Jay McInerney - To už je život

20. ledna 2015 v 20:08 | Eďa |  ČTENÁŘSKÝ DENÍK
PRO TUHLE KNIHU BYLA NA PŘEDSTAVENÍ PŮVODNĚ VYBRÁNA LEIA, KTEROU JSEM CHTĚLA DLE TOHO NASTYLIZOVAT...
NAKONEC JE OPĚT VŠECHNO JINAK. JAKO ZÁBLESK Z ČISTÉHO NEBE DORAZILA ZÁSILKA PARUK- JIŽ JSEM NAVYKLA NA MYŠLENKU ,ŽE PISTIS DOSTANE SVOU (MOU) VYSNĚNOU PARUKU NĚKDY NA JAŘE - BJD KOMUNITA NA FCB ALE ZATÍM ÚSPĚŠNĚ VEŠKERÉ MÉ PLÁNY HATÍ. A SVĚTE DIV SE, JSEM TOMU RÁDA :)

SLOVO DALO SLOVO... A S ALICÍ, OD KTERÉ MÁM HLAVU PISTIS, PROBĚHLA VÝMĚNA. POSLALA JSEM JÍ NĚJAKÉ VĚCI PRO BJD A ONA MNĚ ZAS PARUKY. DNES VIDÍTE TUHLE COPÁNKOVOU, KTEROU VYRÁBĚLA SVĚTLUŠ (ANO, ANO - CO ONA NEDOKÁŽE, ŽE :-D). DALŠÍ AŽ JINDY. MYSLELA JSEM, ŽE VŠE NAFOTÍM O VÍKENDU S PRVNÍMI ZÁBLESKY DENNÍHO SVĚTLA, ALE JAK UŽ TO TAK BÝVÁ, DĚLALA JSEM NĚCO NAPROSTO JINÉHO. PODOTÝKÁM, ŽE MÁ VYSNĚNÁ PARUKA VYPADALA JINAK A MÁM JI DOKONCE I DOMA, ALE JAKMILE JSEM TUTO NASADILA NA HLAVU, ZŮSTALA TAM.

A NYNÍ KE KNÍŽCE.


KNÍŽKU JSEM DOSTALA JEŠTĚ PŘED VÁNOCEMI OD MÉ MILÉ KAMARÁDKY, KTERÁ TEHDY BYLA U MNĚ NA VÍKEND NA NÁVŠTĚVĚ. JIŽ JSEM VÁM POPISOVALA, JAK JSME MĚLY V PLÁNU TVOŘIT ATD. A NAKONEC JSME VYROBILY JEN PÁR KORÁLKOVÝCH OZDOB NA STROMEK :) ANI POŘÁDNĚ NEVĚDĚLA, O ČEM JE - ZAKOUPENA BYLA KVŮLI NÁZVU (TO MŮŽEME POCHOPIT POUZE ONA A JÁ - "TO UŽ JE ŽIVOT" V NAŠEM PŘÍPADĚ NEBYL NEŠŤASTNÝ POVZDECH, ALE SPÍŠE VTIPNÁ HLÁŠKA, U KTERÉ OSTATNÍ NEMŮŽOU POCHOPIT, CO JE NA TOM TAK ZÁBAVNÉHO).OD ČTENÍ MNĚ ZDRŽOVALA JEN DOČASNÁ NECHUŤ VYVOLANÁ PŘEDCHOZÍ KNIHOU - JAKMILE VŠAK TATO POMINULA, ŠLO TO JAK PO MÁSLE :)


DVACETILETÁ ALISON JE DCEROU BOHATÝCH RODIČŮ, KTEŘÍ SE ROZVEDLI, KAŠLALI Z VYSOKA NA NI A ONA ZASE NA NĚ. BYDLÍ S KAMARÁDKOU NĚKDE V PODNÁJMU V NEW YORKU.

JEJÍ ČAS JE ROZDĚLEN MEZI NÁVŠTĚVY ŠKOLY HERECTVÍ, TELEFONÁTY S KAMARÁDKAMI, VEČÍRKY, SJÍŽDĚNÍ SE S KAMARÁDKAMI A SEX.


POTKALA I SVÉHO "MILÉHO", JESTLI SE TOMU DÁ TAK ŘÍCT. VZTAHY V KOMUNITĚ, VE KTERÉ SE POHYBOVALA, BYLY DOCELA DIVOKÉ. MILÁ ALISON SI SVÝM PŘÍSTUPEM A POVAHOU ZPACKALA VŠE CO MOHLA.


UZNÁVÁM, ŽE MNĚ TO DOST BAVILO. NA TO, ŽE TO PSAL CHLAP Z POHLEDU ALISON, KLOBOUK DOLŮ.


ZHRUBA V POLOVINĚ JSEM SI DALA PAUZU A PUSTILA SE DO SLEDOVÁNÍ LEFTOVERS
PRVNÍ, CO MNĚ PŘEKVAPILO, BYLA PODOBA DCERY HLAVNÍHO "HRDINY" S MOU PŘEDSTAVOU ALISON Z KNÍŽKY.
JINAK MNĚ SERIÁL ZAUJAL VELMI, PŘESTOŽE JSEM SI MYSLELA, ŽE TO BUDE TOTÁLNÍ SLÁTANINA, SJELA JSEM SI ZAS CELOU SÉRII NARÁZ.


MUSÍM ŘÍCT, ŽE SERIÁL, VE KTERÉM BY BYLA TAKOVÁ KONCENTRACE SMUTKU, OSAMĚLOSTI A BEZRADNOSTI, TO JSEM JEŠTĚ NEVIDĚLA. VSTŘEBAT ZARÁZ TOLIK, TOLIK BEZNADĚJE, BYLO DOCELA NÁROČNÉ. ZÁVĚREČNÝ DÍL BYL "FAKT HUSTÝ". TAKŽE JSEM SI HO TUTO SOBOTU PUSTILA ZNOVU. VÝBORNÁ HUDBA - ZAČÍNÁ TO NINOU SIMONE, POKRAČUJE APOCALYPTICOU A DALŠÍMI, KTERÉ NEZNÁM, ALE DOKONALE PODTRHUJÍ ATMOSFÉRU. NAJEDNOU JSEM MOHLA I POCHOPIT VÍC, NEŽ KDYŽ JSEM TO VIDĚLA JEN JEDNOU A CO VŮBEC NECHÁPU, ŽE I KDYŽ UŽ JSEM VĚDĚLA, CO SE BUDE DÍT A JAK TO DOPADNE, TAK JSEM STEJNĚ SKORO CELOU DOBU MĚLA HUSÍ KŮŽI A BĚHAL MI MRÁZ PO ZÁDECH. PODOTÝKÁM, ŽE TO NENÍ STRAŠIDELNÉ :D ALE JE TO PROSTĚ SÍLA.


KDYŽ JSEM SE TROCHU OKLEPALA, POKRAČOVALA JSEM VE SLEDOVÁNÍ ŽIVOTA A MYŠLENKOVÝCH POCHODŮ MÍLÉ ALISON.
JOJO, ZÁVĚR KNIHY PŘIŠEL, HAPPY END SE NEKONAL A JESTLI NĚKDY V BUDOUCNU NAKONEC JO, TAK UŽ SE TO NEDOZVÍME :)


TAKŽE MILÉ BEÁTCE <3 VELMI DĚKUJI, DOUFÁM, ŽE SE BRZY PUSTÍM DO DRUHÉ, KTEROU MI PŘIVEZLA.


KNIŽNÍCH PLÁNŮ MÁM VÍC NEŽ DOST A DO TOHO SE OBJEVUJÍ DALŠÍ NOVINKY, TAK VÁM TO BUDU SERVÍROVAT NĚJAK POSTUPNĚ, PRAVDĚPODOBNĚ I S MENŠÍMI ČI VĚTŠÍMI ZPOŽDĚNÍMI :)


TEĎ ZASE CHVÍLI K PISTIS. VESTIČKU, KTEROU MÁ NA SOBĚ, DOSTALA TÉŽ OD ALICE. POSLALA NÁM JI SPOLU S PARUKAMI A HROZNĚ MI K NÍ SEDÍ :) MOŽNÁ JE TO UŽ OVLIVNĚNÉ TÍM, ŽE I ALICE JI V NÍ FOTILA V DOBĚ, KDY TO U MNĚ BYLA JEN "LÁSKA NA DÁLKU" - JEN JSEM SE KOCHALA A ANI NEDOUFALA, ŽE BY JEDNOU BYLA TAHLE BYTŮSTKA U MNĚ.NO... FOCENO JE NA BALKÓNĚ, KDE BYLO DOSTATEK SVĚTLA. OVŠEM "POZADÍ" ŽÁDNÁ SLÁVA :-D


MŮŽETE TAK ALE PISTIS VIDĚT V REÁLNÝCH BARVÁCH, TAKHLE NĚJAK VYPADÁ VE SKUTEČNOSTI. TY FOTKY S BLESKEM, CO JSEM VKLÁDALA DŘÍV, HROZNĚ ZKRESLUJÍ.


MĚLO SE ZAČÍT KNÍŽKOU... TAK FOTKOU MÉ VÍLY S NÍ NA KLÍNĚ TAKÉ KONČÍM :) 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | 20. ledna 2015 v 20:46

Edí, ta kniha vypadá velice zajímavě. :-)
Pistis paruka sluší strašně moc! A ta vestička je fakt krásná! :-) A také se mi moc líbí její řetízky s náramkem. :-)

2 nauriel nauriel | 20. ledna 2015 v 21:31

Edi, ta paruka jí fakt sedne, moc jí sluší. A vesta se sukní taky. Paráda :-) Hezky jsem se pokochala :-)
Knížku jsi popsala zajímavě, třeba někdy... ;-)

3 Mary Mary | E-mail | Web | 20. ledna 2015 v 23:17

Mám rada tento tvoj knižný "kútik". S ním si rozširujem knižné obzory. :-)
Pistis je zlatučká v novej parochni, tento odtieň jej neskutočne pristane. Rovnako ako vestička. Krásne som sa pokochala. Teším sa na všetky novinky do budúcna, ktoré chystáš. ;-)

4 edibjd edibjd | 21. ledna 2015 v 8:18

[1]: [2]: [3]: Děkuji holky, ještě mám další paruky na vyzkoušení, ale tuhle prostě nemůžu sundat, patří k ní.
Mary děkuji, jsem ráda, že aspoň někoho tato rubrika baví :-D Dostala jsem několik knih a ještě si i koupila, ale nejsem schopná nafotit, ale časem vložím všechny, které zrovna čtu nebo jsem v poslední době přečetla, abych to měla v "evidenci" :)

5 Alice Alice | 24. ledna 2015 v 18:13

Knížku neznám, ale ke knihám mám vřelý vztah, takže díky za článek, Pistis jsi nafotila krásně :-) moc jí to sluší a to tělo jí sedne parádně :-)

6 edibjd edibjd | Web | 24. ledna 2015 v 19:18

[5]: Díky Alice, opět jsem dnes zopakovala pokus se zkouškou paruk, abych mohla nafotit srovnání, ale nešlo to. Hned jsem jí to z hlavy sundávala - i když je to jen můj předsudek - prostě v tuhle chvíli copánky sundat nemůžeme ani na to pitomé jedno focení. Takže další snímky budou zase v této paruce. Potřebovala bych nafotit i další knížky, ale nikdo se mi k nim nehodí, tak to pak udělám zas z nějakého náhlého popudu/rychlým náhodným výběrem, abych je mohla dát do knihovny a nezavazela mi tu hromádka u "postele".

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama