JACOB A TOBIAS

30. prosince 2014 v 12:30 | Eďa |  BJD: SPOLEČNÉ FOTKY
JELIKOŽ CHUDÁKY BJD MUŽSKÉHO POHLAVÍ DOST ZANEDBÁVÁM, ROZHODLA JSEM SE VČERA, KDYŽ JSEM SI PUSTILA FILM (KTERÝ ZNÁM TÉMĚŘ ZPAMĚTI, TAKŽE SE DÍVÁM JEN KDYŽ CHCI VIDĚT KONKRÉTNÍ ČÁSTI) UDĚLAT JIM JEŠTĚ LETOS ALESPOŇ RYCHLOTRIČKA Z KUSŮ OBLEČENÍ PO NÁS. ZOJČINO MALÉ MĚLO NA SOBĚ NĚKOLIK ZAJÍMAVÝCH MOTIVŮ, 2 JSEM VYUŽILA A TY DALŠÍ SI MYSLÍM, ŽE V BUDOUCNU TÉŽ UPLATNÍM. TOBIAS MÁ NÁTĚLNÍK, JACOB TRIKO S KRÁTKÝM RUKÁVEM. SCHVÁLNĚ JSEM POUŽILA ŽEBROVINU (BARVA JE TEMNÁ MODRÁ - BYL TO MŮJ OBLÍBENÝ NÁTĚLNÍK, KTERÝ JSEM NESTIHLA UNOSIT, PROTOŽE JSEM SE V NĚM VYMLÁTILA NA KOLOBCE A POTRHAL SE MI NA ZÁDECH), ABYCH NEMUSELA ENTLOVAT A MOHLA PŘEVLÍKAT PŘES HLAVU.

SNAŽILA JSEM SE FOTIT U BALKONOVÝCH DVEŘÍ, ALE STEJNĚ...MOTIVY JSOU PŘICHYCENÉ LEDABYLÝM STEHEM, JE TO TENTOKRÁT SCHVÁLNĚ, ABY TO ŠLO K TĚM NEZAENTLOVANÝM KRAJŮM :-)
ZDE 2 FOTKY JEN TAK ZE SEDAČKY. VYMĚNIT JIM BOTY BYL NEJVĚTŠÍ POROD. SUNDAT TOBIASOVI TY HNĚDÉ, CO MÁ NYNÍ JACOB, JSEM ZAČALA PO NĚJAKÉ DOBĚ POVAŽOVAT ZA NEMOŽNÉ. NAKONEC SE POVEDLO. KUPODIVU, AČ JE MEZ NIMI NĚKOLIK CENTIMETRŮ ROZDÍL, MAJÍ STEJNOU VELIKOST NOHY. NARVAT TOBYMU ZAS TY ČERNÉ BYLO UŽ NAD MÉ SÍLY, TAKŽE JSEM SI POMOHLA ZUBAMA. TO MUSEL BÝT POHLED...


TAK SE MI TEĎ VÁLÍ PO SEDAČCE. ZOJKA TU DNES MĚLA KAMARÁDKU - DÍVALY SE SPOLU NA NĚ A PRÝ JSOU SI PODOBNÍ. JAK BRATŘI... NO NEVÍM TEDA :-D


VZADU JE VIDĚT PISTIS. OD DOBY, CO JSEM HLAVU ROZBALILA, JE USAZENÁ NĚKDE V OBÝVÁKU. PUTUJE PO POKOJI, PODLE TOHO, KDE JE ZROVNA BEZPEČNÉ MÍSTO :)


A TADY KLUCI CELÍ. NEPODAŘILO SE MI JE LÉPE ZACHYTIT. TOBIAS VYPADÁ JAK NĚJAKÉ HUBENÉ ŠTĚNĚ, ALE TO JE TÍM, ŽE STOJÍ VEDLE SVALNATÝHO JACOBA, TAKY ŠPATNÝM ÚHLEM A OBLEČENÍM. S BOTAMA NEMAJÍ NA VÝBĚR, JINÉ NEJSOU, TAK MÁ HLAVNĚ TOBIAS TEĎ SMŮLU. POTŘEBOVAL BY NĚJAKÉ VYSOKÉ ČERNÉ... VŠAK VŠEHO DOČASU :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Babakat Babakat | 30. prosince 2014 v 16:12

Kluci jsou perfektní. K těm botám, zkus je příště nahřát, jsou dolů líp. Já měla podobný problém a ústřední topení zabralo. :-D

2 Šárka Šárka | 30. prosince 2014 v 19:15

Edí, je to perfektní oblečení! Strašně moc se mi líbí jejích potisky - obrázky. :-)
A k tomu ty kalhoty, no super! :-)

3 edibjd edibjd | Web | 30. prosince 2014 v 20:14

[1]: Děkuji, obávám se, že je budu sundávat teprve až dostanou nové :-D Potom se ale podle téhle rady ráda zařídím, protože to bylo o nervy, nevěděla jsem, jestli dopadnou špatně boty nebo chodidla panáčků.

[2]: Děkuji Šári, je to to nejjednodušší co může být a někomu může z těch nezačištěných krajů naskakovat husí kůže, ale co už. Jim to stačí, už pochopili, že nic složitějšího dělat nebudu :-D Kalhoty dělala oboje Leňulka B., to je docela jiný level :-)

4 nauriel nauriel | 30. prosince 2014 v 20:23

Jsem ráda, že jsi kluky nafotila. A ti jsou jistě rádi, že dostali konečně novej vohoz ;-) Pěkně jsi to vyřešila. Možná se inspiruju pro mé chlapce, kteří taky zoufale volají po nových kouskách do šatníku ;-)

5 Mary Mary | E-mail | Web | 30. prosince 2014 v 21:49

Jednoduché, ale efektné a pekné tričká. Obom chlapcom sedia ich "naturelu". :-) Som rada, že si nám ich nafotila, takto si ich môžeme lepšie obzrieť, aj ich celé postavy. ;-)

6 jitacopi jitacopi | Web | 31. prosince 2014 v 19:09

Nátělník s tričkem jsou super, klukům to moc sluší. :-P

7 edibjd edibjd | Web | 1. ledna 2015 v 11:57

[4]: [5]:  Jo jo holky, aspoň jsem měla záminku je spolu zachytit. Myslela jsem ,že přes svátky udělám šaty pro Pistis, ale nechtělo se mně s ničím "dělat", tohle jsem udělala jen abych u filmu jen tak neseděla.

[6]: Díky Jitu, Jacob seděl furt v kraťasech a tílku ve kterém přicestoval tehdy od Margit, už mi ho bylo líto. Teď seděj ve skříni, každý si drží hlavu své milé a hážou vyčítavé pohledy :-x :-D

8 Clawdia a Honey Clawdia a Honey | Web | 4. ledna 2015 v 16:51

Ahoj, promiň že tě otravujeme, budeš pro nás (Clawdia a Honey) hlasovat tu http://cleodenile-monsterhigh.blog.cz/1501/mh-eah-grafik-2014-finale#komentare ? Rádi oplatíme ♥

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama