15. - PŘEKVAPENÍ

14. dubna 2010 v 20:00 | Eďa |  BARBIŇÁCI
HOLKY SE SEŠLY U ELENY...
PROTOŽE JB S LUKEM MĚLI NĚJAKÝ SVŮJ TAJNÝ PLÁN, PŘIŠLA SE K ELENĚ PODÍVAT KONEČNĚ I SPLASH. VYPADALA SKVĚLE, MOŽNÁ JEN MALINKO POHUBLA, ALE TO JÍ NA KRÁSE NEUBRALO, SPÍŠ NAOPAK..


"Splash, to je dobrý, nakupujete s TJ ve stejném butiku? Tyhle šaty jsem už měla taky na sobě. Půjčila mi je, když jsem u nich spala, tehdy, když jsme čekali na Takeshiho. Jsou úžasné, nejraději bych si je taky pořídila.. když mám teď na ně takovou vzpomínku..." zasnila se Elena.
- "No to jsem nevěděla, dlouho jsme se neviděly, tak jsme naše nákupy nemohly ani společně probrat. Tak to je trefa teda, nečekala bych, že vybereme přesně stejné oblečení, vždyť se často oblíkáme naprosto odlišně."
- "To je fakt - znamení, že by jsme se měly vídat častěji! Ještě by se mohlo stát, že by jsme na příští schůzku přišly všechny ve stejných hadříkách. Ale tyhle šaty jsou úžasné, nedivím se, že jste po nich šáhly, nejraději bych si je taky aspoň vyzkoušela. A dají se nosit i ke kalhotám, prostě skvělý kousek!"
- "Víš co, Eleno, aby tvá vzpomínka byla co nejvíc autentická, nechám ti ty svoje, chceš? Takový menší dáreček ode mě. Na památku na ten den. S Takeshim udělal přímo divy!..."
- "No vidíte, jak jsem mimo, musíte mi všechno povyprávět, vůbec nevím, co jste holky poslední dobou prožívaly!"
ELENA SE ROZPLÝVÁ NAD TJiným NÁVRHEM.
- "Ty by jsi mi je opravdu nechala? Ani nevíš, co to pro mě znamená! Jsi moc hodná, děkuji! Ten den byl tak krásný... Takeshi byl tak.... tak... neuvěřitelný. A pak jsme byli na tom večírku, vládla tam úžasná pohoda... na ten den nikdy nezapomenu. Díky vám za to. Bez vás by to proběhlo úplně jinak."SPLASH S MILLOU PROBÍRALY DETAILY Z JEJICH ŽIVOTA S DAMONEM. STĚHOVÁNÍ, PLÁNY DO BUDOUCNA...
SPLASH ŽÁDNÉ ŽHAVÉ NOVINKY NEVEDE. MĚLA HODNĚ FOCENÍ A KDYŽ BYLO NĚJAKÉ VOLNO, ODPOČÍVALA DOMA A LIDEM SE SPÍŠ VYHÝBALA. TEĎ UŽ ALE CÍTÍ, ŽE TO ZVLÁDÁ. VÍ, ŽE SITUACI MUSÍ BRÁT TAK JAK JE, MINULOST VRÁTIT NEJDE. MĚLA DOST ČASU NA PŘEMÝŠLENÍ A DÁ SE ŘÍCT, ŽE JÍ TO VLASTNĚ POMOHLO... POSUNULO JI TO NĚKAM DÁL, UVĚDOMILA SI DALŠÍ VĚCI, KTERÉ DŘÍV NEVNÍMALA A TAK NĚJAK SE ZKLIDNILA.
- "TJ, holky, pojďte mi prosím pomoct, naděláme chlebíčky a dáme si pořádně do nosu, co říkáte? Než se vrátí kluci, probereme při tom zbytek."
---------------------------------------------------------------------------------------------------


ZATÍM, CO SI HOLKY UŽÍVAJÍ SVOU MALOU DÁMSKOU JÍZDU, VZAL LUKAS JB NA JEJICH "TAJNÉ RANDE"...

JEŠTĚ V TAXIKU JÍ PORUČIL, AŤ ZAVŘE OČI A PAK JI VEDL AŽ DO OBJEDNANÉHO POKOJE V JEDNOM NEJMENOVANÉM HOTELU...

- "Už můžu...?"
Lukas jí odkryl oči.

- "Teda! Kde to jsme? Je to tady tak příjemné, a voní tu čerstvé květiny!"
KDYŽ SE ŠLA JB, CELÁ ROZRUŠENÁ, PODÍVAT K OKNU, ZAKOPLA A...
- "Sakra - je po botě! Mé oblíbené. V čem půjdu domů?"

- "To neřeš miláčku. Třeba tě tam odnesu na rukou, co říkáš?
Víš, nevzal jsem tě sem jen tak. Moc jsem o tom přemýšlel... proto jsem chtěl, aby jsi měla na sobě tyhle šaty a tuhle paruku..."
klekl si
"Miláčku, Jannine Blossom, chceš se stát mou ženou, paní Maverick?"
- "Och... Luku.... ... Ano!"
- "Doufal jsem, že to řekneš!"
- "Co jiného bych ti asi řekla? Vždyť víš, jak tě miluju.
Jen, jen jsem to nečekala. Vím, co ke mně cítíš, ale nečekala bych - a asi nikdo nečeká - že... že ty - zrovna ty by sis chtěl dobrovolně nechat nasadit chomout."
- "S tebou se změnil celý svět, JB, celé moje myšlení. Neříkej tomu chomout. Vždyť je to jen pokračování naší cesty životem - naší společné cesty - a už se na ni moc těším!"
- "Och, jaký je z tebe romantik! Mluvíš jak kniha!" chichotá se JB. "Pojď sem..."
LUKAS ZE SEBE SERVAL KOŠILI V CUKU LETU A UŽ LEŽÍ U NÍ.
- "Paní skoro Maverick, jste tak svůdná... ty vaše křivky..."
- "Ale ale, neměli bychom si to nechat až na svatební noc" popichuje ho JB.

- "V žádném případě ne! Trénink z nás přece dělá mistry" mručí Lukas a už se pouští do zkoumání jejího těla.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
- "Jak dlouho tu můžeme zůstat?"
- "Jak dlouho jen budem chtít. Ale spát tu budeme určitě, když tě mám nést na rukou, potřebuji napřed nabrat sílu"
- "Tak to jsem zvědavá, kolik toho času se nám podaří prospat. Mně se nechce vůbec, jsem tak vyvedená z míry, že neusnu aspoň týden!"
- "No, jak se znám... myslím, že s tímhle mít problém nebudu..." směje se Luk.
"...ale než se mi to povede, budu se na tebe dívat...
....povídej mi při tom něco, tak rád poslouchám tvůj hlas...."
- "No měla jsem toho na jazyku tolik, ale když mě takhle z ničeho nic vyzveš, všechna slova se naráz vytratí. Teď vůbec nevím co....

...před pár měsíci bych nevěřila, ani ve snu bych nedoufala, že to s námi takhle dopadne! Před tím jsem žila jen nočním zpíváním, nic jiného mě nezajímalo, a teď už to mám jen jako zálibu a vedu si šťastný partnerský život! Tehdy jsem se všem ctitelům jen smála, kdyby mi někdo řekl, že se za nějakou dobu zasnoubím, myslela bych si, že spadl z Marsu.."
- "No o tom mi povídej! Vždyť znáš mou pověst...
ale teď mi řekni, třebaaa, jak by sis představovala naši svatbu? Velkou - malou, kde, kolik lidí - žádné lidi, šaty - kalhoty, závoj?... prostě všechno!"

NALILI SI VÍNO, JB SI ZASE NASADILA LUKOVU OBLÍBENOU PARUKU A PŘEMÝŠLELA...

- "Víš, mně je to asi jedno... hlavně že tam budem my:-)) I když... představa, že jsme tam sami, jen se svědky, je tak lákavá a romantická. Ale co ostatní? Máme tolik přátel a členů rodiny, koho vybrat? "

- "No já mám jasno. Takeo je skoro jako brácha, nikdo jiný mi svědčit nemůže. To ty to máš horší, když máš vybrat jen jednu kamarádku..."
- "Hm, to jo. Ale nejvíc se vídáme s Takem a TJ a kdyby nám šli oba za svědky, tak by si spolu při tom užili taky romantiky. "- "Anebo můžeme udělat dvojtou svatbu, a když pak pobereme přátele za svědky, tak nás bude celá parta! Sice by to nebylo asi tak romantické, ale bylo by to super:-)"
- "Jenže to se pak zvrtne v klasický večírek... Možná bych přece jen trochu víc intimča v takový významný den.."
- "Máš pravdu. Večírek můžeme udělat kdykoliv potom....
...už nás úplně vidím... svítí slunce, voní květiny... nemyslíš, že léto je ideální období?"

- "To ano, ach, už se těším! Jsem zvědavá, jaké vybereme s holkama šaty! Ty mě v nich přece před svatbou nesmíš vidět, tak mi radit nemůžeš"

JB si zase uvědomila své štěstí a skočila mu radostně kolem krku.

- "Tak jsi mě překvapil.. bylo to krásné.
Je to krásné.
Miluju tě."
- "Já tebe taky.."
- "Ale s tím spaním to vidím bledě..."

usmáli se na sebe a spojili své rty v polibku...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 viva80 viva80 | E-mail | Web | 14. dubna 2010 v 20:15 | Reagovat

Moooc hezké, holky mají skvělé oblečky, je to super dámská jízda 8-O . Lukas s JB jsou taky skvělí, jméno pro JB jsi vybrala opravdu kouzelné :-). V šatkách s parukou jí to moooc sluší 8-) . A opět skvělé doplňky, hezky jsi naaranžovala pokoj pro jízdu, ale ten hotelový je dokonalý, ten nemá chybu ;-)

2 nauriel nauriel | 14. dubna 2010 v 20:19 | Reagovat

Já se tady u toho tlemím jak idiot. Manžel na mě kouká, jestli jsem normální... :-D Večírek parádní. Takeshi s Elenou prostě mají naprosto dokonalý bydlení. A jak si holky v klidu pokecaly. Já jsem si říkala, co asi dělá JB... ;-)
Jinak co se týče hotelu, jsem asi víc šokovaná, než JB ???. To jsem fakt nečekala. Dekorace opět super. Moc hezký pokojík. Zaujala mě ta houpačka. Něco podobného jsem minulý týden dotvořila, ale nechávám to na léto ;-)  JB má sympatický jméno, krásný náhrdelník, hezký prsten a dokonalýho chlapa :-)

3 surfinie surfinie | 14. dubna 2010 v 20:35 | Reagovat

Paráda, souhlasím se vším co už napsaly holky :-) jen přidám chválu na svetříky, Elenin růžový je úžasný, a i Milla má parádní.. Jen mě mateš, myslela jsem, že Harley bude pro Millu?? Tak jakého motorkáře k ní nakonec pořídíš?

4 edwards.goldeneyes edwards.goldeneyes | Web | 14. dubna 2010 v 21:44 | Reagovat

No, tak ja teda cucim. To je ale prekvapeni. Opet jsem se pekne pobavila. Libi se mi tva kreativita. Ty dekorace mas uzasne. Ten hotelovy pokoj je naprosto dokonaly. No uz se tesim na pristi stredu :-)

5 edita edita | 14. dubna 2010 v 23:24 | Reagovat

Moc díky holky. Pokoje jsou, jak jste si asi všimly, ze všeho možného, co dům a zahrada dali :-D
Už vymýšlím jeden i pro Kumiko, ráda bych, aby přespříští díl byl hlavně s ní.
Rozpustila jsem jí vlasy a převlíkla
(zase...) a jsem úplně šťastná, že jsem odolala prvnímu pocitu, že tohle tělo pošlu do světa. Je úchvatná a kdybych fotila nějaký upíří seriál s dvanáctipalcovkama, tohle by byla hlavní vamp :-D Teď jak ji mám před sebou, tak ji mám tak trochu jako náhradu za Sumatru. Pořád jsem přemýšlela, že bych brala jednu převtělenou, protože ten obličej je božský, ale tělo příšerné... ale nechtělo se mi do ní tolik investovat :-x

No s tím Takeshiho bydlením - někteří asi už víte z Flickru, že mi došly zase baterky... takže fotky z dámské jízdy jsou všechny, co jsem stihla a neměla jsem na výběr, takže příběh z nich ještě nestihl pořádně ani začít...   musela jsem zas celý děj změnit a mám tak aspoň v jednom dílu dva interiéry:-)

Tu houpačku mám už dlouho, tu si ozkoušela ještě malá Adinka.

Harley měl být pro Millu v době, kdy jsem viděla promofotky, on měl být vlastně ten záhadný Damon - jenže jsem uviděla fotky s Lilith a to rozhodlo. Moc se mi spolu líbí, ale on nebude v žádném vyloženě stálém vztahu, bude si jich snad udržovat hned několik... No uvidím, co z toho vyleze, třeba se nakonec těžce zamiluje jako ostatní mí chlapíci a holky budou mít utrum. :-D Takže motorkář Damon je Millou nadále ukrývaný- i když už spolu žijí :-)

6 edwards.goldeneyes edwards.goldeneyes | Web | 15. dubna 2010 v 7:34 | Reagovat

[5]: Takze teda s Rivera bude proutnik, jo? Prevezme to za Lukase? :-D No nejaka cerna ovce prece jen v pribehu byt musi. :-)

7 Mária Mária | 15. dubna 2010 v 9:43 | Reagovat

Ktásne si to vymyslela :-) Inreriery snad už ani chváliť nemusím, lebo by som sa stále opakovala :-D si fakt kreatývny človek, že si takto vystačíš so všeličím možným :-) JB s Lukasom ma prekvapili, teda hlavne Lukas 8-O nečakala som svadbu :-D som zvedavá ako to nakoniec naplánujú :-D

8 ldas1 ldas1 | 15. dubna 2010 v 9:50 | Reagovat

Opět krásný! Penenky, oblečky i dekorace vše moc pěkné!Už se těším na další díl :-)

9 edita edita | 15. dubna 2010 v 13:47 | Reagovat

[6]: Hehe, bude, no:-))Sama jsem zvědavá, jestli a kdo ho jednou "lapí" :-D

[7]: Děkuji:-) Mně ten Lukas taky překvapil:-D napadlo mě to při psaní minulého dílu, jak JB na večírku holkám říkala, že po ní chce, aby si vzala ty šaty, tak jsem pak hned věděla "proč" :-D
Svatba ale ještě dlouho nebude, zatím se jen zasnoubili:-)

[8]: Děkuji:-)Včera jsem nafotila další díl a dnes přespříští, i když není moc světlo v tomto počasí, ale měla jsem tu správnou náladu, tak jsem to udělala, než mě to zas přejde:-))K tomu co bude za 2 týdny jsi mně inspirovala, když jsem u tebe viděla Kyori v červeném, díky tomu vlastně ten díl i vznikl:-)

10 ldas1 ldas1 | 15. dubna 2010 v 14:14 | Reagovat

Tak teď se budu těšit ještě víc. To jsem teda zvědavá v čem tě ta moje Kyori inspirovala :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama