14. - VEČÍREK

7. dubna 2010 v 20:07 | Eďa |  BARBIŇÁCI
ARTSY SE STAVILA ZA JB - POSLEDNÍ DOBOU TO DĚLALA ČASTO, KDYŽ MĚLA CESTU KOLEM, VŽDYCKY PŘIŠLA PROHODIT ALESPOŇ PÁR VĚT.
S JEJÍ BEZKONFLIKTNÍ, POHODÁŘSKOU POVAHOU JE OBLÍBENOU NÁVŠTĚVOU ASI VŠUDE:-)
MÁ ZE SVÉ SESTŘENKY A JEJÍHO PŘÍTELE FAKT RADOST - UŽ POCHOPILA, ŽE JB NENÍ JEN JEHO DALŠÍ ÚLET - A STAČÍ JEDINÝ POHLED A JE JASNÉ, ŽE JSOU SPOLU ŠŤASTNÍ.
AKORÁT UŽ NEJSOU SPOLEČNÉ VEČÍRKY SE SPLASH - KDYŽ MÁ BÝT NĚKDE JB NEBO LUKAS, TAK TAM RADĚJI NEPŘIJDE. ALE VŠICHNI DOUFAJÍ, ŽE SE I TOHLE ČASEM SROVNÁ.

TEĎ ČEKAJÍ, AŽ PŘIJDOU TaT. VČERA VOLAL TAKEO LUKOVI, ABY MU POPSAL JAKÁ JE U NICH SITUACE KOLEM JEHO BRATRA.
A KDYŽ DNES TAKESHI ZAVOLAL, ŽE UŽ MÍŘÍ Z LETIŠTĚ K NIM, POPROSIL Taka, JESTLI BY UVOLNILI NA CHVÍLI BYT A NECHALI JE S ELENOU O SAMOTĚ. TAKEA JEHO NÁPAD CELKEM PŘEKVAPIL.
VŠIML SI TÉ ZMĚNY.
ŽE BY KONEČNĚ TAKESHI DOCENIL ELENINÝCH KVALIT?
BYLO BY NA ČASE...
ŘEKL MU, ŽE BUDOU U LUKASE, ALE AŤ TAM URČITĚ PŘIJDOU, ŽE JE BUDOU ČEKAT.

JB PŘINÁŠÍ TALÍŘ, NA NĚM ÚŽASNÝ OVOCNÝ DORTÍK.

- "Nesu vám něco na zub, nenechte se pobízet a pěkně mlsejte!"

- "Mmmm, to vypadá lákavě, miláčku! Ale teď si nedám, určitě bych to celé snědl - jak se znám, tak ať zbyde i pro ostatní" směje se Luk.



- "Ahoj všichni, jsme zde a neseme vám něco malého k zakousnutí! Ááá, ale vidíme, že tady už se zobká!" smějí se i Takeo s TJ. Jsou radostí bez sebe, že už je vše v pořádku.

- "A co, víte něco nového?"
- "Ne, však oni přijdou a vše se dozvíme. I když - kdo ví - pochybuji, že nám Takeshi bude popisovat nějaké podrobnosti, znáte ho.... A navíc před Elenou, nebude ji ještě víc děsit, vypadala, že bude po ní, když jsme jí to řekli."
- "To si dovedu představit, jak jde o Takeshiho, tak je Elena úplně mimo.... Moooc dobrý jsi to udělala JB! Po dnešku si budu muset jít zase pořádně zaběhat, ach jo! Ale tahla malá dobrota za to stojí!" nabírá si Artsy další kousek.
- "A to není všechno, ochutnejte taky tyhle zákusky!" vybízí je TJ.

- "Ha há, a nebude lepší tohle? Co, Taku? - ať nám to líp tráví, ne?"
Čas plynul, vypili další láhev a naše dva milé párečky už byly zase u sebe...
Takeo s TJ aspoň udržovali nějakou konverzaci s Artsy, ale Lukas s JB byli do sebe tak zabraní, že okolí vnímali jen napůl.
- "No s vámi je fakt sranda! Jít někam, kde jsou dva zamilované párečky a čeká se na třetí, to je terno! Vždyť jste spolu furt, tak to pár minut vydržíte ne? Víte co? Kluci - vy běžte na chvíli vedle otevřít další láhev a nechte nás, ať si pokecáme taky chvíli my samy holky."
- "Tak běž Luku, to se nedá nic dělat, " směje se JB. "Zítra si to vynahradíme, stejně po dnešku z postele celý den nevylezeme.."
JEN CO ODEŠEL, PROZRADILA JIM PÁR "TAJNOSTÍ" Z JEJICH ŽIVOTA.
- "Si představte, že chce, abych si na sebe navlíkla oblečení, ve kterém vystupuji... prý abych vypadala, jako tehdy, když mě prvně uviděl.."
NEŽ NA TO STIHLY HOLKY ZAREAGOVAT, VEŠLI TAKESHI S ELENOU.
KDYBY TO BYLA SAMOTNÁ ELENA, TO BY BYLO VÝSKOTU, JENŽE POHLED NA NĚJ JE VŽDYCKY DOKÁZAL PONĚKUD ZCHLADIT... PŘESTO TU RADOST NEDOKÁZALY V SOBĚ MOC DUSIT, PÁR SKLENIČEK UŽ TAKY UDĚLALO SVÉ...

- "Ahoooj!" začaly zdravit z plna hrdla.



TAKESHI ODVĚTIL S MÍRNÝM, NA NĚJ VŠAK NE PŘÍLIŠ OBVYKLÝM ÚSMĚVEM.
Z ELENY VYPADL, I PŘES RADOST KTEROU CÍTILA, SOTVA HLES... JE VIDĚT, ŽE SE POŘÁD NEMŮŽE ÚPLNĚ VZPAMATOVAT.
KDYBY NEVĚDĚLI JAK TO JE, MUSELI BY SI MYSLET, ŽE S LETADLEM SPADLA ONA.

OČIVIDNĚ ANI NEVĚDĚLI, KAM SE HNOUT.
- "No jo, není tu kde sedět, že. Bude nám muset stačit tohle z kuchyně.."
HOLKY UŽ BYLY TROCHU V NÁLADĚ, KAŽDOU CHVÍLI SE HIHŇALY, HLAVNĚ ARTSY..

- "No co se směješ, ladí to aspoň k lampě, ne?" utahuje si z Artsy Luk. "Musíme udělat nějaký zasedací pořádek, ať v tom nemáme guláš" - taky už jde na něm těch pár sklenek znát, dělá si srandu skoro ze všeho.


- "Tak kdo bude kde a s kým?..."
NAKONEC SI NĚJAK POSEDALI.
VŠICHNI POŘÁD VYBÍZÍ TAKESHIHO, ABY JIM POPSAL CELÝ KARAMBOL.
- "No jo, moc vám toho neřeknu. Alespoň ne dnes. Raději si vyslechneme zábavné historky z vašeho života, ať přijdeme s Elen na jiné myšlenky..." a stiskl povzbudivě její paži. Rád by slyšel její smích. Je z toho pořád tak přepadlá.

VŠICHNI POCHOPILI, TAK SE LUKAS OPĚT (A RÁD) UJAL SLOVA. ZAČAL POPISOVAT ZÁŽITKY Z JEJICH POSLEDNÍHO TAHU S TAKEM.
SICE JICH DOST UBYLO, CO JE S JB, ALE OBČAS SI POVYRAZIT A PROBRAT "DŮLEŽITÉ CHLAPSKÉ ZÁLEŽITOSTI" JE TŘEBA, TO JE JASNÉ.

JB CHVÍLEMA DOST ZÍRÁ, ALE KDYŽ SI LÍČENÉ SITUACE PŘEDSTAVÍ, MUSÍ SE CHTĚ-NECHTĚ SMÁT.

TAKESHI S ELENOU JSOU UVOLNĚNÍ A UŽÍVAJÍ SI PŘÍJEMNÉHO VEČERA. PŘESNĚ TOHLE POTŘEBOVALI - PARTU KAMARÁDŮ, POHODOVOU ATMOSFÉRU.

DOKONCE I ELENU CHVÍLEMA PŘEMOHLY ŽERTY PŘÁTEL K TICHÉMU SMÍCHU.
ALE NA ARTSY TOHO BYLO PRO TENTO VEČER UŽ NĚJAK MOC. POŘÁD SE JEN SMÁLA A SMÁLA A CÍTÍ, JAK SE JÍ PĚKNĚ MOTÁ HLAVA.

- "No nic, děcka, nebudu vám tu dělat křena, jdu dom! Už fááákt nemožu."


- "No nevím, jestli je to dobrý nápad, nebude lepší, když zůstaneš tady? Co myslíš, JB?" TJ má z její cesty trochu obavy. Určitě by v taxiku usnula. A kdo ví co ještě.

- "No vždyť jo, nikam nejedeš. Pojď, ustelu ti a trochu se napřed prospíš." řekla JB. Taky ji nechtěla nechat jet samotnou domů, vidí, jak je rozevlátá, kdo ví, jak by to dopadlo. Však sem se nějak vměstnají.
- "Děcká, vy jste na mě tak hooodní. Mně bude zííítra ale boolet hlava. Ták dobrou!" JB ji odvedla do ložnice.
Když se vrátila, zábava byla v plném proudu.
Muzika hrála pěkně nahlas, ale Artsy to vadit asi ani nebude, ta bude určitě spát hodně tvrdě...

LUKAS SE SNAŽÍ, ABY JEHO HLAS VYNIKL ALESPOŇ STEJNĚ DOBŘE JAKO TEN ZPĚVÁKŮV... A JB SE K NĚMU RÁDA PŘIDÁVÁ.
TJ A TAKEO VALEJ TY SVÉ KREACE...
JEN TAKESHI S ELENOU SE POŘÁD POHYBUJÍ POMALU, JAKO PŘI NĚJAKÉM PLOUŽÁKU, AŤ HRAJE COKOLIV. MAJÍ PROSTĚ SVŮJ RYTMUS...

ELENA JE TAKY MOC RÁDA, ŽE JSOU TADY. SICE MILUJE CHVÍLE S NÍM O SAMOTĚ, ALE TEĎ BY STEJNĚ BYLA MYŠLENKAMA ZATOULANÁ POŘÁD NĚKDE JINDE, POŘÁD BY SE HRABALA V TÉ NEHODĚ A JEJÍCH PŘÍPADNÝCH NÁSLEDCÍCH. TAKHLE JE S NÍM, ALE OHLUŠUJÍCÍ HUDBA JI NENECHÁ PŘEMÝŠLET. JEN SI UŽÍVÁ TAKESHIHO BLÍZKOSTI, TEPLA JEHO TĚLA.
A JE RÁDA, ŽE JSOU KOLEM NICH DVA ŠŤASTNÉ, I KDYŽ TEĎ TROCHU DIVOKÉ, PÁRY.

PO DALŠÍ HODINĚ UŽ UZRÁL ČAS I NA POMALEJŠÍ TEMPO...
TAKESHI S ELENOU SE ROZHODLI, ŽE PO TÉTO PÍSNIČCE POJEDOU TAXIKEM DOMŮ.JB S LUKEM UŽ JSOU HODNĚ UNAVENÍ, PŮJDOU TÉŽ SPÁT, I KDYŽ JEŠTĚ NEVÍ KAM. ASI SE ŠOUPNOU VEDLE ARTSY.

A TAKEO S TJ SI USTELOU V OBÝVÁKU.
VEČÍREK SE VYDAŘIL, JE ČAS NA ODPOČINEK...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 nauriel nauriel | 7. dubna 2010 v 20:25 | Reagovat

Tak to byl pěkný mejdan. Artsy je fakt holka, co nezkazí žádnou srandu, že, děckááá? :-D Nemůžu si pomoct, ale když vidím Elenu s Takeshim, tak to je pro mě prostě jiná liga, jsou čím dál úžasnější. Ale ostatní páry jsou taky sympatické. A ty taneční kreace... TJ culík moc sluší. Miniaturky parádní. No opět jsem si svou týdenní dávku ze života 12" užila :-)

2 Mária Mária | 7. dubna 2010 v 20:42 | Reagovat

Ja som si to tiež skvele užila, tú hudbu z večierka som snaď počula až u nás doma :-D . Pridávam sa k Nauriel, Elena a Takeshi pútali moju pozornosť najviac :-D

3 viva80 viva80 | E-mail | Web | 7. dubna 2010 v 21:25 | Reagovat

Další skvělý díl, asi se každý týden opakuju, ale nemůžu si pomoct, vždycky jsem do toho úplně zažraná a zvědavě hltám každičké slovo. Fotečky jsou parádní u diskošky jsem měla chuť si taky trsnout T a T to skvěle rozbalili :-D. Rementík je taky super.

...a zase týden čekání... :-?  [:tired:]  :-(  :-D

4 edita edita | 7. dubna 2010 v 21:49 | Reagovat

Díky holky, vždycky jsem ráda, když se to líbí. Při tanci často padali, to mě hlavně Lukas pěkně štval a když konečně s JB oba drželi, spadli pro změnu Takeo s TJ :-D Když jsou na dobrém rovném povrchu, v dobrých botech, tak držej dobře, ale jak jim tam strčím deku nebo něco, tak pokaždé padají. Ale pokud mám na to trochu klid, tak mi to ani tak nevadí, vytáčí mě to, pokud mi začne červeně svítit baterka na foťáku :-D
Elena a Takeshi poutají pozornost, to je fakt. Jsou odměřenější než ostatní, taky mají světlý vrchní díl a vůbec jejich oblečení je od Integrity, takže je na první pohled kvalitní, propracované - panenky v tom vypadají lépe a výrazněji, než v těch domácích. Ale ona i ta kombinace jich dvou to dělá, kdyby byl každý z nich s někým jiným, tak by to asi tak nevyniklo.
Můžu vám prozradit, že sama ještě nevím, co přesně příští týden bude, takže vás nemůžu na nic navnadit :-D Mám vymyšlených několik dílů, ale nevím, do kterého se vrhnout jako do prvního 8-O

5 ldas1 ldas1 | 7. dubna 2010 v 22:02 | Reagovat

Jojo, dobrej mejdan. Hezký fotky a pěknej komentář!!! Normálně mám pocit, že jsem taky pařila :-D Doufám, že nebudu mít ráno kocovinu :-D  :-D  :-D

6 edwards.goldeneyes edwards.goldeneyes | Web | 8. dubna 2010 v 8:27 | Reagovat

No bomba. Jsem si zase pocetla :-) Skvele. Fotky jsou uplne perfektni a ten dort bych si hned dala. Mnam mnam. Takeshi a Elena jsou dokonaly par. Jak se tam k sobe pekne  tuli. Normalne bych chtela byt v Takeshiho naruci. A to nekecam.

7 edita edita | 8. dubna 2010 v 13:15 | Reagovat

[5]:[6]: Děkuji:-)
Jak vás holky tak čtu, tak jste si s nima zapařily i na dálku :-D Rementík je super, jen kdyby stál aspoň polovinu, bylo by to lepší ;-) Některé věci se z něj rychle ztrácí. Třeba ten miniaturní kapučínek do kávy, ten jsem ztratila, ani jsem si toho nevšimla. :-( Je na fotce u Splash,ale není skoro vidět, je to ta bílá drobnost vedle kávy. Zblízka vypadá jak zmenšenina opravdového, na mých fotkách jako bílé nic :-D
http://edibjd.blog.cz/1001/lukas-u-splash

8 viva80 viva80 | E-mail | Web | 9. dubna 2010 v 9:56 | Reagovat

[7]: No jo, umíš nás zkrátka vtáhnout do děje ;-)  :-D .

To mlíčko je fakt pidi, ani mi nedošlo, co by ta bílá skvrna mohla být :-x  :-D , to pak věřím, že není problém něco tak prťavého někde ztratit.

9 Ludek Ludek | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 11:41 | Reagovat

Tady se mi líbí... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama