Únor 2014

KALENDÁŘ 2013

25. února 2014 v 9:23 | Eďa |  BJD: SPOLEČNÉ FOTKY
UDĚLALA JSEM SI POŘÁDEK NA KARTĚ. BYLA UŽ PLNÁ A PC MI JI NECHTĚL POBRAT. TAK JSEM SE LEKLA, ŽE KDYŽ SE MI KONEČNĚ PODAŘILO PROPOJIT KARTU S PC, HNED JSEM SI VŠECHNY PŘEULOŽILA A UPRAVILA. TEĎ JE POSTUPNĚ VKLÁDÁM. ZAČÍNÁM NEBJD PANENKAMA...


FOTO JEŠTĚ Z ROKU 2012... URBAN VITA IN THE BUFF BLOND A AVANTGUARDS

Roses...

24. února 2014 v 9:02 | Eďa |  ° LEIA (IMPLDOLL YOLANDA)
V LEDNU JSEM DOSTALA OD TATÍKA KYTICI RŮŽÍ. VELMI MILE MNE PŘEKVAPIL A UDĚLAL MI OBROVSKOU RADOST. TÍM, ŽE LEIA BYLA ZROVNA NAVLEČENA DO LADÍCÍHO OBLEČKU, VYFOTILA JSEM SI JI S NÍ, AŤ MÁM PAMÁTKU :) STARÉHO SVÍCNU SE NELEKEJTE... JE FAKT STARÝ A VYPADÁ TAK JAK VYPADÁ... A PRÁVĚ TAKOVÝ SE MI LÍBÍ, TAKŽE HO MÁM NA STOLE A ZAPALUJI SI NA NĚM SVÍČKY. ZDE JE VŠAK PROVIZORNÍ MALÁ - VELKÉ MI TEHDY DOŠLY A KDYŽ JE NOUZE, ČLOVĚK VYSTAČÍ S MÁLEM :)
NABY NA NÁVŠTĚVĚ

23. února 2014 v 8:09 | Eďa |  ° LAGERTHA NABYIA (DOLL-LEAVES WISH)
NABY JSEM VZALA NA OSLAVU NAROZENIN OBOU DĚTÍ K BABIČCE.
NAKONEC JSEM UDĚLALA JEN PÁR RYCHLOSNÍMKŮ - BEZ DĚTÍ A DORTŮ...
NĚJAK SE MI TY BAREVNÉ DORTY S POSTAVIČKAMI ZE STAR WARS K NÍ NEHODILY :-DBOXOPENING NABY

22. února 2014 v 13:11 | Eďa |  BOXOPENINGY
12. ÚNORA MI DO PRÁCE DORAZILA ELFÍ SLEČNA. PŮVODNÍ MAJITELKOU BYLA MARGIT, PAK BYLA NABYIA NA PRÁZDNINÁCH U VANDY A SVĚTE DIV SE, NAPROSTO NEČEKANĚ SKONČILA U NÁS. NĚKTEŘÍ VÍ, JINÍ NE: V LEDNU ODCESTOVALA FAFNER A JEREMY. JEREMYHO JSEM MĚLA NEDÁVNO V PRODEJI, NIKDO SE O NĚJ NEHLÁSIL, TAK JSEM INZERÁT STÁHLA, ŽE SI JEJ PONECHÁM - A NAJEDNOU DORAZILA ZPRÁVA, ŽE BY HO NĚKDO ADOPTOVAL. JE TO ZVLÁŠTNÍ, ALE S NÍM SE MI LOUČILO ZE VŠECH BJD NEJHŮŘ. FAFNER ODEŠLA, PROTOŽE TO BYLO NUTNÉ. ALE JEREMY UŽ ODEJÍT "TEĎ HNED" NEMUSEL, TAK JSEM BYLA SAMA PŘEKVAPENÁ, JAK MNĚ JEHO ODJEZD VZAL. NAPŘED JSEM NOVOU BJD KUPOVAT NECHTĚLA, ALE PAK JSEM SE ROZHODLA, ŽE NĚJAKOU MENŠÍ ELFÍ SLEČNU JAKO NÁHRADU ZA JEREMYHO BYCH UNESLA. LEIA BYLA VEDLE SD JANE A JACOBA TAKOVÁ OPUŠTĚNÁ... JENŽE JAK NASCHVÁL NEBYLO NIC K MÁNÍ. A PAK... SLOVO DALO SLOVO A STĚHOVALA SE K NÁM PRÁVĚ NABY. VZHLEDEM K TOMU, ŽE JSEM CHTĚLA POZITIVNÍ ELFKU, KTERÁ BY MNE DOBÍJELA ENERGIÍ, JE ZÁHADOU, PROČ JSEM PODLEHLA PRÁVĚ TOMUTO PŘESMUTNÉMU POHLEDU.


VELKÁ KRABICE IPLEHOUSE... NENECHTE SE ZMÁST, UVNITŘ JE MSD DOLL-LEAVES WISH (CHLAPEC) NA DÍVČÍM TĚLE.