9. - KARNEVAL

3. března 2010 v 20:15 | Eďa |  BARBIŇÁCI
ARTSY STRÁVILA DELŠÍ DOBU NA STUDIÍCH V ZAHRANIČÍ.
ŠKOLU ÚSPĚŠNĚ ZAKONČILA, PÁR MĚSÍCŮ BYLA NA PRAXI A TEĎ SE KONEČNĚ VRÁTILA DOMŮ.
ROZHODLA SE, ŽE SVÉ PŘÁTELE PŘEKVAPÍ POZVÁNKOU NA KARNEVAL.
DOMLUVILA SE SE ZNÁMÝM, VLASTNÍCÍM JISTÝ HOTELOVÝ KOMPLEX, ŽE AKCE PROBĚHNE V KLIMATIZOVANÉ MÍSTNOSTI POD PROSKLENOU STŘECHOU JEHO LUXUSNÍHO UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ.
ODSUNULI PRYČ NÁBYTEK, TROCHU TO TAM ZAHÁZELI KONFETAMI A AKCE MOHLA ZAČÍT.
BYLA ZVĚDAVÁ, KDO VŠECHNO PŘIJDE.
BYLO TO VYMYŠLENÉ DOST NA RYCHLO A VĚTŠINA JEJÍCH KAMARÁDŮ MÁ PRÁCI SPOJENOU S ČASTÝM CESTOVÁNÍM, TAK HROZILO, ŽE TAM BUDE JEN S JB, KTERÉ SE JAKO JEDINÉ HNED PO PŘÍJEZDU OZVALA. JE TO JEJÍ OBLÍBENÁ SESTŘENICE, TA TAM PROSTĚ NESMÍ CHYBĚT V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ.

POČASÍ VYŠLO NÁDHERNĚ, JAK NA OBJEDNÁVKU. SLUNCE ZALÍVALO CELÝ PROSTOR SVÝM SVITEM A VYTVÁŘELO ARTSY JEŠTĚ VĚTŠÍ ÚSMĚV NA RTECH, NEŽ OBVYKLE.
NAVÍC MĚLA OBROVSKOU RADOST ZE SVÝCH PŘÁTEL - PŘIŠLI TJ S TAKEEM, MILLA SE ZOE, SPLASH, BRIE A TAKY LUKAS S JB (KTEŘÍ KONEČNĚ SVŮJ VZTAH ZVEŘEJNILI)

DOKONCE VŠICHNI DODRŽELI PODMÍNKU PRO VSTUP, KTERÁ BYLA NA KAŽDÉ POZVÁNCE ZDŮRAZNĚNA: KAŽDÝ MUSÍ PŘIJÍT V NĚJAKÉM KOSTÝMU!
SAMA SI VYPŮJČILA PRINCEZNOVSKÉ ŠATY... VĚDĚLA, ŽE TÍM VŠECHNY, KTEŘÍ JI ZNAJÍ, DOST POBAVÍ:-)

TJ MÁ NA SOBĚ PŘEKRÁSNÝ KOSTÝM "ÓDA NA RADOST", KTERÝ NEJEN, ŽE JÍ NÁRAMNĚ SLUŠÍ, ALE HLAVNĚ JEHO NÁZEV K NÍ VYLOŽENĚ "SEDÍ" - POSLEDNÍ DOBOU MÁ RADOSTI NA ROZDÁVÁNÍ. A TO DÍKY TAKOVI, KTERÝ SAMOZŘEJMĚ PŘIŠEL S NÍ. TEN SE S TÍM MOC NEMAZAL A VZAL SI VOJENSKÝ OBLEČEK. BARETKU A KALHOTY NOSIL I NORMÁLNĚ, PŘIDAL AKORÁT BUNDU A BYLO TO.

MILLU PŘIVEZL TAJEMNÝ DAMON (KTERÝ NA AKCI - KE ZKLAMÁNÍ VŠECH ZÚČASTNĚNÝCH - NEPŘIŠEL) - TAKŽE SI S OBLEČKEM HLAVU DĚLAT NEMUSELA, ŠLA PROSTĚ ZA "MOTORKÁŘKU".

JEJÍ SESTRA ZOE, SE SVÝMI STŘÍBRNÝMI COPÁNKY, BYLA "MĚSÍČNÍ VÍLA"

LUKAS VYHRABAL JAKÉSI PRUHOVANÉ KALHOTY, NARAZIL SVŮJ OBLÍBENÝ KLOBOUK A TO MU STAČÍ.

ZA TO JB, STEJNĚ JAKO TJ, MÁ HONOSNOU RÓBU "KARNEVAL V BENÁTKÁCH". V PRVNÍ MOMENT JI NIKDO NEPOZNAL, MASKA JÍ ZAKRÝVÁ SKORO CELÝ OBLIČEJ, ALE ZBLÍZKA - PODLE TYPICKÉ PIHY - JE KAŽDÉMU JASNÉ, S KÝM ŽE MÁ TU ČEST.

KOHO ALE NEPOZNALI VŮBEC, JE BRIE. RTY JÍ PO NEPOVEDENÉM ZÁKROKU KONEČNĚ ODPUCHLY, NASADILA SI KONTAKTNÍ ČOČKY, ŘÁDNĚ SI NALÍČILA OČI, DALA ZUBY - K TOMU ČERNÝ OBLEČEK A JE Z NÍ UPÍRKA JAK VYŠITÁ:-)

SPLASH NAPŘED NEVĚDĚLA, JESTLI VŮBEC JÍT. ALE MÁ ARTSY RÁDA, JE TO TAKOVÁ POHODÁŘKA, NEZKAZÍ ŽÁDNOU SRANDU, CHCE JI VIDĚT. LUKASE S JB NĚJAK ZKOUSNE, STEJNĚ SI NA POHLED NA NĚ MUSÍ ZAČÍT ZVYKAT A TO RYCHLE. KAMARÁDKA JÍ PŮJČILA KOSTÝM, VE KTERÉM SAMA VYSTUPUJE A ZE SPLASH JE PRO DNEŠNÍ DEN BALETKA.

ARTSY NEJDŘÍV VŠECHNY PŘIVÍTALA A PODĚKOVALA JIM, ŽE PŘIŠLI.


TAKY UKÁZALA CENU PRO NEJPOVEDENĚJŠÍ MASKU - OHROMNÝ KOKTEJL. TEN KDO JEJ VYHRAJE, TAK JEJ MUSÍ TAKY HNED SÁM VYPÍT... TO PAK BUDE PODÍVANÁ, PŘI JEHO PŘÍPRAVĚ SE ALKOHOLEM OPRAVDU NEŠETŘILO.
PUSTILA HUDBU A ŠLA ZA JB. DOMLUVIT SE NA BRZKÉ NÁVŠTĚVĚ - DNES NENÍ ČAS NA POŘÁDNÝ POKEC, NAVÍC MÁ JB DOPROVOD... PROHODILY TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ A HONEM, HONEM ZA ZOE. POVAHOVĚ SI BYLY VELMI, VELMI BLÍZKÉ. MĚLY STEJNÝ SMYSL PRO HUMOR A NEBYLY ŽÁDNÉ UFŇUKANÉ SLEČINKY. POBYT V PŘÍRODĚ JE (NA ROZDÍL OD VĚTŠINY JEJICH KAMARÁDEK) NIJAK NEDĚSIL A RÁDY SPOLU VYRÁŽELY NA RŮZNÉ TÚRY PO HORÁCH. HNED SI MĚLY CO POVÍDAT, ANI NEVĚDĚLY CO DŘÍV, SKÁKALY OD JEDNOHO K DRUHÉMU - KDO JE CHVÍLI POZOROVAL, TOMU BYLO JASNÉ, ŽE TYHLE DVĚ SE BUDOU VÍDAT HODNĚ ČASTO - A NUDIT SE URČITĚ NEBUDOU.
ZATÍMCO SI POVÍDAJÍ, VYZÝVÁ LUKAS SPLASH K TANCI...
MUSÍ SE JÍ ZEPTAT, JAK SE MÁ. SAMOZŘEJMĚ VŮBEC NEVÍ, JAK ZAČÍT.
CHVÍLI SE MLČKY POHYBUJÍ V RYTMU POMALÉ PÍSNIČKY, AŽ TO SPLASH NEVYDRŽELA:
- "Luku - vím o co ti jde. Neboj, jsem v pohodě, situaci zvládám, nemusíš mít péči, raději běž zase za JB. Vidím na ní, že je jak na trní. Nejsme přece žádní puberťáci, ne?"

JB SEDÍ, PŘES OBLIČEJ MASKU - TO BYL VÁŽNĚ SKVĚLÝ NÁPAD! BYLY S TJ VE STEJNÉM SALONU, SCHVÁLNĚ SI VYBÍRALY KOSTÝMY ZE STEJNÝCH MATERIÁLŮ. K TJ SE BÁJEČNĚ HODILA "ÓDA" A K JB ZAS "KARNEVAL" - KDYBY TO MĚLO BÝT NAOPAK, TAK BY JB SNAD ANI NEŠLA. TAKHLE VŠECHNY SVÉ EMOCE PĚKNĚ SKRYJE....
DÍVÁ SE, DÍVÁ - KDO TO JE? - VŮBEC NEPOZNALA TU HOLKU, SE KTEROU SE NEDÁVNO SEZNÁMILA U MILLY V OBÝVÁKU.
ANI TAKEO JI NEPOZNAL - A VLASTNĚ NEMÁ ANI MOC ČASU JI ZKOUMAT, PROTOŽE ZROVNA BERE TJ NA PARKET.

TO JE POHLED - KDYSI 2 NEROZLUČNÉ DVOJICE SPOLU NA PARKETU... A JAK JE TEN VÝJEV DNES UŽ PŘEKVAPIVÝ....
KDYŽ SE LUK PODÍVAL KE STOLU, KDE JEŠTĚ PŘED CHVÍLÍ SEDĚLA JB, TAK TAM SEDÍ NĚJAKÁ TAJEMNÁ KRÁSKA. DŘÍV BY HNED ZBYSTŘIL A PŘEMÝŠLEL JAK NAHODIT UDIČKU, ALE DNES? OKAMŽITĚ ZAČAL ZMATKOVAT....

- "TJ, Taku - neviděli jste JB?"
BRIE S MILLOU SLEDOVALY SITUACI S NEPŘEDSTÍRANÝM ZÁJMEM...
SPLASH NA CHVÍLI ZALITOVALA, ŽE SEM VŮBEC CHODILA...

- "Luku, neblbni - vždyť jen stojí támhle!" řekla TJ.
HNED SE OTÁČÍ A JDE K JB.
SPLASH, TJ A TEĎ UŽ I TAKEO JSOU PŘESVĚDČENÍ, ŽE MU SNAD ÚPLNĚ PŘESKOČILO...

JENŽE LUKOVI JE TO JEDNO. JE RÁD, ŽE JE SPLASH V POHODĚ A TEĎ JE DŮLEŽITÉ, ABY BYLA V KLIDU I JB.
TA STOJÍ VEDLE ARTSY, CHTĚLY SI JEN VYMĚNIT PÁR SLOV A VŮBEC NECHÁPALY, CO SE TO NA PARKETU DĚJE.
- "Promiňte, že ruším, dámy... Miláčku, pojď si prosím zatancovat"
- "Myslíš, že je to vhodné? Neměli by jsme si to nechat spíš domů?"
- "Je to v klidu, neboj."
A UŽ JI VYTÁČÍ NA PARKETU. S TJ TAM K SOBĚ PĚKNĚ LADÍ.
ARTSY SI JE PROHLÍŽÍ SE ZALÍBENÍM, JE RÁDA, ŽE VIDÍ SESTŘENKU SPOKOJENOU. SICE JI DOST PŘEKVAPILO, ŽE SE DALA DOHROMADY ZROVNA S PŘELÉTAVÝM LUKEM, ALE CO, HLAVNĚ ŽE JSOU ŠŤASTNÍ, ONA DO JEJICH VZTAHU PŘECE VŮBEC NEVIDÍ.
JAKMILE SE DOTKLI, OSTATNÍ SVĚT PŘESTAL NA CHVÍLI EXISTOVAT... JSOU JEN ONI DVA...
ZOE SI ZASKOČILA ZA MILLOU. OD JEJICH SLAVNÉHO VÝLETU "NA HORY", OD KTERÉHO SI KAŽDÁ SLIBOVALA NĚCO JINÉHO, SE NEVIDĚLY. NAPSALY SI JEN PÁR MAILŮ. A ZOE JE TAK ZVĚDAVÁ, JAK JE TO S TĚMA DRBAMA O DAMONOVI. JESTLI JE TO VŮBEC PRAVDA A POKUD ANO, KDO TO VLASTNĚ JE?
JB SE NÁHLE ZAČALA CÍTIT NĚJAK DIVNĚ. TĚŽKO ŘÍCT, ČÍM TO JE. HLAVA SE JÍ TOČÍ, NOHY TĚŽKNOU, OBÁVÁ SE, ŽE CO NEVIDĚT OMDLÍ. MUSÍ HONEM PRYČ!
ANI NEVNÍMÁ TY POHLEDY A SNAŽÍ SE CO NEJRYCHLEJI DOSTAT NA CHODBU.
LUK SE OKAMŽITĚ VYDÁVÁ ZA NÍ. NEHLEDÍ KOLEM, TAKŽE OKAMŽITĚ ZAKOPÁVÁ O PRVNÍ VĚC, CO JE V CESTĚ ... STOLEK. SE VŠÍM, CO BYLO NA NĚM POSTAVENÉ...JB SE OPÍRÁ O ZEĎ A LAPÁ PO DECHU. CO SE TO DĚJE? PŘED OČIMA MÁ ČERNÉ TEČKY.
ARTSY DÁVÁ VĚCI RYCHLE DO POŘÁDKU. PŘEMÝŠLÍ, CO SE DĚJE S JB? NO ALE TEĎ ZA NÍ NEPŮJDE, URČITĚ UŽ JE U NÍ LUK A BUDE VŠE V POHODĚ, NEBUDE SE JIM TAM MOTAT.

VŠICHNI KOUKAJÍ ZA ODCHÁZEJÍCÍM LUKASEM.
JEN ZOE SE SAMOZŘEJMĚ SMÁLA. JEŠTĚ SE NESTIHLA DOZVĚDĚT, O CO TADY JDE, ALE LUKAS A JEHO ÚLETY VZBUZOVALI U NÍ VŽDY VELKÉ POBAVENÍ.
BRIE JE ÚPLNĚ MIMO OBRAZ. JB V MASCE NEPOZNALA A TA ZASE NEPOZNALA JI...TAK A TJ UŽ JSOU Z TOHO VŠEHO CELKEM ZNECHUCENÍ. VIDĚLI A SLYŠELI TOHO ZE VŠECH NEJVÍC A UŽ TOHO MAJÍ DOST. BYLI BY RÁDI, KDYBY BYLA MEZI JEJICH PŘÁTELI ZASE POHODA.
SPLASH ZAČALA NABÍRAT. VYČÍTALA SI, ŽE JE TO URČITĚ KVŮLI NÍ.
- "Zlatko, neměla by jsi jít za ní? Podívej, je celá zničená..."
TAK ŠEL ZATÍM ZABAVIT MILLU SE ZOE, ABY SI TJ MOHLA V KLIDU PROMLUVIT SE SVOU KAMARÁDKOU.

TJ JE VE SVÉ RÓBĚ A VE SLUNEČNÍM SVITU NÁDHERNÁ
JEŠTĚ SE ROZHLÍDLA, JESTLI NEUVIDÍ LUKA NEBO JB A ŠLA K SPLASH.
- "TJ, v pohodě, ju?" Už si začíná připadat jak nějaký přesvědčovací stroj. Napřed musela přesvědčit sebe, aby sem vůbec šla, pak zas Luka, teď TJ....Snad už tu bude klid. Artsy uspořádá takovou akci a místo toho, aby se vše točilo kolem ní, tak všichno hleděj, co se děje se mnou a s těma dvouma...
- ".... A pohár s nápojem vyhrává..... tajemná upíří žena...."
(chod Splashiných myšlenek přerušil Artsin hlas. Ta, aby odvedla pozornost, rozhodla se, že raději vyhlásí nejpovedenější převlek)
"... a kdo jste ji dosud nepoznali.... anooo, je to naše drahá kamarádka BRIE!"
BRIE SI DRŽÍ SVŮJ NÁPOJ. TO SE FAKT POVEDLO, NEPOZNAL JI NIKDO! SUPER!
SPLASH KOUKÁ NA BRIE - NO TO JE DOBRÝ! MYSLELA SI, STEJNĚ JAKO OSTATNÍ, ŽE JE TO NĚJAKÁ KAMARÁDKA, KTEROU SI ARTSY PŘIVEZLA. SVÝM CHOVÁNÍM TOMU DOST NAPOMOHLA - VŽDYŤ JEDINÝ S KÝM PROMLUVILA, BYLA JEN ARTSY.
NO MUSÍM HNED ZA NÍ! (VZPOMNĚLA SI NA STARÉ DOBRÉ VEČÍRKY, KTERÝCH SE SPOLU ZÚČASTNILY - JOOO, DNES VEČER JEŠTĚ BUDE SRANDA!
LUK NA CHODBĚ TAK-TAK ZACHYTIL JB, KTERÁ SE ZAČÍNALA KÁCET K ZEMI. MASKU HODILA NA ZEM UŽ KDYŽ SE SNAŽILA NALAPAT CO NEVÍC VZDUCHU...
- "Co je s tebou? Haló, haló, prober se!"
V JEDEN MOMENT ZAČÍNALA BÝT ÚPLNĚ BEZVLÁDNÁ, PAK SE ALE TROCHU PROBRALA...
- "Já nevím, Luku ... udělalo se mi hrozně moc zle. Nevím, jestli je to z těch nervů, nebo z něčeho jiného, ale teď bych se šla raději propláchnout na toaletu, ano?"

- "...pusť mě prosím"
-" Nemůžu, vždyť by ses mi okamžitě složila k nohám. Dýchej zhluboka, budu tě držet, dokud to nepřejde a pak pojedeme domů, ano?"
SLYŠÍ, ŽE SE ZÁBAVA ZAČÍNÁ ROZJÍŽDĚT. BUDE LEPŠÍ PRO VŠECHNY, KDYŽ BUDOU PRYČ. DIVADLA BYLO PRO DNEŠEK DOST A MUSÍ ZJISTIT, CO JE S JB, HLAVNĚ AŤ JE V POŘÁDKU. DOST HO TO VYLEKALO, KDYŽ JI VIDĚL CHVÍLI TAK BEZVLÁDNOU.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 viva80 viva80 | E-mail | Web | 3. března 2010 v 20:32 | Reagovat

Krásná scéna, krásná atmosféra, masky jsou super, všem to moc sluší. Moc se mi líbí, jak jsi vystihla závistivý pohled Splash na Luka a JB při tanci :D .
Poslední fotečky jsou, jako živé, že by JB byla těhotná?? O_O  O_O

2 nauriel nauriel | Web | 3. března 2010 v 21:04 | Reagovat

Moc hezký karneval. Škoda, že není vidět, co s Brie udělal její koktejl  :-D. Ale povedené jsou všechny masky. Taky mě napadlo, jestli JB není těhule. Teda to jsem zvědavá, co z toho bude. Doufám, že není nemocná   O_O

3 edita edita | 3. března 2010 v 21:11 | Reagovat

To já jsem taky zvědavá, ale tenhle díl jsem nafotila dřív než ten minulý, měl mít jiný děj, fotky měly mít trochu jiné pořadí, ale když už byl vztah zveřejněný, Splash se vším smířená, tak jsem to musela celé změnit :-D

4 capricornix capricornix | Web | 3. března 2010 v 21:16 | Reagovat

:-D taky mě hněd napadlo že je těhotná! že by? edi máš to jak jinak než skvěle nafocený a masky jsou naprosto luxusní. už ted se těším na pokračování

5 ldas1 ldas1 | 3. března 2010 v 21:39 | Reagovat

Krása!!! moc pěkně nafocený a i ten příběh se opět povedl:-) Jsem teď pěkně napnutá, jestli bude JB těhotná :-)

6 Laura Laura | Web | 4. března 2010 v 7:44 | Reagovat

Jee to je supeer už se těším na další díl a hlavně by mě zajímalo co je s JB....

7 viva80 viva80 | E-mail | Web | 4. března 2010 v 8:36 | Reagovat

Teď mě tak napadlo, jestli nezamýšlíš JB prodat, tak ji potřebuješ dostat z příběhu, ale to je asi nepravděpodobné že? :-x  :-D

8 edibjd edibjd | 4. března 2010 v 10:00 | Reagovat

Děkuju všem holky! No já jsem si říkala, že to bude svádět k domněnce, že je těhotná :-D Jenže to je fakt tím, jak už jsem psala, že tam měl být jiný děj... Tím, že jsem napřed zveřejnila ten díl, co byl minule, tak jsem to musela celé předělat. Když jsem tohle fotila, nepočítala jsem ještě s tím, že už to bude Splash od něj vědět...
[7]: No to ne, ta je naprosto nepostradatelná- panenka která může mít 4 podoby.... (i více, kdybych chtěla dokupovat paručky...)A Lukas bez ní přece nemůže žít, na poličce jsou furt spolu, stejně jako TJ s Takem, ti se nemůžou odloučit. Nedovedu si představit, že bych některou z těch co mám, poslala dál. Jsou tak odlišné, různě se doplňují. Dokonce i Artsy musí zůstat (navíc za ty prachy co jsem za ni ještě tehdy dala...)Možná, pokud vše dobře dopadne, budou mít konečně taky světlou kamarádku:-))

9 edwards.goldeneyes edwards.goldeneyes | Web | 4. března 2010 v 11:21 | Reagovat

No teda, ted je to pekne tajemne. Doufam, ze JB jen vadil nejaky vydychany vzduch. Protoze nevim nevim, jestli je Luk pripraveny byt otcem :-D Moc krasne nafocene. A perfektne vymysleny pribeh. Jeste lepe kdyz pomysli, ze jsi to musela predelavat, kdyz uz vsichni vi o Lukasvi a JB :-)

10 edin edin | 4. března 2010 v 11:40 | Reagovat

[9]: V příštím díle už bude veselá, nebojte:-) Tam nebude dramatického vůbec nic:-)

11 chaannah chaannah | E-mail | 4. března 2010 v 17:13 | Reagovat

Nilá úchvatná režisérko  ;-)
je na čase zanechat zde aspoň pár POCHVALNÝCH slůvek ... u Tvých příběhů atkřka nedýchám  :-D vládne v nich naprosto napjatá atmosfera - báječně se Ti daří naaranžovat postavy panenek do věrohodných pozic, působí jako živí herci :-)
Přeji hooodně inspirace ke scénářům... :D

12 chaannah chaannah | E-mail | 4. března 2010 v 17:14 | Reagovat

O_O Omlouvám se - v tom soustředění, jak napsat aspoň malinkatou pochvalu mi jaksi uniklo pár překlepů... :-!

13 Lady Vampir Lady Vampir | Web | 4. března 2010 v 20:00 | Reagovat

[1]: taky mě to napadlo...

14 edibjd edibjd | 4. března 2010 v 21:11 | Reagovat

[11]: Jé MOC DĚKUJI Aničko :-)

15 edibjd edibjd | 4. března 2010 v 21:13 | Reagovat

[13]: No jo, ono to k tomu svádí, hlavně ženskou taková věc napadne jako první :-P

16 edibjd edibjd | 4. března 2010 v 21:18 | Reagovat

No holky, musím to tu napsat - tak jsem dnes ráno přišla ze školky a dostala tu správnou fotící náladu. Poslední dny se mi do ničeho nechce, tak jsem zajásala a už jsem to tahala a skládala, víc než hodinu mi to trvalo.... Naaranžovala jsem si do toho panenky... cvak cvak, mám snad 5 fotek a došly baterky. Manželovy byly taky vybité - myslela jsem, že mě omeje. Takže výsledek celého mého skládání a aranžování není nikde vidět, protože ty fotky co mám, to je záběr z jedné strany a zbytek místnosti tam vůbec není :-? Během pár minut to bylo ovšem uklizené (kéž by to chystání zabíralo taky tolik času!)kdo ví, kdy takovou chuť zas dostanu :-D

17 edwards.goldeneyes edwards.goldeneyes | 4. března 2010 v 22:55 | Reagovat

[16]: Oh to je smula. To mi pripomina, ze jdu hodit baterky na nabijecku. :-) At nedopadnu stejne jakoty :-(

18 Mária Mária | 5. března 2010 v 18:37 | Reagovat

Ďalšia skvelá epizoda zo života Tvojich bábik :-) To som sa zase pokochala krásne oblečenými bábikam 8-) . Som rada, že sa to nezvrtlo v nejakú hádku a je z nich naďalej skvelá partia :-D  :-)

19 surfinie surfinie | 6. března 2010 v 23:37 | Reagovat

[16]: Edit, já mám baterky tužkovky Enelopky, nedám na ně dopustit, mám dva páry, a jak se jedny vybijou, hned je hodím na nabíječku, a mám je v zásobě nabité, a fungujou bezvadně.... jiné typy se ležením v polici vybíjejí, ale tyhle drží, mám je určo rok...ani cena není špatná snad kolem 80 Kč za kus,
Jinak příběh super, těším se na další díl :-D

20 edibjd edibjd | 10. března 2010 v 20:31 | Reagovat

[17]: :-D No u mě je to klasika. nabíjím každý den :-( Když nějaký den nefotím, nebo jen drobnosti, pak si to zapomenu nabít, protože mám pocit, že musí být plně nabité, pak udělám 3 fotky a čert by mě vzal :-? :-D
[18]: Děkuji:-) Teď už to možná ani nebude tak moc na sebe navazovat, když se vyřešil "problém", teď už to budou spíš jen nějaké epizody ze života... asi.
[19]: Tak to je super, díky za tip. To mi právě vadí, jak je necháš chvíli ležet a jsou vybité i bez focení :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama