MIRANDA A JEJÍ ŽIVOT

MIRANDA A JEJÍ ŽIVOT V.

25. listopadu 2010 v 11:47 | Eďa
KDYŽ MIRANDA V NOCI ZAVOLALA JB, ŽE UŽ JSOU S RIVEREM NA CESTĚ K SOBĚ DOMŮ, BYLY TÍM OBA S LUKASEM DOST ZASKOČENÍ. JB SICE ČEKALA VŠELICOS... ALE KDYŽ JE VIDĚLA, JAK SE OBA TETELILI, BYLO VŠE JASNÉ... SPIKLENECKY NA MIRANDU MRKLA A JE JISTÉ, ŽE PŘI PRVNÍ PŘÍLEŽITOSTI PROBĚHNE POŘÁDNÝ VÝSLECH:-)
LUKAS SE TVÁŘIL STEJNĚ VRAŽEDNĚ JAKO PŘI PŘEDCHOZÍM SETKÁNÍ, ALE TÍM UŽ RIVEROVI NA NÁLADĚ UBRAT NEMOHL.

MIRANDA RIVEROVI USTLALA V OBÝVÁKU A ŠLA SI LEHNOUT ZA MALOU KAI. BYLA CELÁ ROZHOZENÁ. ROZNĚŽNĚLÁ, PŘI TOM I TROCHU NAŠTVANÁ - TENHLE POCIT ALE ODSOUVALA NA NEURČITO... PŘECE SE TÍM NEBUDE TEĎ ZABÝVAT. NAVÍC RIVER ZŮSTAL U NÍ DOMA!

RÁNO KUPODIVU NEPROBĚHLO VŮBEC ROZPAČITĚ JAK OČEKÁVALA, ALE V NAPROSTÉ POHODĚ. RIVER VSTAL DŘÍV NEŽ ONY DVĚ, NACHYSTAL MIRANDĚ KÁVU A PŘIŠEL JE VZBUDIT.
JE VIDĚT, ŽE JE POVAHOU HRAČIČKA, TAKŽE I KDYŽ TO S DĚTMA NEUMÍ - NĚJAKÉ PŘEBALOVÁNÍ, PŘEVLÍKÁNÍ A TAK JE V JEHO PŘÍPADĚ NAPROSTO MIMO MÍSU - PO CHVÍLI SE DOKÁZAL NALADIT NA KÁTINU NOTU, VÁLELI SE PO ZEMI PO OBÝVÁKU, POSÍLALI SI AUTÍČKO...
MIRI Z TOHO VÝJEVU CELÁ ZJIHLA A RADĚJI UTEKLA DO SPRCHY, ABY SE PROBRALA A USPOŘÁDALA ASPOŇ TROCHU MYŠLENKY.

VŮBEC SE NEMĚL K ODCHODU, COŽ JI DOST UDIVOVALO A KDYŽ SE NABÍDL, ŽE JE POZVE DO CUKRÁRNY, TAK ANI NEPROTESTOVALA. ZNÁ JEDNU, KTERÁ JE MOC FAJN A NAVÍC JE TAM BEZVA DĚTSKÝ KOUTEK, TAK SE TAM VYDALI.

RIVER SE TVÁŘIL JAKO KLASICKÝ CUKRÁRENSKÝ VYMETAČ, PŘESTOŽE SÁM NĚJAKOU NAVŠTÍVIL NAPOSLEDY NĚKDY V DĚTSTVÍ.

NEČEKANÁ MIRANDINA NÁVŠTĚVA IV.

8. listopadu 2010 v 14:19 | Eďa
PŘIŠLI K JB A LUKOVI....
KDYŽ SE S LUKASEM MÍJELI VE DVEŘÍCH, HODIL NA NĚJ LUK DOST NEPŘÁTELSKÝ POHLED. RIVERA TO TROCHU ZASKOČILO, ALE SNAŽIL SE DĚLAT, JAKO ŽE NIC. UŽ TAK HO DOST VYVEDLO Z MÍRY, KDYŽ ZJISTIL, KDO MU PŮJČUJE OBLEČENÍ. NETUŠIL, ŽE SE ZNAJÍ. NIKDY PŘED NÍM O MIRANDĚ NEMLUVILI, TAKHE SE TO TROCHU KOMPLIKUJE... JE JISTÉ, ŽE MIRANDA MUSÍ BÝT O JEHO SOUKROMÍ DOSTATEČNĚ INFORMOVÁNA...:-(
- "Tak tady strávíme dnešní večer? Hmmm..."

NEČEKANÁ MIRANDINA NÁVŠTĚVA III.

7. listopadu 2010 v 18:08 | Eďa
JB S LUKEM PŘIŠLI DOMŮ... KONEČNĚ, VČERA VEČÍREK, DNES MĚLA JB NĚJAKÉ ODPOLEDNÍ VYSTOUPENÍ V KULTURÁKU A JSOU DOMA... MAJÍ CHVILKU PRO SEBE...
- "Hmmm, miláčku, strašně ti to sluší.... hned bych to z tebe sundal!"

NEČEKANÁ MIRANDINA NÁVŠTĚVA II.

6. listopadu 2010 v 22:04 | Eďa
MIRANDA ZROVNA PROŽÍVALA "KLASICKOU NEDĚLI" S MALOU KAI DOMA.
VČERA BYLA SOBOTA, TUDÍŽ MĚLA HLÍDÁNÍ A MOHLA SI ODPOČINOUT... MÍSTO TOHO NA NÁKUPECH POTKALA RIVERA S TOU NÁNOU A OD TÉ DOBY MÁ PO NÁLADĚ. JEŠTĚ ŽE SE TU STAVILA JB, ASPOŇ SE Z TOHO MOHLA VYPOVÍDAT.
ALE I TAK...
DÍVALA SE NA MALIČKOU, JAK SI PĚKNĚ HRAJE. JEŠTĚ, ŽE JE TO TAKOVÉ ZLATÍČKO.

NEČEKANÁ MIRANDINA NÁVŠTĚVA

16. října 2010 v 19:00 | Eďa
MIRANDA PŘIŠLA DOMŮ ÚPLNĚ ZNIČENÁ.
UF, JEŠTĚ, ŽE UŽ JSEM TADY!
ROZHLÍDLA SE KOLEM...
 
 

Reklama