BJD: FAFNER A JANE

FAFNER A JANE 3/ 2013

28. prosince 2013 v 11:49 | Eďa
NA KARTĚ MI UVÍZLY JEŠTĚ SNÍMKY Z PRVNÍ POLOVINY BŘEZNA. TÍM SI UVĚDOMUJI, ŽE UŽ JSEM DLOUHO NEFOTILA FAFNER SPOLU S JANE.


DÁREČKY III.

23. března 2013 v 11:40 | Eďa
POKRAČOVÁNÍ DÁREČKOVÉ SÉRIE... :-)
FAFNER PŘEDALA JANE KRABIČKU S KOUZELNÝM OBSAHEM.


FAFNER A JANE, OBĚ Z JINÉ DOBY...

16. března 2013 v 15:27 | Eďa
TUHLE DVOJICI BUDETE VÍDAT ČASTO. I KDYŽ JSEM JIM NADĚLALA SPOUSTY SAMOSTATNÝCH FOTEK, TAK JSEM SI TO NEODPUSTILA A HOLT JE VŽDY NAFOTÍM JEŠTĚ SPOLU. TYHLE FOTKY "Z JINÉ DOBY" VLOŽÍM DNES, OSTATNÍ, CO MÁM NA KARTĚ, JEŠTĚ POČKAJÍ - ABY VÁM MÉ MILOVANÉ HOLKY NEZAČLY LÉZT NA NERVY TÍM, ŽE JE SEM FURT CPU.


DÁREČKY

5. března 2013 v 17:40 | Eďa
MINULÝ TÝDEN JSEM SEDĚLA V PRÁCI A PŘI TOM PRACOVNÍM PROCESU ČEKALA NA BALÍK S KNÍŽKAMA PRO ZOJKU, KTERÝ PUTOVAL UŽ SKORO ČTRNÁCT DNÍ - TAKŽE KDYŽ KOLEGYNĚ ŠLA, ŽE POŠTOVNÍ DORUČOVATEL PŘINESL KRABICI PRO MNĚ, PŘEDPOKLÁDALA JSEM, ŽE JE TO ONO. TENTO TÝDEN NEBYL Z TĚCH NEJLEPŠÍCH, NEDOBŘE ZAČAL A VYPADALO TO, ŽE TO TAK BUDE I POKRAČOVAT A NAJEDNOU TOHLE - BYLO TO PŘEKVAPENÍ, KTERÉ MI VYLOŽENĚ VYRAZILO DECH.

SVĚTLI, MOC MOC DĚKUJI ♥ I ZA PSANÍ, UDĚLALO MI HROZNĚ VELKOU RADOST A ZAHŘÁLO U SRDCE.


NEVYDRŽELA JSEM TO A HNED ROZBALILA, ABYCH SE MOHLA PODÍVAT. TAKŽE DOMŮ JSEM PŘINESLA JIŽ ROZDĚLANOU KRABICI. FOTKY Z PRÁCE SI NECHÁM, PŘI BLIŽŠÍM OHLEDÁNÍ JSEM ZJISTILA, ŽE JDE TAK ČÍST V DOPISE A TEN BYL PRO MNĚ A PRO JANE. ZDE NA FOTCE MOHLA NAHLÍDNOUT I FAFNER, JELIKOŽ BYLA V PSANÍ TÉŽ ZMIŇOVANÁ.
(Pozn. Do soboty jsem se sobecky kochala sama. Chtěla jsem to nafotit za denního světla, aby to nebylo jak s vánoční vílou, kdy fotky z rozbalování byly děsné kvality. Takže vznikla ohromná záplava různě barevných fotek, které budu vkládat na etapy. Dnes je teprve první část - a to je zároveň i varování :-D)

FAFNER A JANE SPOLU

3. března 2013 v 8:39 | Eďa
CELÝ TÝDEN STRÁVILA FAFNER NA STOLKU S JANE.
HODNĚ LIDÍ PSALO, ŽE SE JIM ZDÁ, ŽE MAJÍ HOLKY NĚCO SPOLEČNÉHO. TAK ZDE MÁTE JEJICH SOLEČNÉ FOTKY, AŤ MŮŽETE POSOUDIT, NAKOLIK SI JSOU PDOBNÉ :-)


JANE MÁ ZDE PARUKU "PAIGE". SVĚTLUŠ CHTĚLA VIDĚT, JAK BY JÍ SEDĚLA K TĚMTO ŠATŮM. MÁM I NĚJAKÉ SAMOSTATNÉ FOTKY, TY ALE ZASE JINDY.
 
 

Reklama