POSLEDNÍ VÁNOČNÍ FOTKY

27. prosince 2014 v 10:30 | Eďa |  VÁNOCE 2014
PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE SE JEDNÁ O POSLEDNÍ VÁNOČNÍ FOTKY LETOS :-)
PRVNÍ SNÍMEK JE BEZ BLESKU, KVŮLI PŘEDSTAVĚ O BARVÁCH... JO VÍM, JSEM NA TO UJETÁ, ALE POUŽÍVÁNÍ BLESKU MI PROSTĚ NEDĚLÁ DOBŘE, PŘIJDE MI, ŽE JE NA FOTKÁCH NĚCO JINÉHO, NEŽ CO VE SKUTEČNOSTI VIDÍM.

A TEĎ UŽ TU MÁME SNÍMKY S BLESKEM. SLÍBILA JSEM, ŽE VYFOTÍM STROMEK, AŽ BUDE NAZDOBENÝ. A PŘIZNÁVÁM ROVNOU, ŽE VZHLEDEM K MÉMU ROZPOLOŽENÍ TO BYLO TO JEDINÉ, CO MNĚ DONUTILO FOTKY UDĚLAT. JINAK BYCH SE NA TO VYKAŠLALA A PAK BY MNĚ TO MRZELO. KDYŽ UŽ JSEM SI TOHO ZDE DO MÉHO DENÍČKU VLOŽILA TOLIK, TOHLE BY MI TAM PAK PROSTĚ CHYBĚLO. KE SKUPINOVÉ FOTCE JSEM SE OVŠEM JEŠTĚ NEPŘEKONALA. POTŘEBOVALA BYCH DODAT TROCHU ELÁNU :-)A NYNÍ PÁR HRŮZOSTRAŠNÝCH OBRÁZKŮ. NENÍ NA NICH TOHO MOC VIDĚT, TAKŽE JSEM TO ROZLOŽILA DO VÍC FOTEK :-)
NAŠE LETOŠNÍ OZDOBY. KDYŽ BYLY V KOŠÍKU, MYSLELA JSEM, ŽE JE JICH AŽ-AŽ. STROMEK MÁME O NĚCO VĚTŠÍ, NEŽ JSEM PŘEDPOKLÁDALA PŮVODNĚ, TAKŽE BY BYLO NA NĚJ POTŘEBA MÍT MINIMÁLNĚ DVAKRÁT TOLIK OZDOB, ALE CO UŽ. ASPOŇ MÁM MOTIVACI NĚCO CHYSTAT NA VÁNOCE PŘÍŠTÍ.


SVĚTLA JSEM TAKY NEODHADLA :-) DLOUZE JSEM POTŘEBNÉ MNOŽSTVÍ ŽÁROVIČEK KONZULTOVALA Z OBCHODU PO TELEFONU A ROZHODLA JSEM SE PRO 20. NO CHYBA, MĚLA JSEM VZÍT BALENÍ SE 40. JEN PRO VYSVĚTLENÍ - STROMEK JSEM DOPŘEDU NEVIDĚLA, MOJE PŘEDSTAVA BYLA, ŽE JE OPRAVDU MENŠÍ A BUDE POSTAVENÝ NA STOLKU :-)


TAK A TEĎ JE TEDY TEN ZÁBĚR CELÉHO STROMKU. LETOS JSEM JEJ PRVNĚ V ŽIVOTĚ NAZDOBILA UŽ PÁR DNÍ PŘED VÁNOCEMI, V NEDĚLI 21.12.
JSOU TAM UŽ NASKLÁDANÉ NĚKTERÉ DÁRKY. ČURBES V POZADÍ JE MŮJ KOUTEK, TO JE TŘEBA IGNOROVAT :) ŠPICE JE TROCHU NAKŘIVO, ALE NECHTĚLA JSEM STROMEK TRÁPIT POKUSY O SROVNÁNÍ, PŘIJALI JSME JEJ TAK JAK JE.


NO A ZDE PISTIS. DALŠÍ POZITIVNÍ HLAVA V NAŠÍ DOMÁCNOSTI :-) VÝBĚR DÁRKŮ OD DĚTÍ MNĚ PŘEKVAPIL - DCERKA ROMANTIČKA MI VYBRALA ČAJ "NEJLEPŠÍ MAMINKA" A SYN ČERVENÉ VÍNO. ŘÍKAL MI: "BABIČKA ŘÍKALA, ŽE SE TI TEN DÁREK BUDE URČITĚ LÍBIT" :-D KNIHY JSOU PŘEKVAPENÍM OD MILÝCH DUŠÍ. ZAPOMNĚLA JSEM TAM PŘIDAT JEŠTĚ 2, CO JSEM DOSTALA TÝDEN PŘEDEM, PROTOŽE UŽ JSEM JE MĚLA VYSTAVENÉ BOKEM. TÍLKO, CO MÁ PISTIS NA SOBĚ JE DAR OD VÁNOČNÍ VÍLY IVANKY (UŽ JSEM ZMIŇOVALA U BO). ZÁLOŽKU A KNIHU OD J. DEMLA VEPŘEDU JSEM SI NADĚLILA SAMA.TUHLE KNIHU JSEM SHÁNĚLA NĚKOLIK LET A LETOS JSEM SE JÍ KONEČNĚ DOČKALA. PRO MNĚ JE TO HOTOVÉ UMĚLECKÉ DÍLO, ÚPLNÝ SKVOST, RADOST ZAČÍST SE I OKEM POHLÉDNOUT.
Z MNOŽSTVÍ DÁRKŮ JSEM BYLA NAKONEC DOST VYKOLEJENÁ - DRUHÝ DEN JSME BYLI JEŠTĚ U MÝCH RODIČŮ, KDE JSEM DOSTALA DALŠÍ HROMADU TAK ZA TROJE VÁNOCE :-) TAKŽE KNIHY, KTERÉ JSEM SAMA SOBĚ KOUPILA, PROTOŽE JSEM MYSLELA, ŽE NIC MOC NEDOSTANU, JSEM NECHALA SCHOVANÉ. TY SI NADĚLÍM AŽ NĚKDY PŘÍŠTÍ ROK, AŽ SI JE ZAS ZASLOUŽÍM :-)


TAKŽE VŠEM PŘEJEME PROŽITÍ POSLEDNÍCH DNÍ TOHOTO ROKU POKUD MOŽNO V CO NEJVĚTŠÍ POHODĚ, RADUJTE SE, VESELTE SE A HLAVNĚ SE MĚJTE RÁDI :-)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | 27. prosince 2014 v 10:39

Edí, stromek máte nádherně nazdobený! :-) Nic si z těch žároviček nedělej, my máme řetěz sice dost dlouhý, ale před chvilkou řekl dost, zhasl a už ho nerozchodíme. No, hlavně, že na štědrý večer fungoval. :-)
Aspoň můžu koupit ten s většími žárovičkami, ten se mi moc líbí. ;-)

Dárky jsi dostala úžasné! :-) Já letos také lapala po dechu (no, jako každý rok!). :-)

I já tobě a tvé rodině přeji klidné prožití posledních dnů tohoto roku. :-)

2 nauriel nauriel | 27. prosince 2014 v 14:49

Nějak jsem nepochopila ty hrůzostrašné obrázky. Vždyť ty ozdoby jsou nádherné a moc obdivuju, že jsi jich udělala tolik. Krásný stromek máte. A proti nám rovný jak pravítko. My máme celý stromek do oblouku, takže je momentálně podepřený židlí, aby nepadal :-?
Dostala jsi spoustu krásných dárečků. S Demlovi gratuluji no a dárečky do dětí, to jsou zlatíčka :-)

3 Hanneton Hanneton | 27. prosince 2014 v 15:24

Měli jste krásný stromek a ozdob a světel se mi zdá dost, aspoň to nebylo přeplacané a přeplněné. Jsi šikula, ozdoby jsi vyrobila krásné.

4 jitacopi jitacopi | Web | 27. prosince 2014 v 17:29

Do teď se musím smát vysvětlení, proč jsi dostala to víno. :-D Dětičky jsou zlatíčka. Letos jsme také dostali dárečky od dětí, vyráběly podobné hvězdičky z korálků.
Váš stromeček je opravdu krásný. My máme strom veliký a přeplácaný. :-D

5 Jadvinka Jadvinka | Web | 27. prosince 2014 v 19:54

krárné fotečky,ozdobičky strmek i dárečky,moc ti přeju Edi krásnýa spokojená život ;-)  :-)

6 Mary Mary | E-mail | Web | 27. prosince 2014 v 21:56

Krásny stromček, vôbec nevadí, že má menej ozdôb. Veď na budúci rok dorobíš a bude plnší a ešte krajší. :-) Dostala si krásne darčeky, určite si ich zaslúžiš. Deti sú milé, čo všetko nevymyslia ako darčeky. :-D

7 edibjd edibjd | Web | 28. prosince 2014 v 17:46

[1]: Děkuji Šári, ty sis musela Vánoce obzvlášť užívat, tvoje milované svátky :-)

[2]: Leni, ozdoby jsou v pohodě, ale ty fotky jsou strašné. Blesk, barvy atd... :-D Stromek do oblouku, to se taky jen tak nepoštěstí - ale co, vždyť jsou to detaily.

[3]: Děkuji Hanneton, to přeplácané to opravdu není :-D Ale příští rok bude ozdob mnohem víc, korálků mám na to stále víc než dost :-)

[4]: Jitu, děti ví, že mám ráda červený víno a taky čaje a čokoládu... tak jsem dostala od nich všechno toto, je to od nich hezké, že obětují našetřené peníze za dárek. Velký a přeplácaný stromek by se našim dětem taky hodně líbil, ale na ten si budou muset počkat, až si budou zdobit svůj do svýho bydlení :-D

[5]: Děkuji Ti Naděnko :-)

[6]: Děkuji Mary, jojo, přesně to mám v plánu. Stromek budu chtít i příští rok malý, takže bych měla do té doby vyrobit ozdob dost :-)

8 Růža Růža | Web | 28. prosince 2014 v 20:32

Edi, fotky jsou moc pěkné a těch krásných ozdob z korálků, které jsi udělala. Stromek je pěkný, já mám raději míň ozdob, takže ten tvůj se mi moc líbí. Dárky od dětí vždycky nejvíc potěší. :-)

9 edibjd edibjd | Web | 29. prosince 2014 v 9:35

[8]: Děkuji Růži, já mám ráda taky míň ozdob, ale v tom případě, že se jedná o klasické baňky. Těch korálkových mám naopak ráda víc, když se nepřebíjí jinými materiály. A už jsem aspoň poučená, že musím používat míň tmavých korálků, které na stromku nejdou vidět a těch zářivých, kterých jsem se bála, naopak víc. Ano, děti mně velmi  mile překvapily :-)

10 Babakat Babakat | 30. prosince 2014 v 16:15

Dárečky jsou super, ozdůbky dokonalé! A i já mám odpor k focení s bleskem. Nejsi v tom sama. ;-)

11 edibjd edibjd | Web | 30. prosince 2014 v 20:17

[10]: Děkuji, blesk je můj nepřítel. Ale dřív to šlo i bez něj líp než teď - nevím, čím to je, pokaždé co fotím, i když mám pocit, že je ještě celkem dost světla, tak jsou fotky příšerné. Jestli i mobilu dochází šťáva a do toho moje rozklepané ruky, tak už to lepší nebude :-D

12 Lesminka Lesminka | Web | 2. ledna 2015 v 16:03

Náhodou krásný stromeček jste měli!!Ozdoby jsou fakt super...pozlatit ručičky,co to tvořily:-) ;-) Jináč focení s bleskem úplně nesnáším,přijde mi,že dělá focený objekt jiný,na panenky ho úplně vynechávám-zošklivuje mi je..tak v tom nejsi sama:-))A přeji vše nej nej do roku 2015:-))

13 edibjd edibjd | Web | 4. ledna 2015 v 9:12

[12]: Děkuji Lesmínko, ano ano, blesk je peklo. Udělá úplně jiný obličej - barvu, rysy, výraz... nebo mi to tak alespoň přijde u těch mých doll :-)

Nakonec když stromek po několika dnech tak trochu prořídl, po nenápadném opadání slušného množství jehličí, je najednou ozdob tak akorát :-D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama