° MARCH (BOBOBIE)

VESELÉ VELIKONOCE VŠEM

3. dubna 2015 v 21:48 | Eďa
PŘEJEME VŠEM VESELÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VELIKONOČNÍCH :)


DNES JSEM SI UVĚDOMILA, ŽE JE DUBEN A KONEČNĚ OTOČILA KALENDÁŘ. VYFOCENA U NĚJ MARCH...
VŠECHNY OBRÁZKY/MĚSÍCE ÚPLNĚ MILUJU.

RŮŽE

15. března 2015 v 18:25 | Eďa
MINULÝ TÝDEN JSEM DOSTALA KYTKU, KTERÁ MI UDĚLALA VELKOU RADOST. SPATŘILA JSEM V TOM PŘÍLEŽITOST VYFOTIT KONEČNĚ MARCH, NA KTEROU ČEKALY NOVÉ HADŘÍKY - TAK ABYCH JI MOHLA KONEČNĚ PŘEVLÍKNOUT. BEZ TOHO, ABYCH JI PŘEDTÍM ZVĚČNILA, BY TO TOTIŽ NEŠLO...

NYNÍ UŽ ZDE SEDÍ VE VERZI CIVILNÍ ROZTOMILOUŠ-ROŠŤÁK A TOTO JSOU FOTKY Z MINULÉHO VÍKENDU, KDY BYLA JEŠTĚ ZA PRINCEZNU :)


3 PODOBY MARCH

23. října 2014 v 20:29 | Eďa
VYSBÍRALA JSEM Z NOTEBOOKU ZBYTKY FOTEK MARCH, JAK JSEM JI POSTUPNĚ ZACHYTILA VE VŠECH JEJÍCH PARUKÁCH.
... JSOU TŘI :-) VŠECHNY JSOU NÁHODNÁ KOUPĚ V DRÁČIKU, KDY MĚLI ZA PÁR KORUN PARUKY PRO LIV DOLL. TEHDY JSEM ŽÁDNOU VHODNOU DOLL PRO NĚ NEMĚLA A OD DOBY, CO MÁM MARCH, JSEM TAM TY PARUKY PRO ZMĚNU VŮBEC NEVIDĚLA.


MODROŽLUTOZELENÁ

27. září 2014 v 14:52 | Eďa
DNES NĚKDO, KOHO JSTE DLOUHO NEVIDĚLI... :-)
NOJO, JÁ VÍM, ALE JEJÍCH FOTEK MÁM VÁŽNĚ NEJVÍC. A PROTOŽE JSOU NA ŘADĚ FOTKY STARŠÍ, TAK VKLÁDÁM MARCH ZHRUBA V PŮLCE PRÁZDNIN. OBLEČENÍ PŘICESTOVALO S NABY OD MARGIT. MARCH, AČ JE PODSTATNĚ MENŠÍ, SI HO VŠAK MŮŽE NAVLÍKNOUT TÉŽ, JE ELASTICKÉ A Z ČEHO MÁ NABY ELASŤÁKY POD KOLENA, Z TOHO MÁ JEJÍ MENŠÍ KAMARÁDKA KALHOTY....


JSME POMĚRNĚ BAREVNÁ DOMÁCNOST, TAKŽE SE NAJDE VŽDYCKY NĚCO, CO K MARCH LADÍ :-)

ŠNEK

23. září 2014 v 18:50 | Eďa
BUDU STŘÍDAT STARŠÍ FOTKY S NOVÝMI. TAKŽE TENTOKRÁT MARCH KONCEM KVĚTNA :-)
FOCENÍ UŽ V PLÁNU NEBYLO, ALE KDYŽ JSEM VYŠLA NA ZAHRADU A UVIDĚLA TOHLE PIDISTVOŘENÍ, VYTÁHLA JSEM MÉ RESINOVÉ O NĚCO VĚTŠÍ STVOŘENÍ NA DENNÍ SVĚTLO A UDĚLALA PÁR SNÍMKŮ NA PAMÁTKU.


VÝLET - MIKULČIN VRCH/VYŠKOVEC

14. září 2014 v 9:38 | Eďa
PRVNÍ VÍKEND V ZÁŘÍ JSME BYLI NA VÝLETĚ. DĚTI + MÍ RODIČE, VZALA JSEM I MARCH.
KDYŽ JSME VYJÍŽDĚLI, U NÁS VE MĚSTĚ BYLY TŘICÍTKY, JEN Z NÁS LILO. NO, KDYŽ JSME SE BLÍŽLI K MÍSTU POBYTU, LILO Z NEBE. A TO TAK, ŽE NEBYLO ANI VIDĚT NA CESTU. MUSELI JSME ZASTAVIT A CHVÍLI POČKAT, PROTOŽE JSME NEVIDĚLI ANI KDE JE SILNICE, KRAJNICE... TOŽ PĚKNĚ TO ZAČALO.


FOTKA Z AUTA, TO BYLO JEŠTĚ SLUNEČNO :-)

FIALOVÉ PYŽAMO

30. srpna 2014 v 18:30 | Eďa
DNES JSEM SE PŘEKONALA A PO OPRAVDU HODNĚ DLOUHÉ DOBĚ JSEM NAŠLA ŠICÍ POTŘEBY A Z TRIČKA PO ZOJCE UŠILA PYŽAMO PRO MARCH (NEBO DOMÁCÍ OBLEČEK, TO JE JEDNO, STEJNĚ V NĚM BUDE AŤ JE DEN NEBO NOC) :-)PÁR FOTEK MARCH

23. srpna 2014 v 10:16 | Eďa
POSBÍRANÉ FOTKY MARCH :-)
NĚKTERÉ JEŠTĚ ZE STARÉHO BYDLIŠTĚ, "ČERVENÉ" JSOU UŽ Z BYTEČKU.

U TÉ PRVNÍ NECHÁPU, KDE SE VZAL TEN ŠEDÝ PRUH NA KRAJI. JESTLI SE NĚJAK ŠPATNĚ STÁHLA, NEVÍM. NO ALE PROTOŽE JE TO JEDINÁ FOTKA, KDE JE CELÁ, TAK JSEM JI NECHALA. LADÍ JÍ K BOTÁM :-)


RUSALKA BLEDÁ

26. května 2014 v 10:16 | Eďa
TAK JEŠTĚ JEDEN POKUS A VRÁTÍME SE K PŮVODNÍ VERZI :-)
TENTOKRÁT MARCH COBY RUSALKA BLEDÁ. ZELENÁ JÍ BARVY DO TVÁŘÍ MOC NEVLILA, CO SI BUDEM POVÍDAT...


DARK MARCH

25. května 2014 v 8:52 | Eďa
MINULÝ VÍKEND JSME VYZKOUŠELI TROCHU JINOU VERZI... TEMNÁ MARCH.
PARUČKA JE OD LIV DOLL, TRIKO A BATOH PO ACHERONOVI, PONOŽKY A ELASŤÁKY PO TINOVI.


PINK...

18. května 2014 v 8:57 | Eďa
V TUHLE CHVÍLI POSLEDNÍ FOTKY MÉHO RŮŽOVÉHO SKŘÍTKA.
ODHODLALA JSEM SE A ZVÝRAZNILA RTY, TROCHU VYSTÍNOVALA OBLIČEJ A TROCHU VÍC UŠI.
TÉŽ JÍ ZRŮŽOVĚLY NEHTÍKY. OBLÍKLA SVETR, KTERÝ JSEM KDYSI DĚLALA PRO DVANÁCTIPALCOVKY. TUŠÍM, ŽE HO MĚLA NA SOBĚ POPPY - ELENA.


PRVNÍ FOTKY MARCH

17. května 2014 v 14:21 | Eďa
PRVNÍ FOTKY MRŇOUSE MARCH :-) JAKMILE UDEŘILA OBĚDOVÁ PAUZA, VYTÁHLA JSEM NACHYSTANÉ ŘASY (DÍKY NINUŠ!), LEPIDLO, OBLEČKY, BOTKY, PARUČKY... ZJISTILA JSEM VZÁPĚTÍ, ŽE MŮJ VÝPOČET PRO BOTKY NEBYL ÚPLNĚ EŇO-ŇUNO. VE VŠECH JÍ NOHA PLANDALA, JEN TYHLE PO TONNERÁCKÉ BELLE MÁ ÚPLNĚ AKORÁT.
NALEPIT ŘASY BY BYLO V POHODĚ - TYHLE PŘÍMO PRO BJD JSOU TAKOVÉ PODDAJNÉ, DOBŘE SE LEPÍ. KOLEGYNĚ MI PŮJČILA PINZETU, SIRKAMA JSEM PŘIDRŽOVALA ŘASY NA LEPIDLE A PŘITOM MI DVAKRÁT VOLALI Z REALITKY (BUDU SE STĚHOVAT, TAKŽE TO BYL HOVOR, KTERÝ JSEM NECHTĚLA ODLOŽIT ANI O MINUTU...). ZALEPENÁ JSEM BYLA TÍM PÁDEM CELÁ, ALE HERKULES ŠEL POTOM DOBŘE SLOUPAT :-D ČEPIČKA OD MOXIE TEENZ. PARUČKA OD LIV DOLL. JINÉ, MENŠÍ OČI. ŠÁLA PO BARBII. TUNIČKU JSEM KDYSI VYDRAŽILA TÉŽ PRO BARBII SPOLU SE ZBYTKEM RÓBY - VÝROBA CHANNAH :) LEGÍNY PO TINOVI (KDO PAMATUJE, ACTION FIGURE).


 
 

Reklama