYŽ JÍ DAL ČAS NA TO VŮBEC POMYSLET - TAK JI NAPADLO, ŽE BY OD NĚJ ODEŠLA... JENŽE PAK SI VYBAVILA "TU NOC" - A HNED JI TO PŘEŠLO. VÍ, ŽE TEN CIT V NĚM JE, AKORÁT JE PEČLIVĚ SKRÝVANÝ. DÁVÁ TO HOLT NAJEVO TROCHU JINAK... A ŽIVOT BEZ NĚJ UŽ SI NEDOVEDE VŮBEC PŘEDSTAVIT.
ZASE SI LEHLA, SVÍRAJE JEHO PODOBENKU.
KDYBY TADY BYL, TAK BY SE NESTALY VŠECHNY TY NEPŘÍJEMNOSTI.
KUFR BY SE JÍ NA LETIŠTI URČITĚ NEZTRATIL. PŘIŠLO JÍ, ŽE TAKESHI BUDÍ RESPEKT NEJEN U LIDÍ, ALE I U VĚCÍ.
A URČITĚ BY NA NI NEBYLI TAK NEPŘÍJEMNÍ.
HLAVNĚ TEN JEDEN CHLÁPEK BYL FAKT NECHUTNÝ.
KDYBY TAKESHI VIDĚL, JAK SI JI PROHLÍŽÍ, TAK BY MU ROZBIL ČELIST DŘÍV, NEŽ BY JI STIHL VŮBEC OTEVŘÍT K NĚJAKÉ TÉ JEHO HLOUPÉ, DVOJSMYSLNÉ NARÁŽCE. JEŠTĚ, ŽE SI ASPOŇ KABELU NECHALA U SEBE.
OBJEDNALA SI TAXI A NECHALA SE HNED ZAVÉZT DO JEHO DOMU. KDYŽ MU PAK VOLALA A POPISOVALA SITUACI, DOST ZUŘIL.
URČITĚ SI PO JEHO TELEFONU DAJÍ HODNĚ PRÁCE, ABY KUFR RYCHLE NAŠLI.

ON S NÍ ZROVNA TEĎ NEMOHL A TAK TO DOPADLO... JENŽE MÁ NĚJAKÉ DŮLEŽITÉ JEDNÁNÍ. DIVNÉ, ŽE OD TÉ DOBY JEŠTĚ NEVOLAL. DOST SI JI HLÍDÁ, NESTÁVÁ SE, ŽE BY SPOLU NEBYLI VÍC NEŽ PÁR HODIN BEZ JAKÉHOKOLIV KONTAKTU.

CHVÍLI PO TÉ, CO SEM DORAZILA, VOLALA JEŠTĚ I TJ A TAKOVI. DOMLUVILI SE, ŽE ZA NIMI PŘIJEDE K TJ A UŽ JE NA ČASE, ABY VYRAZILA. TAK DLOUHO SE NEVIDĚLI, UŽ SE NA NĚ MOC TĚŠÍ. A TAKY PŘIJDE NA JINÉ MYŠLENKY.
-------------------------------------------------------------


TJ A TAKEO UŽ ČEKAJÍ.
JAK JEN JÍ TO ŘEKNOU?
LETADLO, VE KTERÉM TAKESHI SEDĚL, MĚLO KRÁTCE PO STARTU NĚJAKOU PORUCHU A ZŘÍTILO SE K ZEMI. KDYŽ S NIMI TAKEO MLUVIL, JEŠTĚ NEMĚLI ŽÁDNÉ DALŠÍ INFORMACE. BYLO TO PŘED CHVÍLÍ I VE ZPRÁVÁCH, JEŠTĚ, ŽE SI ELENA TELEVIZI ZAPÍNÁ ZCELA VYJÍMEČNĚ. RADĚJI JÍ TO ANI NEVOLALI, VĚDĚLI, ŽE MÁ KAŽDOU CHVÍLI PŘIJET. URČITĚ BY SE SLOŽILA NA MÍSTĚ, JAK JI TAK ZNAJÍ. TOLIK SE NA NĚ TĚŠILI A TEĎ TOHLE...

SOTVA SE OZVAL BZUČÁK, ELENA PŘÍMO "VLÍTLA" DOVNITŘ.
- "Ahoj TJ, Taku! Jsem tak šťastná, že vás vidím!"
A UŽ JE OBJÍMÁ.
NEJDŘÍV DRTÍ TJ.
- "Tolik jste mi chyběli! TJ, vypadáš nádherně!"
- "Ach Taku!"
A UŽ SVÍRÁ I JEHO. KDYŽ HO UVIDĚLA, MĚLA NA JEDNU STRANU OBROVSKOU RADOST... ALE NA DRUHOU - TA PODOBA! KÉŽ BY TU BYLI UŽ VŠICHNI SPOLU!
- "A teď mi musíte všechno povědět! Jediné, co vím je, že jste zasnoubení! Mám z vás obrovskou radost! TJ, ukaž mi prstýnek!"
TAKEO SE CÍTÍ PŘÍŠERNĚ. ČEKAL, AŽ ELENA DORAZÍ A ON BUDE VĚDĚT, ŽE SE O NI TJ POSTARÁ. SÁM CHTĚL OKAMŽITĚ VYRAZIT NA PRVNÍ LETADLO, ABY SE DOSTAL ZA SVÝM BRATREM.

- "Víš, Eleno sedni si prosím tě. Musíme ti něco říct. Je mi to moc líto, když se konečně vidíme, že musíme být zrovna posly špatných zpráv. Ale volali nám z letiště.."

- "Co? Něco o mém kufru? Nenašel se?" ANI SI NEUVĚDOMOVALA NESMYSLNOST SVÉ OTÁZKY. TO BY SNAD VOLALI JÍ, ALE V NÁHLÉ RADOSTI JÍ TO VŮBEC NEDOCHÁZELO.

- "Ne Eleno. Letadlo, ve kterém seděl Takeshi, spadlo. Bylo to krátce po startu, byli ještě nízko, ale nic nevíme, čekáme na další zprávy. Chci brzy vyrazit za ním...."

ELENA ZBLEDLA.
T-A-K-E-S-H-I-? NIKDY SI ANI VE SNU NEPŘIPOUŠTĚLA, ŽE BY SE ZROVNA JEMU MOHLO NĚCO STÁT. DÁL ALE V MYŠLENKÁCH DOJÍT NEDOKÁZALA...
- "Och nne..." PŘED OČIMA MÁ MŽITKY, VZÁPĚTÍ CÍTÍ JAK SE PROPADÁ DO ČERNÉ, HLUBOKÉ TMY...
- "Eleno!"
TAKEO JI PŘENESL NA GAUČ. JEŠTĚ, ŽE JÍ TO NEZAVOLALI, MĚLI SPRÁVNÝ ODHAD...
ELENA OTEVÍRÁ OČI.... CO SE TO DĚJE?... UF, UŽ VÍM, KDE JSEM...
OTÁČÍ SE NA BOK A DÍVÁ SE NA TaT...

ACH! KDYŽ SI VZPOMNĚLA, PROČ OMDLELA, HNED SE PROBRALA.

-"Taku, TJ!" zvolala zoufale.
BARVU UŽ MÁ SICE LEPŠÍ, ALE HLAVA SE JÍ ZAČALA ZASE TOČIT. ODMÍTÁ TU PŘEDSTAVU, ŽE BY SE MU MOHLO NĚCO STÁT!
TJ SE JI SNAŽÍ ZKLIDNIT DŘÍV, NEŽ BY ZASE OMDLELA.
- "Eleno, máme dobré zprávy... Hádej, kdo volal?"

- "Oh!"
- "Ano! Je úplně v pořádku! Znáš ho, štěstí se drží vždy při něm. Vyvázl naprosto bez zranění. Bylo to z malé výšky. Nejhůř to odnesl jeho notebook a oblek." směje se, ještě stále trochu roztřeseně, Takeo. Měl o něj takový strach! - "Jednání zrušil a je na cestě sem. Nenechal se ani pořádně prohlídnout, teď potřebuje vědět, že jsi i ty v bezpečí. Znáš ho. Ani vánek ti nesmí zkřivit vlásek... víc ho rozzuřilo, že ti ztratili kufr a ty jsi musela marnit čas vyřizováním toho, než že sám spadl i s letadlem."
ELENA RADOSTÍ SKÁČE KOLEM KRKU TJ A PROPUKÁ V ÚLEVNÝ PLÁČ.
SLOVY BY NEPOPSALA, JAKÉ ŠTĚSTÍ PRÁVĚ CÍTÍ.
A PARADOXNĚ HO DÍKY TÉ NEHODĚ UVIDÍ JEŠTĚ DŘÍV, NEŽ BYLO PŮVODNĚ V PLÁNU.
TAK NAKONEC I TO ZLÉ JE OPĚT K NĚČEMU DOBRÉ!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 forewer-sisi forewer-sisi | Web | 24. března 2010 v 20:16 | Reagovat

ahoj zapoj sa do rekordu v komentároch a získaj diplom ä

krásny barbie blog aj fotky :D

2 nauriel nauriel | 24. března 2010 v 20:22 | Reagovat

Teda ty nás děsíš O_O . Ještě že se nic nestalo. Ta jeho charakteristika je skvělá, udělala jsi z něj dobrého drsoně. TJ s Elenou vypadají moc hezky, tak živě. Interiéry opět super. Už se těším na pokračování. :-)

3 viva80 viva80 | E-mail | Web | 24. března 2010 v 21:03 | Reagovat

Jé, já myslela, že už budou spolu a on ani nedorazil :-?  :-D . Moc hezké fotečky a romantika, jako blázen, ale musím říct, že jsem se i hezky zasmála, i když zrovna v té smutnější části, hrozně mě rozesmála ta fotka, jak si T a T povídají a Elena je za nima vykotěná na posteli s nohama nahoře, to je opravdu povedená fotečka :-D  :-D , docela mi to připomělo mě před pár dny, když jsem spávala s kýblem u postele :-D  :-D

4 edita edita | 25. března 2010 v 6:41 | Reagovat

[2]: He he, je to drsoň, to jo, ale taky mu teď trochu sklaplo:-)

[3]: Fotila jsem to, ještě, když jsem ho neměla doma. Dorazí v příštím díle:-D S těma nohama nahoru mi to přišlo taky takové všelijaké, ale zas si pamatuju, když jsem byla darovat krev, tak jsem se tam samozřejmě složila, tak jsem ležela na té jejich válendě a pod nohy mi dali židli, abych je měla vysoko, jí je dali TaT na skříň, aspoň tam dobře vlezla:-D
Ale jde vidět, že už je ti líp, když se tomu dokážeš zasmát, v takové situaci, v jaké jsi byla, se většinou chce všechno možné, jen ne smát :-)

5 edwards.goldeneyes edwards.goldeneyes | Web | 25. března 2010 v 8:44 | Reagovat

Juuu. tak to je perfektni nastup do pribehu pro oba dva. :-) Mas to o5 nadherne nafocene. Tak ted uz se nemuzu dockat dalsiho dilu. :-)Doufam, ze bude obsahovat ty fotky s posteli, co jsi dala na Flickr :-)
Chtela jsem se te zeptat, In the Mix mel nahradi dva pary rukou???

6 viva80 viva80 | E-mail | Web | 25. března 2010 v 8:46 | Reagovat

[4]: Myslela jsem si, že jsi to fotila ještě před jeho skutečným příjezdem, ještě, že s ním to letadlo nespadlo ve skutečnosti :-x :-D, to by se asi chudinka Elča nedočkala :-( . Naaranžovala jsi to zkrátka, jako vždy, fantasticky;-).

Ano, už je mi dobře, docela mi pomohlo víkendové válení v posteli BEZ dětí :-). Teď už je i nálada lepší, když svítí sluníčko, je to paráda 8-) .

7 Mária Mária | 25. března 2010 v 8:52 | Reagovat

Teda to je krása :-) Včera som to večer nestihla a ráno som musela do škôlky, na poštu...tak som si zobrala aj bicykel aby som bola doma skôr a mohla si prečítať nový diel :D  :-D
Úžasné, na začiatku veľká romantika :-) a potom také dráma 8-O ale našťastie to dobre dopadlo :-) Fotky opäť krásne, hlavne tie kde sa TJ a Elena objímajú tam sú ako živé :-) Elena je nádherná, taká jemná kráska a tie klby v kotníkoch to je neco 8-) Inak všetci herci v tejto epizode sa mi zdajú akýsi krásnejší 8-)  :-)

8 edita edita | 25. března 2010 v 13:26 | Reagovat

[5]: Děkuji:-) Ano příště budou ty fotky, co jsou na Flickru. Tam vždycky dám nějakou nápovědu, hned jak mám čerstvé fotky, aby jste nebyli tak napnutí a aspoň zhruba věděli, co - koho tam máte čekat:-) In the mix má jeden pár rukou, dva páry mají asi FR holky, ne? Původně jsem taky myslela ale, že mají dva i ti chlapi. Nebo mně aspoň došli s jedním párem. Mission Moscow má ještě starší typ, ten nemá vyměňovací, ale mně to moc nevadí, zas tak je nevyužiju.

[6]: No to bych šílela i já, kdyby se zřítil O_O Válení bez dětí, když jsem byla nemocná, mi ještě snad ani nevyšlo :-D I když mi bylo příšerně a šla jsem si vyjímečně lehnout, tak stejně furt chodili za mnou. Ale teď, když už chodí oba do školky, tak by to bylo v pohodě.

[7]: No teda, tak to jsem ráda, že se ti to líbilo, když už jsi sedla i na kolo:-D
Krásnější jsou možná z toho jara, ale mně se zdají krásní furt stejně, teď se mi líběj, jak jsou barevní, přestože se Takeo zdá většině v té žluté mikině "jemný" :-D , mně se v ní líbí čím dál víc, je to takový pozitivní, pohodový kluk. Vedle něj stojí Takeshi a ten tak pozitivně nevypadá, možná mu půjčím růžovou (tu má na sobě Maria, ale ještě jsem ji nezveřejnila) a pak bude jak cumel :-D

9 viva80 viva80 | E-mail | Web | 25. března 2010 v 17:49 | Reagovat

[8]:Podle toho, co jsem četla a taky na ebay by In the Mix měl mít vyměňovací ruky, teď už by je měly mít asi všechny v současné době vyrobené FR panenky, aspoň jsem to tak pochopila.

Občas jsem měla taky dětskou návštěvu, ale naštěstí bylo hezky, tak s nima Lukáš blbnul pořád někde venku a u našich, takže jsem se krásně prospala:-).

10 nauriel nauriel | 25. března 2010 v 21:21 | Reagovat

Teda Edi, musím říct, že se na příští týden strašně těším. Moc hezky jsi mě navnadila. Tohle je snad nejlepší příběh. Ale možná je to Elenou. Je dokonalá, nádherná. Furt se sem chodím kochat. Myslím, že Elena a Takeshi budou můj oblíbený pár. Sice jsou všechny páry skvělé, ale nej může být jen jeden ;-)

[6]: Já jsem si říkala, co s Tebou je, že nejsi vidět. Tak to je fajn, že už je Ti dobře. Já jsem taky dneska odpočívala bez dítěte, hrabala jsem zahradu a asi jsem to přepískla. Šíleně mě bolí záda :-(

11 chaannah chaannah | E-mail | 26. března 2010 v 16:12 | Reagovat

:-) Editko,
nikdy jsem nebyla na "červenou" knihovnu ... ale na Tvůj blog se snažím dostat i přes veškeré současné obtíže: půjčuji si notebook abych se dozvěděla, co je u Vás nového :D (náš PC je na dlouhodobém revitalizačním pobytu - vpodstatě jsme bez techniky :-! - to si jistě dovedeš představit, jaké to je ...)
Tvé aranžmá nteriérů panenek je čím dál skvělejší :-) a senzační podání panenkovských půvabů mělo za následek, že k nám putuje první Dynamite Girl ... ;-) Fascinuje mne pohyblivost těchto krásek - umíš je tak realisticky a svůdně naaranžovat ... DÍKY za báječné chvíle :-)

12 chaannah chaannah | E-mail | 26. března 2010 v 16:14 | Reagovat

:-) P.S. ještě musím POCHVÁLIT slušivé oděvní kousky, které panenkám tvoříš ... a DÍKY za prima odkazy na střihy ... ;-)

13 edita edita | 27. března 2010 v 14:56 | Reagovat

[9]: To jo, ale jde o to kolik těch párů má být. MOžná napíší že má dva páry a ne dva páry navíc. Protože i Lukas i Takeo přišli každý s jedním, klasickým párem připevněným a druhý navíc. U holek nemůžu posoudit, protože Nadja je starší, tak nevím kolik jich ve výbavě mají.
[10]: Děkuji, to jsem ráda, že ti to sedí:-) No dost jsem se Elenou namlsala, nevím jestli je dobře nebo ne, že panenek s touto postavou není moc :-D
[11]: Jé ahoj Aničko! No já na typickou červenou knihovnu taky nejsem, ale u panenek je to něco jiného, tam mě to baví :-D Gratuluji k Dynamitce! A kterou krasavici budeš mít? Není to ta Jett z MMB? :-) A děkuji za milé slova!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama