Leden 2015

SNĚŽÍ...

25. ledna 2015 v 12:42 | Eďa |  ° PISTIS (NINODOLL JURI)
VČERA JSEM KONEČNĚ DODĚLALA SUKNI PRO PISTIS. A DODĚLALA JSEM JI HLAVNĚ Z TOHO DŮVODU, ŽE MI DOŠLA BAVLNKA... TAKŽE JSEM SE JALA LEMOVAT JI "KRAJKOU", KTERÁ MI OVŠEM TAKY DOŠLA. TAK DLOUHO JSEM JI PEČLIVĚ PŘIŠÍVALA A ZBYTEČNĚ... KDYŽ JSEM PAK SUKNI OBLÍKLA PISTIS, PEČLIVĚ NAARANŽOVANOU, ABY NEBYLO VIDĚT, V KTERÉM MÍSTĚ MI KRAJKA DOŠLA, VYPADALA V TOM JAK VYROSTLÝ ŠTUDÁK, TAKŽE JSEM TO OKAMŽITĚ ZAVRHLA. TEĎ DUMÁM, JAK JI VYUŽIJI, PRAVDĚPODOBNĚ JI DOSTANE NABY. TÉŽ JSEM CHTĚLA ZKOUŠET/FOTIT PARUKY, ALE NEJDE TO. PISTIS PROSTĚ MUSÍ MÍT COPÁNKY.Jay McInerney - To už je život

20. ledna 2015 v 20:08 | Eďa |  ČTENÁŘSKÝ DENÍK
PRO TUHLE KNIHU BYLA NA PŘEDSTAVENÍ PŮVODNĚ VYBRÁNA LEIA, KTEROU JSEM CHTĚLA DLE TOHO NASTYLIZOVAT...
NAKONEC JE OPĚT VŠECHNO JINAK. JAKO ZÁBLESK Z ČISTÉHO NEBE DORAZILA ZÁSILKA PARUK- JIŽ JSEM NAVYKLA NA MYŠLENKU ,ŽE PISTIS DOSTANE SVOU (MOU) VYSNĚNOU PARUKU NĚKDY NA JAŘE - BJD KOMUNITA NA FCB ALE ZATÍM ÚSPĚŠNĚ VEŠKERÉ MÉ PLÁNY HATÍ. A SVĚTE DIV SE, JSEM TOMU RÁDA :)

SLOVO DALO SLOVO... A S ALICÍ, OD KTERÉ MÁM HLAVU PISTIS, PROBĚHLA VÝMĚNA. POSLALA JSEM JÍ NĚJAKÉ VĚCI PRO BJD A ONA MNĚ ZAS PARUKY. DNES VIDÍTE TUHLE COPÁNKOVOU, KTEROU VYRÁBĚLA SVĚTLUŠ (ANO, ANO - CO ONA NEDOKÁŽE, ŽE :-D). DALŠÍ AŽ JINDY. MYSLELA JSEM, ŽE VŠE NAFOTÍM O VÍKENDU S PRVNÍMI ZÁBLESKY DENNÍHO SVĚTLA, ALE JAK UŽ TO TAK BÝVÁ, DĚLALA JSEM NĚCO NAPROSTO JINÉHO. PODOTÝKÁM, ŽE MÁ VYSNĚNÁ PARUKA VYPADALA JINAK A MÁM JI DOKONCE I DOMA, ALE JAKMILE JSEM TUTO NASADILA NA HLAVU, ZŮSTALA TAM.

A NYNÍ KE KNÍŽCE.


KNÍŽKU JSEM DOSTALA JEŠTĚ PŘED VÁNOCEMI OD MÉ MILÉ KAMARÁDKY, KTERÁ TEHDY BYLA U MNĚ NA VÍKEND NA NÁVŠTĚVĚ. JIŽ JSEM VÁM POPISOVALA, JAK JSME MĚLY V PLÁNU TVOŘIT ATD. A NAKONEC JSME VYROBILY JEN PÁR KORÁLKOVÝCH OZDOB NA STROMEK :) ANI POŘÁDNĚ NEVĚDĚLA, O ČEM JE - ZAKOUPENA BYLA KVŮLI NÁZVU (TO MŮŽEME POCHOPIT POUZE ONA A JÁ - "TO UŽ JE ŽIVOT" V NAŠEM PŘÍPADĚ NEBYL NEŠŤASTNÝ POVZDECH, ALE SPÍŠE VTIPNÁ HLÁŠKA, U KTERÉ OSTATNÍ NEMŮŽOU POCHOPIT, CO JE NA TOM TAK ZÁBAVNÉHO).

BOXOPENING - TĚLO PRO PISTIS

14. ledna 2015 v 21:20 | Eďa |  BOXOPENINGY
CO SE TÝČE PANENEK, ROK ZAČÍNÁ DOBŘE :-) KDYŽ MI DORAZILA HLAVA PISTIS, BYLA JSEM CELÁ PRYČ Z TOHO, ŽE MÁM NAJEDNOU 3 HLAVY A JEN JEDNO TĚLO A TO MÁ NAVÍC JASNOU MAJITELKU, KTERÉ BYLO JEN NA ČAS ODEBRÁNO, TAKŽE ROZHODNĚ NEBYLO PUTOVNÍ. NA BAZÁRKU SE PAK OBJEVIL INZERÁT NA TĚLO IMPLDOLL STAR Z TÉHLE PANENKY
JSEM UŽ ASI TŘETÍ MAJITEL, TAKŽE BYLO ZA DOBROU CENU. NAVÍC MÁ SLEPENÝ JEDEN PRST.


ZÁSILKA (VČERA ODESLANÁ) DNES DORAZILA DO PRÁCE PRÁVĚ VE CHVÍLI, KDY JSEM TAM NEBYLA. CELOU DOBU JSEM ČEKALA AŽ DORAZÍ POŠŤÁK A NIC. PAK JSEM ŠLA NA MASÁŽ A KDYŽ JSEM SE CELÁ HIN VRÁTILA, NA BALÍK JSEM SI NEVZPOMNĚLA (!!!) POVÍDALA JSEM SI S KOLEGYNÍ A JAK JSEM TAK POSTÁVALA... VIDÍM KRABICI! SAMOZŘEJMĚ ZASKLÁDANOU DALŠÍMI KRABICEMI - ŽERTÍK KOLEGŮ :-)

LEDEN 2015

9. ledna 2015 v 18:44 | Eďa |  BJD: SPOLEČNÉ FOTKY
V NEDĚLI JSEM VYFOTILA CELOU MOU SKUPINKU, JAK VYPADALI.
ZKOUŠELA JSEM PISTIS PARUKU, KTERÁ MĚLA BÝT URČENA PRO NI, ALE NESEDÍ MI NA NÍ, TAK JI DOSTALA GYDA A PISTIS SE VRÁTILA KE KUDRLINÁM. ČASEM, TAK NA JAŘE, DOSTANE SVOU PARUKU PODLE MÝCH PŘEDSTAV.
PISTIS

4. ledna 2015 v 18:21 | Eďa |  ° PISTIS (NINODOLL JURI)
DNES JSEM VŠECHNY BJD DĚVČATA POPŘEVLÍKALA DO PESTRÝCH BAREV. JAKO PRVNÍ JSEM NA FOCENÍ VYBRALA PISTIS.
OBLEČENÍ, CO MÁ NA SOBĚ JSEM KDYSI V LÉTĚ 2013 UHÁČKOVALA PRO JANE, PUNČOCHY, NÁHRDELNÍK A BOTY DĚLALA SVĚTLUŠ. SPONA VE VLASECH JE Z GALANTERIE - JEDNÁ SE O OZDOBU DO LIDSKÝCH VLASŮ.