13. - ELENA A TAKESHI...

31. března 2010 v 19:24 | Eďa |  BARBIŇÁCI
ELENA OTEVŘELA OČI.
MŽOURÁ DO DENNÍHO SVĚTLA, V HLAVĚ JÍ NASKAKUJÍ INFORMACE Z NĚKOLIKA POSLEDNÍCH HODIN...
SAMOZŘEJMĚ, ŽE POTÉ, CO SE DOZVĚDĚLA O TAKESHIHO HAVÁRII, JI TJ S TAKEM NEPUSTILI SAMOTNOU DOMŮ. OBZVLÁŠŤ, KDYŽ SE JIM TAM TAK PĚKNĚ SLOŽILA. ALE BYLA RÁDA, ŽE BYLA S NIMI. OD TJ JELI ROVNOU K TAKOVI, ŽE TAM POČKAJÍ NA PŘÍJEZD JEJÍHO MILÉHO. TJ JÍ PŮJČILA NĚCO NA SEBE, ABY NEBYLA V TOM, V ČEM PŘIŠLA A ELENA V TOM I USNULA.


ALE JE TU NĚJAKÉ PODEZŘELÉ TICHO... VŽDYŤ SPALA JEN CHVÍLI... NEBO NE?

PŘI POHLEDU NA BUDÍK SE RYCHLE PROBRALA - UF, POLEDNE UŽ JE ZA NÁMI!
TA PILULKA, CO JÍ DALI BYLA ASI HODNĚ SILNÁ - MĚLA SE JEN TROCHU ZKLIDNIT A ONA ZATÍM SPALA JAK DŘEVO A TO PĚKNĚ DLOUHO...

V KUCHYNI NA STOLE NAŠLA LÍSTEK, ŽE ŠLI TaT NA OBĚD - (UDĚLALI JÍ KAPUČÍNO A NECHALI NA STOLKU U POSTELE) - A PAK SE STAVÍ K LUKOVI A JB. AŤ TAM PAK S TAKESHIM PŘIJEDOU TAKY.
TI JSOU HODNÍ!
ASI CHTĚLI, ABY JSME BYLI SPOLU CHVÍLI O SAMOTĚ? TO JE OD NICH HEZKÉ.
NAPILA SE... MUSÍ SE DÁT CO NEJDŘÍV DO KUPY, JE JAK MÁTOHA.

TEDA, TOHO KOFEINU V TOM ASI MOC NENÍ, ANI PO CHVILCE SE NECÍTÍ O MOC LÍP.
NERVÓZNĚ ŽMOULÁ CÍPEK POLŠTÁŘE, CÍTÍ, ŽE MÁ SRDCE ZAS AŽ NĚKDE V KRKU. SICE VÍ, ŽE JE V POŘÁDKU, ŽE SNAD BRZY PŘIJEDE, ALE TA TÍSEŇ NECHTĚLA ZMIZET. PROSTĚ SE NEUKLIDNÍ, DOKUD NEBUDE STÁT PŘÍMO PŘED NÍ.


CVAKLA KLIKA.
ŠÍLENĚ SE LEKLA...
VYSKAKUJE NA POSTELI A ZÍRÁ KE DVEŘÍM. ANO - VEŠEL ON.

- "Takeshi!"

- "Eleno!"

PŘICHÁZÍ K POSTELI, POKLÁDÁ KUFR, V RUCE KYTICI RŮŽÍ.

- "Eleno..." opakuje jen.

TA MU OKAMŽITĚ SKÁČE KOLEM KRKU. OBJÍMAJÍ SE S TAKOVOU NALÉHAVOSTÍ, KDYBY TO ŠLO VPILI BY SE JEDEN DO DRUHÉHO, V JEDNO TĚLO.

- "Měla jsem ukrutný strach! Já, já..." zajíkla se. Ještě stále to nemohla ani vyslovit. Tu hrůzu, kterou cítila při představě, že by se mu něco stalo, nedokázala slovy ani popsat.

- "Pššš... už jsem tady, jsem u tebe."
KDYŽ UŽ BYL S NÍ, CÍTIL SE ZASE DOBŘE. TAKEO MU V TELEFONU POPSAL, JAK TO VYPADALO, KDYŽ SE ZPRÁVU DOZVĚDĚLA. NECHTĚL JI UŽ VÍC ROZRUŠOVAT.
SÁM BYL Z TOHO DOST V ŠOKU. TEDA- NE Z TOHO PÁDU, TO NE.
ALE DÍKY TOMU SI UVĚDOMIL, JAK MOC JI MILUJE.
JAK MOC JI POTŘEBUJE KE SVÉMU ŽIVOTU.
A ŽE KDYBY SE MU PŘI PÁDU STALO TO NEJHORŠÍ, UŽ BY JI NIKDY, NIKDY NEVIDĚL!

ELENA JE TAK ŠŤASTNÁ, TEĎ UŽ JE ZASE "CELÁ".
- "Miláčku, to jsou nádherné růže, děkuju! Je to od tebe moc milé, že jsi po tom všem myslel na to, potěšit mě."
- "Ty jsi pro mě vždy na prvním místě, vždyť to víš, Eleno."
- "Já vím, ale není to... ehm... u tebe běžné."
- "Mám pro tebe ještě něco. Počkej, vytáhnu to z kufru."
- "Pamatuješ na naši dovolenou? Na ty chvíle na pláži?..."
- "Na to nikdy nezapomenu.." hlesla - "Ale netušila jsem, že to bylo takové i pro tebe. Pro mě je to nejkrásnější čas, jaký jsme spolu prožili."
- "Pro mě též. A pamatuji si, jakou jsi měla radost z toho medvídka. A když jsem uviděl tohoto, věděl jsem, že je to pro tebe ten pravý. A taky jsem si uvědomil, že od té doby jsem ti nedával moc najevo, jak moc mi na tobě záleží. Tedy, tím správným způsobem myslím."
- "Je nádherný, děkuju. Zrovna včera jsem ležela v našem oblíbeném koutku a myslela na tu dovolenou. Bylo to jako nějaké snové líbánky. Úžasné. Ty jsi byl úžasný. Tak pozorný, zábavný, sexy... tak spontánní. Z těch chvil jsem žila, ty mi dodávaly energii. A pak jsem jela k TJ a tam mi TO řekli. Takeshi, už nikdy to nechci zažít...."
POMALU MU SUNDALA VŠECHNO TO NEPOHODLNÉ OBLEČENÍ.
SCHOVALI SE POD PŘIKRÝVKU, KDE PRO NĚ PŘESTAL OKOLNÍ SVĚT NA CHVÍLI EXISTOVAT..
NEPOTŘEBOVALI ANI MLUVIT, POŘÁD SE NA SEBE JEN DÍVALI A ODMÍTALI SE PUSTIT.
ELENA VZALA ZASE MEDVÍDKA.
TOLIK JI PŘEKVAPIL!
TO JE PŘESNĚ TO, CO VĚDĚLA, ČÍM SE CELOU DOBU UKLIDŇOVALA... ŽE VÍ, ŽE TO V NĚM JE... A DÍKY TÉ NEHODĚ TO PŘESTAL V SOBĚ TAK POTLAČOVAT.

- "Víš, měli by jsme si zase někam vyjet. Sami dva, někam, kde nás nikdo nezná a být zas jen sami pro sebe. Jako tehdy..." řekl tiše. "Co tomu říkáš?"
- "No když se to vleze do tvého nabitého harmonogramu... bylo by to krásné..." vzdechla Elena. Pod rukou cítí tlukot jeho srdce. Vlastně je jí už všechno jedno... kde budou, co tam bude... hlavně, že budou spolu.- "Co kdybych tě namasírovala? Vždyť tě musí bolet celé tělo. Začnu hlavou, ať přijdeš na veselejší myšlenky."
Takeshi se pod jejími prsty uvolnil ještě víc. Ale brzy se zase začal pružit - "Co tvůj kufr? Volali ti už?"

- "Ne miláčku, nic nevím. Nooo, ale třeba zrovna volají... zvoní mi telefon, počkej chvíli...."

TAKESHI LEŽÍ, PŘEHRÁVÁ SI TY OKAMŽIKY V LETADLE.
KDYŽ MU DOŠLO, ŽE JDE O ŽIVOT, NEMYSLEL NA NIC A NA NIKOHO, JEN NA NI.
VŽDYCKY JI BRAL JAKO SAMOZŘEJMOU SOUČÁST SVÉHO ŽIVOTA. ALE TEĎ NAJEDNOU VÍ, ŽE TO ZAS TAK SAMOZŘEJMÉ NENÍ. JAK MÁLO STAČILO A ODLOUČILI BY SE NAVŽDY... BEZ ROZLOUČENÍ... ANIŽ BY JÍ TO ŘEKL - JAK MÁ ONA VLATNĚ VĚDĚT, CO K NÍ CÍTÍ?

TEĎ UŽ TO BUDE JINAK.
ONA JE JAK KOTĚ, TAKOVÉ NĚŽNÉ PŘÍTULNÉ STVOŘENÍ - ON BYL K NÍ VŽDYCKY JEN TAKOVÝ SHOVÍVAVÝ, CHOVAL SE K NÍ NĚKDY JAK K MALÉMU DÍTĚTI, MÍSTO TOHO, ABY JI SÁM PĚKNĚ POHLADIL, TAK JEN BRAL JAKO SAMOZŘEJMOST JEJÍ LÍSÁNÍ, PAK JI POŠKRABKAL, POPLÁCAL A NAZDAR. NAJEDNOU VÍ, JAK BY SE CÍTIL NA JEJÍM MÍSTĚ ON...
KDYŽ PŘIŠLA ELENA K POSTELI, STÁHL JI K SOBĚ.
- "Pojď ke mně, Elen. Musím se ti omluvit. Za to, jak jsem se k tobě choval. Kdyby jsi mě nemilovala, už by jsi ode mě dávno utekla. Vlastně se divím, žes to ještě neudělala."ELENA JEN LEŽÍ, NIC NEŘÍKÁ. CÍTÍ TU ZMĚNU V NĚM OD OKAMŽIKU, KDY VEŠEL. INTENZITA V JEHO OČÍCH BYLA JEŠTĚ VĚTŠÍ, ZPŮSOB JEHO OBJÍMANÍ, JEHO DOTYKŮ, JEHO LÍBÁNÍ... PAK TY DÁRKY... TOHLE JE DALŠÍ DEN, ZE KTERÉHO BUDE ŽÍT, DÍKY KTERÉMU VÍ, ŽE PŘEKONÁ DALŠÍ PŘEKÁŽKY...
JEN HO JEMNĚ POLÍBILA, TÍM ŘEKLA VŠE...
- "Budeme muset jít. Volali TaT, že na nás čekají, kde prý jsme. Asi už by tě bratr taky rád viděl celého." zasmála se přidušeně.

OSPRCHOVALI SE.
ZATÍM CO SE ELENA CHYSTÁ -(HLEDÁ NĚCO VHODNÉHO NA SEBE ATD.), BERE TAKESHI NOVINY, KTERÉ NAŠEL V KUCHYNI NA LAVICI POD OKNEM. O TÉ HAVÁRII SE PÍŠE HNED NA PRVNÍ STRÁNCE.
KDYŽ VIDÍ TY FOTKY, ZASE SLYŠÍ TEN VYDĚŠENÝ KŘIK. MĚL FAKT ŠTĚSTÍ. NENÍ ANI MOŽNÉ, ŽE VYVÁZL TAK DOBŘE.
TY NOVINY MUSÍ JEŠTĚ RYCHLE SCHOVAT, ABY JE NEVIDĚLA, ZBYTEČNĚ BY SE PŘED NÁVŠTĚVOU ROZRUŠOVALA. NA TĚCH FOTKÁCH TO VYPADÁ HŮŘ, NEŽ JAK TO DOOPRAVDY BYLO.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 nauriel nauriel | 31. března 2010 v 20:18 | Reagovat

Koukám, že systém se nějak nedokázal vypořádat s letním časem a mohla jsem se kochat už o hodinu dřív. Fotky jsou nádherné, opět jsem se utvrdila v tom, že jsou dokonalý pár ;-) . A jak se k sobě hezky tulí, jako živí. A on je tak nádherný, dokonalý. Ta fotka jak leží v posteli a podpírá si hlavu nemá chybu. Už aby tu byl, i když bez Eleny :-D . Prosím tě, kolik má ten medvídek? To je pěkný mrňous O_O . A ty noviny jsou taky super. Re-ment, nebo něco jiného? ???

2 edin edin | 31. března 2010 v 21:05 | Reagovat

[1]: Děkuju, jsem ráda, že se ti to líbí.
Tak ti přeju, aby jsi jej už měla doma! To čekání je hrozný, že? Aspoň že lukas dorazil tak brzy a máš si s čím hrát:-D Já mám takhle věčně sundanou Elenu, pořád ji nějak přerovnávám, i když už v těch sedících polohách s ní toho moc nevymyslím, ale stejně mi to nedá, tak jí aspoň přendám ruku nebo kousek posunu, atd... Manžel vypadá, že už si zvykl. Snad jsem to teď ale nezakřikla:-x
Zveřejnila jsem to dřív, protože jsem nevěděla, jak to bude s připojením, včera to byla mizérie, tak jsem nevěděla jestli se v tu správnou dobu na blog dostanu. Medvídek je malinkatý, teď ho nezměřím, protože mám většinu miniatur v krabičce v ložnici, tam musím přes oba pokoje dětí, tak to nechám na zítra:-) Ale určitě tak kolem 2 cm. Je to re-ment, i ty noviny, kapučíno a brýle. Další kousky budou vidět v příštím díle.

3 ldas1 ldas1 | 31. března 2010 v 23:43 | Reagovat

Tak jsem teď dočetla poslední 3 díly. Nevím jak se mi to povedlo, ale nějak mi utekly :-( Teda vlastně asi tuším, chodila jsem k tobě nakukovat na druhý blog :-), no prostě jsem popleta :-D Takže teď moc chválím všechny tři poslední díly, bylo to napínavé a hlavně hezké na pokoukání. Už se těším na další :-D

4 edwards.goldeneyes edwards.goldeneyes | Web | 1. dubna 2010 v 9:48 | Reagovat

Holky, ted se mi tu asi budete vsechny smat. Ale normalne mi skoro sly slzy do oci z thohle pribehu. Asi to bude tim, ze jsem se vcera koukala na New Moon. A tohle jejich schledani mi pripomelo to Edwardovo a Belline. Snad si Takeshi konecne zacne vazit Eleny. A bude ji svou lasku dokazovat na kazdem kroku.
O5 skvele nafoceno. A musim rict, ze tenhle Takeo se k Poppy hodi jeste vice nez ten In the mix. Vypadaji naprosto dokonale. A asi budou muj nejoblibenejsi par, tady z tohoto fotoromanu :-)

5 viva80 viva80 | E-mail | Web | 1. dubna 2010 v 10:07 | Reagovat

Moc krásně jsi to napsala a nafotila Edie, jsou opravdu, jako živí, včera jsem jen rychle nakoukla a až dnes si početla a musím se přidat k Berušce, taky jsem měla na krajíčku, je to hodně emocionální díl. Pomalu přehodnocuju své rozhodnutí ohledně Takea, nějak se mi začíná líbit MM, snad si je nakonec budu muset pořídit taky oba :-x :-D

6 edin edin | 1. dubna 2010 v 12:30 | Reagovat

[3]: No to asi proto, že jsem u předposledních dvou zapomněla vložit upozornění na první blog:-) Děkuju, jsem ráda, že se ti to líbí.
[4]:Jé to jsem netušila, že je to tak dojemné. Já to vždycky poznám až s nějakým časovým odstupem, teď je ještě brzy:-)A vidím, že víc lidí je má v oblibě:-) Já též, i Nauriel a teď ty:-D Vítej v klubu! :D
[5]:To fakt zírám holky, musím si to po čase přečíst znovu:-) No já doporučuji úplně každého FR panáčka, protože si myslím, že když už ho máš doma, ať jsi před tím na něj měla názor jakýkoliv, tak naživo tě prostě dostanou. Takže vřele doporučuji oba Taky. Nevím jak to správně napsat - Takey? :-?  :-D

7 lola lola | 1. dubna 2010 v 17:19 | Reagovat

objednala sis Great pretender Lillith?hádám dobře? :-)
je vskutku nádherná.
a mooooc povedený příběh. ;-)

8 Mária Mária | 2. dubna 2010 v 21:45 | Reagovat

Ooch, toľko romantiky, už dva diely po sebe :-) úžasne napózované bábiky, ako živé 8-) hlavne tam ako Elena kľačí za Takeshim a objíma ho, tak tam sú dokonalý :-)  :-D

9 edin edin | 6. dubna 2010 v 11:54 | Reagovat

[7]: Ano, hádáš správně:-) Už je v galerii.

[8]: No oni jsou nádherný páreček, tak se fotěj "sami":-)Další díl nebude pro změnu vůbec romantický... -ale jeden "velmi romantický" mám vymyšlený, teď jen aby došlo k jeho realizaci:-D

10 nauriel nauriel | 6. dubna 2010 v 14:50 | Reagovat

[9]: Tak jsem mrkla na Lilith. Je kouzelná. Koukám, žes ji pojmenovala po Evangelině O_O . Copak, její satanistické jméno se Ti nelíbí? ;-) . Mě teda moc, ale asi bych se ji pak bála mít doma :-D

11 edita edita | 7. dubna 2010 v 16:38 | Reagovat

[10]:Děkuji :-) Jo jo, jméno má po Evangelíně, připomíná mi ji O_O  :-x  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama