Barvy, barvy, barvičky...

12. října 2014 v 13:07 | Eďa |  ° GYDA (FAIRYLAND JURI 12)
DNES VÁM JURI PŘEDVEDE, NA ČEM SE U NÁS DÁLE PRACUJE. KDYŽ SE NAJDE VOLNÁ CHVILKA (JE TO PROBLÉM VE VŠEDNÍ DNY, PROTOŽE PODMÍNKOU JE DOSTATEK SVĚTLA), VYTÁHNE SE NĚKTERÁ TUBA S BARVOU A UDĚLÁME PÁR TEČEK. ODLOŽÍME... A PŘÍŠTĚ NANOVO :-) MÁM TO TU ROZDĚLANÉ OD LÉTA A ASI NA TOM BUDEM DĚLAT MINIMÁLNĚ I CELOU ZIMU, MOŽNÁ I JARO... NEŽ SE DOTEČKUJEM...


JE TO OHROMNÝ RELAX A JE TO VLASTNĚ PRVNÍ VĚC, KTEROU DĚLÁM NA ETAPY A NEVADÍ MI TO.


ČÁST JE STÁLE JEN VE FÁZI PODKLADU. KDYŽ JSEM SE VE STŘEDU OBRÁZKU PŘES VĚTŠÍ TEČKY DOPRACOVALA K PŘEKRÝVÁNÍ MENŠÍMI, MUSELA JSEM VYTÁHNOUT UŽ PIDIŠTĚTEC - S TĚŽKÝM SRDCEM... MĚLA JSEM HO NA FACE-UPY.ABY TOHO NA FOTKU VLEZLO VÍC, MUSELA JSEM POUŽÍT BLESK. V HRNKU JE SICE UŽ TROCHA VODY - ALE TAK ODVÁŽNÁ, ABYCH ŠTĚTEC NAMOČILA, DALA DO BARVY A PAK TÍM VŠE ZAŤÁPALA PŘI SNAZE UDRŽET JEJ JURI V RUCE, JSEM VÁŽNĚ NEBYLA.
... NO HODNĚ TOHO MÁME PŘED SEBOU :-D OBZVLÁŠŤ, KDYŽ VIDÍM TO TEMPO, JAKÝM PUNTÍKŮ PŘIBÝVÁ...


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | 12. října 2014 v 13:13 | Reagovat

Edí! No páni! To je nádherný obrázek! Počkej, až ho dokončíš, tak ti to bude líto a určitě se pustíš do dalšího. :-)
Juri je nádherná! Její vlasy jsou tak krásné! A miluji její oči! Koukám, že je ti velkým pomocníkem! A máš můj obdiv! Já jsem v tomhle celkem nedočkavá a když něco začnu, tak to chci mít co nejdříve hotové! :-)
I když teď, co to mám s tou páteří, tak se také učím tvořit na etapy, ale někdy mě to stojí nervy! :D

2 Mary Mary | E-mail | Web | 12. října 2014 v 17:39 | Reagovat

Aká zaujímavá tvorba. Krásny obrázok. Vyzerá ako nejaká mantra. Juri je tiež šikuľka a umelecká duša, rovnako ako ty. Vidím, že má aj novú čelenku z korálkov, je krásna. :-)

3 nauriel nauriel | 12. října 2014 v 19:18 | Reagovat

Tohle je úžasné umělecké dílko. Že by Yuri od Tebe podědila umělecké nadání ;-)
Každopádně doufám, že nám ho zase nafotíš, až bude hotové :-)

4 jitacopi jitacopi | Web | 12. října 2014 v 19:33 | Reagovat

Pěkně se zaměstnáváš. Obrázek už teď vypadá úžasně. Ty máš nějakou uměleckou školu nebo tě jen baví takhle malovat? Yuri to hrozně sluší a na fotkách vypadá, jako by obrázek malovala ona. :-)

5 edibjd edibjd | Web | 12. října 2014 v 20:05 | Reagovat

[1]: Šári moc děkuji, to že se pustím do dalšího vím už teď :-) Mně tohle hraní s barvičkami (malování tomu neříkám) baví už mnoho let. Ale jako většinu věcí, věnovala jsem se tomu nárazově. Mám vždycky období, že dělám jedno, pak druhé atd... a tak stále dokola.  Už dlouho si plánuju nějaké malůvky na textil, dřív jsem se tomu víc věnovala a teď už několik let vůbec. Pro BJD by  byly ideální ručně malované trička, ale nechce se mi napřed to tričko ušít...
Taky musím zjistit, jestli mi ty barvy už nevyschly, to je taky možné :-(

Jak píšeš, že chceš mít vše brzy hotové, tak to mám taky tak. Pár věcí jsem "nedomalovala", protože jsem si řekla, že je dodělám jindy. A žádné jindy už nebylo, pustila jsem se do jiného, protože jsem měla holt náladu na jiný styl, jiné barvy.... Ale toto je malé a nenáročné - prostě to mám v polici nebo na stolku podle potřeby, ťupnu si nebo ne... a tak to tu může být dalších několik měsíců. Nedělám to abych to měla brzy hotové, je to pro radost, sama nevím v jakých barvách bude výsledek :-) A tentokrát si nemíchám barvy. Používám základní, alespoň na tyto podkladové ťupky.

S páteří je mi to líto, pro tebe to musí být obzvlášť těžké, když jsi taková ruka nenechavá a stále něco tvoříš - bohužel právě páteř nám tyhle věci zásadně ovlivňuje. Přeji, ať je ti co nejlépe.

[2]: Mary, děkuji. Je to něco na způsob mandal, akorát že to není kruh, ale kruh ve čtverci :-)
Čelenka není má práce - dostala jsem od tatíka z Číny jakýsi hodně proplétaný náramek z různých malých korálků. Jenže já náramky nenosím - takže jsem se rozhodla ho rozebrat na vánoční ozdoby, aby našel naplnění - a zjistila, že je spletený z mnoha takovýchhle "skobiček" - tři jsem nechala Juri na hlavu, zbytek korálků jsem použila na ozdoby, ale ty drátky/skobičky jsem si nechala. Jsou perfektně vytvarované akorát Juri na hlavu, jen se na ně navlíknou korálky v barvě, kterou člověk zrovna potřebuje k nějakému konkrétnímu oblečení. Až dodělám ozdoby, pustím se do čelenek :-)

[3]: Leni ty jsi milá :-) Jak už jsem psala, je to takové hraní - hotové vyfotíme, ale je mi jasné, že je to na dlouho. Mám to tu už dva měsíce rozdělané a zatím v tomto stavu :-) Jinak realita je taková, že kdyby bylo něco nového kolem dolls, tak bych to fotila, ale nic nového není a místo toho se zabývám různýma jinýma věcma, takže fotíme "náš běžný život" :-)

[4]: Děkuji Jitu, no co jsme na bytečku, tak si to všechno užívám. Mám čas na své zájmy, hlavně mám na ně chuť :) Uměleckou školu nemám, nezvládám ani kresbu, takže opravdu malovat nemůžu. Ale miluju barvy a různé hraní si s nimi dle momentálního rozpoložení. Když byly děti hodně malé, tak to nešlo, protože se furt budily a vyžadovaly pozornost. Pak povyrostly, v noci beze mně vydržely, tak jsem občas v noci nebo když bylo hlídání něco čárala. Mám takových nesmyslů plný byt, ale mám to ráda, pamatuju si náladu, se kterou jsem to nebo ono dělala a že je to naprosto technicky nedokonalé je mi ukradené :-) Yuri mi k tomu úplně sedla - měla jsem chuť ji vyfotit, ale žádné změny u ní nebyly - tak jsem ji "zdokumentovala" takto :-)

6 Šárka Šárka | 12. října 2014 v 20:36 | Reagovat

[5]:Edí děkuji. ;-) Sice to bude za chvilku (v listopadu) rok, co se s páteří léčím, ale přeci jen tam změny jsou. :-) Aspoň se učím trpělivost. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama