ME AND MY BJDs

ZOE A PISTIS

14. března 2015 v 11:07 | Eďa
DO TÉTO RUBRIKY JSEM UŽ DLOUHO NIC NEVKLÁDALA. NEMÁM ŽÁDNÉ SVÉ NOVÉ FOTKY S NĚJAKOU DOLL. DNES JSEM ALE KONEČNĚ DODĚLALA SUKNI PRO PISTIS, TAK JSEM SI NA PAMÁTKU BLEJSKLA ASPOŇ PÁR RYCHLOFOTEK SE ZOJKOU, NEŽ ODJELA K BABIČCE - TAKOVÉ NĚJAKÉ SROVNÁNÍ VELIKOSTI :-)


ME AND MY DOLLS II.

1. září 2014 v 10:23 | Eďa
TAK PŘIDÁVÁM DALŠÍ DÍL S MÝMI BJDS.
FOTKY S LEIOU VZNIKLY PŘI STĚHOVÁNÍ, JSOU Z NOVÉHO BYDLIŠTĚ CCA V PŮLCE ČERVNA. FOCENO DCERKOU.


S JANE

19. května 2014 v 10:38 | Eďa
NA FACEBOOKU SE OBJEVILA SKUPINA, KAM SE VKLÁDAJÍ FOTA BJDs S JEJICH MAJITELI. TO MNĚ NADCHLO. FOTÍM SE NERADA, MOC SNÍMKŮ SEBE VLASTNĚ NEMÁM, ALE TOHLE JE NĚCO JINÉHO. NAVÍC JE UZAVŘENÁ, TAKŽE SNÍMKY VIDÍ JEN ČLENOVÉ. JELIKOŽ JSEM SI UVĚDOMILA, ŽE JEDINÉ FOTKY S DOLLS MÁM JEN JEDNU UPRAVENOU A NAVÍC DVA ROKY STAROU S LEIOU A PAK S JACOBEM Z BOXOPENINGU... UDĚLALA JSEM SI SELFIE S JANE. NAPADLA MNĚ PRÁVĚ ONA, PRO TU CHVÍLI BYLA TA PRAVÁ. BYLA JSEM HROZNĚ UNAVENÁ, MOC JSEM TOHO NENASPALA A KDYŽ JSEM S JANE VYLEZLA NA ZAHRADU, PÁLILO SLUNCE JAK O ŽIVOT. MŽOURALA JSEM TEDY OČIMA A SLZELY MNĚ, PROTO JSOU TAK LESKLÉ (NE, NEMÁM RÝMU).
....A ROZHODLA JSEM SE ZALOŽIT SAMOSTATNOU RUBRIKU, KAM JEDNOU ZA ČAS NAVKLÁDÁM DALŠÍ "SELFÍKY", AŤ MÁM PAMÁTKU. ZA PÁR LET TOMU BUDU JISTĚ RÁDA :)


 
 

Reklama