Září 2014

MAREK ŠINDELKA - MAPA ANNY

29. září 2014 v 19:17 | Eďa |  ČTENÁŘSKÝ DENÍK
PŘESTOŽE BYLO DOST SVĚTLA, FOTKY, KDY NEBYL POUŽITÝ BLESK, JSEM MUSELA VŠECHNY VYHODIT. UŽ SI NA TU MYŠLENKU POMALU ZVYKÁM, ŽE MNOU TOLIK ZAMÍTANÁ VYMOŽENOST SE STANE ZDE BĚŽNĚ POUŽÍVANOU.

A TEĎ KE KNIZE (JAK JSTE SI VŠIMLI, DNES VÁM JI "PŘEDSTAVUJE" LAGERTHA NABYIA)...
PŘED PÁR DNY TEPRVE VYŠLA, NEMOHLA JSEM SE DOČKAT, JAK JSEM NA NI BYLA ZVĚDAVÁ. TAKŽE V DEN, KDY MĚLA BÝT OFICIÁLNĚ V KNIHKUPECTVÍ, JSEM SI JI OBJEDNALA (TELEFONÁT DO MÍSTNÍHO OBCHODU BYL MARNÝ A NEVYPADALO TO, ŽE BY SE TAM BĚHEM PÁR DNÍ MĚLA OBJEVIT A DÝL JSEM ČEKAT OPRAVDU NECHTĚLA).
POŠTA MILE PŘEKVAPILA :) ZÁSILKA BYLA ODPOLEDNE VYSLÁNA A DRUHÝ DEN RÁNO BYLA V PRÁCI! OVŠEM, ŽE SI JI POŠTA PŘEVZALA A PŘEPRAVUJE JI KE MNĚ, MI PŘIŠLO SMSKOU NĚKDY NAVEČER, KDYŽ UŽ JSEM JI MĚLA PĚKNĚ PROLISTOVANOU.. NO TO JE DETAIL, RADŠI AŤ NIC NEPÍŠÍ, HLAVNĚ KDYŽ TA PAPÍROVÁ RADOST CO NEJDŘÍV DORAZÍ.


V KNIZE JE TEXT TROCHU POZMĚNĚNÝ, ALE ZVYKLA JSEM SI.
JSOU TO STŘEPY ZE ŽIVOTA RŮZNÝCH PÁRŮ, KTERÉ NAPŘED NEMUSÍ DÁVAT SMYSL, ALE ČÍM VÍC ČLOVĚK ČTE, TAK VIDÍ JAK JSOU PROPLETENÉ AŽ JE NAKONEC VŠECHNO JASNÉ.MODROŽLUTOZELENÁ

27. září 2014 v 14:52 | Eďa |  ° MARCH (BOBOBIE)
DNES NĚKDO, KOHO JSTE DLOUHO NEVIDĚLI... :-)
NOJO, JÁ VÍM, ALE JEJÍCH FOTEK MÁM VÁŽNĚ NEJVÍC. A PROTOŽE JSOU NA ŘADĚ FOTKY STARŠÍ, TAK VKLÁDÁM MARCH ZHRUBA V PŮLCE PRÁZDNIN. OBLEČENÍ PŘICESTOVALO S NABY OD MARGIT. MARCH, AČ JE PODSTATNĚ MENŠÍ, SI HO VŠAK MŮŽE NAVLÍKNOUT TÉŽ, JE ELASTICKÉ A Z ČEHO MÁ NABY ELASŤÁKY POD KOLENA, Z TOHO MÁ JEJÍ MENŠÍ KAMARÁDKA KALHOTY....


JSME POMĚRNĚ BAREVNÁ DOMÁCNOST, TAKŽE SE NAJDE VŽDYCKY NĚCO, CO K MARCH LADÍ :-)

EDUARD P. MARTIN - ČESKÁ KNIHA MRTVÝCH

25. září 2014 v 19:03 | Eďa |  ČTENÁŘSKÝ DENÍK
DALŠÍ KNIHA V NOVÉ RUBRICE JE "ČESKÁ KNIHA MRTVÝCH". DOSTALA JSEM SE K NÍ DÍKY ÚRYVKŮM, KTERÉ JSEM ČETLA A ZAUJALY MNĚ. OBJEVILA JSEM JI V JEDNOM INTERNETOVÉM KNHKUPECTVÍ ZA PÁR KORUN... A NEODOLALA.

JEDNÁ SE O KNIHU BÁSNÍ. KAŽDÁ VYPRÁVÍ SMYŠLENÝ OSUD OSOBY, KTERÁ JIŽ NENÍ MEZI NÁMI A MÁ NÁHROBEK NA JISKÁVSKÉM HŘBITOVĚ.


PŘEDVÁDÍ VÁM JI MARCH - Z ČISTĚ PRAKTICKÉHO DŮVODU: LADÍ JÍ K VLASŮM :)

ŠNEK

23. září 2014 v 18:50 | Eďa |  ° MARCH (BOBOBIE)
BUDU STŘÍDAT STARŠÍ FOTKY S NOVÝMI. TAKŽE TENTOKRÁT MARCH KONCEM KVĚTNA :-)
FOCENÍ UŽ V PLÁNU NEBYLO, ALE KDYŽ JSEM VYŠLA NA ZAHRADU A UVIDĚLA TOHLE PIDISTVOŘENÍ, VYTÁHLA JSEM MÉ RESINOVÉ O NĚCO VĚTŠÍ STVOŘENÍ NA DENNÍ SVĚTLO A UDĚLALA PÁR SNÍMKŮ NA PAMÁTKU.HARUKI MURAKAMI - KAFKA NA POBŘEŽÍ

20. září 2014 v 13:08 | Eďa |  ČTENÁŘSKÝ DENÍK
VÁŽENÍ A MILÍ, JE ZDE NOVÁ RUBRIKA :-)
NECHALA JSEM SE INSPIROVAT SEBASTIANEM A ROZHODLA SE VYFOTIT OBČAS MÉ BJD S KNIHOU, KTEROU PRÁVĚ ČTU/CHYSTÁM SE ČÍST/DOČETLA JSEM...

POSLEDNÍ KNIHA, KTEROU JSEM DOČETLA, JE KAFKA NA POBŘEŽÍ OD HARUKI MURAKAMI.
PRO SNÍMKY S NÍ JSEM VYBRALA LEIU, PROTOŽE JSEM JI UŽ DOST DLOUHO NEFOTILA. TROCHU MNĚ VYLEKAL POCIT, JAK JI ZANEDBÁVÁM! :-) TENTOKRÁT JE FOTEK HODNĚ, V BUDOUCNU BYCH SE MĚLA V TOMTO USMĚRNIT...


NAD DÍLY TOHOTO AUTORA JSEM UŽ DLOUHO PŘEMÝŠLELA, PÁRKRÁT V KNIHKUPECTVÍ V RUCE NĚKTEROU KNIHU POTĚŽKALA... NO NAKONEC JSEM PRO KOUPI VYBRALA PRÁVĚ TUTO. CHYSTÁM SE JEŠTĚ NA DALŠÍ, ALE AŽ NĚKDY V BUDOUCNU, MOMENTÁLNĚ MÁM PLÁNY JINÉ.

VÝLET - MIKULČIN VRCH/VYŠKOVEC

14. září 2014 v 9:38 | Eďa |  ° MARCH (BOBOBIE)
PRVNÍ VÍKEND V ZÁŘÍ JSME BYLI NA VÝLETĚ. DĚTI + MÍ RODIČE, VZALA JSEM I MARCH.
KDYŽ JSME VYJÍŽDĚLI, U NÁS VE MĚSTĚ BYLY TŘICÍTKY, JEN Z NÁS LILO. NO, KDYŽ JSME SE BLÍŽLI K MÍSTU POBYTU, LILO Z NEBE. A TO TAK, ŽE NEBYLO ANI VIDĚT NA CESTU. MUSELI JSME ZASTAVIT A CHVÍLI POČKAT, PROTOŽE JSME NEVIDĚLI ANI KDE JE SILNICE, KRAJNICE... TOŽ PĚKNĚ TO ZAČALO.


FOTKA Z AUTA, TO BYLO JEŠTĚ SLUNEČNO :-)


30 day BJD challenge - aktualizace po dvou letech

13. září 2014 v 22:59 | Eďa |  30 day BJD challenge
Děcka, pamatujete na "30 day BJD challenge"?

Je to 2 roky, co jsem zde do rubriky denně vkládala nový příspěvek. Nedávno jsem si uvědomila, že už je toho hodně úplně jinak - dnešní odpoledne jsem tedy strávila tím, že jsem je skoro všechny zaktualizovala. Kdo chcete, mrkněte.

Kdo se tohoto zúčastnil, tak tím nenápadně připomínám, že by bylo fajn informace doplnit :-)


Stalo se toho ve světě resinu tolik, vlasy nezůstaly na hlavě, hlava nezůstala na těle, prstům přibyly klouby.... spousta lidí různě brousila, přidávala uši, stavy BJD se poměnily dost výrazně, co na FCB v různých BJD skupinách sleduji.

A kdo se nezúčastnil tehdy, mohl by se zúčastnit teď, co říkáte ?

Tož šup šup :-)ME AND MY DOLLS II.

1. září 2014 v 10:23 | Eďa |  ME AND MY BJDs
TAK PŘIDÁVÁM DALŠÍ DÍL S MÝMI BJDS.
FOTKY S LEIOU VZNIKLY PŘI STĚHOVÁNÍ, JSOU Z NOVÉHO BYDLIŠTĚ CCA V PŮLCE ČERVNA. FOCENO DCERKOU.