VÁNOCE 2014

POSLEDNÍ VÁNOČNÍ FOTKY

27. prosince 2014 v 10:30 | Eďa
PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE SE JEDNÁ O POSLEDNÍ VÁNOČNÍ FOTKY LETOS :-)
PRVNÍ SNÍMEK JE BEZ BLESKU, KVŮLI PŘEDSTAVĚ O BARVÁCH... JO VÍM, JSEM NA TO UJETÁ, ALE POUŽÍVÁNÍ BLESKU MI PROSTĚ NEDĚLÁ DOBŘE, PŘIJDE MI, ŽE JE NA FOTKÁCH NĚCO JINÉHO, NEŽ CO VE SKUTEČNOSTI VIDÍM.


PŘÍPRAVY NA VÁNOCE - RAFAELO

26. prosince 2014 v 11:34 | Eďa
JEŠTĚ 23.12. JSEM HONEM HONEM VEČER DODĚLÁVALA OBLÍBENÉ RAFAELO KULIČKY. STRAŠNĚ JEDNODUCHÝ RECEPT MI DODALA KOLEGYNĚ, TAKŽE JSEM SI PUSTILA MUZIKU A PUSTILA SE DO KOULENÍ.
ASISTOVALA MI MARCH :)


KOŠÍČKY NEJSOU NEZBYTNĚ NUTNÉ, ALE VYPADÁ TO V NICH LÉPE.

PŘÍPRAVY NA VÁNOCE III.

6. prosince 2014 v 19:48 | Eďa
TENTOKRÁT VYNECHÁVÁM FOTKY OZDOB NA STROMEK. DO TRUHLIČKY UŽ SE VŠECHNY NEVEJDOU, MÁME JE V KOŠÍKU A STÁLE SE MI ZDÁ, ŽE JE JICH JEŠTĚ MÁLO. NEVÍM, JESTLI STIHNU DALŠÍ VYROBIT - DOUFÁM VŠAK, ŽE ALESPOŇ PÁR ANO.


MINULOU NEDĚLI JSME ZDOBILI PERNÍČKY.

POKRAČUJEME S PŘÍPRAVAMI NA VÁNOCE

14. října 2014 v 15:49 | Eďa
KOLEM PANENEK NEMÁM ŽÁDNÉ NOVINKY K FOCENÍ, TAK DOKUMENTUJEME ALESPOŇ ČÍM SE BAVÍME VE VOLNÝCH CHVÍLÍCH :-)
POKRAČUJEME S PŘÍPRAVAMI NA VÁNOCE. SOBOTU JSEM STEJNĚ JAKO TÝDEN PŘEDTÍM STRÁVILA VÝROBOU OZDOB. TENTOKRÁT JE JICH MÉNĚ, PROTOŽE VÍC ČASU JSEM U TOHO TRÁVILA KOUKÁNÍM NA FILMY NEŽ KORÁLKOVÁNÍM :-)
DĚLALA JSEM VÍC HVĚZDIČEK, PROTOŽE KORÁLKY, KTERÉ BUDOU VELIKOSTNĚ TAK NA HLAVIČKY ANDÍLKŮ, DORAZILY AŽ V PONDĚLÍ. AŽ SE PŘÍŠTĚ K TÉTO ČINNOSTI ZASE DOSTANU, "NASEKÁM" TEDY ASI JEN JE.

POMALÉ PŘÍPRAVY NA VÁNOCE...

5. října 2014 v 14:23 | Eďa
LETOS POPRVÉ SE NA VÁNOCE PŘIPRAVUJI S PŘEDSTIHEM. TEDY JEN CO SE TÝČE OZDOB NA STROMEK. DO NOVÉHO BYDLIŠTĚ JSME SI ZAPOMNĚLI VZÍT VŠE CO NA STROMEK NÁLEŽÍ, TAK JSEM SE ROZHODLA, ŽE PRVNÍ VÁNOCE V NOVÉM BUDOU NA STROMEČKU JEN NÁMI S LÁSKOU VYROBENÉ VĚCI. V PRVÉ ŘADĚ BYLY POTŘEBA ZUŽITKOVAT ZBYTKY KORÁLKŮ, TAKŽE NÁM NIC K NIČEMU NELADÍ. BYLA JSEM RÁDA, KDYŽ MI TO VYŠLO ALESPOŇ TAK JAK TO JE :-D


 
 

Reklama