REKAPITULACE 6-11/2014

14. listopadu 2014 v 20:00 | Eďa |  BJD: SPOLEČNÉ FOTKY
VKLÁDÁM REKAPITULACI ZA POSLEDNÍ CCA PŮLROK. JAK MÉ DOLLS PUTOVALY, HLEDALY SVÉ MÍSTO V NOVÉM BYDLIŠTI, AŽ SE ZABYDLELY A TAKY TROŠKU ROZMNOŽILY :-)


POSLEDNÍ FOTKY ZE STARÉHO PŮSOBIŠTĚ. JEŠTĚ SEDÍ V ČEKÁRNĚ PŘED ODJEZDEM.JACOB RADĚJI DRŽÍ LÁHEV OHNIVÉ VODY - ABY VŠE LÉPE VSTŘEBAL :) ON UŽ SE NĚCO NAPUTOVAL, I LEIA A NABY, ALE CO CHUDÁK JANE... RADĚJI JÍ DOLÉVÁ DO POHÁRKU. TA ZATÍM POZNALA JEN ZDI A ZAHRADU TOHOTO DOMU.


ZDE UŽ V JINÉM MĚSTĚ, V JINÉM BYTĚ. STĚHOVALI SE V KOŠÍKU. CHTĚLA JSEM JE MÍT VŠECHNY POD DOHLEDEM I PO RUCE :)HLEDALA JSEM MÍSTO, KAM JE UHNÍZDÍM. V JEDNÉ SKŘÍNI MĚL BÝT POKOJÍČEK PRO MENŠÍ A V DRUHÉ BY BYLI VELCÍ.


VŽDY, KDYŽ TYHLE FOTKY VIDÍM A VŠECHNY TY DROBNOSTI, KTERÉ JSEM KDYSI KOUPILA NEBO VYROBILA, NASKÁČÍ MI V HLAVĚ VZPOMÍNKY NA FOCENÍ DVANÁCTIPALCOVEK. TEHDY JSEM MĚLA MNOHEM VÍC ČASU... A TAKY SE TA VELIKOST MNOHEM LÉPE ZACHYTÍ NEŽ ROZMĚRNĚJŠÍ BJDs.


NO DLOUHO TAM MARCH NEPOBYLA... ZJISTILA JSEM, ŽE POKOJÍČEK NEBUDE - NEMĚLY MI KAM VLÉZT KNÍŽKY A TO JSEM SI VZALA JEN TY DŮLEŽITÉ (NEDÁVNO JSEM ZJISTILA, ŽE I TAKHLE MI Z TĚCH DŮLEŽITÝCH PÁR CHYBÍ:-( ) TÉŽ MNĚ POHLED DO SKŘÍNĚ RUŠIL A VADILO MI, ŽE NEJSOU VŠICHNI POHROMADĚ. PROSTĚ AŤ JSOU VÝŠKOVÉ ROZDÍLY JAKÉKOLIV, PATŘÍ VŠICHNI K SOBĚ.


DOPUTOVALA HLAVA TOBIASE...


STÁLE JSEM MĚLA POCIT, ŽE NA NĚ DOSTATEČNĚ NEVIDÍM, TAK JSEM JE PŘEMÍSTILA PRO ZMĚNU DO KŘESLA...


... JENŽE SE MI TO ZDÁLO TROCHU NEBEZPEČNÉ I NEPRAKTICKÉ.
1) NEMĚLA JSEM JE PŘÍMO NA OČÍCH, KŘESLO JE TAK TROCHU BOKEM
2) PRÁŠILO SE NA NĚ A MOHLI SNADNO PŘIJÍT K ÚJMĚ...


... TAKŽE JSEM JIM NAŠLA MÍSTO NA OPAČNÉM KONCI, ZA BALKONOVÝMI DVEŘMI A ZA SEDAČKOU. SICE POHLED NA NĚ NERUŠIL PŘÍPADNÉ HOSTY A NELÁKAL NENECHAVÉ RUKY DĚTSKÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ, ALE ABYCH NA NĚ VIDĚLA, MUSELA JSEM SE NAHNOUT ZE SEDAČKY - NO PROSTĚ NEBYLO TO ONO. A NEVYŘEŠIL SE TÍM PROBLÉM S PRACHEM...


...AŽ SKONČILI KLASICKY. V DRUHÉ SKŘÍNI - TU MÁM HNED NAPROTI MÍSTA KDE SEDÁVÁM I LEHÁVÁM. MÁM JE NEUSTÁLE NA OČÍCH A PŘITOM NEPŮSOBÍ JAKO RUŠIVÝ ELEMENT. DVÍŘKA JSOU PROSKLENÁ, VYHNEME SE TEDY I NĚKOLIKRÁT ZMIŇOVANÉMU PRACHU.


JACOB, JANE, NABY


NABY, LEIA, MARCH. TOBIHO HLAVA JE SCHOVANÁ.ZBYTEK MÝCH STARŠÍCH OOAK PANENEK.


A HLE... CHVÍLI JSEM JE NEDOKUMENTOVALA "V CELKU" A DIV SE CELÝ SVĚTE, JE ZDE TOBIAS S NAMALOVANÝM OBLIČEJEM NA TĚLE JACOBA, DALŠÍ NOVÁ HLAVA FAIRYLAND JURI, TÉŽ S NOVÝM FACE-UPEM - NA TĚLE JANE.
+ HLAVY Z PŮVODNÍCH TĚL. VÍM, NĚKTEŘÍ TEN POHLED NEMAJÍ RÁDI, ALE BYLO TOMU TAK...


A PO KRATŠÍ PAUZE DALŠÍ ZMĚNY: TOBIAS SE DOČKAL TĚLA. TÍM PÁDEM SE JACOB VRÁTIL NA TO SVÉ - DRŽÍ HLAVU GYDY (FAIRYLAND JURI), KTERÁ NA NĚJ ZBOŽNĚ HLEDÍ "NOVÝMA" MODRÝMA OČIMA. NEŠŤASTNICE MUSELA VRÁTIT TĚLO PARTNERCE TOBIASE A ČEKAJÍ AŽ UBĚHNE DALŠÍCH PÁR MĚSÍCŮ A BUDE I ONA OTĚLENÁ.


POSLEDNÍ FOTO JE ZE VČEREJŠKA.

BYSTRÉ OKO JISTĚ POSTŘEHLO V ROHU NĚCO ZRZAVÉHO... ANO, JE TO OPĚT SECRET SPELLS KAYLA, KTERÁ U MNĚ JIŽ NĚKOLIKRÁT BYDLELA. S NÍ JSEM VLASTNĚ SBÍRÁNÍ PANENEK VŠEMOŽNÝCH TYPŮ ZAČÍNALA, JE TO MOJE SRDCOVKA, TAKŽE JSEM SI ŘEKLA, ŽE BYCH TEN ŠESTILETÝ CYKLUS MĚLA ZAVRŠIT JEJÍM NÁVRATEM :-) NADĚLILA JSEM SI JI K NAROZENINÁM. NAVÍC JE TO PŘÍMO TATÁŽ, KTERÁ OD NÁS KDYSI ODCESTOVALA :-)

Ááá... - KE SKUPINCE PŘIBYLO MOJE KRÁSNÉ TAJEMSTVÍ. MALÁ VELKÁ, VLASTNĚ ÚPLNĚ OBROVSKÁ RADOST.
CO SE UKRÝVÁ UVNITŘ, BUDE ZDE ODHALENO AŽ PO VÁNOCÍCH. NEMŮŽU SE DOČKAT :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | 14. listopadu 2014 v 20:17 | Reagovat

Edí to je naprosto úžasná rekapitulace! :-) Já si to náramně užila! :-) March je prostě dokonalá a jak si drží toho malého medvídka!!! Anebo ty všechny miniatury! Já tu jen koukám! :-) Potěšil mě pohled i na tvoje OOAK panenky. ;-)
A víš co? Jsem napnutá jak kšandy, co se ukrývá v balíčku!!!!!

2 Elea Elea | 14. listopadu 2014 v 20:23 | Reagovat

super přehled, a hezky se Ti parta rozrostla ;-) , jde vidět, že si je zasloužíš a cestu s k Tobě pěkně hledají ;-) super ;-)  ;-)

3 Mary Mary | E-mail | Web | 14. listopadu 2014 v 23:28 | Reagovat

Veľmi sa teším najmä z toho, že si opäť ubytovala dvanásť palcovu. Secret Spells Kayla je proste úžasná a dokonalá playlinka. :-)
Za polroka sa u Vás odohralo plno zmien. Určite najväčšia je zmena bydliska. Hlavne, že je už celá partia viac-menej pokope a má svoje stále miesto. :-) Bábiky za sklom je tá najlepšia vec, myslím tiež hlavne kvôli prášeniu. A už sa teším na Vianoce a na ten tvoj tajný balíček. :-D  ;-)

4 nauriel nauriel | 15. listopadu 2014 v 22:47 | Reagovat

Děkuji za rekapitulaci. Za ten půlrok se toho událo opravdu hodně. Hlavní je, že stěhování proběhlo bez újmy a i když jste chvíli hledali vhodné místo, nakonec se našlo :-) Velmi mile mě překvapilo, že ty OOAKy ještě máš :-) A gratuluji k znovunabytí Kayly, navíc té "Tvé" :-)
Na balíček jsem opravdu zvědavá. Tedy, to bych asi nevydržela až do Vánoc :-x  :-D

5 edibjd edibjd | Web | 17. listopadu 2014 v 15:24 | Reagovat

[1]:[2]:[3]:[4]: Díky moc holky! OOAK mám pořád, ty jsou prostě "moje". Kayla je jen tak pro radost mezi ně.
Na vánoce se taky moc těšíme, všichni. Balíček je k nim jako bonus :-D Krásný a pozitivní bonus :)

6 eaven eaven | Web | 8. prosince 2014 v 10:38 | Reagovat

úžasný, a ti medvídci jsou boží, moc hezké podívání.

7 edibjd edibjd | Web | 8. prosince 2014 v 17:40 | Reagovat

[6]: Děkuji, maličké medvídky mám ve velké oblibě, i když vlastně nevím co s nimi :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama