BOXOPENINGY

BOXOPENING - TĚLO PRO PISTIS

14. ledna 2015 v 21:20 | Eďa
CO SE TÝČE PANENEK, ROK ZAČÍNÁ DOBŘE :-) KDYŽ MI DORAZILA HLAVA PISTIS, BYLA JSEM CELÁ PRYČ Z TOHO, ŽE MÁM NAJEDNOU 3 HLAVY A JEN JEDNO TĚLO A TO MÁ NAVÍC JASNOU MAJITELKU, KTERÉ BYLO JEN NA ČAS ODEBRÁNO, TAKŽE ROZHODNĚ NEBYLO PUTOVNÍ. NA BAZÁRKU SE PAK OBJEVIL INZERÁT NA TĚLO IMPLDOLL STAR Z TÉHLE PANENKY
JSEM UŽ ASI TŘETÍ MAJITEL, TAKŽE BYLO ZA DOBROU CENU. NAVÍC MÁ SLEPENÝ JEDEN PRST.


ZÁSILKA (VČERA ODESLANÁ) DNES DORAZILA DO PRÁCE PRÁVĚ VE CHVÍLI, KDY JSEM TAM NEBYLA. CELOU DOBU JSEM ČEKALA AŽ DORAZÍ POŠŤÁK A NIC. PAK JSEM ŠLA NA MASÁŽ A KDYŽ JSEM SE CELÁ HIN VRÁTILA, NA BALÍK JSEM SI NEVZPOMNĚLA (!!!) POVÍDALA JSEM SI S KOLEGYNÍ A JAK JSEM TAK POSTÁVALA... VIDÍM KRABICI! SAMOZŘEJMĚ ZASKLÁDANOU DALŠÍMI KRABICEMI - ŽERTÍK KOLEGŮ :-)

BOXOPENING - PISTIS HEAD

25. prosince 2014 v 23:04 | Eďa
VÁNOČNÍ BOXOPENING JURI HEAD OD SPOLEČNOSTI NINODOLL.


BOXOPENING - TĚLO PRO TOBIASE

17. října 2014 v 20:19 | Eďa
JAK JSEM JIŽ AVIZOVALA, TĚLO PRO TOBIASE DORAZILO DŘÍV, NEŽ BYCH SE BYLA VŮBEC NADÁLA. PROSTĚ MI JEDEN DEN PŘÍŠEL VZKAZ, ŽE BUDE DRUHÝ DEN U MNĚ... MARGIT JSEM ZA TO HROZNĚ MOC VDĚČNÁ. MÁM OD NÍ TAKHLE NEČEKANĚ UŽ JACOBA, NABY ... A NYNÍ I 68 cm VELKÉ MIRODOLL TĚLO. JE HODNĚ ZVLÁŠTNÍ, PRO MNĚ AŽ NEUVĚŘITELNÉ, ŽE BARVA TĚLA JE TAN! MARGIT MNĚ VAROVALA, ŽE MIRO-TAN JE SVĚTLÁ A SPÍŠE TAKOVÁ NAŠEDLÁ, ALE TOHLE JSEM NEČEKALA. KDYBYCH NEMĚLA TUHLE AKCI S NÍ A OBJEDNÁVALA TĚLO OD SPOLEČNOSTI SAMA, POŘÍDILA BYCH NORMAL SKIN A PAK BYCH ASI NAD ROZDÍLEM V BARVĚ HODNĚ ZAPLAKALA. I TAKHLE BUDE TŘEBA TĚLO JEMNĚ DODĚLAT BLUSHINGEM, ALE TO JE U MNĚ AKCE NA DLOUHÉ LOKTE...

ROZDÍL MEZI JEJICH KARAMELOVOU A TAN, MŮŽETE VIDĚT NA POSLEDNÍCH DVOU FOTKÁCH, KDE JSOU DOLLS SPOLEČNĚ.

NO ALE JSEM NADŠENÁ! TĚLO MI NEPŘIJDE TAK OBROVSKÉ, JAK JSEM SE OBÁVALA, NENÍ Z NĚJ ŽÁDNÝ SVALOUŠ JAKO JACOB, TAKŽE JSEM RÁDA ZA TYHLE OBĚ VERZE, CO DOMA MÁM. MIRODOLL MÁ TĚLA KRÁSNĚ VYPRACOVANÉ, KLOBOUK DOLŮ - ZA TY PRACHY... (TI KDOŽ NEVĚDÍ, JE TO SNAD NEJLEVNĚJŠÍ SPOLEČNOST. JE HODNĚ BĚŽNÉ, ŽE SI LIDÉ KUPUJÍ DRAHÉ HLAVY A DOKUPUJÍ K NIM PRÁVĚ TYHLE LEVNÉ, AVŠAK KRÁSNÉ TĚLA)

A TEĎ K SAMOTNÉMU BO. BALÍK ŠEL "DO RUKY" - ODPOLEDNE MI PŘIŠLA ZPRÁVA OD MARGIT A RÁNO UŽ PŘEPRAVOVALI ZÁSILKU K NÁM DO PRÁCE. DOST NETRPĚLIVĚ JSEM VYHLÍŽELA... AŽ JSEM TO VZDALA. STÁVÁ SE POSLEDNÍ DOBOU, ŽE PŘIJDE POŠŤÁK TŘEBAS KOLEM PŮL PATÉ ODPOLEDNE, TAK JSEM SI ŘÍKALA, CO SE BUDU CELÝ DEN STRESOVAT, VŠAK ON JEDNOU PŘIJDE. A V MOMENTĚ, KDY JSEM SE ZAS KONEČNĚ BYLA SCHOPNÁ SOUSTŘEDIT NA PRÁCI, STRČILA KOLEGYNĚ DO FUTER TOLIK OČEKÁVANOU ZÁSILKU. OZVALO SE DVOJÍ VELKÉ ZAVÝSKNUTÍ A VŠICHNI MĚLI JASNO CO SE DĚJE :-D

BOXOPENING JURI

19. srpna 2014 v 11:28 | Eďa
HLAVA JURI SE OBJEVILA ZCELA NEČEKANĚ NA ČESKÉM BJD BAZÁRKU. MOC SE MI TO NEHODILO, ALE NEŠLO ODOLAT. TAKOVÁ NABÍDKA SE MŮŽE OBJEVIT TAK JEDNOU ZA ŽIVOT :-D

BYLA NĚJAKOU CHVÍLI ZAMLUVENÁ A KDYŽ PAK KONEČNĚ DORAZILA, VYŠLO MI TO PRÁVĚ NA DOVOLENOU. VYDALA JSEM SE TEDY S DĚTMA DO PRÁCE PRO BALÍČEK. KRABICE NEVÁŽILA SKORO NIC, TAKŽE TO DĚTI, KTERÉ JI NESLY DOMŮ, SVÁDĚLO K RŮZNÉMU POHAZOVÁNÍ S NÍ ATD., ALE PŘEŽILA TO NAŠTĚSTÍ BEZ ÚJMY. HLAVNĚ OBSAH TEDY :-) DCERKA CHTĚLA ROZBALOVAT, TAK JSEM JI NECHALA. ALESPOŇ JSEM TO MOHLA ZDOKUMENTOVAT.


BOXOPENING MARCH

16. května 2014 v 19:17 | Eďa
DNEŠNÍ BOXOPENINGOVÉ FOTKY NEJSOU NIČÍM ZAJÍMAVÉ ANI VYJÍMEČNÉ. ALE TAKOVOU UDÁLOST JE TŘEBA MÍT ZDOKUMENTOVANOU, TAKŽE ZDE JE MŮJ NA DLOUHO POSLEDNÍ BO :-)

UŽ DLOUHO NEMÁM MOŽNOST NAKUPOVAT PŘES PAYPAL, TAK MI VELMI POMOHLA KAMARÁDKA, TÍMTO JÍ JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJI :) PANENKU MĚLI IN STOCK V DENVER DOLL EMPORIUM A NEMOHLA JSEM ODOLAT. VLASTNĚ PO NÍ KOUKÁM UŽ LÉTA, ALE TAK NĚJAK MNĚ FURT MÍJELA. PAK JSEM V JEDNU DOBU BYLA ROZHODNUTÁ, ŽE KDYŽ UŽ DOLL OD TÉTO SPOLEČNOSTI, TAK BEI. UBĚHL NĚJAKÝ ČAS A SVĚTE DIV SE, ROZHODLA JSEM SE PRÁVĚ PRO MARCH. PRO JEJÍ NEZVYKLE TVAROVANÝ OBLIČEJÍK A VYKULENÁ OČKA. A SAMOZŘEJMĚ... OUŠKA... PRO JEJÍ DROBNOU HLAVINKU, PRO KTEROU JSEM MĚLA PŘICHYSTANÉ PARUČKY Z NÁHODNÝCH KOUPÍ V DRÁČIKU (SEDÍ OD LIV DOLL) A KTERÉ MI JEN TAK LEŽELY VE SKŘÍNI A ČEKALY NA SVOU PŘÍLEŽITOST. 28.4.2014 JI ODESLALI, 6.5.2014 BYLA V ČR A PAK MUSELA PROBĚHNOUT KOMUNIKACE S CELNICÍ. NECHALA JSEM SI JI POSLAT DO PRÁCE A 14.5.2014 DORAZILA. VELIKOST BALÍKU MNĚ PŘEKVAPILA, MYSLELA JSEM, ŽE BUDE V JINÉM A TROCHU VĚTŠÍM. A TA VÁHA! SKORO MUŠÍ :)


BOXOPENING NABY

22. února 2014 v 13:11 | Eďa
12. ÚNORA MI DO PRÁCE DORAZILA ELFÍ SLEČNA. PŮVODNÍ MAJITELKOU BYLA MARGIT, PAK BYLA NABYIA NA PRÁZDNINÁCH U VANDY A SVĚTE DIV SE, NAPROSTO NEČEKANĚ SKONČILA U NÁS. NĚKTEŘÍ VÍ, JINÍ NE: V LEDNU ODCESTOVALA FAFNER A JEREMY. JEREMYHO JSEM MĚLA NEDÁVNO V PRODEJI, NIKDO SE O NĚJ NEHLÁSIL, TAK JSEM INZERÁT STÁHLA, ŽE SI JEJ PONECHÁM - A NAJEDNOU DORAZILA ZPRÁVA, ŽE BY HO NĚKDO ADOPTOVAL. JE TO ZVLÁŠTNÍ, ALE S NÍM SE MI LOUČILO ZE VŠECH BJD NEJHŮŘ. FAFNER ODEŠLA, PROTOŽE TO BYLO NUTNÉ. ALE JEREMY UŽ ODEJÍT "TEĎ HNED" NEMUSEL, TAK JSEM BYLA SAMA PŘEKVAPENÁ, JAK MNĚ JEHO ODJEZD VZAL. NAPŘED JSEM NOVOU BJD KUPOVAT NECHTĚLA, ALE PAK JSEM SE ROZHODLA, ŽE NĚJAKOU MENŠÍ ELFÍ SLEČNU JAKO NÁHRADU ZA JEREMYHO BYCH UNESLA. LEIA BYLA VEDLE SD JANE A JACOBA TAKOVÁ OPUŠTĚNÁ... JENŽE JAK NASCHVÁL NEBYLO NIC K MÁNÍ. A PAK... SLOVO DALO SLOVO A STĚHOVALA SE K NÁM PRÁVĚ NABY. VZHLEDEM K TOMU, ŽE JSEM CHTĚLA POZITIVNÍ ELFKU, KTERÁ BY MNE DOBÍJELA ENERGIÍ, JE ZÁHADOU, PROČ JSEM PODLEHLA PRÁVĚ TOMUTO PŘESMUTNÉMU POHLEDU.


VELKÁ KRABICE IPLEHOUSE... NENECHTE SE ZMÁST, UVNITŘ JE MSD DOLL-LEAVES WISH (CHLAPEC) NA DÍVČÍM TĚLE.

BOXOPENING LEIA

30. listopadu 2013 v 13:29 | Eďa
ZALOŽILA JSEM RUBRIKU "BOXOPENINGY" A PŘI TÉ PŘÍLEŽITOSTI ZJISTILA, ŽE BO LEIY ZDE NENÍ.
BYL NA PRVNÍM BLOGU A JE Z 20. 1. 2012
-------------------------------------------------------------------

DNES VÁM PŘEDSTAVÍM PRINCEZNU LEIU...
DOCESTOVALA VČERA K NÁM DO PRÁCE V TOMTO BALÍČKU.
PANÍ MI HO POSLALA PRÁVĚ TAK, ABY PŘI BĚŽNÝCH PODMÍNKÁCH BYLA VE STŘEDU U MĚ.
PŮVODNĚ NA BALÍK NAPSALA ADRESU K NÁM DOMŮ, PAK JSME SE RADĚJI DOMLUVILY NA ADRESE DO PRÁCE, PROTOŽE DOMA MOC NEBÝVÁM A NA POŠTU SE V BĚŽNÉ HODINY NEMÁM ŠANCI DOSTAT.
OPRAVILA TO, POSLALA DO PRÁCE A PŘIŠLA STŘEDA....
NEMOHLA JSEM ANI DOSPAT. BYLA JSEM DOMA SAMA SE ŠIMONKEM (ZOJKA OPĚT NEMOCNÁ, BYLA U MAMČI, KTERÁ ZROVNA MARODILA A MOHLA JI POHLÍDAT), UDĚLALI JSME SI PĚKNÉ RÁNO, VYPRAVILA JSEM HO DO ŠKOLY, JEŠTĚ MĚLA CHVÍLI ČAS A PAK SE AUTOBUSEM VYDALA DO PRÁCE.
USMÍVALA JSEM SE JAKO PITOMÁ - ZNÁTE TEN POCIT, ŽE NIC NA SVĚTĚ VÁM NEMŮŽE ZKAZIT NÁLADU?
JO... TAK TEN JSEM MĚLA.
PŘIJELA JSEM DO UH A TAM TO ZAČALO... UŽ PO CESTĚ JSEM MĚLA JEDEN "BEZVA ZÁŽITEK", ŽE MĚ TO DONUTILO ROZBREČET SE NA ULICI, COŽ SE MI NESTALO NĚKOLIK LET (NAPOSLEDY ASI PŘED TŘEMI LETY) A TAK TO POKRAČOVALO CELÝ DEN, PRACOVNĚ ... NO A CELKOVĚ.... PROSTĚ KDYŽ SE DAŘÍ, TAK SE DAŘÍ.
DVAKRÁT JSEM VOLALA NA POŠTU A NAVEČER JSEM POCHOPILA, ŽE MÁM PROSTĚ TENTO DEN FAKT SMOLÍKA A JELA JSEM DOMŮ.
DALŠÍ DEN JSEM ZŮSTALA DOMA SE ZOJKOU, PROTOŽE JSEM NEMĚLA HLÍDÁNÍ. BĚŽNĚ DOMA NEBÝVÁM, TAK SI BALÍKY NENECHÁVÁM POSÍLAT DOMŮ, ŽE JO...
... TAK HNED O PŮL DEVÁTÉ RÁNO MI KOLEGYNĚ PSALA, ŽE JE BALÍK V PRÁCI! (KDYBYBCH TU ADRESU NECHTĚLA OPRAVIT, MĚLA BYCH HO DOMA...)
KOLEGOVÉ MI HO MĚLI O OBĚDOVÉ PŘIVÉZT DOMŮ, MĚLI TO I NĚJAK ROZPLÁNOVANÉ, DO DOBY, NEŽ SE NĚJAK NEDOHODLI NA MÍSTĚ A ČASU OBĚDU A DO TOHO NASNĚŽILO... TAKŽE I Z TOHO SEŠLO. NAVÍC DEN PŘEDTÍM JSEM MĚLA FOŤÁK NACHYSTANÝ A ZROVNA VE ČTVRTEK JEL MANŽEL FOTIT NĚJAKOU AKCI, TAK ODVEZL I BATERKY A JÁ BYCH OTEVÍRÁNÍ NEMOHLA "ZVĚČNIT"...

DNES JSEM ANI NEMOHLA DOSPAT. ZOJKU BUDÍM VE 4 RÁNO NA ANTIBIOTIKA A PAK UŽ SE MI NEDAŘILO ZABRAT.
V AUTOBUSE MI ALE PONĚKUD SKLAPLO, VZPOMNĚLA JSEM SI, JAK JSEM SE TĚŠILA VE STŘEDU A JAK TO NAKONEC DOPADLO... TAK JSEM SE DO PRÁCE ZAČALA TROCHU LOUDAT. V KANCELÁŘI ČEKAL BALÍK. TOHLE JE ON:


BOXOPENING JACOB

28. září 2013 v 18:09 | Eďa
TENHLE BOXOPENING BYL NEJRYCHLEJŠÍ ZE VŠECH :-D STÁLI KOLEM MNĚ KOLEGOVÉ A PŘIHLÍŽELI MÉ RADOSTI, JEDEN TO ZDOKUMENTOVAL. JSOU SKVĚLÍ ♥

NO ALE TEĎ K TOMU, JAK SE TO VLASTNĚ SEMLELO... NA FCB RÁDA SLEDUJU MARGITIN FOTOSERIÁL. JACOB BYL JEDEN Z "HRDINŮ" A KDYŽ MARGITKA NAKOUSLA, ŽE HO MOŽNÁ POŠLE PRYČ, TAK SE MI STALO NĚCO NEČEKANÉHO - HROZNĚ JSEM NECHTĚLA, ABY ODCESTOVAL NĚKAM JINAM NEŽ KE MNĚ. JE OD HODNĚ LEVNÉ SPOLEČNOSTI, TAK TA CENA BYLA PROSTĚ ÚŽASNÁ. NO A TAKHLE TO DOPADLO... JE TÍM PÁDEM NEČEKANÁ NÁHRADA ZA JEREMYHO. JANE MÁ SPOLEČNÍKA VÝŠKOU K SOBĚ A JÁ MÁM KONEČNĚ UŠATCE! DOUFALA JSEM, ŽE SE MI PODAŘÍ TŘEBA PŘÍŠTÍ ROK NĚJAKÁ MSD ELFÍ SLEČNA, ALE 60 CM TAN CHLAPA S UŠISKAMA JSEM VÁŽNĚ NEČEKALA. TAK JSEM SI JEJ "JAKOŽE" NADĚLILA K NAROZENINÁM, KTERÉ MÁM SICE ZA MĚSÍC, ALE KDO BY VYDRŽEL ČEKAT?


BOXOPENING FAFNER

22. února 2013 v 19:36 | Eďa
DNES UMOŘÍM VŠECHNY ODPŮRCE VELKÉHO MNOŽSTVÍ FOTEK S VELKÝM MNOŽSTVÍM PÍSMEN K TOMU...
JENŽE - TOHLE KRÁTCE NEPOPÍŠU!
ZAČNU TÍM, ŽE MI DNES DO PRÁCE DORAZILA TAHLE VELMI OČEKÁVANÁ A OBROVSKÁ KRABICE...
JAK TOMU BYLO I ONEHDÁ U LEIY, KRABICE DORAZILA DO PRÁCE V DEN, KDY JSEM MĚLA VOLNO.
U LEIY JSEM MUSELA POČKAT DO DALŠÍHO DNE (BOXOPENING TÉŽ VYŠEL NA PÁTEK), ALE U FAFNER BY TO NEBYL JEN DEN, NÝBRŽ CELÝ VÍKEND! RÁNO JSEM MĚLA TROCHU OBAVY, JESTLI PŘICESTUJE JEŠTĚ DNES - ČESKÁ POŠTA MOC NEAKTUALIZOVALA - ALE PAK TO VE SLEDOVÁNÍ NASKÁKALO BĚHEM CHVILKY.
JAKMILE NADEŠLA HODINA "H" A JÁ MOHLA OPUSTIT NA CHVÍLI DŮM, SEDLA JSEM NA BUS A JELA SI NA OTOČKU PRO TEN ZÁZRAK. BYLA JSEM KOLEGYNÍ VAROVÁNA, ŽE KRABICE JE OPRAVDU VELKÁ... ALE SAMA JSEM NEČEKALA JAK :-D BYLA MOC VELKÁ. UVAŘILA JSEM SI KÁVU, VZALA NŮŽ A ODEŠLA DO KLIDNÉ MÍSTNOSTI ZDOKUMENTOVAT "OTEVÍRAČKU".


KRABICE-OTEVÍRAČKA DELILAH

19. října 2012 v 19:59 | Eďa
ANO, BUDE TO MĚSÍC, CO NA ZVONEK ZAZVONILA POŠŤAČKA - S DELILAH V KRABICI...
BYLO TO PRO MNĚ VELMI NEČEKANÉ. TEDY, TA RYCHLOST. ZA TÝDEN OD ZAPLACENÍ BYLA ZA BRANKOU A JEN ČEKALA NA TO, JESTLI JI VEZMU DOMŮ HNED, NEBO POPLATEK PRO POŠTU A CELNÍKY ZAPLATÍM AŽ V PONDĚLÍ (VÍTE, CELÝ PROBLÉM JE V TOM, ŽE U NÁS V OBCI NENÍ BANKOMAT:-(.) NEVÁHALA JSEM ANI VTEŘINU A ZAPLATILA POSLEDNÍ PENÍZE Z PENĚŽENKY PANÍ POŠŤAČCE, PŘESTOŽE ŘÍKALA, ŽE DELILAH MŮŽE KLIDNĚ POČKAT NA POŠTĚ. JENŽE BYL PÁTEK, BYLA JSEM DOMA UŽ TŘETÍ DEN NEMOCNÁ, NEMOHLA NIKAM A VIDINA TOHO, ŽE DEL PUSTÍM OD BRANKY PRYČ A DALŠÍ DNY BUDU ČEKAT, NEŽ JI ROZBALÍM... TO NE!
LEIA BYLA NEČEKANĚ AKČNÍ, CHOPILA SE NOŽE A ŽE TO BUDE ZROVNA ONA, KDO DEL VYBALÍ. DOUFALA, ŽE TAM BUDE NĚJAKÁ KAMARÁDKA "TAK AKORÁT NA MÍRU" PRO NI...


BOX OPENING JEREMY

10. srpna 2012 v 9:26 | Eďa
TENTO ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ.
VLOŽILA JSEM HO SCHVÁLNĚ NA VÝROČÍ JEDEN MĚSÍC V NOVÉM DOMOVĚ:-)


BOX OPENING DONA

26. července 2012 v 16:45 | Eďa
NEDÁVNO JSEM OBJEVILA U KOREJSKÉ SPOLEČNOSTI DOLLMORE 12" FASHION BJD.
NEJSOU ALE RESINOVÉ, JSOU Z ABS A HLAVIČKA Z NĚJAKÉHO JINÉHO PLASTU.VYRÁBÍ SE I RESINOVÉ, ALE TY SE MI TAK NELÍBÍ A TAKY JSOU DOST DRAHÉ (A ZA TY PENÍZE JEŠTĚ KE VŠEMU JEN NAHÉ)
POSLALI JI 21. 7. 2012, 23. UŽ BYLA U NÁS NA CELNICI, 24. ODBAVENA A VČERA (25.) ČEKALA DOMA.

BOX-OPENING JODI

24. května 2012 v 12:36 | Eďa
NA BOX-OPENING MALÉ JODI JSEM BYLA ZCELA NEPŘIPRAVENA.
21. 4. 2012 JSEM ZAPLATILA PANENKU. ŽÁDNÁ ZPRÁVA MI O NÍ NEŠLA, TAK JSEM NA FB NAPSALA, ŽE FURT NIC.
A DRUHÝ DEN (22. 5. 2012) RÁNO MI NAPSAL PRODEJCE, ŽE JI POSLAL A ŽE DORAZÍ ZA 15-25 DNÍ.
ODPOLEDNE JSEM DORAZILA DOMŮ Z PRÁCE, NĚJAKÉ CHYSTÁNÍ KOLEM DĚTÍ, PAK SEDNU A ZAČNU VYHLEDÁVAT BALÍK PODLE ČÍSLA. TAM BYLO UVEDENÉ, ŽE JE V SHANGHAJI. TAK JSEM SE MANŽELA PTALA, KDE PŘESNĚ TO JE. ON MI ODPOVĚDĚL A PAK POVÍDÁ: "JO, DOŠEL TI JAKÝSI BALÍK, JE NA CHODBĚ"
JSEM TAM VLÍTLA A NEVĚŘILA JSEM VLASTNÍM OČÍM. Z BOKU NA KRABICI JASNÉ LOGO DOLL-LOVE, VELIKOST BALÍKU SEDĚLA...
TAK JSEM ZAČALA LÍTAT, HONEM NOŽÍK, HONEM TELEFON (MÍSTO FOŤÁKU). PES SE MI MOTAL POD NOHAMA, DĚTI PŘIŠLY, ŽE ZROVNA POTŘEBUJÍ SVAČINU. NAPŘED DCERKA, SOTVA JSEM TO DOCHYSTALA, TAK SYNÁTOR:D
A PAK JSEM KONEČNĚ ZAČALA KRABICI OTEVÍRAT.

BOX-OPENING JANE

26. dubna 2012 v 13:08 | Eďa
VČERA MI PO DLOUHÉM ČEKÁNÍ
(NO ZAS TAK DLOUHÉ NEBYLO, U JINÝCH SPOLEČNOSTÍ SE ČEKÁ DÝL, ALE... ZNÁTE TO ČEKÁNÍ, ŽE JO)
DO JANE JSEM SE ZAKUKALA OKAMŽITĚ, JAKMILE JSEM JI NÁHODNĚ OBJEVILA NA E-BAY. CHTĚLA JSEM SI KOUPIT OD ISLANDDOLL JEJICH AMY VE VELIKOSTI MSD. MÍSTO TOHO U MNĚ SKONČILA LEIA (IMPLDOLL YOLANDA), KTERÁ SE TEHDY OBJEVILA ZROVNA NA AUKRU. AMY JSEM CHODILA I NADÁLE OKUKOVAT A PAK JSEM SE JEN TAK, PŘI KOCHÁNÍ, DOSTALA K VELIKOSTI SD. NO UF - A UVIDĚLA JSEM JANE...
ZAČALA JSEM PÁTRAT NA NETU, ALE NIC... PŘES GOOGLE SE MI PODAŘILO NAJÍT PÁR FOTEK, JENŽE VŠECHNY VEDLY NA DoA, KDE JSEM NEBYLA REGISTROVANÁ. V NAPROSTÉM ZOUFALSTVÍ JSEM OSLOVILA BERUŠKU, JESTLI BY MI POSLALA POZVÁNKU. STALO SE A BYLO TO... NA DoA JE JEDNA, KTERÁ TUHLE PANENKU VLASTNÍ A MÁ TAM SPOUSTU NÁDHERNÝCH FOTEK. PAK TAM BYLA JEŠTĚ JEDNA, TA ALE HLAVU JANE TEĎ PRODALA, PROTOŽE CHCE TUŠÍM ELEANOR (NOVINKA OD ISLANDDOLL).
NIKOHO DALŠÍHO JSEM ZATÍM NEOBJEVILA:-(
TAKŽE UŽ VŠICHNI TUŠÍ, PROČ MI SBÍRKA NEDÁVNO TAK PROŘÍDLA.
18. 3. 2012 JSEM JI KONEČNĚ OBJEDNALA.
16. 4. 2012 MI PRODEJCE NAPSAL, ŽE JI POSÍLÁ.
A VČERA, 25. 4. 2012 BYLA DOMA! ŠLA Z ČÍNY PŘES UK, NĚMECKO, AŽ DORAZILA DOMŮ.

BOX OPENING SUVE

17. března 2012 v 9:49 | Eďa

PŘED CCA MĚSÍCEM JSEM SI OBJEDNALA MALIČKOU HUJOO BABY - FULLSET.
NEJEN, ŽE JSEM BYLA NA NI ZVĚDAVÁ A HROZNĚ SE MI NA FOTKÁCH LÍBILA, ALE PŘIŠLA MI I PRAKTICKÁ - MÁ OČIČKA VELIKOSTI 10 MM, COŽ JSEM CHTĚLA VYZKOUŠET NA LEIE A PARUČKU 4/5, COŽ JE VELIKOST, KTEROU MÁ PRO ZMĚNU MOJE AVANTGUARDS:-) JEŠTĚ CHCI LETOS JEDNU PANENKU A TA MÁ STEJNOU VELIKOST HLAVIČKY, I KDYŽ OČIČEK NE A TAK BY SI JEDNU VELIKOST PARUČKY MOHLY PŮJČOVAT HNED MINIMÁLNĚ 3 PANENKY:)

DOSTALA JSEM NĚJAKÉ ČÍSLO PRO SLEDOVÁNÍ, ALE TEN HONG KONG... NESLEDOVALA JSEM TO, MYSLELA JSEM, ŽE TO ANI NEAKTUALIZUJÍ A MĚLA JSEM ZA TO, ŽE PANENKA VISÍ U CELNÍKŮ.
JAKÉ PŘEKVAPENÍ BYLO, KDYŽ TEPRVE 8. 3. ODEŠLA PRÁVĚ Z HONG KONGU!
NĚCO PŘES DVA TÝDNY TAM LEŽELA... A JÁ UŽ MEZITÍM NEDOČKAVĚ VOLALA I NA POŠTU, JESTLI TAM ČISTĚ NÁHODOU NENÍ...

PAK UŽ JSEM SI BYLA JISTÁ, ŽE SE TO POTÁHNE PŘES CELNICI...
JAKÁ BYLA MOJE RADOST, KDYŽ JSEM 14. 3. DORAZILA DOMŮ A TAM LÍSTEČEK!
NA NĚM BYLO, ŽE MÁM NA POŠTĚ K VYZVEDNUTÍ DOPORUČENOU ZÁSILKU Z H.K. A DOPLATEK NEBYL ZAŠKRTNUTÝ!

JENŽE JAK SE U NÁS DOSTAT NA POŠTU? TO JE TÉMĚŘ NEŘEŠITELNÝ OŘÍŠEK NĚKDY...
ŠPEKULOVALA JSEM A ŠPEKULOVALA, NECHTĚLA JSEM SI KVŮLI TOMU BRÁT PŮLDEN DOVOLENÉ, NAKONEC JSEM SE OSMĚLILA A DRUHÝ DEN SE V PRÁCI ZEPTALA, JESTLI BY MNĚ TAM NĚKDO NEZAVEZL.
NOOO - MÁM NEJLEPŠÍ KOLEGY A NEJLEPŠÍHO NADŘÍZENÉHO NA SVĚTĚ!!!!
I PŘES VEŠKERÝ JEJICH ČASOVÝ PRES MNĚ TAM ZAVEZLI, BYLA JSEM PAK TAK ŠŤASTNÁ, ŽE JSEM PROPRACOVALA CELOU OBĚDOVOU PAUZU:-D

TAKŽE PO CESTĚ Z POŠTY ZPĚT DO PRÁCE VZNIKLY TYHLE FOTKY

 
 

Reklama