Libor Šmatelka - Jak se to tak stane...

7. ledna 2015 v 19:26 | Eďa |  ČTENÁŘSKÝ DENÍK
S TÍMTO ÚTLÝM SVAZKEM JSEM DOST BOJOVALA...

PŮJČILA JSEM SI JEJ OD KOLEGY A TĚŠILA SE, AŽ SE ZAČTU. JENŽE TO NEŠLO. ZŘEJMĚ JSEM JI NEPOCHOPILA :-(
PŘESTOŽE MÁ KNIHA PÁR STRAN, ROZEČETLA JSEM SI JI NĚKDY V PŮLCE PROSINCE (HNED PO JEJÍM UVEDENÍ DO SVĚTA), PAK JI NECHALA ROZEČTENOU LEŽET A AŽ VČERA VEČER JI DOČETLA. JE TO NĚKOLIK POVÍDEK, KAŽDÁ JE ÚPLNĚ JINÁ NEŽ TA PŘEDCHOZÍ, TAKŽE BY ČLOVĚK ANI NEŘEKL, ŽE JSOU OD STEJNÉHO AUTORA.


VÍC FOTEK JSEM NEUDĚLALA, JEN NARYCHLO VEČER, ABYCH JI MOHLA VRÁTIT - PŮVODNĚ JSEM VRÁCENÍ SLIBOVALA TAK DO DVOU-TŘÍ DNŮ... NAKONEC JSEM JI MĚLA DOMA SNAD MĚSÍC. DOKONCE JSEM DOŠLA DO STÁDIA, ŽE JSEM NEMĚLA CHUŤ ČÍST VŮBEC NIC, BYLA JSEM V TOTÁLNÍM ÚTLUMU A NA VŠECHNY TY ÚŽASNÉ KNÍŽKY, CO NA MNĚ TADY ČEKAJÍ, JEN HÁZELA SMUTNÉ OKO (VĚTŠINA JICH JE TOTIŽ PROVOKATIVNĚ VYSTAVENÁ...).
ZATO JSEM SHLÉDLA CELOU SÉRII THE KNICK - COŽ MNĚ NADCHLO. CHVÍLEMA JSEM SE SICE NEMOHLA DÍVAT (UŽ POUHÝ ODBĚR KRVE JE PRO MNĚ DOSTI NESNESITELNÝ...), ALE TENHLE SERIÁL SE VÁŽNĚ POVEDL, MĚL ATMOSFÉRU. A VÍM, ŽE AŽ BUDE DALŠÍ SÉRIE, TAK JI ROZHODNĚ CHCI CELOU VIDĚT. KDYŽ JSEM ZJISTILA, ŽE ANI POTOM NEMÁM NA KNÍŽKY NÁLADU, NASADILA JSEM GRANTCHESTER - MOC JSEM NEDOUFALA, ŽE BY MNĚ TO CHYTLO, ALE BYLA JSEM VELMI MILE PŘEKVAPENÁ. KLIDNÝ, VELMI MILÝ SERIÁL. JAK VŠICHNI PÍŠÍ, ŽE JE TO "MILÉ" (COŽ JSEM NAPŘED NECHÁPALA), TAK MĚLI PRAVDU. KAŽDOU CHVÍLI JSEM SE MUSELA JEN TAK USMÍVAT, BYLO TO PROSTĚ PŘÍJEMNÉ. KDYŽ SE ROZHODNU DO NĚČEHO TAKOVÉHO PUSTIT, ZNAMENÁ TO, ŽE TO ZKOUKNU ZARÁZ. TAKŽE JSEM OBA SERIÁLY SHLÉDLA CELÉ BĚHEM DVOU DNŮ (DĚTI NEBYLY DOMA) A LITOVALA, ŽE NEVÍM O NIČEM DALŠÍM, CO BY MNĚ MOHLO TAKHLE CHYTNOUT.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 7. ledna 2015 v 19:41

Krásné :)

2 Šárka Šárka | 7. ledna 2015 v 19:54

Ani jeden seriál mi nic neříká, ale hned jsem si klikla na THE KNICK a co to nevidím! Můj velmi oblíbený herec a hraje tam hned hlavní roli! No že bych se na něj také podívala? ;-)

3 Mary Mary | E-mail | Web | 8. ledna 2015 v 0:07

Mne seriály taktiež nič nehoria, ale ak bude nejaká z našich Tv staníc dávať Grantchester, tak si ho s radosťou pozriem. Je to presne ten typ seriálu, ktorý by ma bavil. V recenziách ho prirovnávali k Slečne Marplovej, ktorú tak milujem. :-D

4 edibjd edibjd | Web | 8. ledna 2015 v 16:51

[1]:[2]:[3]: Díky holky, oba seriály byly fajn, ač každý naprosto, ale naprosto jiný :-D Jojo Šári, ten herec měl vážně charisma, na roli se skvěle hodil. Myslím, že vlastně všechny vybraly více než dobře - i děvče, se kterým se nakonec sblížil, bylo úžasné. Grantchester jsem měla problém na netu najít, ale nakonec se povedlo. Má klidné tempo a jelikož jsem vůbec nic nečekala, byla jsem překvapená více než dost.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama