22. - RIVER A JEHO NÁVŠTĚVA...

2. června 2010 v 20:31 | Eďa |  BARBIŇÁCI
RIVER SE PROBRAL DO KRÁSNÉHO RÁNA. MOC DOBŘE SE VYSPAL... HLAVU MÁ JEŠTĚ PLNOU VZPOMÍNEK NA VÁŠNIVÉ CHVILKY S BRIG.
NEŽ UKLIDIL TRIKO, CO SI PŘED SPANÍM SUNDAL, JEŠTĚ PÁRKRÁT VDECHL VŮNI, KTERÁ NA NĚM PO NÍ ZŮSTALA...
TENHLE DEN SE JISTĚ POVEDE! VENKU SVÍTÍ SLUNÍČKO, A PŘI POHLEDU NA BUDÍK ZJISTIL, ŽE SPAL NEJMÍŇ 10 HODIN.
PÁNI! TO UŽ SE MI DLOUHO NEPOŠTĚSTILO! POMYSLEL SI A ŠEL SI NACHYSTAT ŠPAGETY SE SÝREM A KEČUPEM. VÍC JEHO LEDNIČKA BOHUŽEL NENABÍZELA... NEŽ SE TĚSTOVINY UVAŘILY, STIHL SE OSPRCHOVAT, VŠE VYCHÁZELO PERFEKTNĚ.


NASERVÍROVAL SI TO NA STOLEK, ALE JEHO POHLED JEŠTĚ UPOUTALO JEHO OBLÍBENÉ AUTÍČKO. MÁ POVOLENÉ KOLO, MUSÍ HO UTÁHNOUT DŘÍV, NEŽ NA TO ZAPOMENE.
HRAČKY - AUTÍČKA, VLÁČKY... - TO JE DALŠÍ JEHO SLABOST.


STAČILO PÁRKRÁT OTOČIT ŠROUBOVÁKEM A JE HOTOVO. S RADOSTÍ Z DOBŘE PROVEDENÉ "PRÁCE" SE CHTĚL PUSTIT DO JÍDLA, KDYŽ JEJ V POHYBU ZASTAVIL ZVUK ZVONKU...
KDO TO MŮŽE BÝT? ŽE BY BRIG? SRDCE MU RADOSTÍ POSKOČILO...

JENŽE VE DVEŘÍCH DOSTAL TROCHU SPRCHU...
...KUMI...
- "Kde... kde se tady bereš? Nemáš být náhodou na cestách?"

- "Takeshi chtěl překvapit Elen svým brzkým návratem, tak jsem si řekla, že jim nechám soukromí a vydala se za tebou. Vypadáš zaskočeně... čekal jsi někoho jiného?" rýpla si.
Neušel jí zmatek, který se mihl v jeho obličeji těsně po otevření dveří.
- "Vyrušila jsem tě od snídaně, koukám. Mám zůstat nebo se ti má návštěva nehodí?" má ve zvyku jít rovnou k věci. Na nějaké divadýlka nemá náladu ani náturu.
- "Když jsi mě viděl minule, tak jsi jen hořel. Z mého nenadálého odjezdu jsi byl celkem rozhozený, tak co se stalo za tu chvíli, že se na mě hned nevrhneš jak jsi měl dosud ve zvyku?"
- "Promiň Kumi, opravdu jsi mě zaskočila. Před chvílí jsem teprv vstal a nikoho jsem nečekal, natož tak tebe.."
OPĚT ZVONÍ ZVONEK...
- "Hm, zajímavé. Opravdu nikoho? Tak proč se tváříš tak vyděšeně?"- "Půjdu se asi raději podívat kdo to je." teď už je River dost nervózní.
Jestli je to Brig, tak fakt neví, co bude dělat.
- "Zlatíčko, slušností je pozvat návštěvu dál." Kumi se vrací její proslulá jízlivost.
- "No tak jdu na to."
MUSÍ JI VIDĚT ZA KAŽDOU CENU!
NĚJAKÝM ŽENSKÝM INSTINKTEM VYCÍTILA, ŽE JE ZA DVEŘMI NĚJAKÁ JEHO MILENKA, JE SI TÍM VLASTNĚ ÚPLNĚ JISTÁ.


KDYŽ RIVER OTEVŘEL DVEŘE, MYSLEL, ŽE HO KLEPNE TEN DEN UŽ PODRUHÉ...
OBÁVAL SE, ŽE BY TO MOHLA BÝT BRIGITTE, ALE NA ÉVU ANI NEPOMYSLEL...
- "Kumi, dovol, aby ti předstvil... Évu. Je to ... moje ... moje..." neví jak dál.
- "Co je tvoje? Milenka? Snoubenka? Přítelkyně? Nebo co?"- "No měla jsem napřed zavolat. Chtěla jsem s tebou jen mluvit. O samotě..."
- "Jen si pojď sednout drahoušku. Co víš, třeba přijde ještě někdo... U Rivera si očividně nemůže být jeden nikdy jistý..."- "Tak pověz, kvůli čemu jsi přišla."
- "To je jen mezi námi."
- "Opravdu? Myslím, že když spí s tebou, se mnou a kdo ví s kým ještě, tak se to týká nás všech, ne?"

- "Kumi, prosím tě nech toho."

Začíná se to vyvíjet hodně špatně... Kumi nabírá svou ostrost a Éva je při tom tak citlivá...
- "No tak si to vyjasněme, ne? Ať se pročistí vzduch! Když se nic neřekne, budeme doma ležet a přemýšlet co by, kdyby, atd... Aspoň já tedy rozhodně potřebuji mít jasno."
- "Tohle nemám zapotřebí Rivere. Měla jsem ti napřed zavolat, abychom spolu mohli v klidu mluvit. Ale vždyť ono stejně o nic nejde, tak ať to slyší."
KUMI SE SNAŽILA PŘEDSTÍRAT ZÁJEM O AUTÍČKO, ALE NĚJAK SE JÍ TO NEDAŘÍ... VŽDYCKY BYLA KRÁLOVNOU - TO ONA SI URČOVALA, KDY SE S KÝM UVIDÍ A VŠEM DÁVALA SBOHEM TAKY JEN ONA. A TEĎ TOHLE!
- "Jen ti chci říct, že do tvého harému už nepatřím. Je to příliš bolestivé. Ta minulá akce a dnešní návštěva u tebe mě o tom jen znovu přesvědčily. Mám teď velkou oporu v mé... ehm... ...kamarádce. Trávily jsme ten čas od večírku spolu, no - a dost jsme se sblížily. Je nám spolu dobře a chtěla jsem ti to říct dřív, než se k tobě donesou nějaké drby."

COŽE? TAK ÉVA MU NEPŘIŠLA VYNADAT, ANI BREČET A DĚLAT SCÉNY... ONA MU PŘIŠLA JEN OZNÁMIT, ŽE MÁ ŽENSKOU?
CO JE TOHLE ZA DEN? BUĎ SI Z NĚJ DĚLAJÍ VŠICHNI SRANDU, NEBO SE UŽ ÚPLNĚ ZBLÁZNIL!
- "Prosím Rivere, nechci to ady dál rozebírat...
...děkuji ti za vše hezké a buď prosím šťastný."- "a vyřeš si ten svůj harém.. čekala jsem tady tu zrzku v červeném, ale vidím, že jich máš víc v zásobě" šeptá mu do ucha, aby Kumi neslyšela. Je jí jasné, že ji naštve.
A taky ... přece jen se chce ještě aspoň jednou nadechnout té jeho opojné vůně...
RIVER NEVÍ, CO SI MÁ O TOM VŠEM MYSLET. VLASTNĚ JE CELKEM DOJATÝ.
VZAL ÉVU ZA RUKU, KDYŽ JI DOPROVÁZEL KE DVEŘÍM.

KUMI VZADU MOHLA PUKNOUT VZTEKY.
- "Mějte se!"
RYCHLE SE ROZLOUČILA. NADJA JI ZCELA UCHVÁTILA, TO ANO. ALE NEDÁVNÉ CITY NEJDOU TAK SNADNO ZAPOMENOUT. KUS TÉ LÁSKY K NĚMU V NÍ ZŮSTANE UŽ NAVŽDY.
RIVER TO CÍTÍ PODOBNĚ. ÉVA BYLA VŽDY ÚŽASNÁ, A TEĎ V JEHO OČÍCH STOUPLA JEŠTĚ VÍC.
PODVÁDĚL JI, TO ANO, ALE NA VĚTŠINU SVÝCH ÚLETŮ HNED DRUHÝ DEN ZAPOMNĚ.
KDEŽTO ÉVA SI V JEHO SRDCI VYDOBYLA SVÉ STÁLÉ MÍSTEČKO.

VRÁTIL SE KE KUMI.
- "Prosím tě, co to mělo znamenat?"
- "To neřeš, lásko. To už se vyřešilo tak nějak samo."- "Nejsem zvyklá pohybovat se mezi několika ženami, Rivere! Já jsem ta, která s nimi vymetá. A tebe se nemíním jen tak vzdát, rozumíš?"

PŘITISKLA SVÉ HORKÉ RTY NA JEHO, ABY JIMI SVÁ SLOVA ZAPEČETILA.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 edwards.goldeneyes edwards.goldeneyes | 2. června 2010 v 21:08 | Reagovat

Teeda, az me polil studeny pot za Rivera. Poet silene super nafoceno. Moc se mi libi ta pohovka ;-) To by me nikdy nenapadlo. :-) Kazdopadne jak Eva a Kumi sedi vedle sebe, tak musim rict, ze Eva je naprosto nadherne devce. A River na ni beztak bude stejne po nocich myslet. Ja na jeho miste bych se plazila za Evou. Takova charakterni holcina...

2 nauriel nauriel | 2. června 2010 v 21:19 | Reagovat

Teda, začíná to mít grády. Taky jsem byla zpocená i za Rivera. Kumi je drsná holka, to jsem zvědavá, jak to dopadne s Brig. Koukám, že Éva s Nadjou to asi přeci jen daly dokupy. Jen ať jim to holkám vyjde. Občas jsou chlapi na tečku ;-)  :-D

3 surfinie surfinie | 2. června 2010 v 22:57 | Reagovat

Super fotky i příběh :-D Jsem ráda, žese ti nakonec povedlo přihlásit...
Fascinuje mě jak to borec celé absolvuje ve spodkách, a stejně je za frajera :-D 8-)

4 edin edin | 2. června 2010 v 23:05 | Reagovat

Děkuji holky:-)

[1]: Ta pohovka je vtipná, že:-) Pořád jsem přemýšlela, jak udělat hodně rychle něco na sezení a ten tácek se mi zdál ideální - jen připíchnout látku a je to:-D Máš pravdu, Éva je skvostná, ale Kumi taky, jsou každá úplně jiná. Obávám se ale, že se River za Évou plazit nebude. Brig ho hodně pohltila, jenže Kumi též, teď se bude chudák nějakou dobu asi rozhodovat kterou z těchto dvou. :-D

[2]: Kumi je drsná, to jo, nemůže přece ztrácet čas nějakým kecama:-D Navíc není zvyklá prohrávat. Éva bude zatím kamarádit s Nadjou, uvidíme, co z toho vyleze:-)On asi rozhodne až Acheron, podle toho s kým se mi bude líbit nejvíc. Doufám, že to nebude takový proutník, jako River.

5 edin edin | 2. června 2010 v 23:10 | Reagovat

[3]: :-D Jo jo, nejoblíbenější pánský domácí kus oděvu :-D Přihlášení se po restartu povedlo, ale než jsem na to došla, tak mi to trvalo... příběh jsem vložila později, než bylo v plánu. Ale co, hlavně že to je.
A k těm spodkům ještě - on se na to žádný jiný panáček u nás snad ani nehodí, ale River, díky jeho přelétavosti toho na sebe moc mít nemusí:-D Je to samozřejmě hlavně díky věčnému nedostatku oblečků u nás:-)

6 ldas1 ldas1 | 2. června 2010 v 23:40 | Reagovat

:-D  :-D  :-D Tak dnes mi bylo Rivera trošku líto, ale myslím, že to dopadlo ještě dobře. Kumi je dobrá drsňačka :-D a Évě tu lásku s Nadjou přeju. Ať si holky užijí:-D No, máš to opět moc pěkně nafocený a to křesílko je dokonalý, docela mi trvalo, než jsem přišla na to, z čeho je udělaný:-D

7 viva80 viva80 | E-mail | Web | 3. června 2010 v 9:26 | Reagovat

Tak opět samá chvála, fotečkám se nedá nic vytknout, jako vždy ;-), doplňky super, tác s jídelkem je úžasný, taky mě zaujaly ty rakety, moc hezky naaranžované to máš. Sedačka je super, ani jsem ji nějak nezkoumala, až jsem přečetla komentíky, opravdu dobrý nápad, a já tu pracně obšívám kus dřeva :-?  :-D , Tvou fantazii bych občas potřebovala aspoň vypůjčit :-D.

Co se děje týče, tak mě docela zklamalo, že nedošla i Brig, už jsem čekala nějakou bitku :-x :-D. Kumi je mi moc líto, mrzí mě, že s ní tak zametá, ale doufám, že Takeshi to tak nenechá!! :-x  :-D  :-D

8 Mária Mária | 3. června 2010 v 9:31 | Reagovat

Skvelý príbeh :-D dievčatá boli super, ako tú spoločnú návštevu zvládli :-D by som čakala, že drsná Kumi Éve snáď jednu aj vrazí :D No s tým ako to dopadlo som bola prekvapená rovnako ako River. Hm chlap jeden, nech si len nemyslí, že za ním všetky po kolenách polezú :-D  ;-) pekne to s ním Éva skončila, aspoň River vidí, že nieje jediný na svete :D :-D
Interier originálny...skvelý a fotečky ako vždy sa podarili. Nemohla som sa na Kumi a Évu vynadívať sú prekrásne, ani nedokážem povedať ktorá sa mi páči viac. :-)

9 edwards.goldeneyes edwards.goldeneyes | Web | 3. června 2010 v 10:21 | Reagovat

[4]: Takovy drsni chlapi, jako je Acheron jsou vetsinou verni ;-) Tak treba to u nej bude platit. Ty uz ho mas predobjednaneho?

10 Hanneton Hanneton | 3. června 2010 v 12:34 | Reagovat

Krásné fotky i aranžmá. Jen mi je líto, že jsi zrovna z takového krásného Kena udělala proutníka. Třeba u Lukase mi to tak nevadí :-)

11 edita edita | 3. června 2010 v 15:56 | Reagovat

[6]: Děkuji:-) No jo, co holkám zbývá:-D Doufám, že si na tu myšlenku nezvyknu natolik, že bych je pak od sebe nechtěla odtrhout, co by chudák Acheron dělal:-) Pořád si totiž myslím, že Éva mu bude moc slušet, ale třeba se mýlím.

[7]: :-D Tak to už by byl moc velký mazec, kdyby do toho došla ještě Brig. Ta si s ním bude ještě chvíli užívat, aniž by věděla o jeho bohatém milostném životě. No uvidíme, co Takeshi, on si toho sukničkáře celkem oblíbil :-D

[8]: No kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby ze sebe Éva nakonec nevysypala, proč tam vlastně došla O_O  :-D Taky je mám holky ráda obě, člověk se těžko rozhoduje která je lepší, tak jsem ráda, že se rozhodovat nemusím:-)

[9]: No snad jo:-) No já jsem psala Marg na MFD hned, jak jsem ho objevila na netu, jestli ho bude mít, ona pak čekala co se dozví a jakmile věděla, tak mi napsala. Dala je pak hned do nabídky preorderu, navíc byla tehdy krátkou dobu zvýhodněná cena myslím 127 USD. Hned jsem ho objednala a chtěla jsem ho i zaplatit, ale ona psala, že ho zaplatím až ho budou mít. Což mě celkem mrzí, když vidím jak je dolar vysoko. Chvíli jsem řešila, jestli si pořídit nahýho Lukase a Daria, ale Acheron byl láska na první pohled, takže vyhrál.

[10]: Děkuji:-) Však on se napravuje:-D Dokonce se mu poprvé v životě podařilo, že se zamiloval - jenže když už, tak zrovna do dvou... Lukas už taky není proutník, uviděl JB, byla to láska na první pohled a zatím ho to ještě nepustilo:-)

12 nauriel nauriel | 7. června 2010 v 13:43 | Reagovat

Na Acherona jsem zvědavá, jak bude vypadat v reálu. Oblečení a vlasy super, ale ten jeho obličej mi nějak nesedí. Ale možná je to i tím, že jsem momentálně začtená v Dark Hunters, tak mám svou vlastní představu. Jinak dolar mě taky teď drtí. Když potřebuju objednávat, tak celkově už skočil asi o čtyři koruny, což při určité částce objednávky je docela mazec. Už jsem musela zredukovat počet panenek ze dvou na jednu. Ještě chvíli půjde nahoru a budu mít kulový... :-(

13 edita edita | 8. června 2010 v 8:21 | Reagovat

[12]: Jé ty to čteš? Mě odradilo, že u nás vyšel snad jen jeden díl a to bych hrozně trpěla, že nemůžu číst dál:-( Nebo jsou někde překlady? S tou představou je to jasné a navíc každý má jiný vkus, já jak jsem ho viděla, hned jsem si vzpomněla na divoké mládí :-D a kdybych ho potkala tehdy živého, takovýho chlapa, a v koženým kabátě - tak bych po něm na-sto-pro koukala. Vlasáči se mi vždycky líbili, teď už je mi to jedno, líbí se mi krátké i dlouhé vlasy, ale tehdy...

Dolar je naprosto šílený, třeba koupit panence jen botky nebo nějakou drobnost nehrozí, a u panenky za 150 dolarů je ten rozdíl fakt šílený, s těma poplatkama mě ten dolar vyjde poslední dobou skoro o korunu víc, než je psané. Kupovala jsem si teď (jako náhradu za Splash) panáčka s úžasnou výbavou pro drahouše Rivera a když jsem to zpětně přepočítala tak to vyšlo přes 22,03 Kč dolar a to byl zrovna v tu dobu ten kurz jakž takž dobrý, že zrovna klesal. Jenže ono je to dost nevyzpytatelné, když to za jeden den poskočí klidně o padesátník. Sledování dolaru je poslední rok má oblíbená zábava:-D

14 nauriel nauriel | 8. června 2010 v 8:51 | Reagovat

[13]: Jj, čtu. U nás vyšla jen jedna, na Slovensku tři, dvě jsem četla (jedna je ještě pro ebook chráněná). Ale jedna zlatá duše to překládá do slovenštiny (a fakt skvěle, jak profík). Už jsem četla celkem asi 5 dílů. Teď musím čekat na další překlady. Acheron je naprosto úžasná postava a děsně tajemná. V každém díle se o něm dozvíš kousek a všechno spěje cca k 15 dílu, který je pouze o něm (a má asi 600 stran). Ale to si ještě počkám. Škoda, že neumím dobře anglicky, už bych to měla přelouskaný všechno.
Jo, sledování dolaru taky patří k mým každodenním zábavám. Je to fakt síla. Škoda, že to nešlo objednat i zaplatit hned. Takhle musím jednu panenku vynechat, což mě fakt štve. Navíc šance na zlepšení asi hned tak nebude, protože Martin říkal, že Maďarsko prohlásilo, že jsou v háji borovným. Chjo. Na toho Tvého chlapíka jsem zvědavá. ;-)

15 edita edita | 8. června 2010 v 9:02 | Reagovat

[14]: No oni všude na zahraničních stránkách píší, že se tím Acheronem nemá určitě začínat, že se k němu má postupně dospět. Ale má to velký úspěch, tak třeba se do toho položej i tady a dočkám se:-)S tím, že to nešlo zaplatit hned jsem taky říkala, ta částka o dost narostla, navíc tentokrát nepocestuje pravděpodobně vybalený, takže poštovné bude astronomické :-(
S tím chlapíkem - on je kupovaný kvůli výbavě pro Rivera, sama nevím, jestli se mi naživo bude líbit a jak s ním naložím, ale to oblečení se mi líbit bude určitě. Ale určitě se v příběhu občas mihne, i když možná ne jako hlavní postava. Ale všechny příznivce obleků můžu rovnou odradit, bude oblečený v pouličním stylu.
S tím Maďarskem jsi mě trochu vyděsila O_O

16 nauriel nauriel | 8. června 2010 v 20:49 | Reagovat

[15]: To určitě ne, protože je děsně napínavý, jak ho postupně autorka odhaluje a kdybych četla rovnou Acherona, tak o všechno přijdu. Ale on je prostě boss. Už se těším, až ty překlady k němu dospějí. Jsem napnutá, i když určitý tušení začínám dostávat (jenže se můžu mýlit). Nevím, jestli to u nás vůbec vyjde. Přitom si myslím, že by to mohlo mít úspěch. Nevím, proč Ikar u nás vydal jen jednu a na Slovensku už tři. To by je člověk zaškrtil. Taky doufám, že to bude jednou v češtině, ale moc nadějí tomu nedávám. S tím poštovným to je blbý. No uvidíš, do srpna daleko, IT jsou stejně ve skluzu, třeba kurz klesne.
Mě do Maďarsko taky vyděsilo. Všechny měny klesají, jen dolar ne. Sakra. A mě ta Sooki a Giselle mají už brzy vyjít. Možná se mi podaří přeci jen objednat obě. Ale nejspíš mě to bude stát další panenky. No, co se dá dělat. Člověk musí něco obětovat. 8-)

17 Veronika Veronika | Web | 9. června 2010 v 16:46 | Reagovat

Jako obvykle moc hezky nafoceno a ty miniatury jídla,knížek a kytek... to je nádhera prostě! :-)

18 edita edita | 9. června 2010 v 21:56 | Reagovat

[16]: No to já furt doufám. Úspěch ve světě je velký a upířina a různé další havěti teď celkem frčí, tak třeba se dočkáme:-) S těma panenkama máš pravdu, je to děs, když to člověk spočítá, při koupi jedné lepší panenky, tak jen z toho rozdílu v dolaru teď a dřív už by něco pěknýho pořídil... Na fotečky Giselky se Sooki se moc těším, jsem si téměř jistá, že ani jedna z nich u nás neskončí, tak se budu chodit kochat k tobě:-)

[17]: Moc děkuji! Jsem ráda, že se ti to líbí!:-)

19 nauriel nauriel | 11. června 2010 v 14:19 | Reagovat

[18]: To mi povídej. Mě to dělá na dvou panenkách 624Kč. Za to by byla ještě jedna. No a nemůžeme mít všechny stejné panenky, to by byla nuda :-D. Hlavní je, že se můžem vzájmně kochat

20 edita edita | 18. června 2010 v 18:53 | Reagovat

To jo, to je pěkná částka... :-( taky mi to u Anrejky tak vyšlo, před nějakou dobu by mě vyšla o pětikilo míň:-( Ale co naděláme. Dnes jsem četla, že Giselle a Sooki vyjdou vprostřed července

http://shugashug.wordpress.com/2010/06/18/it-shipping-schedule/

tak už se těším, už ať je máš doma! :-)

21 Bartholomew Bartholomew | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 23:14 | Reagovat

Moc pěkný blogík. Zase někdy mrknu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama