NEČEKANÁ MIRANDINA NÁVŠTĚVA III.

7. listopadu 2010 v 18:08 | Eďa |  MIRANDA A JEJÍ ŽIVOT
JB S LUKEM PŘIŠLI DOMŮ... KONEČNĚ, VČERA VEČÍREK, DNES MĚLA JB NĚJAKÉ ODPOLEDNÍ VYSTOUPENÍ V KULTURÁKU A JSOU DOMA... MAJÍ CHVILKU PRO SEBE...
- "Hmmm, miláčku, strašně ti to sluší.... hned bych to z tebe sundal!"


- "Co ti v tom brání?" uchichtla se JB.
JENŽE NEŽ SE STIHLI DOSTAT "K VĚCI", ZAZVONIL ZVONEK...
- "Kdo to může být? Zrovna teď!"
- "Ahoj cukroušci, strašně nerada vás ruším... ale to by jste nevěřili, co se mi stalo!"MIRANDA JIM POPSALA CELOU NEUVĚŘITELNOU SITUACI...
NO JB TO ROZESMÁLO, ALE LUKAS SE POŘÁD TVÁŘIL DOST NAKVAŠENĚ...
- "Takže, abych to shrnula... přišla jsem Vás poprosit, jestli by jste neobětovali nějaký Lukasův kousek oblečení. Samozřejmě Vám to při nejbližší příležitosti vrátím"
A V TEN MOMENT SI UVĚDOMILA, CO TO ZNAMENÁ! DALŠÍ SETKÁNÍ S "NÍM"! :-(
- "He he, to víš, že jo! Teda, jestli s tím Luk nemá nějaký problém?"
- "No co mi zbývá," bručí Luk. Tomu Riverovi nemůže poslední dobou přijít na jméno.
- "Je mi to tak trapné... ale nic lepšího mě nenapadlo... To by musel u mě přenocovat, než mu vyprané oblečení uschne a to bych asi zešílela!"
PŘI TÉ PŘEDSTAVĚ SE OTŘÁSLA.
- "A vůbec... co proti němu Lukas má? Myslela jsem, že jsou kamarádi?"- "Ále, to víš... s Riverovou pověstí se není čemu divit. Láme jedno srdce za druhým a nechce, aby ublížil další naší kamarádce..."
- "A to ještě neví, že je Kai zrovna jeho! Doufám, že jsi mu to v nějaké slabé chvilce neřekla?!"
- "Neboj, Luk nemá nejmenší tušení... No ale teď, když mu zlomila srdce pro změnu Kumi, ségra jeho nejlepšího kámoše, tak to jsi měla vidět jeho radost. No jo, chlap..."- "Cože? Že jsi mi nic neřekla?"
- "Nechtěla jsem tě zatěžovat jeho nechutnými avantýrami, každou chvíli kvůli němu nějaká brečí. No měla by jsi vidět ty propletence... Jedna holka, Éva se jmenuje, se kvůli němu něco natrápila. Pak skončila s Nadjou, Takeovou bývalou obdivovatelkou... Ta zas s Takeshiho parťákem, i když si myslela, kdo ví jak se to neututlá. Ale tady? To nehrozí. A aby toho nebylo málo, tak když Taka opustila jeho do té doby věrná snoubenka, tak kdo myslíš, že ho po nocích utěšoval? Zase Éva! A pak vzala dráhu s Nadjou. Beverly Hills hadra..."
- "Tak to nesu, snad mu to bude. A když ne, má smůlu, bude tady běhat po nocích nahatý" konečně se trochu usmál. Ta představa ho pobavila.
- "A dej si na něj pozor, moc si ho nepouštěj k tělu, myslím, že už tak máš svých starostí dost."
- "Díky Luku! Jsi moc hodný, jsem ti hrozně vděčná. Sedí tam chudák zabalený v osušce..."
- "He he, dobře mu tak. Konečně mu někdo ukázal, že se na něj může leda ..." nedokončil to. Viděl, že Miranda nechápe jeho rozhořčení. Ale na druhu stranu mu to přál, klukovi... napřed se na něj nečekaně vykašle Kumi, pak dojde otravovat kámošku a její dítě se na něj vymočí, haha.. hned se mu začínala zlepšovat nálada. Patří mu to floutkovi!- "No jo, v první moment mě to taky pobavilo... ale v ten druhý, když si začal sundávat oblečení, mě to přešlo."
- "Miri, víš co, mám nápad. Lepší bude, když ti pohlídáme malou, stejně už spí, tak se po tobě shánět nebude. Zapneme si telku a uděláme pohodičku a ty si to s ním můžeš v klidu vyříkat tady. Ať máte klid..."
- "Jejda, vy jste hodní, to po vás už ani nemůžu chtít."
PANE JO! S NÍM V JEDNOM PRÁZDNÉM BYTĚ SAMA? TO NEZVLÁDNE...
- "Né to je v pohodě. Dej mu ty věci a za chvíli se tu vystřídáme, jo? My se zatím převlíkneme do domácího, ať máme pohodlíčko a vy se zatím nějak domluvte."- "Dobře, doufám, že to bude rychle vyřízené... Nejraději bych ho kopla"
JENŽE PAK SI ZAS PŘEDSTAVILA TEN JEHO ÚSMĚV A DOST ZNEJISTĚLA...
TAK DLOUHO JE SAMA...
JEN ONA A JB VÍ, JAK DLOUHO...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nauriel nauriel | 7. listopadu 2010 v 19:34 | Reagovat

Zajímací. To jsem nečekala, že to se objeví i JB s Lukasem. Chudák Lukas, ani si neužije :-D . Jinak jim to moc sluší a bydlení mají dokonalé. No jsem zvědavá, jak to bude dál. Huž aby byl další díl :-)

2 jitacopi jitacopi | Web | 7. listopadu 2010 v 20:16 | Reagovat

Teda, nemohla jsem od Lukase odtrhnout oči. V tomto oblečení mu to strašně sluší. Jednou si ho budu taky muset pořídit - myslím Lukase. :-D No a JB v paruce vypadá nádherně, jsou s Lukasem opravdu pěkný pár. No, situace je docela komická. Hlavně, když si představím Rivera zabaleného do deky. :D Už se také těším na další díl. :-)

3 Mária Mária | 7. listopadu 2010 v 20:43 | Reagovat

Som rada, že sa objavil aj Lukas, neho uvidím rada vždy. To, že to máš pekne nafotené a napísané, to už je samozrejmosť, ale najviac sa mi páčilo ako JB rozpráva Miri o jeho milenkách :-D To osviežilo pamäť aj mne :D

4 edin edin | 8. listopadu 2010 v 7:14 | Reagovat

[1]: Díky:-) No Lukas si s ní užívá furt, tak ten jeden den ho nezabije:-D A kdo ví co vyvádějí u Mirandy O_O  :-x  :-D

[2]: Díky, zase jsem si při focení FR chlapíků uvědomila, jak jsou jedineční, to jsou pro mě prostě nejlepší panenky. Nejen, že dobře pózují, ale taky dobře postojí, když je třeba a furt nepadají - pokud teda nemají volné klouby jako Takeo (a to byl nový) ten když měl udržet panenku v náručí, tak se mi několikrát zhroutili na zem, až jsem to vzdala a vyfotila je jinak:-D Jo jo, pro Rivera je to ale vlastně štěstí, ani ho nevyhodila a navíc má záminku zůstat dýl a ještě se před ní promenádovat polonahý:-D

[3]: :-D Díky, Lukas je borec, ale oni jsou všichni. Vždycky si myslím, že ten, kterého fotím, je nejlepší, ale pak vezmu do ruky druhýho a myslím si to zas o tom... jsou super prostě všichni :-D Mají své charisma a když jim člověk chvíli kouká do očí... - působí prostě úplně jinak než Kenové. Jak už jsem párkrát psala, brala bych je všechny:-D

5 edwardsgoldeneyes edwardsgoldeneyes | Web | 8. listopadu 2010 v 10:18 | Reagovat

No tak uz chapu, proc jsi psala, ze se toho moc nezmeni. :-) Mas to jak zive opet. Proste te obdivuju. :-) JB ten oblecek od Shakiry moc slusi.

6 viva80 viva80 | E-mail | Web | 8. listopadu 2010 v 10:24 | Reagovat

Tak to má Miri pěkné sousedy 8-) . JB je kočka, obleček se k ní hodí, Lukas je taky pěknej fešák, úplný elegán v tomhle oblečku, já si pořád nadávám, že jsem ho nekoupila za těch 60 doláčů :-?  :-? .

Taky se mi líbí, že JB Mir sdělila všechny drby, aspoň to nemusíš mít nafocené :-D.

7 ldas1 ldas1 | 8. listopadu 2010 v 10:43 | Reagovat

Tak jsem přečetla všechny tři díly a jsem napnutá jak kšandy :-D Jinak to máš opět moc pěkně nafocené, takže jsem se krásně vžila do příběhu. Už se těším na pokračování :-D

8 edibjd edibjd | 8. listopadu 2010 v 17:53 | Reagovat

[5]: Děkuji! :-)No bude to asi delší příběh, než se někam doberou:-)

[6]: Díky, to jo Lukas je borec:-) No drby jsou sdělené, zítra by měla být Nadja s Évou, to bude takový spíš sušší díl:-)

[7]: Děkuji! :-)

9 surfinie surfinie | 8. listopadu 2010 v 21:47 | Reagovat

Krása, krása :-) četla jsem jedním dechem, skvěle nafocené, JB je úžasná...v oblečku od Shakiry neodolatelná...těším se jak se to vyvine... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama