16. - MIZUTANI

21. dubna 2010 v 18:37 | Eďa |  BARBIŇÁCI
TEĎ, KDYŽ JSOU KONEČNĚ OBA BRÁCHOVÉ V JEDNOM MĚSTĚ, SNAŽÍ SE TRÁVIT VÍCE ČASU SPOLEČNĚ.

JENŽE DNES TO BYLA TJ, KTERÁ ZAVOLALA ELENĚ, JESTI SE U NICH STAVÍ, ŽE BY JE RÁDI VIDĚLI...


- "Brácha, dnes to není jen tak, nevolali jsme vás zbytečně. Teda spíš TJ, kterou jsem do toho taky navlíkl... ono vás totiž čeká jedno MEGAPŘEKVAPENÍ!!- "No to jsem zvědavý, co sis na mě zas vymyslel, vtipálku!"
- "Přeji všem krásný den!" ozval se vskutku líbezný hlásek...
TAKESHI JE OKAMŽITĚ NA NOHOU.
- "Kumi! Kde se tady bereš?"

- "No, můj malý bráško, zvěsti se šíří rychle... Jak dlouho jsi to chtěl přede mnou ututlat? Musela jsem přiletět, abych se přesvědčila na vlastní oči, že jsi živý a zdravý. A to - jak vidím, jsi!

...Dobře sis vybrala!" mrkla na Elenu, která ještě nestačila vyjít z údivu.

- "Pojď sem, škvrně, s tebou se musím taky obejmout" vyzývá Taka.- "Už jsem se lekl, že mě vynecháš! Ještě, že jsi přijela, už tady přestávala být sranda!" směje se Tak.

Kumiko jim vždy dávala co proto...
- "Kluci, a to ještě nevíte všechno! Být vámi, tak si asi raději sednu..
Ta událost mě dost zasáhla, uvědomila jsem si, jak mi oba chybíte a jak málo se vidíme - takže jsem se, po večeru stráveném ve společnosti láhve červenýho rozhodla - a to definitivně - že se přestěhuji sem za vámi - abych na vás mohla pěkně dohlížet."
- "No tý jo! Teď nevím, jestli se mám radovat nebo ne, ségra - necháš nás vůbec dýchat? Hehe, Takeshi, aby jsme se odtud nemuseli odstěhovat nakonec ještě my."
- "Nechte toho a běžte se raději podívat do chodby, co tam na vás čeká za překvapení. A jsem si jistá, že překvapení budete..." zasmála se.

- "No to ses teda trefila..."
- "Viďte!" zasmála se opět Kumiko.
Holky zírají... to by je v životě (hlavně v Eleniném případě opravdu nikdy v životě) nenapadlo...
- "A teď mám moje nejdůležitější holky obě u sebe!"- "Kumi, jsi snad jediná, komu může něco takového projít... Už máš vybrané nějaké bydlení?"

- "Zatím ne, ale jestli nebudeš protestovat, zůstala bych pár dní ve vašem domě, přece jen tam máte víc místa, než je tady."


- "Ty seš jak tornádo, ségra. Člověk se nestíhá vzpamatovávat..
A doufám, že ti nebude vadit, když tvůj úžasný dar přenechám TJ?"

- "Vždyť s tím jsem počítala! Věděla jsem, že tohle čekat opravdu nebudete... a že to pak stejně dáte holkám. Tak jste byli aspoň překvapení a holky mají radost, že jo, TJ? Eleno?
Jsem fakt ráda, že rodina funguje vesele, jako vždy, ale pro dnešní večer mě budete muset omluvit. V letadle jsem se seznámila s dost sympatickým týpkem a pro tuto noc s ním mám své plány... Potřebuji se po tom všem nějak odreagovat a tohle mi přijde jako ten nejlepší způsob."
TAKEO SE CHYTÁ ZA HLAVU.
- "To snad není pravda! No že mě to ani nepřekvapuje - pořád stejná!"

- "Kumi, fakt nechceš dnes zůsat raději s námi?" zkouší to TJ. Viděla se s Kumiko párkrát a stejně pořád neví, jak s ní jednat.
- "Fakt raději ne.. Strávila jsem teď dost času o samotě, v prázdné posteli, a myslím, že mi to vyloženě nesvědčí. A je to první noc tady, tak musí být mimořádná. Vás uvidím zase zítra! A pozítří... popozítří..."
TAKESHI UŽ TO NEVYDRŽEL. VŽDY MĚL NUTKÁNÍ CHRÁNIT VŠECHNY SVÉ BLÍZKÉ A JEHO STARŠÍ SESTRA HO SVOU NEZODPOVĚDOSTÍ PŘIVÁDĚLA DOSLOVA K ŠÍLENSTVÍ.
- "Kumiko, ty ses zbláznila!" zahřímal.
- "Klid, bráško..."
- "Taku - nic neříkáš, to tě to jako nechává chladným?!"
- "A co bych asi říkal? Stejně si dělá co chce."- "No to je odpověď .. Vždyť ho ani nezná!"
- "Uklidni se, o mě přece nemusíš mít strach, víš, že se o sebe dokážu dobře postarat. Kdo mě učil sebeobraně, co? Už si vzpomínáš?"
ELENA ZÍRÁ NA TAKESHIHO. VIDÍ, ŽE JE DOST ROZHOZENÝ. NIKDY SI K NĚMU NIKDO NIC NEDOVOLÍ, VŠICHNI USTUPUJÍ, SOTVA SE MU PODÍVAJÍ DO OČÍ, JEN KUMIKO SI VŽDY VŠE UDĚLÁ PO SVÉM A ON PAK ZUŘÍ.
ONA VÍ, ŽE JE TO Z VELKÉ LÁSKY A STRACHU O NI - MIZUTANI VŽDYCKY DRŽELI PEVNĚ PŘI SOBĚ, ALE STEJNĚ JI VŽDY PŘEKVAPÍ MOC, JAKOU KUMIKO NAD SVÝMI BRATRY VLÁDNE.
TO TU TEĎ BUDE TEDY VESELO, HLAVNĚ DOKUD BUDE K. BYDLET U NICH... ACH JO.
- "Vždyť nemá rozumu, ani co by se za nehet vešlo! Nezná ho, neví co jí udělá, kdo ví, co je zač - chce si užít sotva spolu promluví v letadle, to dělá asi s každou, kterou potká?! Ještě ji něčím nakazí!"
- "Nech Taka být a mluv ke mně - když jde o mě - jsem tady! A milej zlatej myslím, že jsem plnoletá. Takže klídek...
...co by mi asi udělal? Jestli sis nevšiml, tak ani ty se mnou nic nezmůžeš, natož pak ostatní!...

..Opravdu mě tvá péče těší, ale už brzdi. ..
... a teď jdu. Užijte si pěkně večer, aspoň z části tak dobře jako já!
Takeshi, pak tě prozvoním, ať máš klidné spaní.
A tuhle noc nepřijdu, uvidíme se zítra.
Mám tě ráda! Vás všechny!"

- "Taku, prosím tě, trochu ho přelaď, je jak smyslů zbavený. Pak vám zavolám, ať víte, že jsem O.K."

vlepila mu pusu a odplula...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 nauriel nauriel | 21. dubna 2010 v 19:18 | Reagovat

Chudáci T a T, Kumi je jak tornádo :-D . Aspoň se nebudou nudit. Koukala jsem, že Takeo s TJ mají nějaký nový obraz, nebo se mi to zdá? Jinak všem to moc sluší. Koukám na ty super botky, co má Elena od Évy. No a TJ jak sluníčko... :-)

2 edita edita | 21. dubna 2010 v 20:29 | Reagovat

Jo jo, Kumiko jim to trochu rozvířila:-) Obraz mají stejný, před focením jsem si raději zapla pc, abych se podívala, jak to u nich vypadalo:-D Botky od Évy jsou super, jen to zapínání... bez pinzety bych se s mýma rukama neobešla O_O

3 nauriel nauriel | 21. dubna 2010 v 20:43 | Reagovat

Asi si budu muset celou ságu pročíst znovu. Abych zase nedělala zmatky. Nevím, proč mě tentokrát ten obraz tak zaujal. Teda s tou pinzetou mě děsíš. Hodlám se pořídit panenku s podobnýma botkama a jestli to jde tak blbě zapínat, tak to pro mé gramlavé ruky taky nebude :-?

4 edwards.goldeneyes edwards.goldeneyes | Web | 21. dubna 2010 v 20:49 | Reagovat

Jako, tak jsem se pekne nasmala. Oni tri jsou jako perfektni mafianska rodina. Jakuza vola :-D Jen Takeo je takove trosku vetsi nevinatko, nez ti dva. No super. A ue vim koho Kumi potkala v letadle? :-D

5 edita edita | 21. dubna 2010 v 20:55 | Reagovat

[4]:Jo jo, moje galerie na Flickru - to je samý spoiler :-D

6 ivanka5111 ivanka5111 | Web | 22. dubna 2010 v 8:48 | Reagovat

téda kde jsi vzala  ty doplnky myslím to jídlo

7 ldas1 ldas1 | 22. dubna 2010 v 9:08 | Reagovat

Moc pěkný!Kumiko je teda dobrá drsňačka:-) Eleně ten obleček od Évy moc sluší a líbí se mi jak má TJ udělané vlasy. Jen jsem se trochu lekla toho velblouda:-) Vypadá to jako by jim tam vlezlo nějaké chlupaté zvíře :-D

8 Mária Mária | 22. dubna 2010 v 10:01 | Reagovat

Mne sa opäť všetko veľmi páčilo. Beruška to vystihla, s tou mafiánskou rodinou :-D  :-D a to ja môžem, také divoké príbehy ma bavia :-D Vidím, že s Kumiko k nim prišla vlna energie. Kumi je poriadna sebavedomá dračica. Učila si jej povahu presne na mieru k jej vzhľadu :-D
A aby som nezabudla, medvedíci sú perfektnýýý :-)

9 edita edita | 22. dubna 2010 v 10:58 | Reagovat

[6]: Na e-bay.

[7]: Děkuji:-) No velbloud mi tam tentokrát taky moc neseděl, spíš zavazel, ale když už jsem jim ho kdysi do toho obýváku i s vysvětlením dala, tak tam holt musí být:-D

[8]: Děkuji:-) No Kumiko je opravdu živel, ale s jejím výrazem to jinak nejde:-)Též děkuji za pochvalu medvídků, jsou perfektní, ale to bude tím, že to není moje práce :-D Byla jsem nedávno s dětma v hračkárně a našla jsem je tam pověšené jako klíčenky. Tak jsem si 3 koupila, i když jsem byla v pokušení vzít si od každé barvy :-x ale odolala jsem...odstranila jsem řetízky a bylo to. Za pár korun mi udělali velkou radost, i když jsou pro tyhle panenky trošku větší. Mají hýbací končetiny, takže můžou i sedět.

10 viva80 viva80 | E-mail | Web | 23. dubna 2010 v 13:44 | Reagovat

Parádní fotečky, Kumi je opravdu tornádo, je to zajímavé okořenění příběhu, po všech těch smutných událostech, je zajímavé, že u Tebe Kumiko vypadá opravdu, jako dračice, ale na fotkách jiných majitelek mi připadne spíš taková krotká :-). Elena vedle ní sedí, chudinka, jak nějaká puťka :-), za to Takeshi s vyhrnutýma rukáva působí opravdu drsně, jen někoho přehnout přes koleno :-D  :-D  :-D

11 edita edita | 25. dubna 2010 v 7:39 | Reagovat

Děkuji:-) Jo Elen je vedle ní takové kuře, Takeshi může být jen s někým jako je ona. Další povaha typu Kumiko by to už nemusela přežít:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama