PISTIS

4. ledna 2015 v 18:21 | Eďa |  ° PISTIS (NINODOLL JURI)
DNES JSEM VŠECHNY BJD DĚVČATA POPŘEVLÍKALA DO PESTRÝCH BAREV. JAKO PRVNÍ JSEM NA FOCENÍ VYBRALA PISTIS.
OBLEČENÍ, CO MÁ NA SOBĚ JSEM KDYSI V LÉTĚ 2013 UHÁČKOVALA PRO JANE, PUNČOCHY, NÁHRDELNÍK A BOTY DĚLALA SVĚTLUŠ. SPONA VE VLASECH JE Z GALANTERIE - JEDNÁ SE O OZDOBU DO LIDSKÝCH VLASŮ.

NEMĚLA JSEM SICE FOTÍCÍ NÁLADU, ALE ČEKÁNÍ NEŽ SE DOVAŘÍ JÍDLO BYLO NAD MÉ SÍLY. S TRPĚLIVOSTÍ SI DNES HOLT NETYKÁM A NEŽ STÁT U SPORÁKU A ČEKAT, RADĚJI JSEM VYTÁHLA NA STŮL PISTIS.


POŤOUCHLÍK :-)


DOBŘE JSEM UDĚLALA, ŽE JSEM SE K TOMUTO KROKU ODHODLALA. PŘEKVAPILO MNĚ, ŽE BYLO DOCELA SVĚTLO - KUCHYŇ BUDE K TĚMTO ÚČELŮM ASI VHODNĚJŠÍ NEŽ OBÝVÁK, TAKŽE PŘÍŠTĚ PŮJDU ROVNOU TAM A NEBUDU SE POKOUŠET O PÁR MARNÝCH FOTEK V OBÝVÁKU. ZÁBĚRŮ NA JEJÍ OBLIČEJ JE HABADĚJ... ALE TOHO JEJÍHO ÚSMĚVU A JISKRY V OČÍCH - TOHO SE NEMŮŽU NABAŽIT :-) :-)


JEN PRO PŘEDSTAVU VE STOJE. NEVÍM PROČ MI V DIGIKAMU NEJDE OŘEZÁVAT (JDE TAM JEN PRAVIDELNĚ, NEMŮŽU SI NAVOLIT SVOJE ROZMĚRY) TAKŽE JE PROSTORU KOLEM NÍ VÍC NEŽ JE TŘEBA.


UŠOUNEKNA ZDI MI VÍSÍ KALENDÁŘ, ZROVNA JSEM HO OTOČILA... A TAM NOVÝ LEDNOVÝ, KRÁSNÝ, BAREVNÝ OBRÁZEK. KOUSEK JSEM VÁM HO SEM DALA S PISTIS. DĚLALA HO KAMARÁDKA, STRAŠNĚ SE MI LÍBÍ JEJÍ DÍVKA SE SRDÍČKEM, KTERÁ FIGURUJE V KAŽDÉM MĚSÍCI, VŽDY TROCHU JINÁ A POKAŽDÉ NAPROSTO ÚŽASNÁ, ZASNĚNÁ. NÁDHERNÝ BAREVNÝ KALENDÁŘ, JE MI JASNÉ, ŽE HO BUDU OTÁČET MNOHO LET :-)TADY JSEM JEŠTĚ NEVĚDĚLA, ŽE BUDE FOTEK TOLIK. ZAČÍNALA JSEM U KALENDÁŘE, POKRAČOVALA ZDE MEZI OŘECHAMA A PAK AŽ VZNIKLY DALŠÍ FOTKY. PROTOŽE MI PISTIS PŘI KAŽDÉM DOPADU SVĚTLA Z TROCHU JINÉHO ÚHLU PŘIJDE ZAS ÚPLNĚ JINÁ, VŠECKO TO SEM HÁŽU :-)A OPĚT U ZDI...POHLED, CO HÁŽE NA POSLEDNÍCH FOTKÁCH, ÚPLNĚ ZBOŽŇUJU :-)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mary Mary | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 0:36

Je krásna, pôsobí stále na mňa milo a tajomne zároveň. :-)  Veľmi sa mi páči na fotkách, kde je vidno len jedno (pravé) uško, ale súhlasím s Tebou, že aj na tých posledných má taký roztomilý pohľad. ;-)

2 Hanneton Hanneton | 5. ledna 2015 v 4:25

Je opravdu zajímavá a v každé situaci krásná a liška podšitá.

3 Šárka Šárka | 5. ledna 2015 v 17:55

Jsou to nádherné fotky. :-) A ten kalendář je úžasný! Těším se, až nám v každém měsíci vyfotíš další stránku. ;-)

4 edibjd edibjd | Web | 5. ledna 2015 v 18:13

[1]: Děkuji Mary, na mně působí taky tak :-)

[2]: Děkuji Hanneton, není to žádná klasická kráska, já vím. Ale má své kouzlo, ten její úsměv, pohled, ušiska, špičatá brada a legrační nos, to mi doma chybělo :)

[3]: Díky Šári :-) Kalendář je skvělý, pořídila jsem jej už v létě. Kamarádka nebydlí v ČR, ale hned jak zveřejnila jeho fotky, jeden jsem si zamluvila. A když dorazila za rodinou, mohla jsem ho konečně vidět na vlastní oči a okamžitě jej vystavila. Kalendáře u mně slouží čistě ke kochání. Mám už jeden od jiné kamarádky, od roku 2000 ho pravidelně otáčím a neomrzel mně nikdy. Tento dopadne stejně :-D

5 nauriel nauriel | 5. ledna 2015 v 19:04

Krásná a jak tak na ni koukám, taky má takový tajemný úsměv Mony Lisy jako Jane ;-)

6 edibjd edibjd | Web | 5. ledna 2015 v 19:40

[5]: Díky Leni, no jo, máš pravdu :)Přišla mi úplně jiná než ostatní mé BJD, ale s tím tajemným úsměvem jsi to trefila :-)
Mně se hrozně líbí smutné panenky, ráda na ně koukám a na Fafner a její žalostný kukuč nikdy nezapomenu. Ale prostě u mně nevydrží, sama někdy melu z posledního, tak ráda koukám na ty moje pozitivní ksichtíky ve skříni. Jediná smutná je Naby a i ta mi přijde spíš mírně osvícená, zahleděná do jiných světů, než vyloženě smutná a už vůbec ne depresivní.
Fakt je, že když tak na ně zrovna teď koukám (stačí mi jen pootočit hlavu, mám je vlastně furt na očích), tak mi přijde, že jsou všichni tak nějak dost "mimo" - a to mám s nimi teda asi společné :-D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama