° GYDA (FAIRYLAND JURI 12)

Z JURI GYDA

19. října 2014 v 13:02 | Eďa
KDYŽ JSEM JURI NANDALA MODRÉ OČI, PŘEJMENOVALA JSEM JI NA GYDU. ALESPOŇ NĚČÍM MNĚ INSPIROVALA KNIHA OD FULGHUMA :-) TO JMÉNO SE MI HODNĚ LÍBÍ A JAK SE TO PÍŠE, TAK SE TO U NÁS I ČTE. TOHLE JSOU POSLEDNÍ JEJÍ SAMOTNÉ FOTKY NA HODNĚ DLOUHOU DOBU, CCA PÁR MĚSÍCŮ. NEŽ JÍ DORAZÍ NOVÉ TĚLO. DNES VRACÍME JANE JEJÍ.

JEŠTĚ JSEM ALE UDĚLALA SPOLEČNÉ FOTKY S JACOBEM, DVA UŠATCI. TY VLOŽÍM BĚHEM PÁR DNÍ.


Barvy, barvy, barvičky...

12. října 2014 v 13:07 | Eďa
DNES VÁM JURI PŘEDVEDE, NA ČEM SE U NÁS DÁLE PRACUJE. KDYŽ SE NAJDE VOLNÁ CHVILKA (JE TO PROBLÉM VE VŠEDNÍ DNY, PROTOŽE PODMÍNKOU JE DOSTATEK SVĚTLA), VYTÁHNE SE NĚKTERÁ TUBA S BARVOU A UDĚLÁME PÁR TEČEK. ODLOŽÍME... A PŘÍŠTĚ NANOVO :-) MÁM TO TU ROZDĚLANÉ OD LÉTA A ASI NA TOM BUDEM DĚLAT MINIMÁLNĚ I CELOU ZIMU, MOŽNÁ I JARO... NEŽ SE DOTEČKUJEM...


KUDRLINKY

29. srpna 2014 v 13:28 | Eďa
KONEČNĚ JSEM VYZVEDLA ZÁSILKU S PARUČKOU. JSEM NADŠENÁ :-)
ZDE 4 RYCHLOFOTKY (ANI JSEM JI NEPŘEVLÍKALA)


JURI S CETKAMA PO TŘECH KAČKÁCH

28. srpna 2014 v 18:05 | Eďa
NO, SVĚTE DIV SE, OPĚT JURI :-D
ZÁMINKA JE JASNÁ. VČERA JSEM BYLA S DĚTMA V KIKu DOKOUPIT OBLEČENÍ DO ŠKOLY. VŽDYCKY TAM NĚJAKOU DOBU OKUPUJEME VÝPRODEJOVÉ KRABICE S RŮZNÝMI NESMYSLY (A VŽDY JICH TAKY HROMADU ODNESEME), VĚTŠINOU STOJÍ VŠE 3,- Kč. TENTOKRÁT TAM BYLY RŮZNÉ OZDOBY JAKOŽE NA SVATEBNÍ VESELICI. OBLEČEK NA LAHEV JSME KOUPILI, JE Z NĚJ BEZVA SUKÝNKA PRO MSD A K TOMU ZÁVOJ, KTERÝ JISTĚ TAKY NĚJAK VYUŽIJEME. SPOUSTU RŮZNÝCH RŮŽIČEK, A PAK TOHLE, CO MÁ NA SOBĚ JURI. JE TO TAKOVÝ HODNĚ JEMNÝ DRÁTEK, VYPADÁ JAKO NIT A NA NÍ MALIČKÉ RŮŽIČKY, PAK KYTICE. CELÝ TEN JEDEN DRÁTEK JSEM OMOTALA JURI KOLEM HLAVY A JEDEN SÁČEK S KYTICEMA JSEM JÍ VYBALILA.
ZA 6 KORUN HODNĚ RADOSTI :-) :-) DALŠÍ VĚCI NAFOTÍME NĚKDY V BUDOUCNU, AŽ PRO NĚ NAJDEME VYUŽITÍ.


DARLING JURI

27. srpna 2014 v 18:20 | Eďa
JURI JSEM NAVLÍKLA PARUKU OD JOSHUI. VRÁTÍM MU JI, JURI UŽ MÁ NA CESTĚ JINOU A JOSHUOVI PRÁVĚ TAHLE SLUŠÍ NEJVÍC - KOUPILA JSEM JI PRO NĚJ, TOŽ BY TO BYLO NEFÉR, SEBRAT JI DŘÍV, NEŽ MU DORAZÍ TĚLO - CO BY MU CHUDÁKOVI ZBYLO :-D


JEŠTĚ PÁR FOTEK JURI :)

25. srpna 2014 v 10:05 | Eďa
ZKOUŠÍM RŮZNÉ FINTY, ABYCH UDRŽELA HLAVU JURI NA TĚLE OD JANE, NO JDE TO ZTĚŽKA. SVĚTLUŠ MI DALA PÁR TYPŮ, TAK UVIDÍM, JESTLI SE MI POVEDE NĚJAKÝ ZREALIZOVAT A HLAVA BUDE DRŽET JAK MÁ.
DOUFÁM... :-)

ZATÍM SE MI PODAŘILO JI S PROVIZORNÍ PODLOŽKOU UDRŽET ALESPOŇ NA FOCENÍ A ABY MI TU SEDĚLA, JÁ SE MOHLA KOCHAT A NETRPĚLA HRŮZOU, ŽE JÍ HLAVA SJEDE KDOVÍ KAM.


JURI...

17. srpna 2014 v 19:25 | Eďa
VŠECHNY VÁS PO DLOUHÉ DOBĚ ZDRAVÍM! :-)
NENÍ TO TAK, ŽE BYCH MÉ DOLLS ZCELA ZANEDBÁVALA, JEN JSEM NEMĚLA FOTKY KDE UPRAVOVAT, ABYCH JE MOHLA NA BLOG VLOŽIT. DNES JSEM KONEČNĚ TRANSPORTOVALA ČÁST FOTEK DO PRACOVNÍHO STAŘIČKÉHO NOTEBOOKU A OBJEVILA V NĚM NĚJAKÝ (ASI STEJNĚ STARÝ) PROGRAM NA MENŠÍ ÚPRAVY FOTEK. NO TRVALO TO, NEUMÍM S TÍM ANI "Ň", MOC MOŽNOSTÍ TO ANI NENABÍZÍ, ALE JSEM RÁDA I ZA TO :-)

PRO TY, CO NECHODÍ NA MÉ VEŘEJNÉ STRÁNKY NA FCB BUDE TAHLE HLAVA ASI NOVINKOU :-)
JEDNÁ SE O HLAVU JURI12 OD FAIRYLANDU. NIJAK JSEM PO NÍ NEPÁTRALA, KOUPILA JSEM JI Z DRUHÉ RUKY U NÁS V ČR ZCELA NÁHODOU, KDYŽ SE OBJEVILA V NABÍDCE K PRODEJI. TĚLO JEŠTĚ NEMÁME, TO DOSTANE ČASEM (NO, LETOS ASI NE)

MINUÝ TÝDEN JSEM SE PUSTILA DO JEJÍHO OBLIČEJE. S PASTELY JSEM BOJOVALA JAK O ŽIVOT, AŽ JSEM TO VZDALA A VYTÁHLA AKRYLKY (BARVY). ALESPOŇ JSEM NEMUSELA CHODIT POŘÁD STŘÍKAT JEDOVATÝM MSC :-) PAK JSEM ZJISTILA, ŽE NEMÁM DOMA ANI DALŠÍ ŘASY A DOKONCE ANI HERKULES :-D TEN JSEM CHODILA KUPOVAT OD PONDĚLÍ, AŽ JSEM HO VE STŘEDU KONEČNĚ PŘINESLA. VE ČTVRTEK JSEM NALEPILA ŘASY A VČERA JI ZKUSILA DÁT NĚJAKÉ OČI. JE TO PROBLÉM, MÁ OPROTI JINÝM VELKÉ OTVORY A DOMA JSEM OBJEVILA POUZE DVA PÁRY, KTERÉ VELIKOSTNĚ SEDÍ. BARVA VŠAK ŽÁDNÁ SLÁVA. PARUKY TAKY DVĚ A TÉŽ NĚNÍ ANI JEDNA EŇO-ŇUŇO...

ALE TO NEVADÍ! MÁM JURI ALESPOŇ NĚJAK, TĚLO MÁ PŮJČENÉ OD JANE A BRZY JÍ HO ZASE VRÁTÍ.



PŮVODNĚ JSEM JI CHTĚLA PŘEVLÍKNOUT DO NĚČEHO VÍC VÍLÍHO, ALE VYKAŠLALA JSEM SE NA TO - ZŮSTALO OBLEČENÍ CO BYLO NA TĚLE UŽ OBLEČENÉ... KDYBY HLAVA NA TĚLE DOBŘE DRŽELA, TAK BYCH DO TOHO I ŠLA, JENŽE POTŘEBUJU NĚJAKÝ SPECIÁLNÍ ČUDL, KTERÝ NASADÍM, ABY HLAVA NA JINÉM NEŽ FAIRYLAND TĚLE DRŽELA - BEZ NĚJ HLAVA BLEMCÁ NAHORU A DOLŮ, DO STRAN...
 
 

Reklama