MIRANDA A JEJÍ ŽIVOT V.

25. listopadu 2010 v 11:47 | Eďa |  MIRANDA A JEJÍ ŽIVOT
KDYŽ MIRANDA V NOCI ZAVOLALA JB, ŽE UŽ JSOU S RIVEREM NA CESTĚ K SOBĚ DOMŮ, BYLY TÍM OBA S LUKASEM DOST ZASKOČENÍ. JB SICE ČEKALA VŠELICOS... ALE KDYŽ JE VIDĚLA, JAK SE OBA TETELILI, BYLO VŠE JASNÉ... SPIKLENECKY NA MIRANDU MRKLA A JE JISTÉ, ŽE PŘI PRVNÍ PŘÍLEŽITOSTI PROBĚHNE POŘÁDNÝ VÝSLECH:-)
LUKAS SE TVÁŘIL STEJNĚ VRAŽEDNĚ JAKO PŘI PŘEDCHOZÍM SETKÁNÍ, ALE TÍM UŽ RIVEROVI NA NÁLADĚ UBRAT NEMOHL.

MIRANDA RIVEROVI USTLALA V OBÝVÁKU A ŠLA SI LEHNOUT ZA MALOU KAI. BYLA CELÁ ROZHOZENÁ. ROZNĚŽNĚLÁ, PŘI TOM I TROCHU NAŠTVANÁ - TENHLE POCIT ALE ODSOUVALA NA NEURČITO... PŘECE SE TÍM NEBUDE TEĎ ZABÝVAT. NAVÍC RIVER ZŮSTAL U NÍ DOMA!

RÁNO KUPODIVU NEPROBĚHLO VŮBEC ROZPAČITĚ JAK OČEKÁVALA, ALE V NAPROSTÉ POHODĚ. RIVER VSTAL DŘÍV NEŽ ONY DVĚ, NACHYSTAL MIRANDĚ KÁVU A PŘIŠEL JE VZBUDIT.
JE VIDĚT, ŽE JE POVAHOU HRAČIČKA, TAKŽE I KDYŽ TO S DĚTMA NEUMÍ - NĚJAKÉ PŘEBALOVÁNÍ, PŘEVLÍKÁNÍ A TAK JE V JEHO PŘÍPADĚ NAPROSTO MIMO MÍSU - PO CHVÍLI SE DOKÁZAL NALADIT NA KÁTINU NOTU, VÁLELI SE PO ZEMI PO OBÝVÁKU, POSÍLALI SI AUTÍČKO...
MIRI Z TOHO VÝJEVU CELÁ ZJIHLA A RADĚJI UTEKLA DO SPRCHY, ABY SE PROBRALA A USPOŘÁDALA ASPOŇ TROCHU MYŠLENKY.

VŮBEC SE NEMĚL K ODCHODU, COŽ JI DOST UDIVOVALO A KDYŽ SE NABÍDL, ŽE JE POZVE DO CUKRÁRNY, TAK ANI NEPROTESTOVALA. ZNÁ JEDNU, KTERÁ JE MOC FAJN A NAVÍC JE TAM BEZVA DĚTSKÝ KOUTEK, TAK SE TAM VYDALI.

RIVER SE TVÁŘIL JAKO KLASICKÝ CUKRÁRENSKÝ VYMETAČ, PŘESTOŽE SÁM NĚJAKOU NAVŠTÍVIL NAPOSLEDY NĚKDY V DĚTSTVÍ.


V KOUTKU UŽ BYLA JINÁ HOLČIČKA, TAK I MALÁ KAI MÁ O ZÁBAVU POSTARÁNO.
- "Káťo! Chytej!"
RIVER SUNDAL ČEPICI ...
... A HODIL JI SMĚREM K MALÉ...
KAI SE ZAČALA HNED CHICHOTAT A MIRANDĚ BYLO JASNÉ, ŽE V TÉHLE SESTAVĚ SI JE TAM UŽ NAVŽDY ZAPAMATUJÍ...
- "Jéjé, to jsem nešika!"
KAI SE POŘÁD CHICHOTÁ A UŽ SVÝMI VRÁVORAVÝMI KRŮČKY KLOPÝTÁ PRO ČEPICI
DALA JI MÁMĚ, TA JI RADĚJI VĚŠÍ NA VĚŠÁK.
DRUHÁ HOLČIČKA UŽ SE K NÍ HRNE
ASPOŇ SI BUDOU PĚKNĚ HRÁT A MIRANDĚ S RIVEREM ZBYDE CHVILKA PRO SEBE
OBJEDNALI SI NĚCO NA ZUBRIVER A JEHO NENECHAVÉ RUCE... ON ZA TO PROSTĚ NEMŮŽE!

ACH TA JEHO VŮNĚ!
JAK TO JEN DĚLÁ? TAK TO S NÍ UMÍ, STAČÍ CÍTIT TEPLO A VŮNI JEHO TĚLA A JE S ROZUMEM V KONCÍCH.
- "Neblázni, nemůžeš mě tu kdo ví jak objímat! Nejsme žádný zamilovaný páreček přece!" vidí, jak se po jejích slovech Riverovi stáhl obličej.
CHOPILI SE KAŽDÝ SVÉ SKLENKY...
...KOUKAJÍ JAK SI DĚTI BEZSTAROSTNĚ HRAJÍ...- "Navíc... Kai mě ještě nikdy s nikým neviděla" špitla Miri,
"musím si odskočit, promiň."

RIVER ZŮSTÁVÁ CELÝ PAF. COŽE? ALE ZJIŠTĚNÍ, ŽE HOLKY NIKDO NENAVŠTĚVUJE MU DOST ZVEDLO NÁLADU. I KDYŽ... JEN NA CHVÍLI...
- "Zlatíčko, pěkně si hrej, maminka hned přijde." dala Kai zákusek, i když je jí jasné, jak bude po jeho konzumaci vypadat.

------------------------------------------------------------

KDYŽ SE VRACÍ, V PRVNÍ MOMENT KONTROLUJE, JESTLI JE V KOUTKU VŠE V POŘÁDKU.
OVŠEM DRUHÝ POHLED...
... VYSCHLO JÍ V KRKU... TEN HA--L!!!
UŽ SE TAM OBJÍMÁ S NĚJAKOU BLONDÝNOU!
JDE VIDĚT, ŽE SI "NEJSOU CIZÍ"
KDYŽ USLYŠELI JEJÍ KROKY...
OTOČILI SE...
MIRANDĚ JE POVĚDOMÁ... ODKUD JI JEN ZNÁ?
- "Zlato, pamatuješ si Adele?"

MIRANDĚ TO V HLAVĚ ŠROTUJE - ADELE, ADELE, ADELE, JASNĚ, ŽE JI ZNÁ!
- "Sestřička se mi promenáduje po městě a ani mi nezavolá! Pamatuješ si Mirandu?"- "Jistě bráško. Na ni se přece nedá zapomenout, ne?" zní to tedy dost jízlivě...
JAKMILE USLYŠELA JEJÍ HLAS, TAK SI JI VYBAVILA VÍC NEŽ DOBŘE... POTKALA JI JEN JEDNOU...
- "Samozřejmě, že si tě taky pamatuji..."
- "Hmmm... nebrečí tu nějaké dítě?"
RIVER PŘISKOČIL PRO KAI
- "No jo, bylo mi jasné, že patří k vám! Vlásky má jako maminka... ta se nezapře..." její tón opět nic moc...- "Vypadáš dobře na to, že máš malý dítě..."
- "Rivere, musím už domů..." cítí, jak se to všechno hrne... ta mrcha! Jak si mohla myslet, že by den s ním mohl proběhnout v pohodě!- "Reni, počkej... kam by jsi chodila. Áďa se tu jen stavila, má se sejít s kamarádkou..."
- "Jasně, R-E-N-I..." kladé důraz na každé písmenko. "Rušit vás nebudu, přece vám nebudu kazit vaši rodinnou idylku..." jízlivost jí ze rtů přímo odkapává.

- "Ale že jste mi to tajili, to vám neodpustím bráško" otočila se k Riverovi. "a co tomu jako říká máti? taky to neví, že?"

MIRANDA VIDÍ, ŽE JE ZLE.
ADELE JE PROSTĚ JEJÍ PROKLETÍ.
NAVÍC RIVER OČIVIDNĚ VŮBEC NEVÍ, KTERÁ BIJE... ZATÍM MU NIC NEDOŠLO.
MUSÍ VZÍT KAI A RYCHLE ZMIZET!

- "Opravdu už jdu. Dobře jsme se pobavili, ale už mi to stačí." hlas má studený jako led.
Na Adele se ani nepodívá...

- "Ahoj Rive"

ŽE BY SE HISTORIE OPAKOVALA? JAK DLOUHO HO TEĎ NEUVIDÍ? NEJLEPŠÍ BY ASI BYLO, KDYBY NIKDY! HLAVNĚ UŽ NIKDY, NIKDY, NIKDY NECHCE POTKAT TU NESNESITELNOU, ŽÁRLIVOU POTVORU!
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 surfinie surfinie | 25. listopadu 2010 v 15:39 | Reagovat

Páni, to bylo drámo... ségra je pěkně nepříjemná :-x , cukrárna je hezoučká, super věšáček :-)
Hrozně se těším na další díl, doufám, že nebudeš moc napínat, jsem zvědavá jak se to vyvine... :-)

2 Mária Mária | 25. listopadu 2010 v 17:28 | Reagovat

Teda to sú zase krásne fotečky. Miranda je nádherná, hrozne rada sa na ňu u Teba pozerám :-) pekne si ju obliekla, takú jemnú ružovú na zrzkách zbožňujem :-) A ako má ruky vo vreckách riflí, teda to je nádhera :-) No a Adele, veľmi som sa tešila na ich spoločné fotky s Riverom. Zase sa neviem sa ňu vynadívať, je neuveriteľne krásna. Škoda, že je z nej taká mrcha :-D ale nemôžu byť všetci kladní :-)

3 jitacopi jitacopi | 25. listopadu 2010 v 18:19 | Reagovat

Super! Že by konečně prozření? :-? Cukrárna je úžasná, taky bych s dětičkami zašla. Bezva gaučík, na něm se musí pěkně lebedit. Zezadu má Adele krásné vlasy, docela mi to komplikuje mé rozhodnutí pořídit si ji a ostříhat. :-? S Riverem jim to spolu moc sluší a ten obleček - hlavně to pončo, ji neuvěřitelně sluší. Jen škoda, že je to taková potvora, ale jak říká Maruška, někdo musí být trochu záporný. 8-)  :-D už se moc těším napokračování. Dozví se River, že Kai je jeho?

4 edita edita | 25. listopadu 2010 v 19:06 | Reagovat

[1]:Díky, no ségra je nepříjemná... jak jde o jejího bratříčka... :-) s focením... znáš to - takže až vyjde čas, tak nafotím další díl/y. Teď jsem to měla nachystané týden, ale vložit těch pár vět jsem byla schopná až dnes o obědové pauze:-D

[2]: Děkuji, Adele vypadá jak mrcha, ale není až tak hrozná, jen ji setkání s nimi trochu vykolejilo:-D Rozumět si spolu asi moc nebudou, to ne. V minulosti to trochu pohnojila a asi jí to jen tak neprojde, no uvidím. Holt na svého bratříčka trošku žárlí :-?

[3]: Děkuji, ten gaučík je Kaitliina postel s přemístěnými "opěradly", jsou na sucháč - a obalená zbytkem ze sukně:-D S tím, že má Adele zezadu krásné vlasy, to říkal už Lubo a je fakt, že já už jsem rozhodnutá ji nestříhat a to jsem si ze začátku  myslela, že by to pro tuhle panenku bylo nejlepší:-) No jednou se to River dozví, ale ještě by se to mělo nějaký ten díl potáhnout:-)

5 ldas ldas | 25. listopadu 2010 v 23:13 | Reagovat

Tak jsem si chviličku myslela, že Rivera napadne, že by mohl být otcem a ono zase nic :-D Jinak opět to máš moc pěkně nafocené a jsem ráda, že Adele vlasy neostříháš. Má je krásné, na tý fotce, jak se tam objímá s bráchou krásně vyniknou.

6 nauriel nauriel | 25. listopadu 2010 v 23:13 | Reagovat

Krásná slaďoučká cukrárna a takové kyselé prostředí... :-?
To by mě zajímalo, co si ty dvě udělaly, doufám, že časem odtajníš. Ani se nedivím, že to Riverovi nedocvaklo, s jeho hlavou ne na krku se těžko přemýšlí ;-)  :-D

7 edita edita | 26. listopadu 2010 v 9:51 | Reagovat

[5]: No jo, jak píše Nauriel... River má myšlení trochu přesunuté:-D Jinak Adeliny vlasy hezky vynikly, protože během focení vylezlo sluníčko, tak ty poslední záběry jsou jím osvícené:-)

[6]: He he, prostředí je trochu kyselé:-D Určitě odtajním, co si holky provedly, spíš tedy Riverova sestřička:-) S tou hlavou jsi to vystihla:-D

8 kika77 kika77 | 26. listopadu 2010 v 21:08 | Reagovat

Super!Každý príbeh čítam jedným dychom a každý deň kontrolujem či nieje ďalšie pokračovanie....A Adele má krásne vlasy,bola by večná škoda ich ostrihať! ;-)

9 viva80 viva80 | E-mail | Web | 27. listopadu 2010 v 15:55 | Reagovat

Opravdu roztomilá rodinka :-), nečekala jsem, že z Adele bude mrcha, ale nemůžou být pořád jen chlapi ti špatní :-D . Všem to moc sluší, moc se mi líbí Mirandin topík, vypadá v něm skvěle 8-)  :-D

10 Alexandra Alexandra | E-mail | 13. dubna 2011 v 18:06 | Reagovat

Chcela by som sa ešte spýtať že z čoho robíte tie koláčiky ? Je to FIMO HMOTA ? A krásny príbeh :-)

11 edibjd edibjd | 26. června 2011 v 17:34 | Reagovat

Děkuji:-)
Koláčky jsou koupené, ale asi to bude fimo.

12 Pavla Pavla | E-mail | 23. února 2012 v 18:42 | Reagovat

Páni , to je úžasný :) Jsem zvědavá, jak asi River zareaguje , až se dozví pravdu ... :) celý život se mu tím obratí vzhůru nohama :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama