25. - U TINA - 2/2

19. června 2010 v 11:19 | Eďa |  BARBIŇÁCI- "Taky se mi líbíš, Tine... Doufám, že je ti jasné, že tohle všechno zůstane jen mezi námi?"
- "Samozřejmě a jsem rád, že to vidíme stejně..."


- "Kdo je tohle? Ta fotka mě zaujala na první pohled?"
- "To je moje "teta", taková "skoromáma" - od malička se o mě starala. Bohužel už nežije a já se tak nikdy nedozvěděl pravdu o svém původu. Tajila to přede mnou, nikdy jsem z ní nedostal ani slovo. Ale jinak to byla zlatá žena. Ale koukat na nás taky nemusí..."
TIN OTOČIL JEJÍ FOTKU. PŘECE JEN HO ZNERVOZŇOVALA. VELMI JI MILOVAL A JEJÍ SMRT JEJ HODNĚ RANILA. NEDOKÁŽE SE PŘED NÍ SOUSTŘEDIT JEN NA NADJINO ÚŽASNÉ TĚLO...
OVŠEM, KDYŽ UŽ JSOU "Z DOHLEDU"...
- "Máš úžasnou vůni... Hned jak ses mi dostala v baru pod nos, věděl jsem, že s tebou musím odejít."
- "Labutí šíje..."
- "Jsi dokonalá..."- "Dochází mi slova..."
- "Tak už nemluv!"
- "Víš, že jsi první ženská, kterou jsem si sem přivedl?"
- "A víš, že ty jsi můj první chlap po hrozně dlouhé době?"

______________________________________________________________________

*****
______________________________________________________________________


- "Co jsi tím myslela, první chlap po dlouhé době?"
- "No... byla jsem dlouho sama... pořád jsem měla v hlavě jednu dávnou lásku... možná ho znáš, ale jeho jméno ti neřeknu. A nedávno jsem potkala stejně zhrzenou holku. Fakt krásnou a věř tomu nebo ne, přeskočila mezi námi jiskra. Jenže co naplat, chlap mi dost chyběl..."
- "Jo jo, máme své přednosti" zasmál se ješitně Tin.
- "A co, hodláš s ní pokračovat?" vyptává se při focení.
Na tuhle holku chce mít památku.
- "No sama jsem zvědavá, jak jí to řeknu. A co mi na to řekne ona. Nic jsme si neslibovaly. Ale taky bych neměla problém s tím, kdyby s někým strávila noc."
- "Teda, ty jsi číslo!
Když jsi vešla do baru, vypadala jsi překvapeně, když jsi viděla Takeshiho. Znáš ho?"
- "Jeho moc ne, jen od vidění. On mě určitě nezná, většinou si ženských moc nevšímá, co vím... Znám trochu jeho bratra Taka"
- "Takže Takeo je ta tvá dávná láska? No to je gól. Ten svět je fakt malej - když už si sem někoho dovedu, tak to musí být dávná láska bratra mého "šéfa" "
- "No už raději půjdu."
- "Počkej, počkej nechtěl jsem tě nijak ranit."
- "Já vím. Ale stejně už musím jít. Bylo mi s tebou moc fajn. Pokud se zase potkáme někde v baru, můžem si to zopakovat."- "Takové nabídce se neříká "ne":-)"
- "Těším se, až se znovu potkáme..."- "Já taky. A teď už jdu za Évou. Měj se!"

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 edwards.goldeneyes edwards.goldeneyes | Web | 19. června 2010 v 22:39 | Reagovat

Teeda. Ta je ale drsna. Opravdu takova "selmicka"

2 edin edin | 20. června 2010 v 8:37 | Reagovat

No ona je, v tomto případě nejde o žádnou lásku, šlo jen o jedno, tak to oba tak berou. Určitě se ještě někdy v životě potkají, to už nebudu fotit ale takové detaily, na pochopení jejich "vztahu" stačí tento jeden díl :-D

3 nauriel nauriel | 20. června 2010 v 22:17 | Reagovat

Moc jsem se pokochala Nadjou. Ona je fakt nádherná. Jinak s Tinem to má pěkně na háku. Holt není žádná romantická naivka. Jsem zvědavá, jak zamíchá kartama Acheron. Člověk vždycky ty páry nějak vymyslí a pak když přijdou panenky, je všechno jinak.

4 Mária Mária | 21. června 2010 v 12:33 | Reagovat

Nečakala som, že Nadja povie Tinovi o Éve a neho to ani nezaskočilo :-D Potom sa mi veľmi páčilo ako sa rozprávali pri tom fotení, normálne som si túto scénu predstavovala na živo :-)

5 edita edita | 21. června 2010 v 18:04 | Reagovat

[3]: Děkuji, to jo, taky se na tyto její fotky ráda dívám, proto jsem jich vložila tolik, nemohla jsem vybrat jen některé.. Ale mně se teda líběj s Tinem oba, jak si spolu pěkně poseděli:-)S Ach. jsem též zvědavá, jestli se mi bude s Évou líbit. Hlavně už mu nikdo moc na výběr nezbyde a na další panenku se nechystám, dokud nebudu mít zaplacenýho právě jeho a splacenou část Andrejky:-)Nebo dokud nebudu mít práci - ono časově to vyjde skoro nastejno...:-D

[4]: Jo, oni jsou v pohodě, udělali si pro sebe tenhle večer, z jednoho jasnýho důvodu, tak se neměli důvod nad ničím pohoršovat :-D
S tím focením se mi to též líbí, jak si povídají, ono to jeho tělo se umí poskládat do takové přirozené pózy, že vypadá pěkně uvolněně, nebo aspoň na mě tak působí. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama