Říjen 2014

CYRIL COLLARD - NOCI ŠELEM

26. října 2014 v 11:41 | Eďa |  ČTENÁŘSKÝ DENÍK
S PŘEDSTAVOVÁNÍM BY MĚLA BÝT NA ŘADĚ JANE, ALE PROTOŽE KNIHU, KTERÁ SE K NÍ HODÍ VÍC NEŽ TAHLE, NEMÁM JEŠTĚ STÁLE DOČTENOU (A ŽE UŽ MI TO TEDY TRVÁ...) JE ZDE OPĚT TOBIAS. TENTOKRÁT ALESPOŇ NENÍ JAKO BEDUÍN :-)

CYRIL COLLARD - NOCI ŠELEM

MÁM JI DOMA UŽ SPOUSTU LET A SVĚTE DIV SE, PŘEČETLA JSEM JI AŽ DOCELA NEDÁVNO. KDYSI V MINULÉM TISÍCILETÍ JSEM VIDĚLA FILM A MŮJ DOJEM BYL, ŽE SE MI TEHDY LÍBIL, PŘESTOŽE UŽ JSEM SI Z NĚJ NEPAMATOVALA ANI "Ň". TAKŽE SI HEZKY ULOŽÍM ZDE SVÉ NYNĚJŠÍ POCITY, ABYCH PO LETECH NA TOM NEBYLA JAKO TOMU BYLO PŘED PŘEČTENÍM KNIHY A ZNOVUSHLÉDNUTÍM FILMU.

DO KNIHY JSEM SE PUSTILA S NADŠENÍM, NICMÉNĚ NEMŮŽU ŘÍCT, ŽE BY MNĚ NĚJAK UCHVÁTILA. AUTOR KNIHY - SPISOVATEL, REŽISÉR A HEREC V JEDNÉ OSOBĚ ZDE POPISUJE SVŮJ ŽIVOT. NO, PŘEVÁŽNĚ SEXUÁLNÍ. VYSKYTUJÍ SE V NĚM ŽENY I MUŽI A ASI BY MNĚ TO VÍC BAVILO, KDYBY ZROVNA JEDNA ZE ZÁSADNÍCH ŽEN V JEHO ŽIVOTĚ, LAURA, NEBYLA TAKOVÁ HYSTERKA A CITOVÁ VYDĚRAČKA, AŽ MI Z TOHO BRNKALO V MOZKU. STRAŠNĚ MI LEZLA NA NERVY, COŽ ASI ZPŮSOBUJE MOJE VELMI SILNÁ ALERGIE NA RŮZNÉ PROJEVY CITOVÉHO VYDÍRÁNÍ. NEBYLO TO OVŠEM TAK, ŽE BYCH SI ŘÍKALA, ŽE TO NEDOČTU, PROTOŽE MNĚ TO NEBAVÍ. POŘÁD MNĚ NĚCO NUTILO POKRAČOVAT V ČETBĚ, ALE TA HOLKA MI TO FURT KAZILA. I TAK JSEM TO MĚLA ZA CHVÍLI PŘEČTENÉ (ÚTLÝ SVAZEK O PÁR STRÁNKÁCH) A SAMOZŘEJMĚ MI TO NEDALO A IHNED PO PŘEČTENÍ JSEM SI PUSTILA FILM. NAŠLA JSEM JEJ ALE JEN DABOVANÝ. VĚŘÍM TOMU, ŽE NĚKDY V 16. LETECH MNĚ BAVIL, HLAVNĚ SI JSEM JISTÁ, ŽE JSEM JEJ VIDĚLA S TITULKAMA, COŽ BY ZCELA JISTĚ MŮJ DOJEM OVLIVNILO I NYNÍ. NAVÍC V TÉ DOBĚ TO BYLO "NĚCO", JE TO PŘECE JEN UŽ DVACET LET... KAŽDOPÁDNĚ TO BYLO PŘÍŠERNĚ NADABOVANÉ A LAURA MI TAM LEZLA NA NERVY JEŠTĚ VÍC NEŽ V KNÍŽCE. TAKY MI PŘIŠLO, ŽE VE FILMU NĚCO CHYBĚLO, ALE TO BUDE ASI TÍM, ŽE JSEM SI KNIHU I FILM NADÁVKOVALA HNED PO SOBĚ.

NEBO JSEM SI JEN VYBRALA NEVHODNÝ OKAMŽIK.

HLAVNÍHO HRDINU HRÁL SÁM C.C., BYL ZÁROVEŇ I REŽISÉREM.

JINAK KNIHA I FILM MAJÍ VELMI POZITIVNÍ OHLASY, ZDE NÁZORY Z CSFD A Z DATABÁZE KNIH.3 PODOBY MARCH

23. října 2014 v 20:29 | Eďa |  ° MARCH (BOBOBIE)
VYSBÍRALA JSEM Z NOTEBOOKU ZBYTKY FOTEK MARCH, JAK JSEM JI POSTUPNĚ ZACHYTILA VE VŠECH JEJÍCH PARUKÁCH.
... JSOU TŘI :-) VŠECHNY JSOU NÁHODNÁ KOUPĚ V DRÁČIKU, KDY MĚLI ZA PÁR KORUN PARUKY PRO LIV DOLL. TEHDY JSEM ŽÁDNOU VHODNOU DOLL PRO NĚ NEMĚLA A OD DOBY, CO MÁM MARCH, JSEM TAM TY PARUKY PRO ZMĚNU VŮBEC NEVIDĚLA.PRVNÍ SPOLEČNÉ: JANE A TOBIAS

21. října 2014 v 12:15 | Eďa |  BJD: JANE A TOBIAS
KDYŽ SE DOČKAL SVÉHO TĚLA TOBIAS, PŘIŠLA ŘADA NA JANE. GYDA JÍ TĚLO NERADA VRÁTILA A PŘIŠLO MI, ŽE SE JANE CHVÍLEMA TVÁŘÍ TAK, ŽE MI TO JEJÍ DOČASNÉ ODPOUTÁNÍ HLAVY OD TĚLA NEMŮŽE ODPUSTIT. NICMÉNĚ SE MI TENTO NOVÝ PÁREČEK VELMI LÍBÍ, TAKŽE ZDE JEJICH PRVNÍ SNÍMKY...PRVNÍ A NA DLOUHO POSLEDNÍ SPOLEČNÉ FOTKY

20. října 2014 v 11:30 | Eďa |  BJD: GYDA A JACOB
JAK UŽ JSEM AVIZOVALA V PŘEDCHOZÍM ČLÁNKU, PŘIŠEL ČAS, ABY SE GYDA ROZLOUČILA NA NĚJAKOU DOBU S TĚLEM, KTERÉ SI VYPŮJČILA NA ČAS OD JANE. TAKŽE JEJÍ PRVNÍ SPOLEČNÉ FOTKY S JEJÍM MILÝM UŠATÝM, JSOU ZÁROVEŇ LETOS ASI I POSLEDNÍ. VLOŽILA JSEM PROTO VŠECHNY, AČ JSOU TO JEN ZÁBĚRY MAXIMÁLNĚ DO PŮL TĚLA...


Z JURI GYDA

19. října 2014 v 13:02 | Eďa |  ° GYDA (FAIRYLAND JURI 12)
KDYŽ JSEM JURI NANDALA MODRÉ OČI, PŘEJMENOVALA JSEM JI NA GYDU. ALESPOŇ NĚČÍM MNĚ INSPIROVALA KNIHA OD FULGHUMA :-) TO JMÉNO SE MI HODNĚ LÍBÍ A JAK SE TO PÍŠE, TAK SE TO U NÁS I ČTE. TOHLE JSOU POSLEDNÍ JEJÍ SAMOTNÉ FOTKY NA HODNĚ DLOUHOU DOBU, CCA PÁR MĚSÍCŮ. NEŽ JÍ DORAZÍ NOVÉ TĚLO. DNES VRACÍME JANE JEJÍ.

JEŠTĚ JSEM ALE UDĚLALA SPOLEČNÉ FOTKY S JACOBEM, DVA UŠATCI. TY VLOŽÍM BĚHEM PÁR DNÍ.BOXOPENING - TĚLO PRO TOBIASE

17. října 2014 v 20:19 | Eďa |  BOXOPENINGY
JAK JSEM JIŽ AVIZOVALA, TĚLO PRO TOBIASE DORAZILO DŘÍV, NEŽ BYCH SE BYLA VŮBEC NADÁLA. PROSTĚ MI JEDEN DEN PŘÍŠEL VZKAZ, ŽE BUDE DRUHÝ DEN U MNĚ... MARGIT JSEM ZA TO HROZNĚ MOC VDĚČNÁ. MÁM OD NÍ TAKHLE NEČEKANĚ UŽ JACOBA, NABY ... A NYNÍ I 68 cm VELKÉ MIRODOLL TĚLO. JE HODNĚ ZVLÁŠTNÍ, PRO MNĚ AŽ NEUVĚŘITELNÉ, ŽE BARVA TĚLA JE TAN! MARGIT MNĚ VAROVALA, ŽE MIRO-TAN JE SVĚTLÁ A SPÍŠE TAKOVÁ NAŠEDLÁ, ALE TOHLE JSEM NEČEKALA. KDYBYCH NEMĚLA TUHLE AKCI S NÍ A OBJEDNÁVALA TĚLO OD SPOLEČNOSTI SAMA, POŘÍDILA BYCH NORMAL SKIN A PAK BYCH ASI NAD ROZDÍLEM V BARVĚ HODNĚ ZAPLAKALA. I TAKHLE BUDE TŘEBA TĚLO JEMNĚ DODĚLAT BLUSHINGEM, ALE TO JE U MNĚ AKCE NA DLOUHÉ LOKTE...

ROZDÍL MEZI JEJICH KARAMELOVOU A TAN, MŮŽETE VIDĚT NA POSLEDNÍCH DVOU FOTKÁCH, KDE JSOU DOLLS SPOLEČNĚ.

NO ALE JSEM NADŠENÁ! TĚLO MI NEPŘIJDE TAK OBROVSKÉ, JAK JSEM SE OBÁVALA, NENÍ Z NĚJ ŽÁDNÝ SVALOUŠ JAKO JACOB, TAKŽE JSEM RÁDA ZA TYHLE OBĚ VERZE, CO DOMA MÁM. MIRODOLL MÁ TĚLA KRÁSNĚ VYPRACOVANÉ, KLOBOUK DOLŮ - ZA TY PRACHY... (TI KDOŽ NEVĚDÍ, JE TO SNAD NEJLEVNĚJŠÍ SPOLEČNOST. JE HODNĚ BĚŽNÉ, ŽE SI LIDÉ KUPUJÍ DRAHÉ HLAVY A DOKUPUJÍ K NIM PRÁVĚ TYHLE LEVNÉ, AVŠAK KRÁSNÉ TĚLA)

A TEĎ K SAMOTNÉMU BO. BALÍK ŠEL "DO RUKY" - ODPOLEDNE MI PŘIŠLA ZPRÁVA OD MARGIT A RÁNO UŽ PŘEPRAVOVALI ZÁSILKU K NÁM DO PRÁCE. DOST NETRPĚLIVĚ JSEM VYHLÍŽELA... AŽ JSEM TO VZDALA. STÁVÁ SE POSLEDNÍ DOBOU, ŽE PŘIJDE POŠŤÁK TŘEBAS KOLEM PŮL PATÉ ODPOLEDNE, TAK JSEM SI ŘÍKALA, CO SE BUDU CELÝ DEN STRESOVAT, VŠAK ON JEDNOU PŘIJDE. A V MOMENTĚ, KDY JSEM SE ZAS KONEČNĚ BYLA SCHOPNÁ SOUSTŘEDIT NA PRÁCI, STRČILA KOLEGYNĚ DO FUTER TOLIK OČEKÁVANOU ZÁSILKU. OZVALO SE DVOJÍ VELKÉ ZAVÝSKNUTÍ A VŠICHNI MĚLI JASNO CO SE DĚJE :-D


POKRAČUJEME S PŘÍPRAVAMI NA VÁNOCE

14. října 2014 v 15:49 | Eďa |  VÁNOCE 2014
KOLEM PANENEK NEMÁM ŽÁDNÉ NOVINKY K FOCENÍ, TAK DOKUMENTUJEME ALESPOŇ ČÍM SE BAVÍME VE VOLNÝCH CHVÍLÍCH :-)
POKRAČUJEME S PŘÍPRAVAMI NA VÁNOCE. SOBOTU JSEM STEJNĚ JAKO TÝDEN PŘEDTÍM STRÁVILA VÝROBOU OZDOB. TENTOKRÁT JE JICH MÉNĚ, PROTOŽE VÍC ČASU JSEM U TOHO TRÁVILA KOUKÁNÍM NA FILMY NEŽ KORÁLKOVÁNÍM :-)
DĚLALA JSEM VÍC HVĚZDIČEK, PROTOŽE KORÁLKY, KTERÉ BUDOU VELIKOSTNĚ TAK NA HLAVIČKY ANDÍLKŮ, DORAZILY AŽ V PONDĚLÍ. AŽ SE PŘÍŠTĚ K TÉTO ČINNOSTI ZASE DOSTANU, "NASEKÁM" TEDY ASI JEN JE.


Robert Fulghum - ACH JO

13. října 2014 v 18:33 | Eďa |  ČTENÁŘSKÝ DENÍK
NEDÁVNO JSEM SI ROZEČETLA KNIHU, O KTERÉ JSEM BYLA PŘESVĚDČENÁ, ŽE MNĚ OKAMŽITĚ "CHYTNE". KDYBY TOMU TAK BYLO, UŽ BY BYLA ZDE VLOŽENÁ... ZATÍM S NÍ BOJUJU, JSEM V PŮLCE A POŘÁD TOMU DÁVÁM ŠANCI... AŽ JI KONEČNĚ PŘELOUSKÁM, TAK JI VLOŽÍM. JE ASI DOCELA ZNÁMÁ, TAK TŘEBA SE K NÍ NĚKDO VYJÁDŘÍ.
ABYCH SI "SPRAVILA CHUŤ", OBJEDNALA JSEM SI KNÍŽKU, KTEROU PŘEDSTAVUJI DNES. JEJÍ CESTA KE MNĚ OVŠEM TÉŽ NEBYLA SNADNÁ. ZAPLATILA JSEM IHNED KARTOU, ALE PÁN JI DAL SPOLU S DALŠÍ, KTEROU JSEM K NÍ PŘIBRALA, NA JINOU HROMÁDKU A PROSTĚ JE NEODESLAL. AŽ JSEM SE PO TÝNU OZVALA, ŽE MI NEDOŠLA ŽÁDNÁ ZPRÁVA O ODESLÁNÍ, NATOŽ ZÁSILKA, TAK JE SPOLU S OMLUVOU POSLAL A PAK TU BYLY OPRAVDU HNED DRUHÝ DEN.

TAKŽE DNES ROBERT FULGHUM - ACH JO

DÍKY NÁZVU JSEM PRO PŘEDSTAVENÍ ZVOLILA JOSHUU-TOBIASE. TEN SI ASI ČASTO TAKHLE POVZDECHNE, KDYŽ JEHO HLAVA TRČÍ NA TĚLE V BARVĚ KARAMELU... TAKŽE VÁM JI PŘEDSTAVÍ ZCELA ZAHALENÝ. ALE MÁM DOBROU ZPRÁVU, NEBUDE TRVAT TAK DLOUHO JAK JSEM PŘEDPOKLÁDALA A SVÉHO NORMÁLNÍHO TĚLA SE DOČKÁ :-)

PODAŘILO SE MI FOTKY NĚJAKOU ÚPRAVOU TROCHU ZKONIT. JEN MUSÍM DOJÍT NA TO, KTERÁ TO JE, ŽE JE TOBI CELÝ ROZZRNĚNÝ. MOŽNÁ JSEM PŘEOSTŘILA?

Barvy, barvy, barvičky...

12. října 2014 v 13:07 | Eďa |  ° GYDA (FAIRYLAND JURI 12)
DNES VÁM JURI PŘEDVEDE, NA ČEM SE U NÁS DÁLE PRACUJE. KDYŽ SE NAJDE VOLNÁ CHVILKA (JE TO PROBLÉM VE VŠEDNÍ DNY, PROTOŽE PODMÍNKOU JE DOSTATEK SVĚTLA), VYTÁHNE SE NĚKTERÁ TUBA S BARVOU A UDĚLÁME PÁR TEČEK. ODLOŽÍME... A PŘÍŠTĚ NANOVO :-) MÁM TO TU ROZDĚLANÉ OD LÉTA A ASI NA TOM BUDEM DĚLAT MINIMÁLNĚ I CELOU ZIMU, MOŽNÁ I JARO... NEŽ SE DOTEČKUJEM...POMALÉ PŘÍPRAVY NA VÁNOCE...

5. října 2014 v 14:23 | Eďa |  VÁNOCE 2014
LETOS POPRVÉ SE NA VÁNOCE PŘIPRAVUJI S PŘEDSTIHEM. TEDY JEN CO SE TÝČE OZDOB NA STROMEK. DO NOVÉHO BYDLIŠTĚ JSME SI ZAPOMNĚLI VZÍT VŠE CO NA STROMEK NÁLEŽÍ, TAK JSEM SE ROZHODLA, ŽE PRVNÍ VÁNOCE V NOVÉM BUDOU NA STROMEČKU JEN NÁMI S LÁSKOU VYROBENÉ VĚCI. V PRVÉ ŘADĚ BYLY POTŘEBA ZUŽITKOVAT ZBYTKY KORÁLKŮ, TAKŽE NÁM NIC K NIČEMU NELADÍ. BYLA JSEM RÁDA, KDYŽ MI TO VYŠLO ALESPOŇ TAK JAK TO JE :-D