° LEIA (IMPLDOLL YOLANDA)

UŠATÁ LEIA

20. srpna 2014 v 16:43 | Eďa
NYNÍ V MÉM DOLL STÁDU PŘEVLÁDAJÍ UŠATÍ... LEIA JE MÁ "PRVNÍ" A "LIDSKÁ", TAK ABY SE NECÍTILA VYŘAZENÁ, ZKUSILA JSEM JÍ ALESPOŇ ČEPICI, KTERÁ JÍ JEJÍ MINDRÁK ALESPOŇ NA CHVÍLI VYNAHRADILA.

SNÍMKY JSOU JEŠTĚ ZE STARÉHO BYDLIŠTĚ A VALNOU ČÁST JSEM JICH NĚKDE ZTRATILA, PROTO HONEM TRANSPORTUJÍ FOTKY KAM SE DÁ. TENTO OBLEČEK PŘICESTOVAL SPOLU S NABY, K TÉ SE MI OVŠEM V ÉTERIČTĚJŠÍ PODOBĚ, VE KTERÉ SE NYNÍ NACHÁZÍ, VŮBEC NEHODÍ. K LEIE DLE MÉHO PŘESVĚDČENÍ OVŠEM SEDÍ VELICE :-) :-)


LONI V LÉTĚ...

11. května 2014 v 13:24 | Eďa
HOLKY, TAK BUĎ JSEM ÚPLNÝ SKLEROTIK NEBO NEVÍM. KDYŽ JSEM NA FCB VKLÁDALA K FOTKÁM ODKAZY NA ČLÁNKY, ZJISTILA JSEM, ŽE NEMŮŽU NA BLOGU NAJÍT TYTO FOTKY. V GALERII BYLY, ALE ČLÁNEK NIKDE! PŘITOM JSEM SI TÉMĚŘ JISTÁ, ŽE JSEM HO VKLÁDALA. NEBYL ANI VE SMAZANÝCH, ANI V ROZEPSANÝCH. TAKŽE VKLÁDÁM ZNOVU.


... S HÁČKEM V RUCE

9. května 2014 v 19:22 | Eďa
LEIA K NOVÉ PARUČCE POTŘEBOVALA NUTNĚ NOVOU SUKNI. VYTÁHL SE HÁČEK, BAVLNKA....

TRIKO S PRUHY...

21. dubna 2014 v 12:31 | Eďa
ZDE JE LEIA JEŠTĚ S BLOND PARUKOU. UVĚDOMILA JSEM SI, ŽE JSEM JI DLOUHO NEMĚLA V RIFLÍCH, TAK JSEM JI NA CHÍLI "ZCIVILNILA" :-)


LEIA S FUR PARUKOU

17. dubna 2014 v 12:25 | Eďa
JELIKOŽ UŽ NEMÁM PŘÍSTUP K NÁKUPŮM PŘES PAYPAL, NAKUPUJI POUZE U NÁS, NA BAZÁRKU NA FCB.
VŽDY JSEM CHTĚLA LEIE POŘÍDIT BAREVNOU PARUKU - RŮŽOVOU A MODROU. ZATÍM JSEM SE K TOMU NEDOSTALA, ALE JAKMILE SE OBJEVILA TAHLE FUR, NEZAVÁHALA JSEM A ROZHODLA SE JI VYZKOUŠET. MÁM SICE RADĚJI "NORMÁLNÍ PARUKY Z VLASŮ", ALE POŘÁD MNĚ TO LÁKALO...

DORAZILA MI DO PRÁCE, TAM CHVÍLI VYDRŽELA A OKAMŽITĚ PO PŘÍJEZDU DOMŮ JSEM SE VRHLA NA LEIU.


ŠATY S TŘÁSNĚMI A LEIA

3. dubna 2014 v 18:02 | Eďa
LEIA BYLA JIŽ ASI MĚSÍC NACHYSTANÁ NA FOCENÍ, ALE.... PŘEDNOST VŽDY DOSTALA LAGERTHA NABYIA. JEJÍ FOTKY MÁM TÉŽ NACHYSTANÉ, ALE ABYCH VÁS JIMI UŽ DOCELA NEUMOŘILA, A TAKY PROTOŽE MÁTE LEIU RÁDI, TAK DNES VKLÁDÁM NEJAKTUÁLNĚJŠÍ LEINY FOTKY. NO.... A NA ZÍTRA JE JIŽ PŘEDNASTAVENÁ (ZCELA VYJÍMEČNĚ) NABY.


LEIA KONCEM LÉTA

7. března 2014 v 7:55 | Eďa
TYHLE FOTKY JSOU JEŠTĚ NĚKDY ZE SRPNA/ZÁŘÍ 2013.


Roses...

24. února 2014 v 9:02 | Eďa
V LEDNU JSEM DOSTALA OD TATÍKA KYTICI RŮŽÍ. VELMI MILE MNE PŘEKVAPIL A UDĚLAL MI OBROVSKOU RADOST. TÍM, ŽE LEIA BYLA ZROVNA NAVLEČENA DO LADÍCÍHO OBLEČKU, VYFOTILA JSEM SI JI S NÍ, AŤ MÁM PAMÁTKU :) STARÉHO SVÍCNU SE NELEKEJTE... JE FAKT STARÝ A VYPADÁ TAK JAK VYPADÁ... A PRÁVĚ TAKOVÝ SE MI LÍBÍ, TAKŽE HO MÁM NA STOLE A ZAPALUJI SI NA NĚM SVÍČKY. ZDE JE VŠAK PROVIZORNÍ MALÁ - VELKÉ MI TEHDY DOŠLY A KDYŽ JE NOUZE, ČLOVĚK VYSTAČÍ S MÁLEM :)LEIA PŘEJE VESELÉHO SILVESTRA

31. prosince 2013 v 19:21 | Eďa
KDYŽ JE TEN SILVESTR, ROZHODLA JSEM SE KAŽDÉ MÉ BJD UDĚLAT POSLEDNÍ FOTKY TOHOTO ROKU :)
JAKO PRVNÍ BYLA NA ŘADĚ LEIA. OBLEČEK JE KOMPLET PRÁCE LENKY B.


BLACK SKIRT

27. prosince 2013 v 19:20 | Eďa
TAKHLE JSTE LEIU VIDĚLI JIŽ NA SPOLEČNÝCH FOTKÁCH


LEIA - JAK ŠEL ČAS...

1. prosince 2013 v 9:17 | Eďa
ROZHODLA JSEM SE UDĚLAT REKAPITULACI PODOB MÝCH BJD, KTERÉ S NÁMI BYDLÍ.
JAKO PRVNÍ JE VYBRÁNA LEIA - BYLA PRVNÍ, KTERÁ Z MÉ SOUČASNÉ PARTY PŘICESTOVALA A KTERÁ ROZPOUTALA MOU BJD VÁŠEŇ. KOUPENÁ NA AUKRU OD ÚŽASNÉ PANÍ LENKY, SPOLEČNOST IMPLDOLL, MODEL CHILD YOLANDA.


KDYŽ PŘICESTOVALA, MĚLA VELKÉ FIALKOVÉ OČI A PARUČKU, VE KTERÉ PŮSOBILA VELMI PŘIROZENĚ. NAUŠNICE JSOU JEN PŘILEPENÉ KAMÍNKY NA NEHTY.

MÁ KRÁSNÁ LEIA...

21. září 2013 v 16:28 | Eďa
TENTO VÍKEND JSOU U NÁS HODY. VYŠLO MI TO STEJNĚ JAKO LONI - JSEM NEMOCNÁ. PRŮDUŠKY A DUTINY, KLASIKA. TAKŽE VĚTŠINU ČASU TRÁVÍM VLEŽE, POPŘ. PŘESEDNU K PC A CELÁ TA UDÁLOST MNĚ ZCELA MÍJÍ.
DĚTI ZAJÍMAJÍ KOLOTOČE, TAKŽE JE TU RELATIVNĚ KLID. JEŠTĚ VČERA VEČER JSEM PŘEVLÍKLA LEIU A DNES RÁNO JSEM JI VYTÁHLA VEN NARYCHLO CVAKNOUT. TYHLE BARVY SE FOTÍ DOCELA DOBŘE, TAKŽE JSEM BĚHEM MINUTKY MĚLA HOTOVO :-)


SPOKOJENÁ ZA KAŽDÉHO POČASÍ

15. září 2013 v 8:12 | Eďa
V PÁTEK 13. ZDE PĚKNĚ LILO. LEIA BYLA SE MNOU V OBÝVÁKU, TAK JSEM JI VYFOTILA. ALE BYLO MI LÍTO, ŽE SE VEVNITŘ FAKT NEDÁ FOTIT, TAK JSEM JI VZALA ALESPOŇ POD PŘÍSTŘEŠEK. PRVNÍ FOTKA JE Z DOMU, OSTATNÍ Z VENKU.


LEIA NAPOSLEDY S FIALOVOU PARUKOU

25. srpna 2013 v 10:50 | Eďa
POSLEDNÍ FOTKY, NA KTERÝCH JE MNOU VYROBENÁ PARUČKA Z ROZPLÉTANÉ VLNY. POSLALA JSEM JI NA HLAVĚ MALÉ JODI, TAKŽE UŽ JI VÍDAT NEBUDETE. ZDE SE MI LÍBILO, JAK LADILA LEIE K OČÍM. A VŮBEC SE MI NA LEIE LÍBILA :-)


BOČNÍ POHLED...

22. srpna 2013 v 13:49 | Eďa
NEDÁVNO MNĚ NAPADLO ROZPUSTIT JEDNU PARUČKU. BYLA S CULÍKEM, KTERÝ BYL PŘICHYCEN NITÍ, ABY ÚČES DRŽEL POKUPĚ. LÍBILA SE MI, ALE POUŽILA JSEM JI JEN ASI JEDNOU NA FOCENÍ. PO BLIŽŠÍM PROZKOUMÁNÍ JSEM ZJISTILA, ŽE BY PO ROZPUŠTĚNÍ MĚLA VYPADAT "NORMÁLNĚ" - A JE TO TAK! Z VÝSLEDKU JSEM NADŠENÁ, LEIE TO VELMI PROSPĚLO. PŘI TÉ PŘÍLEŽITOSTI JSEM JÍ VYMĚNILA I OČI. MÍSTO VĚČNĚ UPŘENÉHO POHLEDU MÁ TEĎ TAKOVÝ ZVĚDAVÝ KUKUČ.


LEIA V TOPÍKU OD ZUSKY

15. dubna 2013 v 12:23 | Eďa
LEIE JSEM CHTĚLA UDĚLAT JEDNU FOTKU DO PŮL PASU V TOPÍKU, KTERÝ NÁM KDYSI POSLALA ZUSKA. BYLO TO V DOBĚ, KDY JIŽ NEPŘEDPOKLÁDALA, ŽE BY JI MOHLY ZAJÍMAT PANENKY VĚTŠÍ NEŽ 12" :-) LEIA SE MI V NĚM MOC LÍBÍ, PĚKNĚ JÍ TO "LADÍ" A JDE HEZKY VIDĚT I KOUSEK KÉRKY NA PUPÍKU. I KDYŽ NA TĚCHTO FOTKÁCH MOC NE :-D ALE KDYBY STÁLA PŘED VÁMI, TAK TO TAKY VIDÍTE.


"ŠEDÁ MYŠKA"

30. března 2013 v 14:55 | Eďa
NEDÁVNO JSEM POPŘEHAZOVALA ZASE PARUČKY. ZA TO NEMŮŽU, PROSTĚ MNĚ TO HROZNĚ BAVÍ...


LEIA 2/2013

22. února 2013 v 9:48 | Eďa
LEIA MÁ PO VÍCE NEŽ ROCE U NÁS NA CHVÍLI OPĚT PARUČKU, SE KTEROU PŘICESTOVALA.
JE SESTŘÍHANÁ, ALE JE TO ONA...
NOVÉ AKRYLOVÉ OČI, FIALKOVO-MODRÉ.
ČEPIČKU JSTE JIŽ VIDĚLI, TU JSEM KDYSI HÁČKOVALA. NAUŠNIČKY DOLLS-DOLL, ŘETÍZEK NA KRKU OD BLACKSVETLUS. BUNDIČKA, TOPÍK LENKA B. DŽÍNY MONASOB. BOTKY MIMIWOO.


BEZ BUNDIČKY...

17. ledna 2013 v 14:35 | Eďa
ZDE JSOU SLÍBENÉ SNÍMKY LEIY BEZ BUNDIČKY.
JSEM Z TOHO CELÁ NADŠENÁ, STÁLE SE NEMŮŽU A NEMŮŽU VYNADÍVAT...
TAKŽE SE NEBUDU ZBYTEČNĚ MOC ROZEPISOVAT, ODKAZY NA PROFIL AD. JSOU V MINULÉM ČLÁNKU.


LEIA PO ROCE U NÁS

13. ledna 2013 v 12:08 | Eďa
PŘESNĚ ZA TÝDEN TO BUDE ROK, CO JSEM LEIU PRVNĚ SPATŘILA "NA VLASTNÍ OČI", NAŽIVO, VYBALENOU Z KRABICE...
... CO JSEM JI PŘIVEDLA DO JEJÍHO NOVÉHO DOMOVA


 
 

Reklama