- PRO MÉ BJD

POSTEL OD JADVINKY

20. července 2012 v 22:06 | Eďa
KDYŽ MI TO CLO ZA JEREMYHO VYŠLO LÉPE, NEŽ JSEM OČEKÁVALA, ROZHODLA JSEM SE ZA ZBYTEK KOUPIT MÝM BJD POSTEL. TAK NĚJAK, PŘESTOŽE JSEM ROZMĚRY MĚLA V DUCHU PŘED SEBOU, JSEM SI NEDOKÁZALA "SPRÁVNĚ" PŘEDSTAVIT TU VELIKOST. JADVINKA MI POSTEL JEŠTĚ JEDNOU PŘEMĚŘILA, PROTOŽE PO ZKOUKNUTÍ MÉ SKŘÍNĚ MI BYLO JASNÉ, ŽE CENTIMETR NAVÍC BY MOHL BÝT VELKÝ PROBLÉM. NECHALA JSEM SI JI PRO JISTOTU POSLAT DO PRÁCE, ABYCH SE VYHLA PŘÍPADNÝM "BĚŽNÝM" POTÍŽÍM PŘI DORUČOVÁNÍ U NÁS.

A TO JSEM SI DALA... KDYŽ DORAZIL NA FIRMU POŠŤÁK, KOLEGOVU ZÁSILKU NECHAL NA PULTU A COSI VELKÉHO POLOŽIL VEDLE NA ZEM, BYLO MI JASNÉ, O CO SE JEDNÁ... ANO, BYLA TO TAHLE OBROVSKÁ KRABICE. PŘESTOŽE MÁM DOMA SD DOLL, NESPRÁVNĚ JSEM CELOU VĚC ODHADLA, KDYŽ JSEM SI PŘEDSTAVOVALA, JAK JEN PROSTĚ VEZMU VĚTŠÍ KRABICI A ODNESU SE JI DO BUSU. HEHE.

PŘESTOŽE U NÁS VČERA MĚLO PAŘIT SLUNKO A BÝT TŘICÍTKY, TAK SE STRHL DOCELA SLUŠNÝ LIJÁK, BOUŘKA JAK Z FILMU. A JÁ DO TOHO ZJISTILA, ŽE ANI NEMÁM DEŠTNÍK (NENÍ TO ZAS TAK DIVNÉ, POUŽÍVÁM HO ZCELA VYJÍMEČNĚ, ALE TEĎ JSEM SI FAKT MYSLELA, ŽE HO MÁM V PRÁCI...) TAKŽE JSEM TU TĚŽKOU OBROVSKOU KRABICI VZALA A K MÉMU ŠTĚSTÍ SE VYDALA NA AUTOBUS I KOLEGYNĚ (KTERÁ DÍKY BÁJEČNÉ PŘEDPOVĚDI NECHALA TÉŽ DÉŠTNÍK DOMA) A S BALÍKEM MI POMOHLA. TÍMTO DĚKUJI ZNOVU JÍ (NÁDHERNĚ JSME ZMOKLY...) A TAKY NADĚNCE, ŽE BEDNU OBALILA IGELITEM, JINAK NEVÍM, JAK BY BALÍK DOPADL, ASI BY SE MI CESTOU MOKREM ROZPADL...

NA TÉTO FOTCE JE UŽ OTŘEPANÝ A TROCHU OSCHLÝ, PŘESTO JSOU NA NĚM JEŠTĚ POŘÁD KAPKY OD DEŠTĚ

SKVOSTY OD BLACKSVETLUS

5. července 2012 v 9:20 | Eďa
KDYŽ MI DOŠEL PRVNÍ BALÍČEK OD BLACKSVETLUS, NEVYDRŽELA JSEM TO, A ROZBALILA HO HNED NA POŠTĚ...
TADY TEN JSEM STIHLA ALESPOŇ V PRÁCI VYFOTIT, JAK JSEM ROZBALOVALA, PROTOŽE MI PŘIŠLO HROZNĚ ŠKODA A LÍTO, ŽE TEN PRVNÍ ZVĚČNĚNÝ NEMÁM. TAK MALÝ NÁHLED NA VELKOU KRÁSU:-)

 
 

Reklama