SOULDOLL FAFNER

FAFNER A LEIA

9. března 2014 v 10:35 | Eďa
OPĚT STARŠÍ SNÍMKY... LEIA A FAFNER, CCA ZÁŘÍ 2013


I FAFNER SLAVILA SILVESTRA

3. ledna 2014 v 11:30 | Eďa
FAFNER SLAVILA V HNĚDÉM...
OBLEČENÍ JE OPĚT PRÁCE LENKY B. ♥ Z TOHOTO MATERIÁLU MÁME I LADÍCÍ SUKNI A SÁČKO. TO UKÁŽEME ZASE JINDY. NIKOHO Z BJD PARTY JSEM NEFOTILA VE STOJE. TÍM JAK MI TU BĚHAL PES, BY TO NEMUSELO DOBŘE DOPADNOUT A PANENKY BY MOHLY PŘIJÍT K ÚJMĚ.


V ŠATECH OD VÁNOČNÍ VÍLY

30. prosince 2013 v 14:30 | Eďa
ODPOLEDNE V PÁTEK 20. 12. UŽ NÁS BYLO V PRÁCI PĚT A PŮL, KDYŽ PŘIŠLA KOLEGYNĚ A PŘINESLA MI OBÁLKU.
BYLA NA NÍ JEN MOJE ADRESA DO PRÁCE A MÍSTO ODESÍLATELE NAPSANÉ "VESELÉ VÁNOCE"
HNED JSEM OBÁLKU OTEVŘELA - V NÍ SLOŽENÝ PAPÍR A V NĚM TYHLE ŠATKY. OTÁČELA JSEM PAPÍR POŘÁD DOKOLEČKA, JESTLI NA NĚM NĚCO NEUVIDÍM, ALE BYL BÍLÝ - ANI TEČKA NAVÍC, KTERÁ BY MOHLA NAZNAČIT, KDO NA NÁS MYSLEL. NEBYLA JSEM NA PC OD TÉ DOBY, NAHLÍŽELA JSEM JEN NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ Z MOBILU, ALE 27. JSEM SE KONEČNĚ DOSTALA KE STROJI A ZAČLA PÁTRAT. ÚSPĚŠNĚ. TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME AIGNE


WHITE...

29. prosince 2013 v 12:14 | Eďa
V TÉHLE PODOBĚ JSTE FAFNER MOHLI TÉŽ VIDĚT NA SPOLEČNÝCH FOTKÁCH S LEIOU A JEREMYM.
A UŽ TAKHLE NIKDY NEBUDE, NEB JSEM TUHLE ZAJÍMAVOU PARUČKU POSLALA DO SVĚTA.


FAFNER, DRUHÝ DEN PO PŘÍJEZDU

19. listopadu 2013 v 17:18 | Eďa
TOHLE JSOU FOTKY Z 23.2.2013
DEN PŘED TÍM PŘICESTOVALA K NÁM A BYLO TOLIK SNĚHU! NYNÍ JE TOMU TÉMĚŘ DEVĚT MĚSÍCŮ :)


FAFNER - FOTKY Z 2.3.2013

16. listopadu 2013 v 7:47 | Eďa
OPĚT JSEM SE PROBÍRALA SD KARTOU A OBJEVILA TYHLE FOTKY FAFNER Z 2.3.2013
BYL TO DEN, KDY DCERKA SLAVILA SVÉ SEDMÉ NAROZENINY :)


FAFNER V BÍLÉM

9. října 2013 v 12:41 | Eďa
MÁ KRÁSNÁ, SMUTNÁ FAFNER JE TAKY CELÁ V NOVÉM. DOUFALA JSEM, ŽE JI TO REZVESELÍ, ALE ONA UŽ JE HOLT TAKOVÁ MELANCHOLICKÁ POVAHA...


CIVILNÍ FAFNER

18. září 2013 v 17:12 | Eďa
FAFNER 1.9.2013
V PARUCE PAIGE...


FAFNER V LETNÍCH BARVÁCH

1. září 2013 v 12:35 | Eďa
TO UŽ JE SPÍŠ JEN VZPOMÍNKA NA LÉTO... VENKU JE NEVLÍDNO, PRŠÍ A ZIMA. TAKŽE JSEM I FAFNER PŘEVLÍKLA DO RIFLÍ, BUNDIČKY A POŘÁDNÝCH BOT. JEŠTĚ TO ALE NEMÁM NAFOCENÉ, TAK ZATÍM FAF TAKHLE, V HÁČKOVANÝCH ŠATECH VE SELÝCH LETNÍCH BARVÁCH:-)

PŘESMUTNÁ, TEMNÁ FAFNER

26. srpna 2013 v 11:11 | Eďa
MÁ PŘEKRÁSNÁ A PŘESMUTNÁ FAFNER...
TOHLE JSOU FOTKY Z 31. 3. 2013, BYLO TO JEJÍ TEMNÉ OBDOBÍ. VYZKOUŠELA JSEM JÍ KRÁTKÉ VLASY I S ČELENKOU OD BLACKVETLUS. S DLOUHOU PARUKOU JE SICE "KRÁSNĚJŠÍ" A VÍCE ÉTERICKÁ, MÁM JI ALE RÁDA VE VŠECH PODOBÁCH. MILUJU PROSTĚ JEJÍ OBLIČEJ, AŤ JE ORÁMOVANÝ BLOND, ZRZ ANEBO TMAVOU... A K TOMU TY JEJÍ PÁRÁTKA, ZDE V LEGÍNÁCH A "MARTENÁCHJ" KRÁSNĚ VYNIKNOU :-)

FAFNER A JEREMY

23. srpna 2013 v 15:43 | Eďa
TAK A PRO ZMĚNU - TOHLE JSOU JEDNY Z POSLEDNÍCH FOTEK... JEREMYHO.
FOTILA JSEM JE S LEIOU 9. ČERVNA 2013.


MODRÁ JE DOBRÁ...

20. srpna 2013 v 15:14 | Eďa
ZDE JE FAFNER JEŠTĚ STÁLE BLOND. FOTKY JSOU ZE ZAČÁTKU ČERVNA.
ŠATKY, CO MÁ NA SOBĚ, PŘICESTOVALY KDYSI OD ZUZKY, KDYŽ MYSLELA, ŽE UŽ NEBUDE PĚSTOVAT MSD VELIKOST.


SMETANOVÁ FAFNER

19. srpna 2013 v 14:42 | Eďa
PO VELMI DLOUHÉ DOBĚ JSEM SE ZASE DOSTALA K FOTKÁM NA KARTĚ, TAK DOUFÁM, ŽE SE MI PODAŘÍ NAVKLÁDAT CO TAM JE - I KDYŽ PŘES MŮJ NEMALÝ ÚTLUM TO STEJNĚ NENÍ ŽÁDNÝ ZÁZRAK.


JEŠTĚ NEDÁVNO BYLA FAFNER V ROZČEPÝŘENÉ BLOND PARUCE A SMETANOVÝCH ŠATECH, KTERÉ JSEM DĚLALA NĚKDY PŘED VÍCE NEŽ ROKEM PRO LEIU. NA TVARECH, KTERÝMI SE FAF PYŠNÍ, VYNIKNOU PŘECE JEN LÉPE JAK NA TÉMĚŘ DĚTSKÉ LEIE.

PO DLOUHÉ DOBĚ... FAFNER, HÁČKOVANÝ TOPÍK A SUKNĚ

25. května 2013 v 20:10 | Eďa
DNES PO VELMI DLOUHÉ PAUZE VKLÁDÁM FOTKY FAFNER. JSOU NAFOCENY UŽ ASI PŘED MĚSÍCEM A PŮL, ALE TEPRVE NYNÍ JSEM PŘEMLUVILA SAMA SEBE, ABYCH JE VLOŽILA I SEM NA BLOG. A ŽE JE JICH ZROVNA DOCELA DOST...


FAFNER PLAVOVLÁSKA

6. dubna 2013 v 13:13 | Eďa
TYHLE FOTKY JSEM DNES VKLÁDAT VŮBEC NEMĚLA. ALE CO JSEM ZAČALA VKLÁDAT TYHLE "VĚTŠÍ", TAK JSOU NĚJAKÉ PODIVNĚ ROZMAZANÉ. KDYŽ JE UPRAVUJI, VYPADAJÍ NORMÁLNĚ, ALE JAKMILE JE VLOŽÍM A VIDÍM JE "V CELÉ SVÉ KRÁSE", JE TO KATASTROFA. TAKŽE JSEM ZKUSILA JEDEN NÁSTROJ VYNECHAT, ALE VYPADÁ TO, ŽE TO NEPOMOHLO. MOŽNÁ JE TO JEŠTĚ HORŠÍ :-( TAKŽE BUDU POKRAČOVAT V HLEDÁNÍ PROBLÉMU.


TEMNÁ FAFNER

9. března 2013 v 15:22 | Eďa
FAFNER SE STAVILA NA SKOK K LEIE A JEREMYMU A JAK TO DOPADLO, VIDÍTE ZDE...
KDYŽ JI VIDĚL JEREMY V TOM VÍLÍM OBLEČKU, PROHLÁSIL, ŽE JE TO NAPROSTO NEPRAKTICKÉ A V TÉTO DOBĚ MIMO MÍSU, AŤ SI JEN NA CHVÍLI SEDNE A ŽE SI JI VEZME DO PARÁDY. VZDAL SE I SVÝCH OBLÍBENÝCH BOT (SVĚTE DIV SE, ALE MAJÍ STEJNOU DÉLKU CHODIDLA). VE SVÉM ŠATNÍKU OBJEVIL TRIČKO, KTERÉ JE MU UŽ PĚKNĚ DLOUHO MALÉ, LEIE VZAL (K JEJÍ VELKÉ NELIBOSTI) ŘETÍZEK A BUNDU, CO MĚLA NA SOBĚ, ZE SKŘÍNĚ POVYTAHOVAL ZBYTEK A JE ZDE TEMNÁ VERZE KŘEHKÉ FAF.


TY JEJÍ PÁRÁTEČKA... TKANIČKY JSOU UTÁHLÉ NADORAZ :-)

... JAKO VÍLA

8. března 2013 v 6:44 | Eďa
V TOMHLE "VÍLÍM" OBLEČKU JSTE JIŽ VIDĚLI DELILAH. A FAFNER JE V NĚM VLASTNĚ ÚPLNĚ NÁHODOU... KDYŽ DORAZIL BALÍČEK OD SVĚTLUŠ A FAF VYNDALA VŠECHNY TY KRÁSNÉ KOŠÍČKY, TAK JSEM VĚDĚLA, ŽE TENHLE BYL PRÁVĚ K TĚMTO ŠATŮM. A PROTOŽE JE TAHLE PANENKA DOCELA "ČERSTVOU ZÁLEŽITOSTÍ", TAK JSEM KOŠÍČEK NAFOTILA PRÁVĚ S NÍ. BYLA JSEM RÁDA, ŽE MÁM ZÁMINKU NAVLÍKNOUT FAF TUHLE PARUKU :-D ČELENKU SI NĚJAK PŘIVLASTNILA, TAKŽE JI MÁ I ZDE.


FAFNER JAKO ZRZKA

2. března 2013 v 9:34 | Eďa
HNED PO PARUCE PAIGE JSEM NEODOLALA A VYZKOUŠELA TUHLE ZRZ PO JEREMYM. VIDĚLI JSTE JI JIŽ I NA JANE.
BYLO MI JASNÉ, ŽE MI VŠICHNI BUDOU PSÁT, AŤ JÍ NECHÁM PAIGE, ALE NEŠLO TO. A TAK MÁ JIŽ TÉMĚŘ TÝDEN TUHLE, VE KTERÉ VYPADÁ JEŠTĚ SMUTNĚJI. JELIKOŽ SE CHYSTÁM DNES NA NĚJAKÉ FOCENÍ A ZMĚNY, TAK FOTKY VKLÁDÁM, DOKUD JSOU AKTUÁLNÍ :-) TÉŽ SI VŠIMNĚTE NOVÝCH OČEK :-)


OBLEČEK JE OD BLACKSVETLUS A PŘEKVAPILO MNĚ, JAK FAF "JDE".

FAFNER V PARUCE PAIGE

23. února 2013 v 20:10 | Eďa
PRVNÍ, CO JSEM FAFNER VYZKOUŠELA, BYLA PARUČKA OD JANE - PAIGE OD MONIQUE A MŮJ OBLÍBENÝ OBLEČEK OD LENKY B., KTERÝ MÁM VE DVOU VELIKOSTECH, JAK PRO MSD, TAK PRO SD. FAFNER SEDÍ LÉPE NEŽ LEIE, NEB JE LÉPE VYVINUTÁ JAK V HORNÍCH, TAK I V DOLNÍCH PARTIÍCH. BOTKY JEŠTĚ NEMÁ. PŮJČILA SI OD JANE I KABELKU OD BLACKSVETLUS (CHUDÁK JANINA, JEJÍ DOBRÉ SRDCE TO VŠAK NESE V KLIDU)


KRÁSNÝ ŠPERK OD CHANNAH :-)
 
 

Reklama