DELILAH NOIR

DELILAH BY MĚLA VÝROČÍ

21. září 2013 v 12:54 | Eďa
JAK MNĚ TAHLE PANENKA PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPILA HNED PO SVÉM PŘÍJEZDU, TAK UŽ MNĚ NEPUSTILA. NENÍ TAK POHYBLIVÁ JAKO BJD, ALE TO JSEM VĚDĚLA JIŽ VE CHVÍLI, KDY JSEM SI JI POŘIZOVALA. UČAROVAL MI JEJÍ OBLIČEJ, JEJÍ VÝRAZ...
BYTOST Z NAPROSTO JINÉHO SVĚTA. PŘIŠLA S LOŇSKÝM PODZIMEM, LETOS ODEŠLA V PARNÉM LÉTĚ...


DELILAH V DUBNU

6. dubna 2013 v 10:47 | Eďa
BEZE SLOV...


TROCHU CIVILNĚJŠÍ DELILAH

11. února 2013 v 19:27 | Eďa
JEŠTĚ PŘED NĚJAKÝM MĚSÍCEM BY MNĚ VŮBEC NENAPADLO ZKOUŠET DELILAH TUHLE PARUKU.
JENŽE MNĚ CHYTLA "MĚNÍCÍ" A VŠECHNY MÉ BJD JSEM NĚJAK POUPRAVOVALA...
NEBOJTE, ŽÁDNÉ ŘPEMALBY ANI NIC RADIKÁLNÍHO. JEN OČI A PARUKY, U NĚKTERÝCH I OBLEČENÍ.


ZELENÁ VÍLA

13. ledna 2013 v 17:33 | Eďa
NYNÍ VÁS ZAHLTÍM SPOUSTOU FOTEK ZELENÉ VÍLY DELILAH...
UŽ JSEM JI V TĚCHTO ŠATECH FOTILA, ALE NYNÍ MÁ K NIM KONEČNĚ TY SPRÁVNÉ OČI.
NAPŘED JSEM SI MYSLELA, ŽE BY TO BYLO "MOC", ALE OD CHVÍLE, KDY JSEM JÍ JE VYMĚNILA SI JSEM NAPROSTO JISTÁ, ŽE JSOU TY PRAVÉ. ALESPOŇ K TĚMTO ŠATŮM :-)


MOJE TEMNÁ VÍLA...

23. prosince 2012 v 21:05 | Eďa
VČERA MNĚ PŘEKVAPILA ČESKÁ POŠTA - V SOBOTU ROZVÁŽELA I V TÉ NAŠÍ MALÉ DĚDINĚ...
A LEIA, DELILAH A BUFFY DOSTALY NOVÝ OBLEČEK. JSEM Z NICH NAPROSTO UNEŠENÁ, ZDE VÁM JEŠTĚ VLOŽÍM FOTKY LEIY A BUFFY BUDE NA DRUHÉM BLOGU. Z DELI SE STALA KRÁSNÁ SMUTNÁ VÍLA:-)
DĚKUJEME MOC LENKA!
HLAVNĚ SI MYSLÍM, ŽE NA FOTKÁCH VŮBEC NEVYNIKNE CO MÁ. UDĚLALA JSEM JEN NARYCHLO PŘI ŠPATNÉM OSVĚTLENÍ PÁR SNÍMKŮ, PROTOŽE JSME JELI PRYČ. OBLEČEK JE DOKONALE VÍLÍ A HROZNĚ MOC JÍ SLUŠÍ.


NA HELLOWEEN - JEDINĚ DELILAH:-)

31. října 2012 v 6:52 | Eďa
ZE VŠECH MÝCH PANENEK SE PRÁVĚ DELILAH NEJVÍC HODÍ PRO DNEŠNÍ DEN.
NĚJAK SI NEPOTRPÍM NA VŠECHNY TY HELLOWEENY A RŮZNÉ AKCE, PROTO SE ANI NEPOUŠTÍM DO KLASICKÝCH FOTEK S DÝNĚMI. JEDNY UŽ JSTE VIDĚLI S MOU MILOU MALOU JODI (TAKY BEZ DÝNÍ...) A NYNÍ JE TO DELILAH V ČERNÉM A S ČERNÝM POZADÍM:-) JASNÉ, NENÍ Z JEJÍHO OBLEČKU SKORO NIC VIDĚT, ALE FOTKY MAJÍ PROSTĚ SVOU ATMOSFÉRU.


DELILAH U NÁS

22. září 2012 v 11:33 | Eďa
BLÍŽÍ SE PODZIM, POČASÍ U NÁS TOMU DOST ODPOVÍDÁ, STEJNĚ TAK MÉ ROZPOLOŽENÍ.
A DO TOHO PŘICESTOVALA TAHLE HOLKA. BYLO TO MIMO VEŠKERÉ MÉ PLÁNY, ROZHODNĚ JSEM NEČEKALA, ŽE BY U NÁS NĚKDY MĚLA BÝT. ALE STALO SE TAK. A DORAZILA TÝDEN OD ZAPLACENÍ I S PAPÍREM OD CELNÍKŮ, TO BYLA RYCHLOST! ROZHODUJÍCÍM FAKTOREM BYLA CENA + OBLEČEK NA PANENCE. JEJÍ BUDOUCNOST U NÁS BYLA NEJISTÁ OD CHVÍLE KDY JSEM JI ZAPLATILA. PAK JSEM SI ŘEKLA, ŽE NEJLEPŠÍ NA POKUSY BUDE ZROVNA ONA. MĚNIT OČI JÍ MŮŽU, PARUKY TÉŽ A CHTĚLA JSEM Z NÍ UDĚLAT NĚŽNOU VÍLU. OBJEDNALA JSEM PASTELY A MYSLELA NA TO, JAK JI "VYBARVÍM". SVÉ DOJMY Z ROZBALOVÁNÍ POPÍŠU PŘI BOX-OPENINGU, TEN NEMÁM POZMENŠOVANÝ.
ROZHODNĚ JSEM JÍ MUSELA HNED VYMĚNIT OČI A PARUKU A NAJEDNOU MNĚ "OPRAVDU NADCHLA". JE TO TA SPRÁVNÁ PANENKA, CO MILUJE ZÁHROBÍ A ZE VŠECH, CO U NÁS BYLY, SE NA TO V TÉTO PODOBĚ V MÝCH OČÍCH SKUTEČNĚ HODÍ. EVANGELINE JE PROTI NÍ PLNÁ ŽIVOTA. TAKŽE NEŽ MNĚ TO PŘEJDE, BUDE TAKTO. TŘEBA S PŘÍCHODEM JARA DOSTANU CHUŤ UDĚLAT Z NÍ VÍLU. KAŽDOPÁDNĚ JE TU NA "POKUSY". NEHODLÁM U NÍ INVESTOVAT DO OBLEČKŮ, SPÍŠ CHCI OBČAS VYZKOUŠET NĚCO VYROBIT, CO NA BJD DÁVAT NECHCI Z RŮZNÝCH DŮVODŮ A ONA JE PROPORČNĚ PODOBNÁ.

 
 

Reklama